🏡

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
78,000 Euro Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash .trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe per ndertim objekti tip vile sipas studimit dhe...13/04/2020 22:09

295,500 Euro Shitet TokË ArË NË KorÇË
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2

Shitet tokë arë në korçë, në afërsi të shkollës greke. sipërfaqja është 5910 m2. shitet me çmimin 50 €/m2. për më shumë informacion na kontaktoni: 0692045103...13/04/2020 15:44

80,000 Euro Shitet Toke Truall Ne Rrugen " Kongresi I Lushnjes"
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2

Shitet toke truall ne rrugen " kongresi i lushnjes" kamez tirane toka truall ka nje siperfaqe prej 2200 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone ne zhvillim ,ku ka ndertime vilash dhe pallate .toka eshte afer qendres se kamzes.toka ka dokum...13/04/2020 14:33

20,000 Leke Jepet Me Qira TokË Are NË DivjakË, Lushnje
Divjake | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
6.60 Dynym ose 6600 m2

Jepet me qira tokë are në divjakë, lushnje.sipërfaqa e tokës është 6682 m², momentalisht është serë.toka ka lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. jepet me qira me çmimin prej 200 0...11/04/2020 16:36

22,000 Euro Shitet TokË ArË 200 M2 NË KorÇË.
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2

Shitet tokë arë në qytetin e korçës pranë rrugës korçë-ersekë me sipërfaqe 200 m².objekti mund të shfrytëzohet për ndërtime të ndryshme biznesi apo shtëpi.shitet me një çmim prej 22000 euro/total, i negociueshem.për informacion m...10/04/2020 13:53

20,000,000 Leke Shitet Toke 3000 M² Vreshtas, KorÇË.
Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2

Shitet tokë-kullotë me sipërfaqe 3000 m² në fshatin vreshtas të korçës.prona ndodhet në një pozicion strategjik të të bërit biznes pasi aktualisht aty jane të vendosura antenat telefonike të komunikacionit dhe antenat e internetit.shit...10/04/2020 13:51

28,000 Euro Shitet TokË Ullishte NË ZhamË Sektor, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2

Shitet tokë ullishtë në zhamë sektor, lushnje.sipërfaqa e tokës është 2000 m² dhe ka pozicion të favorshëm buzë autostradës lushnje-tiranë. momentalisht toka është e mbjellë me ullinj por mund të përdoret pë çdo lloj aktiviteti b...09/04/2020 15:06

177,450 Euro Shitet Toke Ne Tufine Afer Rruges Se Arberit
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
27.00 Dynym ose 27000 m2

Shitet toke ne tufinedhenbsp; 2730 m2, aty ku fillon rruga e arberitdhenbsp; ngadhenbsp; tirana. toka eshte edhenbsp; kuadratuardhenbsp; dhe ndodhet 50 m larg rruges se arberit. toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mund te p...09/04/2020 14:43

3,221,550 Leke Shitet TokË Are NË KarbunarË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
7.10 Dynym ose 7100 m2

Shitet tokë are në karbunarë, lushnje.sipërfaqa e tokës është 7159 m² me lokacion të favorshëm për çdo lloj biznesi.shitet me çmimin prej 4500 lekë/m².për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kotaktoni: 069 703 2241....08/04/2020 14:14

139,320 Euro Shitet 2322 Mtoke Ne Ibe
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2

Shitet tokedhenbsp; truall ne ibe vetem pese minuta nga qendra e tiranes. toka ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te tiranes. afersia me autostraden tirane-elbasan ofron te gjitha lehtesirat per ta zhvilluar pronen per nje shumllojshmeri aktivitet...08/04/2020 04:21

500,000 Euro Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2

Toka ndodhet te ne paskuqan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësiedhenbsp;• mundësi të shumta shfrytëzimi.toka shtet me cmimin 100 euro/ m2.për ta vizituar na kontaktoni!cel. : +355694266028...08/04/2020 04:18

33,750 Euro Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym ose 1300 m2

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...08/04/2020 04:15

500,000 Euro Shitet TokË Are + Truall NË BubullimË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2

Shitet tokë are + truall në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 10000 m² nga te cilat 200 m² janë tokë truall dhe 9800 m² janë tokë are. toka ka lokacion të favorshëm afër qëndrës së qytetit , e përshtatëshme për aktivite...07/04/2020 14:04

33,000 Euro Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym ose 4100 m2

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 4140 m² dhe ka lokacion të favorshëm në buzë te rrugës , e përshtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme. Çmimi i shitjes është 800 €/m².për më shumë informa...07/04/2020 14:02

1,300,000 Euro Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym ose 3500 m2

Tiranë truall për shitje rruga kavajës.lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re. cmimi 1.300.000€. kontakt origjinal al...06/04/2020 13:44

2,213,100 Euro Shitet, Tokë, Kepi I Rodonit 2,213,100 € Id: Pri 7661
Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
34.00 Dynym ose 34000 m2
3.99 Km
nga qendra

Shitet tokë në kepin e rodonit me sipërfaqe totale prej 34000 m2. zona në të cilën gjendet toka është një ndër plazhet me të bukur dhe më pak të eksploruar të vendit çka e bën një zonë me premisa për tu zhvilluar në vazhdim.toka n...06/04/2020 10:49

210,000 Euro Shitet 7000/m2 Toke Ne Rinas
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym ose 7000 m2
14.74 Km
nga qendra

Shitet toke ne rinas me nje siperfaqe prej 7000 m2 ( 30 euro/m2). toka ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e biznesit tuaj ( zone industriale ) ,dhe mund te perdoret per nje sere aktivitetesh . per nje vizite ne prone na kontakto...04/04/2020 21:34

89,000 Euro Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje E
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2

Mundesi e vecante:dhenbsp; shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastruktura shume e mire : shtruar me asf...04/04/2020 16:56

152,000 Euro Shitet 8000m2 Toke Are Me Çertefikat Pronesie
Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 Dynym ose 8000 m2
9.91 Km
nga qendra

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. +ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi apo biznese ne tirane. + toka jepet dhe me...04/04/2020 10:58

27,224,000 Leke Shitet TokË ArË NË KorÇË
Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.40 Dynym ose 3400 m2

Shitet tokë arë në korçë. sipërfaqa e tokës është 3403 m², dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. shitet me çmimin 8000 lekë/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 702 2839...03/04/2020 14:30

126,000 Euro Shitet TokË Truall NË Lagjen 1, KorÇË
Qender | Korce
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2

Shitet tokë truall në lagjen 1 të qytetit të korçës sipërfaqa e truallit është 422.09 m² buzë rrugës. shitet me çmimin prej 300€/m². për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni069 20 45 103...03/04/2020 14:27

114,750 Euro Tirane, Shes Truall 2.295 M² 114.750 Euro (vaqarr)
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 Dynym ose 2300 m2
7.02 Km
nga qendra

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!opp11040cel. : 0692290202...01/04/2020 15:39

80,000 Euro Shitet Toke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Shitet toke e përshtateshme per cdo gjë me ujë dhe drita. ...01/04/2020 13:35

800,000 Euro Shitet Toke Ne Autostraden Tidan-dures
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2

Shitet toke 150 metra mbidhenbsp; city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10.000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje resorte turistik, grup vilash ose per...31/03/2020 14:55

94,500 Euro Shitet Toke Ne Bregdet Te Sektori Rinia Durres
Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2

Shitet toke ne bregdet ne rruge kryesore tekdhenbsp; sektoridhenbsp; rinia nedhenbsp; durres.dhenbsp; siperfaqja e tokes eshtedhenbsp; 2.100 m2,. prona eshtedhenbsp; e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe tedhenbsp; rrafshet. kjo prone ...31/03/2020 14:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim