🏡

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
60,000 Euro Shitet Toke Me Dokumentacion Te Rregullt
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
6.44 Km
nga qendra

Shitet toke 3000 m2 ne kamez 400m larg nga rruga kryesore. posedon dokumentacion te rregullt. toka eshte e pershtatshme per ndertim. cmimi eshte per dynym. cmimi i diskututeshem ...01/05/2020 16:10

91,400 Euro Toke Ne Shitje
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
4.60 Dynym ose 4600 m2

Toka ka nje siperfaqe prej 4750 m2ndodhet ne kryqezimin e rruges sarande-vlore, 2 km larg gjirit te kakomes.koordinatat gjeografike per vendndodhjen( 39.927095,19.977641)toka eshte e kultivuar me ullinj, mund te perdoret per kultivim ose ndertim turi...30/04/2020 14:12

1,061,645 Euro Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes
Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
16.30 Dynym ose 16300 m2

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes.dhenbsp; siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rrethuar me xokel betoni dhe e shtruar...29/04/2020 14:17

288,000 Euro Shiten Ullishte Ne Koder Vore
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2

Shiten ullishte 36000 m2 ne koder vore. ullishte e pasistemuar (pastruar) . ne brendesi te saj ka edhe lloje te ndryshme druresh te cilet i japin vlere ksaj siperfaqe .dhenbsp; vendi eshte i pershtatshem per shfrytezim ullishte ,kullote por edhe per ...29/04/2020 14:16

40,300 Euro Shitet, Tokë, Babrru, Tiranë Id: Plus 9100
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2

Toka ndodhet në zonën e babrrusë.me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet.për më tepër na kontaktoni!id: plus 9100...27/04/2020 18:59

80,000 Euro Toke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Shitet e pershtateshme pe cdo gje. per me shum mund te kontaktoni. dhe ne whatsapp....27/04/2020 17:20

100,000 Euro Shitet Ose Jepet Me Qera Toke Ne Rrugen E Arbrit
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2

Shitet jepet me qera ose nderrohetdhenbsp; siperfaqe toke truall 2000m katror (shitet edhe e ndare 1000-2000m). vendodhja ne rrugen e arbrit 200 metra nga ish shkolla e qenve (buze rruge kryesore) ose 3 kilometra nga rruga ura. vetem 6 kilometra nga ...25/04/2020 13:41

360,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë 360,000 € Id: Pri 168
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2

Toka ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit ,dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar në zonë vilash. pamja dhe hapsira e ullishteve e bëjnë shumë të preferushme, mos harrojmë ajrin e pastër dhe qetësinë që janë fakt...25/04/2020 13:39

4,200,000 Leke Shitet TokË Are NË Kusarth , Elbasan
Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Shitet tokë are 4000 m² në fshatin kusarth , elbasan . toka ka lokacion të favorshëm në buzë të rrugës , e pershtatëshme për aktivitete bujqësore të ndryshme . Çmimi i shitjes është 4,200,000 lekë / total. 👉 për më shumë inform...23/04/2020 12:20

370,000 Euro Shitet Toke Se Bashku Me Ndertesen Ne Kavaje Komuna Synej Ne Fshatin Peqinaj.
Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
1.80 Dynym ose 1800 m2

Shitet toke se bashku me ndertesen ne kavaje komuna synej ne fshatin peqinaj.siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses .infrastruktur e rregullt e ndertuar e gjitha me beton te derdhur si...23/04/2020 12:16

60,000 Euro Okazion Shitet 1000m2 Toke
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Suoer okazion!!!! shitet nje toke me nje siperfaqe 1000m2 me dy godina siperfaqe ndertim 110 m2 dhe 66m2!! toka ndodhete ne nje vend te pershtatshem per vila dhe biznes!! toka ka crtifikate te regullt pronesie dhe i eshte bere azhornimi i saj prane b...21/04/2020 15:58

75,000 Euro Shitet TokË Are NË KËmishtaj, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.90 Dynym ose 4900 m2

...20/04/2020 12:39

2,700,000 Leke Shitet ShtËpi Private NË Golem I VogËl, Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Shitet shtëpi private në golem i vogël, lushnje.shtëpia ka sipërfaqe 100 m² dhe organizohet në mënyrë të tillë: 2 dhoma gjumi, dhomë pritje, sallon, tualet, ballkon. shitet e pa mobiluar me çmimin prej 2 700 000 lekë/total. për më shu...20/04/2020 12:35

33,000 Euro Shitet Toke Ne Sauk.(fark E Vogel)tirane
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
4.78 Km
nga qendra

Shitet toke ne sauk.(fark e vogel)tirane siperfaqja e tokes 475 m2. me çertifikate pronesie. 50 m larg rruges kryesore. vend shume i qete dhe i pershtatshem per banim. [▪toka eshte brenda vijes verdhe▪] 《[▪~vertetohet me studimin e ma...20/04/2020 09:38

50,000 Dollar Super Okazion. Shitet Toka Ne Petrele Me Certifikate Pronesie
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
8.55 Km
nga qendra

Shitet toka me sip 500 m2 me certifikate pronesie adresa ne qender te petreles cmimi 50 000$ .....i diskutueshem...19/04/2020 22:13

300,000 Euro Tok Me Leje Ndertimi Per Hotel Ne Ksamil
Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Toke me sip 500m 2 me leje ndertimi per hotel ne qender te ksamilit. toka ka leje per1000m2 me taksa te paguare .vetem oferta serioze....18/04/2020 15:32

90,000 Euro Shitet Toke Ne Farke
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym ose 1100 m2

Shitet toke 1100 meter katrore ne farke. intensiteti ndertimit eshte 0.5 dhe ndertohet deri ne 3 kate (11 meter lartesi).zona eshte e ndertuar me vila dhe ka akses ne rruge te asfaltuar. dokumentacioni eshte i rregullt me certifikate pronesie. cmi...18/04/2020 15:30

35,000 Leke Toke Me Qera Astir.
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2

Jepet toke me qera siperfaqia 300 m 2, toka ndodhet ne nje zone ne zhvillim, ne astir ne bulevardin kashar, toka mund te shfrytezohedhenbsp;068 22 67 111...17/04/2020 16:07

350,000 Euro Shitet Toke Te Kodrat Mbi Liqenin E Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Shitet toke te kodrat e liqenit te thate me nje siperfaqe 1500m2!!! toka eshte me certifikat pronesie !!!! toka ndodhet ne nje nga pozicjonet me te mira te zones ka nje pamje shume piktoreske dhe sherben per ndertimin e 1 ose 2 vilave!!!per me shume ...17/04/2020 14:54

17,000 Euro Shitet Toke
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
1.50 Km
nga qendra

Shitet toke me pamje nga detitoka eshte e paisur me certifikate pronesie.mund te perdoret per cdo lloje biznesi, shtepi banimi etj.shitet per arsye emigrimi..cmimi 17.000 euro...16/04/2020 20:48

35,000 Euro Shitet Tok
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym ose 2200 m2

Shitet tok e pershtatshme dhe per shtepi eshte ne cep te rruges kryesore esht afer me panto resort...16/04/2020 15:38

130,000 Euro Shitet Truall Dhe Kapanon Ne Laprake!
Laprake | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/[/urlcode]...15/04/2020 13:47

540,000 Euro Tirane, Shes Toke 6.000 M² 540.000 Euro, Farke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2

Toka është e pozicionuar në farkë, pranë shkollës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e bollshme...14/04/2020 15:19

49,500 Euro Tirane, Shes Truall 900 M² 49.500 Euro (peze)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 Dynym ose 900 m2

Shitet tokë në "pezë". toka ka sipërfaqe totale 900 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 55 euro/m2. për më tepër na kontaktoni!opp...14/04/2020 15:08

120,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal investimi. • për më tepër na konta...13/04/2020 22:11

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim