340x230    340x230

🏡 makina me qera tek 21 dhjetori rruga e kavajes tirane

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2022 (14:01):📢 jepet me qera makina mercedes benz e-class duke filluar nga 120 euro ne dite🚗 mercedes benz e-class, 220 diessel🔓 viti prodhimit 2017, automat💰 cmimi duke filluar nga 120 euro ne dit...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

18.11.2022 (18:49):Vetura te lira me qera#makina_me_qera_afatgjate #makina_te_lira_me_qera #rent_a_car_for_long_time #renting_a_car_albania #auto_a_noleggio_a_lungo_termine_in_albania ...Lexoni detajet..

Porsche | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

11.11.2022 (11:15):💠jepet makina me qera duke filluar nga 70 euro/dita porsche cayenne, 4.5 benzine-gaz, kambio automatike cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rez...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilometra

02.11.2022 (06:40):⏩jepet makina me qera duke filluar nga 100 euro dita.mercedes benz c-class, viti 2016, automatic, 2.2 naftecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase📲📞per rezervime ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

30.10.2022 (15:57):Dhenbsp;jepet makina me qera duke filluar nga 30 euro dita👉mercedes-benz c-class, kambio automatike, 220 nafte, viti 2010cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.10.2022 (10:01):Marka hyundai, viti 2010, 8+1 vende, kambio manuale, 2.5 diesel📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

24.10.2022 (12:37):🔺golf 7, viti 2015, kambio automatike, nafte 📳📞 per me shume info dhe rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

12.10.2022 (09:27):🚙 jepet me qera makina bmw x5 duke filluar nga 140 euro dita ⛽ karburanti nafte🎡kambio automatike📑viti 2015🔹motorri 3000 nafte💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohez...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

03.10.2022 (14:47):👉 mercedes-benz ml, kambio automatike, nafte, viti 2007📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

01.10.2022 (14:54):Bmw x5 asma  2008 kambio automatikedisqe 22💷cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
300,000 Kilometra

23.09.2022 (16:30):📢 jepet me qera makina benz s-class duke filluar nga 70 euro dita🚗mercedes benz s-class, nafte🔓 viti prodhimit 2009🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 70 euro dita📞 per rez...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2022 (16:01):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 7 duke filluar nga 50 euro dita🏎 volkswagen golf 7, 2.0 nafte🎡 kambio automatike, full option🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar nga 50 e...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

22.09.2022 (15:36):📢 jepet me qera furgoni volkswagen multivan-t duke filluar nga 130 euro dita🏎 volkswagen multivan-t, 2.0 nafte🎡 kambio automatike🔓 viti prodhimit 2012💰 cmimi duke filluar nga 130 euro ...Lexoni detajet..

Porsche | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2022 (15:14):📢 jepet me qera makina porsche cayenne duke filluar nga 130 euro dita🏎 porsche cayenne, 3.0 v6, full option🎡 kambio automatike🔓 viti prodhimit 2010💰 cmimi duke filluar nga 130 euro di...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2022 (02:23):Cls 350 cdi nafte, look 2015, kambio automatike📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

10.09.2022 (17:06):🚘makina jepet me qera duke filluar nga 33 euro.opel astra 1.7  nafte manual viti 2013.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞kontakt ne numrin tone te...Lexoni detajet..

Porsche | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

10.09.2022 (15:12):📢 jepet me qera makina porsche cayenne duke filluar nga 200 euro dita🚗porsche cayenne, 4500cc nafte 🔓 viti prodhimit 2015🎡 kambio automat💰 cmimi duke filluar nga 200 euro dita📞 pe...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

10.09.2022 (11:41):📢 jepet me qera makina audi a6 duke filluar nga 90 euro dita🚗audi a6, 3.0 nafte quattro🔓 viti prodhimit 2015🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 90 euro dita📌 cmimi i makines...Lexoni detajet..

Rover | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

09.09.2022 (18:43):⏩jepet me qera makina duke filluar nga 100 euro/ditamodeli: range rover sport, viti 2008karburanti: 4.4 benzin-gazlloji: automatik ngjyra: e zeze💷cmimi i makines varion ne baze te kohezgjatjes d...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

08.09.2022 (12:41):Ford 1.6 benzine-gaz, kambio manuale 📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

02.09.2022 (23:44):♦jepet makina me qera duke filluar nga 25 euro ditavolkswagen golf 5, kambio automatike, viti 2006, naftecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezer...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

02.09.2022 (09:55):♣jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita.◼mercedes benz ml, viti 2007, 320 nafte ,automatik◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📳per rezerv...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.08.2022 (20:52):💷cmimi i makines varion ne baze te kohezgjatjes ditore....Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2022 (16:56):🔺jepet me qera makina duke filluar nga 55 euro/dita ◼mercedes-benz ml, kambio automatike, nafte, viti 2008◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervi...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

18.08.2022 (17:02):♦jepet makina skoda fabia me qera duke filluar nga 25 euro dita.viti 2016, 1.6 benzine, kambio manuale cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezerv...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim