Shitet Bicikleta

Fier | Qender ~trup alumin pirun karbon~te gjitha pjeset shimano~bicikleta eshte si e re shume pak eshte perdorur~shume e lehte ne perdorimdhenbsp;...
05/06/2020 10:17

Shitet Bicikleta Crosswave

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi ~shitet biciklet ( crosswave ) gjermane sapo ardhur nga jasht pjeset shimano~masa 26.5 eshte ne gjendje shume te miredhenbsp;~trup alomin shume e lehte ne peshe dhe shume e lehte ne perdorimdhenbsp;~d...
04/06/2020 18:16

Shitet Biciklete Per Femra Si E Re!

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet biciklete per femra si e re!masa:28tre marshe dhe drite dhe kundrapedal dhe celes lock....
04/06/2020 11:12

Shitet Bicikleta 28

Durres | Qender Shitet biciklet 28 ne gjendje shume te miredhenbsp;bicikleta eshte si e re shume pak e perdorurbicikleta 28 eshte shume e lehtedhenbsp;...
04/06/2020 10:37

Shitet Whistle Full Karbon

Tirane | Fresku/Linze Whistle full karbon ....10 libra x 2 pjata.....disqet campagnolo shamal bucela karboni...
03/06/2020 14:34

Bicikleta

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten bicikleta,te sapo sjella nga zvicra, shume te pastra, masa 26cmimi 180 eurodhenbsp;...
03/06/2020 01:47

Shitet Biciklet Elektrike

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet biciklet elektrike e sapo ardhur nga gjermania e 2019 si vit eshte super si bicikletdhenbsp;me cmim te mir e okazjon...
01/06/2020 23:06

Shitet Bicikleta

Shkoder | Qender Marka mekenze german product ne gjendje perfekte pjeset shimon deore xt frena disk me fije. ...
31/05/2020 20:33

Shitet Biciklete E Palosshme!

Fier | Qender ✳️biçikletë, produkt italian. ✳️e palosshme, me opsion zgjatjeje sipas dëshirës te timoni dhe kolltuku, e lehtë për t'u transportuar e po ashtu edhe për t'u përdorur. ✳️shumë p...
31/05/2020 20:01

Shitet Bicikleta

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet bicikleta 28 alumin ...
27/05/2020 22:46

Okazion

Tirane | Zone Periferike City 26 gjithë pjesët profesionaleokaziondhenbsp;...
27/05/2020 06:44

Biciklete-

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biciklete nr 24ne gjendje shume te mirecmimi 50 euro...
26/05/2020 22:13

Bicikleta

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten bicikletadhenbsp;cmimi 100 euro / copadhenbsp;...
25/05/2020 22:56

-biciklete

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biciklete ballstic taurus nr 27.5 ne gjendje shum te mire cmimi 330 euro...
25/05/2020 22:38

Biciklete-

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biciklete cmimi 8500 leke te reja  ...
25/05/2020 22:14

Biciklete.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biciklete ne gjendje shum te mir cmimi 13.000 leke te reja ...
24/05/2020 23:29

Shitet Bicikleta

Shkoder | Qender Shitet bicikleta 26 e ardhur nga gjermania me cmim 100 mij leke....
24/05/2020 23:28

Biciklete

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet biciklete nr 26e ardhur nga gjermaniadhenbsp;cmimi 15.000 leke te rejadhenbsp;...
24/05/2020 21:36

Shitet Biciklet Gjermane

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet biciklet gjermane nr 26 ce 7 x3 marrshe gjendja shume e mire,dhenbsp; cmimi 13,000 lekedhenbsp;dhenbsp;...
24/05/2020 21:07

Biciklete.

Shkoder | Qender Shitet biciklete 26 aluminicmimi 140 euro...
24/05/2020 16:02

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim