Shitet Bicikleta Bmc E Sapo Ardhur Nga Zvicra

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet biciklet e sapo ardhur nga zvicra marka ( bmc ) prodhimdhenbsp;🇨🇭🇨🇭ne gjendje perfekte si e retrup alominmasa 26amortizator me bllokim sipas deshiresgoma te rejaska nevoj per asgjep...
10/06/2020 23:40

Shitet Bicikleta

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet bicikleta ne gjendje shume te mirebicikletes sapo i jane bere sherbimetbicikleta eshte shume pak e perdor'ur si e re e gateshme per cdo lloji prove ...
10/06/2020 22:32

Shitet Bicikleta Kusi Schwinn Sprint

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet bicikleta kursit schwinn sprintsuper gjendje , shume e lehte...
10/06/2020 17:03

Shitet Motorri Suzuki 800cc

Lezhe | Zone Periferike Shitet motorri suzuki 800cc viti 2004 me te gjitha sherbimet e bera per merak letrat e prera deri ne shtator ...
10/06/2020 14:06

Shitet Downhill Bike

Tirane | Komuna e parisit Shitet bicikleta downhill bikedhenbsp;bicikleta eshte ne gjendje shume te miredhenbsp;e gateshme per cdo lloji provedhenbsp;...
09/06/2020 22:58

Shitet Bicikleta Nga Zvicra

Durres | Qender Shitet bicikleta ne gjendje shume te mire bicikleta e sapo ardhur nga zvicraeshte e disponushme ne cdo lloji prove ...
09/06/2020 16:38

Shitet Bicikleta 28

Durres | Qender Shitet bicikleta ne gjendje shume te mirete gjitha sherbimet e berae gateshme per prove ...
09/06/2020 11:23

Shitet Bicikleta City Me Goma Te Holla 700 C

Vlore | Qender Shitet bicikleta city me goma te holla 700c.akull e paster goma te reja.21 marsha raporte 7×3akset me kushineta te markes antenfrena me disksuper gjendje estetike dhe mekanike(pa asnje lloj zhurme) ...
09/06/2020 10:54

Shitet Spezialized S Works Carbonium

Shkoder | Qender Spezialized s works carbonium. mase 54-55. perfekte. posedon dhe dokumenta shtjeje. bicikleta eshte ne gjendje shume te mireeshte e gateshme per cdo lloji prove ...
09/06/2020 10:38

Shitet Bicikleta Scott

Durres | Currilat Shitet biciklete scottfrena me disk (me alkool)amirtizator paramasa-mediumpjeset te gjitha scott-shimanogjendja-10 medhenbsp;⭐️...
08/06/2020 13:20

Shitet Bicikleta Italiane 28

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet bicikleta italiane ne gjendje shume te miree gateshme per cdo lloji provesherbimet sapo te bera...
07/06/2020 10:09

Biciklete

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet ose nderrohet biciklete me palosjedhenbsp;cmimi 110 eurodhenbsp;...
07/06/2020 03:21

Shitet Biciklet 28 Hercules

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet bicikleta 28 hercules ne gjendje shum te mirealuminfrena alkolamortizator paraamortizator tek tubi shalesndricim halogjen para mbrapapjata shimanokampanjol shimanogoma continetalbucela shimanod...
06/06/2020 15:37

Shitet Bicikleta Me Palosje

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Shitet bicikleta ne gjendje te miredhenbsp;bicikleta eshte me palosjedhenbsp;ka nje peshe shume te lehtedhenbsp;...
06/06/2020 15:18

Biciklete

Shkoder | Qender Shitet biciklete, nr 20 alumini me palosjedhenbsp;cmimi 220 eurodhenbsp;...
06/06/2020 12:11

Shitet Bicikleta Nr 26

Durres | Qender Shitet biciklet nr 26ne gjendje shume te mire shume e lehte ne peshe ...
05/06/2020 14:50

Shitet Bicikleta 26 Alumin Me Me 3 Marsha

Shkoder | Qender Shitet bicikleta 26 alumin me me 3 marshane gjendje shume te mire...
05/06/2020 12:49

Shitet Bicikleta Downhill

Tirane | Kodra e Diellit Downhill iron horse sunday world cuptrupi dhelt; s dhegt; small...
05/06/2020 10:56

Shitet Bicikleta City Bike 28 Naxus 700c

Tirane | Komuna e parisit Shitet city bike ne gjendje shum te mirebicikleta eshte shume e lehte ne perdorimdhenbsp;ka peshe shume te lehte...
05/06/2020 10:44

Shitet Bicikleta Mtb 29

Fier | Qender ~shitet mtb 29 shume e re~discofrena oil mineral shimano~kopertona 29~ marrshat 8 libra~3 pjata...
05/06/2020 10:34

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim