340x230    340x230

🏡

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

26.07.2022 (14:16):Makina me qera durres duke filluar nga 60 - 90 euro dita.makinat qe posedojme jane:volkswagen beatle - automat, viti 2008 duke filluar nga 60 euromercedes - benz e- class, automat, viti 2007 duke ...Lexoni detajet..

Jeep | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

25.07.2022 (16:19):♣jepet me qera makina duke filluar nga 40 euro/dita ◼jeep, 2.4 benzine, automatik, viti 2011◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervime kontaktoni n...Lexoni detajet..

Citroen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

24.07.2022 (11:11):♠jepen makina me qera duke filluar nga 20 euro dita  citroeni c4 naft 📲📞 ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2022 (23:05):◼jepet me qera makina duke filluar nga 30 euro/dita ◼volkswagen golf6, kambio automatike, 2.5 benzine-gaz, viti 2012◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞pe...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2022 (17:59):Jepet makina me qera duke filluar nga 20 euro dita.toyota yaris 1.4 nafte viti 2007  manualecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

22.07.2022 (23:10):◼jepet makina me qera duke filluar nga 120 euro dita.➡bmw x5 2012 luxury line limited 50i benzine💷cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📳📞per rezerv...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

22.07.2022 (01:38):Jepet makina me qera opel meriva 1.7 nafte automatike viti 2011cmimi :3-15 dite 25 € / dita 15-30 dite 20 € / dita ...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2017 Viti
90,000 Kilometra

22.07.2022 (01:35):...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2022 (21:36):Jepet me qera ford fiesta 2009,🚗 ford fiesta, 2009, 1.4 nafte, kambio manuale💰 cmimi fillon nga 25 euro dita.📌 cmimi ndryshon ne varesi te muajit dhe diteve qe rezervoni....Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2022 (17:33):Jepet me qera golf 5🚗 golf 5, 1.9 nafte, kambio manuale💰 cmimi fillon nga 25 euro dita.📌 cmimi ndryshon ne varesi te muajit dhe diteve qe behet rezervimi. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2022 (15:55):Jepet me qera makina audi a3 2007 🚗 audi a3, motorr 2.0 nafte, kambio manual💰 cmimi i makines fillon nga 30 euro dita.📌 cmimi ndryshon ne varesi te muajit dhe diteve qe rezervoni. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

20.07.2022 (15:26):Dhenbsp; 📌 jepet me qera audi a4 duke filluar nga 35 euro ditadhenbsp;dhenbsp; - 2.0 naftedhenbsp;- kambio automatikedhenbsp; - viti 2006💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgja...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2022 (15:20): 📌jepet me qera bmw x5 kambio 3.0 nafte  duke filluar nga 50 euro dita  -3.0 nafte  -kambio automatike -viti 2005📞📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!#mercede...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2022 (15:17): 📌jepet me qera benz 2.0 nafte duke filluar nga 40 euro dita  -2.0 nafte  -kambio automatike -viti 2004📞📲 te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!#mercedesbenz #ben...Lexoni detajet..

Volvo | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

20.07.2022 (15:12):Dhenbsp;📌jepet me qera volvo v50 2.0 naftedhenbsp; duke filluar nga 50 euro ditadhenbsp;-2.0 naftedhenbsp;-kambio automatikedhenbsp;-viti 2009📞📲dhenbsp;te interesuarit te kontaktojne ne numri...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

20.07.2022 (10:37):⚡ jepet makina volkswagen touran me qera duke filluar nga 40 euro/dita ⚡- viti: 2006dhenbsp;- nafte 2.0dhenbsp;- manual, 6+1💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qera...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2022 (07:50):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2022 (17:57):Jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita.mercedes benz e class viti 2007 automatik nafte motorr 220cmimi i makines ndryshone ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.07.2022 (12:52):◼jepet me qera makina duke filluar nga 50 euro◼mercedes benz, kambio automatike, 2.2 nafte 💷cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervime kontaktoni n...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

18.07.2022 (11:30):Jepet me qera fiat bravo📢 fiat bravo 1.6 nafte, manual, viti 2009💰 cmimi duke filluar nga 23 euro dita 📌 cmimi ndryshon ne varesi te periudhes dhe datave kur rezervoni. ...Lexoni detajet..

KIA | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

15.07.2022 (14:49):Jepet me qera kia ceed 2010🔹️ automat / automaticdhenbsp;🔹️ 1.6 nafte / diesel🔹️ xhama te zinj mbrapa🔹️ super ekonomike / very low consumption📌 makinat jepen me qera vetem per n...Lexoni detajet..

Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

15.07.2022 (05:20):⏩jepet me qera makina range rover sport modeli: range rover i vitit 2012. karburanti: 3.00 nafte. lloji: automatik ngjyra: e zezemakina ne gjendje shume te mire, look e ka te vitit 2013 .makine ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

14.07.2022 (12:34):Jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita.volkswagen tuareg viti 2005 motorr 3.0 nafte automatik.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

14.07.2022 (03:50):   jepet makina c-class  me qera duke filluar nga 50euro dita 🚕mercedes-benz c class e tipit automatike, viti 2013       cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qeras...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

13.07.2022 (21:28):⏩jepet makina ford galaxy  viti 2008  motorr 1.8 nafte manuale, ...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim