340x230    340x230

🏡

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
70,000 Kilometra

07.11.2022 (09:49):📢 jepet me qera audi q7 duke filluar nga 130 euro dita🚗 audi q7 3.0 nafte🔓 viti prodhimit 2017🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 130 euro dita📌 cmimi i makines percaktohe...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

05.11.2022 (10:56): audi a3 nafte⚡ b klass nafte📲📞...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

04.11.2022 (14:48):📢 jepet me qera audi a3 duke filluar nga 35 euro dita🚗 audi a3, 1.9 diessel🔓 viti prodhimit 2012🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 35 euro dita📌 cmimi i makines percaktohet...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

03.11.2022 (13:07):📢 jepet me qera makina audi a3 duke filluar nga 30 euro dita🚗 audi a3, 2.0 nafte🔓 viti prodhimit 2010🎡 kambio automat💰 cmimi duke filluar nga 30 euro dita📌 cmimi i makines percaktoh...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

02.11.2022 (12:48):💥jepet me qera audi a7 duke filluar nga 130 euro dita🔹audi a7🔖2011⚙️automat/tiptronic⛽️3.0 tdi nafte🔊bluetooth connectivity📲📞per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefon...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
110,000 Kilometra

01.11.2022 (17:34):📢 jepet me qera makina audi q5 duke filluar nga 65 euro dita🚗 audi q5, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2016🎡 kambio automat💰 cmimi duke filluar nga 65 euro dita📌 cmimi i makines percakt...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

01.11.2022 (15:45):♠jepet makina me qera tip audi a7 ne tirane duke filluar nga 80 euro dita.◼makina eshte automat motorr 3.0 nafte supercharger◼makina eshte full-option.◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muaj...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

29.10.2022 (11:25):⚡jepet me qera makina audi a4 duke filluar nga 70 euro dita ⚡🔹 audi a4  2.0 nafte🔹 kambio automatike🔹viti 2015💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qer...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
50,000 Kilometra

28.10.2022 (09:14):📢 jepet me qera makina audi a6 matrix duke filluar nga 95 euro dita🚗 audi a6 matrix, 3.0 diessel🔓 viti prodhimit 2017🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 95 euro dita📌 cmimi ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

27.10.2022 (14:42):📢 jepet me qera makina audi q3 duke filluar nga 60 euro dita🚗 audi q3, 2.0 diessel🎡 kambio automat🔓 viti prodhimit 2016💰 cmimi duke filluar nga 60 euro dita📞📲 per rezervime kont...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

12.10.2022 (14:02):💥jepet me qera audi a6 duke filluar nga 40 euro dita 💥 🔺viti 2007🔺 kambio automatike🔺 3.0 nafte💸 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

11.10.2022 (15:48):✨jepet me qera audi a3 kabriole duke filluar nga 100 euro dita ✨ 🔹viti 2010⚡kambio automatike🔹nafte 2.0 tdi⚡konsumi 5.5 l/100km🔹5 vendesh⚡airconditioner , gps, media dvd/mp3/ blue...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

10.10.2022 (11:03):♣jepet makina me qera duke filluar nga 50  euro dita.◼viti 2008motorr 3.6 banzinvende 6+1kambio automatike◼cmimi i makines ndryshon ne baz te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📳per re...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

07.10.2022 (19:25):💥jepet me qera audi a3 duke filluar nga 35 euro dita 🔹kambio automatike🔹 2.0 nafte🔹viti 2010💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞pe...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

29.09.2022 (17:38):...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

23.09.2022 (12:17):➡ jepet me qera makina audi q7 duke filluar nga 70 euro dita🚗 audi q7, 3.0 nafte🔓 viti prodhimit 2006🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 70 euro dita📌 cmimi i makines percakt...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

22.09.2022 (13:07):◼jepet makina me qera audi q5 duke filluar nga 70 euro dita➡audi q5,  kambio automatike  , viti 2016, 2.0 benzine.💸cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2022 (11:39):📢 jepet me qera makina audi q7 duke filluar nga 90 euro/dita 🚗 audi q7,kambio automatike, viti 2010, 6+1, 3.0 tdi💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (13:38):📢 jepet me qera makina audi a8 me cmim 130 euro ne dite🚗audi a8, 3.0 diessel🔓 viti prodhimit 2014, automatike💰 cmimi per vetem 130 euro dita📌 rezervoni mbi 3 dite📞 per rezervime ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2022 (12:43):📢 jepet me qera makina audi q7 me cmim 80 euro ne dite🚗audi q7, 3.0 diessel, 6+1 vende🔓 viti prodhimit 2008, automatike💰 cmimi per vetem 40 euro dita📌 rezervime mbi 3 dite📞 per rez...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

17.09.2022 (19:59):⏩jepet makina audi a3  viti 2008  motorr 2,0 nafte manualecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2022 (16:31):⏩jepet makina me qera duke filluar nga 48 euro dita.➡audi a6 viti  2007 motorr  2.7 v6 nafte.➡ cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞kontaktoni n...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2022 (16:23):🚗audi a3, 2.0 diessel🎡 kambio automat📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2022 (10:31):⚡ jepet me qera audi q5 quattro duke filluar nga 90 euro dita ⚡🔹kambio automatike🔹 3.0 nafte🔹viti 2014🔹makina ka pasqyra elektrike me palosje, hapje mbyllje me shenje gishti🔹sens...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

16.09.2022 (09:34):📢 jepet me qera makina audi a6 me cmim 120 euro ne dite🚗audi a6, 3.0 diessel🔓 viti prodhimit 2012🎡 kambio automat💰 cmimi per vetem 120 euro dita📞 per rezervime kontaktoni ne numrin t...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim