340x230    340x230

🏡 makina me qera tek zone periferike tirane

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

03.10.2022 (14:51):🍀jepet me qera mercedes-benz ml duke filluar nga 50 euro dita ✨kambio automatike✨nafte✨viti 2009💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞pe...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

25.09.2022 (00:50):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz cls me cmim 150 euro ne dite🚗 mercedes benz cls, 3.5 diessel🔓dhenbsp;viti prodhimit 2016, automatike💰dhenbsp;cmimi per vetem 150 euro dita📌 r...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2022 (11:39):📢dhenbsp;jepet me qera makina audi q7 duke filluar nga 90 euro/ditadhenbsp;🚗 audi q7,kambio automatike, viti 2010, 6+1, 3.0 tdi💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase dit...Lexoni detajet..

Hummer | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

21.09.2022 (07:20):🚘jepet hummer me qera duke filluar nga 90 euro dita👉informacione rreth makines:✅viti 2010☑️benzin-gaz✔️kambio automatikedhenbsp;💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohe...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

20.09.2022 (14:41):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz gle me cmim 300 euro ne dite🚗 mercedes benz gle, 3.5 diessel🔓dhenbsp;viti prodhimit 2016, automatike💰dhenbsp;cmimi per vetem 300 euro dita📌 r...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

20.09.2022 (14:19):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz s-class me cmim 250 euro ne dite🚗benz s-class, 3.5 diessel🔓dhenbsp;viti prodhimit 2016, automatike💰dhenbsp;cmimi per vetem 250 euro dita📌 rez...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (13:38):...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2022 (12:43):📢dhenbsp;jepet me qera makina audi q7 me cmim 80 euro ne dite🚗audi q7, 3.0 diessel, 6+1 vende🔓 viti prodhimit 2008, automatike💰 cmimi per vetem 40 euro dita📌 rezervime mbi 3 dite📞dhe...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (12:23):📢dhenbsp;jepet me qera makina mercedes benz cls brabus me cmim 250 euro ne dite🚗mercedes benz cls brabus, 6.3 benzine🔓 viti prodhimit 2015, automatike💰 cmimi per vetem 250 euro dita📌 re...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

20.09.2022 (12:12):📢dhenbsp;jepet me qera makina volkswagen touran me cmim 40 euro ne dite🚗volkswagen touran, 1.6 diessel🔓 viti prodhimit 2014, automatike💰 cmimi per vetem 40 euro dita📌 rezervoni mbi 3 di...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2022 (11:58):📢dhenbsp;jepet me qera makina fiat bravo me cmim 30 euro ne dite🚗fiat bravo, 1.9 diessel🔓 viti prodhimit 2008, automatike💰 cmimi per vetem 30 euro dita📌 rezervoni mbi 3 dite📞dhenbsp;...Lexoni detajet..

Volvo | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

20.09.2022 (11:37):📢 jepet me qera makina volvo me cmim 50 euro ne dite🚗volvo, 2.4 benzine🔓 viti prodhimit 2014, automatike💰 cmimi per vetem 50 euro dita📌 rezervoni mbi 3 dite📞 per rezervime kontakto...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

20.09.2022 (09:53):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2022 (16:44):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2022 (16:19):💥jepet me qera golf 5  duke filluar nga 25 euro dita 🍀kambio manuale🍀 1.9 nafte🍀viti 2005💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per r...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2022 (16:02):⚡jepet me qera bmw seria 1 duke filluar nga 25 euro dita ⚡🔹kambio manuale🔹 nafte🔹viti 2007💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per re...Lexoni detajet..

Seat | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2022 (09:46):🚗seat alhambra, 1.9 diessel🎡 kambio automat, 6+1 vende📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2022 (16:23):🚗audi a3, 2.0 diessel🎡 kambio automat📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

Mini | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

16.09.2022 (15:25):🚗mini cooper s, 1.4 benzine🎡 kambio automat📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2022 (14:55):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 5 me cmim 25 euro ne dite🚗volkswagen golf 5, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2008🎡 kambio automat💰 cmimi per vetem 25 euro dita📞 per rezervime ko...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2022 (14:32):🚗mercedes benz e class, 2.7 diessel🎡 kambio automat📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2022 (13:59):🚗volkswagen golf 5+, 2.0 diessel🎡 kambio automat📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2022 (12:23):🚗volkswagen golf 5, 1.9 diessel🎡 kambio manual📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne whatsapp ! ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

16.09.2022 (11:27):🚗bmw x6, 3.5 diessel🎡 kambio automat📌rezervime per me teper se 3 dite...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

16.09.2022 (10:05):📢 jepet me qera makina volkswagen passat me cmim 60 euro ne dite🚗volkswagen passat, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2013🎡 kambio automat💰 cmimi per vetem 60 euro dita📞 per rezervime ko...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim