Shitet TokË Are NË Kusarth , Elbasan
Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë are 4000 m² në fshatin kusarth , elbasan . toka ka lokacion të favorshëm në buzë të rrugës , e pershtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme . Çmimi i shitjes është 4,200,000 lekë / total. 👉 për më shumë inform...23/04/2020 12:20

4,200,000 Leke

Shitet Toke Se Bashku Me Ndertesen Ne Kavaje Komuna Synej Ne Fshatin Peqinaj.
Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
1.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke se bashku me ndertesen ne kavaje komuna synej ne fshatin peqinaj.siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses .infrastruktur e rregullt e ndertuar e gjitha me beton te derdhur si...23/04/2020 12:16

370,000 Euro

Okazion Shitet 1000m2 Toke
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Suoer okazion!!!! shitet nje toke me nje siperfaqe 1000m2 me dy godina siperfaqe ndertim 110 m2 dhe 66m2!! toka ndodhete ne nje vend te pershtatshem per vila dhe biznes!! toka ka crtifikate te regullt pronesie dhe i eshte bere azhornimi i saj prane b...21/04/2020 15:58

60,000 Euro

Shitet TokË Are NË KËmishtaj, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

...20/04/2020 12:39

75,000 Euro

Shitet ShtËpi Private NË Golem I VogËl, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet shtëpi private në golem i vogël, lushnje.shtëpia ka sipërfaqe 100 m² dhe organizohet në mënyrë të tillë: 2 dhoma gjumi, dhomë pritje, sallon, tualet, ballkon. shitet e pa mobiluar me çmimin prej 2 700 000 lekë/total. për më shu...20/04/2020 12:35

2,700,000 Leke

Shitet Toke Ne Sauk.(fark E Vogel)tirane
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne sauk.(fark e vogel)tirane siperfaqja e tokes 475 m2. me çertifikate pronesie. 50 m larg rruges kryesore. vend shume i qete dhe i pershtatshem per banim. [▪toka eshte brenda vijes verdhe▪] 《[▪~vertetohet me studimin e ma...20/04/2020 09:38

33,000 Euro

Super Okazion. Shitet Toka Ne Petrele Me Certifikate Pronesie
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka me sip 500 m2 me certifikate pronesie adresa ne qender te petreles cmimi 50 000$ .....i diskutueshem...19/04/2020 22:13

50,000 Dollar

Tok Me Leje Ndertimi Per Hotel Ne Ksamil
Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toke me sip 500m 2 me leje ndertimi per hotel ne qender te ksamilit. toka ka leje per1000m2 me taksa te paguare .vetem oferta serioze....18/04/2020 15:32

300,000 Euro

Shitet Toke Ne Farke
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 1100 meter katrore ne farke. intensiteti ndertimit eshte 0.5 dhe ndertohet deri ne 3 kate (11 meter lartesi).zona eshte e ndertuar me vila dhe ka akses ne rruge te asfaltuar. dokumentacioni eshte i rregullt me certifikate pronesie. cmi...18/04/2020 15:30

90,000 Euro

Toke Me Qera Astir.
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Jepet toke me qera siperfaqia 300 m 2, toka ndodhet ne nje zone ne zhvillim, ne astir ne bulevardin kashar, toka mund te shfrytezohedhenbsp;068 22 67 111...17/04/2020 16:07

35,000 Leke

Shitet Toke Te Kodrat Mbi Liqenin E Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke te kodrat e liqenit te thate me nje siperfaqe 1500m2!!! toka eshte me certifikat pronesie !!!! toka ndodhet ne nje nga pozicjonet me te mira te zones ka nje pamje shume piktoreske dhe sherben per ndertimin e 1 ose 2 vilave!!!per me shume ...17/04/2020 14:54

350,000 Euro

Shitet Toke
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke me pamje nga detitoka eshte e paisur me certifikate pronesie.mund te perdoret per cdo lloje biznesi, shtepi banimi etj.shitet per arsye emigrimi..cmimi 17.000 euro...16/04/2020 20:48

17,000 Euro

Shitet Tok
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht afer me panto resort...16/04/2020 15:38

35,000 Euro

Shitet Truall Dhe Kapanon Ne Laprake!
Laprake | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/[/urlcode]...15/04/2020 13:47

130,000 Euro

Shitet Toka:afer Ambasades Amerikane : Rruga 3 Vellezerit Kondi
Qyteti Studenti/Vilat Gjermane | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

👀okazion 👀...shitet vile 3- kateshetek vilat gjermane ,rruga 3 vellezrit kondi .dhenbsp;(vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni artificial i tiranes)nje super mundesi per i...15/04/2020 13:44

250,000 Euro

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 540.000 Euro, Farke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar në farkë, pranë shkollës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e bollshme...14/04/2020 15:19

540,000 Euro

Tirane, Shes Truall 900 M² 49.500 Euro (peze)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në "pezë". toka ka sipërfaqe totale 900 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 55 euro/m2. për më tepër na kontaktoni!opp...14/04/2020 15:08

49,500 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+15298shitet tokë, autostrada tiranë - elbasan tek palmanova.sipërfaqje totale : 5000 m2.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.opsion ideal investimi.për një vizitë në prone na kontaktoni!0697015480...14/04/2020 14:05

300,000 Euro

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal investimi. • për më tepër na konta...13/04/2020 22:11

120,000 Euro

Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash .trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe per ndertim objekti tip vile sipas studimit dhe...13/04/2020 22:09

78,000 Euro

Shitet TokË ArË NË KorÇË
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë arë në korçë, në afërsi të shkollës greke. sipërfaqja është 5910 m2. shitet me çmimin 50 €/m2. për më shumë informacion na kontaktoni: 0692045103...13/04/2020 15:44

295,500 Euro

Shitet Toke Truall Ne Rrugen " Kongresi I Lushnjes"
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen " kongresi i lushnjes" kamez tirane toka truall ka nje siperfaqe prej 2200 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone ne zhvillim ,ku ka ndertime vilash dhe pallate .toka eshte afer qendres se kamzes.toka ka dokum...13/04/2020 14:33

80,000 Euro

Shitet Toke
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet okazion e pershtatshme per vendbanim ose viladhenbsp;...11/04/2020 16:41

10,000 Euro

Jepet Me Qira TokË Are NË DivjakË, Lushnje
Divjake | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
6.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Jepet me qira tokë are në divjakë, lushnje.sipërfaqa e tokës është 6682 m², momentalisht është serë.toka ka lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. jepet me qira me çmimin prej 200 0...11/04/2020 16:36

20,000 Leke

Shitet TokË ArË 200 M2 NË KorÇË.
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë arë në qytetin e korçës pranë rrugës korçë-ersekë me sipërfaqe 200 m².objekti mund të shfrytëzohet për ndërtime të ndryshme biznesi apo shtëpi.shitet me një çmim prej 22000 euro/total, i negociueshem.për informacion m...10/04/2020 13:53

22,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim