340x230    340x230

🏡

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

01.10.2022 (20:45):⚡ jepen makina me qera volkswagen golf v duke nisur nga 25 euro dita.⚡◾ viti 2005◾ motorr 2.0◾ nafte◾ kambio manual💸 cmimi - 25 euro ditadhenbsp;#benzeclassdhenbsp;#nissan-nodedhenbsp;#...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2018 Viti
70,000 Kilometra

29.09.2022 (11:04):📢 jepet me qera makina volkswagen passat duke filluar nga 30 euro dita🚗volkswagen passat, 1.8 benzine🔓 viti prodhimit 2018🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 30 euro dita📌...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

28.09.2022 (18:57):🔺golf 7, viti 2015, kambio automatike, nafte 📳📞 per me shume info dhe rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.09.2022 (17:53):🔺jepet me qera volkswagen polo1.4 naftemanualeviti 2005duke filluar nga 16 euro ne dite📲📞kontaktoni ne numrin tone te telefonit per rezervime.#makina-me-qera-volkswagen-ne-tirane #makina-me-q...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2022 (16:01):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 7 duke filluar nga 50 euro dita🏎 volkswagen golf 7, 2.0 nafte🎡 kambio automatike, full option🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar nga 50 e...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

22.09.2022 (15:36):📢 jepet me qera furgoni volkswagen multivan-t duke filluar nga 130 euro dita🏎 volkswagen multivan-t, 2.0 nafte🎡 kambio automatike🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar nga 130 euro ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

20.09.2022 (15:50):◼jepet makina tiguan me qera duke filluar nga 55 euro dita➡wolkswagen tiguan,  kambio automatike  , viti 2014, 2.0 nafte.💷cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

20.09.2022 (15:20):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

20.09.2022 (12:12):📢dhenbsp;jepet me qera makina volkswagen touran me cmim 40 euro ne dite🚗volkswagen touran, 1.6 diessel🔓 viti prodhimit 2014, automatike💰 cmimi per vetem 40 euro dita📌 rezervoni mbi 3 di...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

20.09.2022 (09:40):💥jepet me qera golf 7 duke filluar nga 70 euro dita 💥◼kambio automatike , 2.0 nafte, viti 2015💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2022 (09:14):⚡ jepet me qera golf 6 duke filluar nga 60 euro dita ⚡🔺kambio automatike🔺 2.0 nafte🔺viti 2009💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

19.09.2022 (16:57):⚡jepet me qera golf 7 gtd duke filluar nga 70 euro ditadhenbsp;⚡dhenbsp;🔺viti 2015🔺dhenbsp;kambio automatike🔺dhenbsp;2.0 nafte💸 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjat...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2022 (13:55):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 4 duke filluar nga 25 euro dita🚗  volkswagen golf 4, 1.9 tdi nafte🎡 kambio manuale🔓 viti prodhimit 2003💰 cmimi duke filluar nga 25 euro dita📌...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2022 (13:32):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2022 (13:09):📢dhenbsp;jepet me qera makina volkswagen new beetle duke filluar nga 35 euro dita🚗dhenbsp; volkswagen new beetle, 1.9 tdi nafte🎡 kambio manuale🔓 viti prodhimit 2009💰 cmimi duke filluar ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2022 (13:03):◼jepet me qera wolkswagen touran 6+1 duke filluar nga 30 euro dita 🔸kambio automatike🔸 1.9 nafte🔸viti 2006💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

19.09.2022 (12:55):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2022 (12:46):🚗 jepet me qera wolkswagen touran 6+1 duke filluar nga 35 euro dita ◼ kambio automatike◼ 1.6 nafte◼ viti 2011💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase dit...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2022 (12:42):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 6 duke filluar nga 45 euro dita🚗 volkswagen golf 6, 1.6 tdi nafte🎡 kambio manuale🔓 viti prodhimit 2010💰 cmimi duke filluar nga 45 euro dita📌 ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2022 (12:37):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

19.09.2022 (12:28):⚡jepet me qera golf 6 duke filluar nga 30 euro dita ⚡🔹kambio automatike🔹 2.5 benzine🔹viti 2011💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞pe...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

19.09.2022 (10:44):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 6 duke filluar nga 45 euro dita🚗 volkswagen golf 6, 2.5 benzine🎡 kambio automat🔓 viti prodhimit 2010💰 cmimi duke filluar nga 45 euro dita📌 sh...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2022 (10:21):📢 jepet me qera makina volkswagen tiguan duke filluar nga 60 euro dita🚗 volkswagen tiguan, 2.0 tdi🎡 kambio automat🔓 viti prodhimit 2009💰 cmimi duke filluar nga 60 euro dita📌 shume ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2022 (16:19):💥jepet me qera golf 5  duke filluar nga 25 euro dita 🍀kambio manuale🍀 1.9 nafte🍀viti 2005💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per r...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2022 (14:55):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 5 me cmim 25 euro ne dite🚗volkswagen golf 5, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2008🎡 kambio automat💰 cmimi per vetem 25 euro dita📞 per rezervime ko...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim