340x230    340x230

🏡 makina me qera tek ministria e jashte pazari i ri shkolla e kuqe tirane

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

07.11.2022 (01:11):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

04.11.2022 (10:34):⚡jepet me qera mercedes benz ml duke filluar nga 80 euro dita ⚡🔹mercedes benz ml 3.0 nafte🔹 kambio automatike🔹viti 2015💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

01.11.2022 (10:46):📢 jepet me qera  golf 6 duke filluar nga 35 euro dita🚗  golf 6, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2012🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 35 euro dita📌 cmimi i makines percakto...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

26.10.2022 (09:20):⚡jepet me qera mercedes benz e class duke filluar nga 65 euro dita ⚡🔹e class  350 benzine-gaz🔹 kambio automatike🔹viti 2011💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjat...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

18.10.2022 (10:58):◼jepet makina tiguan me qera duke filluar nga 55 euro dita➡wolkswagen tiguan,  kambio automatike  , viti 2014, 2.0 nafte.💷cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

29.09.2022 (17:38):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

25.09.2022 (00:44):⚡jepet me qera e class duke filluar nga 65 euro dita ⚡🔺mercedez-benz e class🔺kambio automatike🔺 350 benzine🔺viti 2011💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

22.09.2022 (13:07):◼jepet makina me qera audi q5 duke filluar nga 70 euro dita➡audi q5,  kambio automatike  , viti 2016, 2.0 benzine.💸cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim