Shitet, Tokë, Fushe Preze
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16538toka është e pozicionuar në fushë prezë. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 8500m²e përfshirë 1100m2 konstruksion metalik për kapanon me dimensione 30x35x6m lartesi pranojme dhe klering! dokumentacioni: me hi...29/06/2020 15:14

380,000 Euro

Shitet 1900 M2 Toke Ne Vishaj Me Hipoteke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne zonen e vishaj me siperfaqe 1900 m2. toka ndodhet buze rruge. prona eshte e pershtatshme per ndertim. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion na kontaktoni!...28/06/2020 13:00

66,500 Euro

Shitet, Toke, Casa Italia, 2471 M2
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16236toka ndodhet pas casa italia.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2471m2• me hipotekë. e përshtatshme për ndërtim.• pozicion i favorshëm gjeografikpër ta vizituar na kontaktoni!...27/06/2020 09:30

81,543,000 Euro

Shitet, Toke, Kashar
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16497toka është e pozicionuar në zonën e kasharit.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 750m²dokumentacioni: me hipotekë.për të vizituar na kontaktoni!...26/06/2020 16:15

60,000 Euro

Shitet Truall 435 M2 Me Certifikate Ne Sarande -100 M Ne Vije Ajrore Mbi Hotel Santa Quara
Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Trualli per ndertim ndodhet prane hotel santa quaranta 30m mbi rrugen kryesore sarande ksamil dhe prane rruges dytesore te re e cila kalon perpara truallit. trualli eshte e pajisur me certifikate pronesie nga bashkia hipoteka sarande. ...26/06/2020 11:36

55,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 6000 M2
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16260toka ndodhet në autostradën e vjetër tiranë- durrës informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • me hipotekë. e përshtatshme për ndërtim. • pozicion i favorshëm gjeografik për ta vizituar na kontaktoni! ...26/06/2020 10:08

60,000,000 Leke

Okazion.... Shes 1000 M2 Truall Ne Pezè Vogèl
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shes 1000 m2 toke per ndertim ne peze vogel buze rruges kryesore me çertifikate pronesie .cel 0686340091 ...25/06/2020 15:16

50,000 Euro

Shitet Toke Prane Rruges Kryesore, Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ka një sipërfaqe prej 4200 m2 dhe ndodhet pranë rrugës kryesore që lidh tiranën me veriun. disponon certifikate të rregullt pronësie. 110 eur/m2 për cdo informacion jeni të lutur të na kontaktoni! ...24/06/2020 15:25

462,000 Euro

Tirane, Shes Toke 5.562 M² 42 Euro/m2
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ka një sipërfaqe prej 5562 m2, shumë pranë rretrrotullimit të aeroportit. disponon dokumentacion të rregull, me certifikatë pronësie. për detaje të tjera mos hezitoni të na kontaktoni! ...24/06/2020 14:55

233,604 Euro

Shitet Truall 1.000 M² 110.000 Euro Mali I Robit (pro16419)
Zone Periferike | Kavaje
Truall Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Trualli ndodhet ne kavaje, tek mali i robit. informacion i përgjithshëm mbi truallin: • trualli ka një sipërfaqe prej 1000 m2. • ndodhet ne nje zone te studiuar per ndertim • mjaft i favorshem per zhvillim • me certificate pronesie.për n...22/06/2020 09:58

110,000 Euro

Shitet Toke
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Perdorimi
7.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kamëz pranë rr. teuta. toka ka sipërfaqe totale prej 7100 m2 dhe disponon certifikatë pronësie. mund të shitet edhe e ndarë, mbi 1000 m2. për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni! ...20/06/2020 12:49

497,000 Euro

Toke Ne Shitje!
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë sipërfaqe prej 6460 m2 në valias, kamëz toka ndodhet buzë rrugës dytësore. disponon dokumentacion të rregullt, me certifikatë pronësie. për detaje të tjera mos hezitoni të me kontaktoni! ...19/06/2020 17:09

258,400 Euro

Shitet Toke, Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ka sipërfaqe 3000 m2, 60 eur/m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt, me certifikatë pronësie. munbd te jepet dhe e ndare. për detaje të tjera mos hezitoni të na kontaktoni! ...18/06/2020 15:52

180,000 Euro

Shitet Toke Ne Autostraden Tirene-dures Km 1
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitetdhenbsp; tokedhenbsp; nedhenbsp; autostradendhenbsp; tiran- duresdhenbsp; dhenbsp;430m2 kilometri idhenbsp; paredhenbsp; mbrapadhenbsp; vodafinit .tokadhenbsp; eshtedhenbsp; edhenbsp; kuadratuardhenbsp; medhenbsp; mundesidhenbsp; tedhenbsp; nde...17/06/2020 10:52

43,000 Euro

Shitet Toke Ne Autostraden Tirene-dures Km 1
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne autostraden tiran- dures 430m2 kilometri i pare mbrapa vodafinit . toka eshte e kuadratuar me mundesi te ndertohet mbi te cdo lloj biznesi. ajo ndodhet ne nje zone shume atraktive dhe e konsoliduar bizne...16/06/2020 17:21

43,000 Euro

Shitet Prone Private Ne Rrugen E Dibres
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet prone private tek rruga e dibres.kufizohet me tretuarin e rruges se dibres ne vije te pare!ofron mundesi te shumta zhvillimi dhe biznesi!me dokumenta te rregullta pronesie!sip totale 162 m2!prona eshte e pershtatshme per investim,marrje qeraje...16/06/2020 16:23

450,000 Euro

Okazion!! Shitet Toke Ne Autostraden Tr-dr Km 14
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 7000m2 toke ne autostraden tr-dr, me dalje ne rrugen dytesore. toke e pershtatshem per shume lloje biznesesh si psh magazine, showroom, hotel etj. ka dalje ne rruge 100m. cmimi eshte 100 euro per m2. per me teper na kontaktoni ne adresen e ema...16/06/2020 11:56

700,000 Euro

Shitet Toke Okazion
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion...! toke ne shitje prane qendres tregtare teg, dhe shume prane me unazen e re ne segmentin e farkes. respektivisht 1500 m larg nga teg dhe 50 m nga unaza e re, segment i perfunduar. ka nje pjerrtesi prej 10* duke ofruar nje drenazhim natyra...16/06/2020 10:48

199,000 Euro

Okazion!!! Shitet Toke Ne Autostraden Tr-dr Km 12
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 8348m2 toke ne autostraden tr-dr, me dalje ne autostrade si dhe ne rrugen dytesore. toke e pershtatshem per shume lloje biznesesh si psh magazine, showroom, hotel etj. dy daljet ne rruge jane 70m dhe gjeresia 120m. cmimi eshte 170 euro per m2 ...16/06/2020 10:44

1,419,160 Euro

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres Mbi City Park 10.000m2
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 150 metra mbi city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10.000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje resorte turistik, grup vilash ose per zhvill...15/06/2020 22:54

500,000 Euro

Toke Per Qira Tek Qtu.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Jepet per qira toke me siperfaqe 500 m2 + 200 m2 parking prane qtu. toka eshte e vendosurdhenbsp; buze rruges dytesore ne autostraden tr-dr. hapesire e pershtatshme per treg makinash ose cfardolloj biznesi tjeter.dhenbsp;...15/06/2020 15:29

300 Euro

Shitet Toke Ne Fshatin Daias Afer Teg-ut Tirane
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne daias tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 10.000 m2. toka eshte e pozicionuar afer rruges kryesore ne fshatin daias tirane ne nje zone me perpespektive per ndertime vilash.pamje fantastike, toka eshte ne nje zone me zhvil...13/06/2020 14:01

489,000 Euro

Shitet Ullishte Në Cerkeze, Kamëz
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Prona është e vendosur në një kodër të butë në cerkezë, kamëz. ka sipërfaqe 6000 m2 dhe është e mbjellë me rrënjë ulliri. e aksesueshme lehtësisht dhe e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur. për më shumë informacion...13/06/2020 13:23

4,800,000 Leke

Shitet Toke Linze!
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 500m2 buze rruge, ne zone mjaft te populluar dhe ku ofrohen mundesi facilitetesh. ka intesitetin e duhur per ndertime.per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!...12/06/2020 15:28

25,000 Euro

👉 Shitet Toke (afer Universitetit) Ne Spitalle, Durres
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

👉 shitet toke (afer universitetit) ne spitalle, durres 📌toka eshte me siperfaqe 4000m2 💶cmimi 30 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...11/06/2020 12:37

120,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim