🏡

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
162,400 Euro Shitet, Tokë- Arë, Prush, Tiranë 162,400 € Id: Pro23333
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2
7.01 Km
nga qendra

Shitet tokë në fshatin prush në periferi të tiranës.prona ndodhet në një nga zonat periferike kryeqytetit të preferuara për banim dhe investim për fabrika,magazina• ka sipërfaqe 2800m2, relativisht të shfrytëzueshme, e aksesueshme dhe ...26/01/2022 16:18

295,000 Euro Shitet, Tokë-arë, Pezë, Tiranë 295,000 € Id: Pro23289
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Toka ndodhet e pozicionuar në pezë, tiranëinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 5000m2.• dokumentacion i rregullt hipotekor.detaje të tjera:• shtë[i druri në proçes legalizimi• tokë e rrafshët.• pus uji për vaditje,• ...26/01/2022 16:18

125,000 Euro Shitet, Toke, Gjiri I Lalzit, Tiranë 125,000 € Id: Pro24249
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym ose 4200 m2
3.85 Km
nga qendra

Shitet toke buzë rrugës kryesore në gjirin e lalzit.informacion mbi tokën:• toka ka nje siperfaqe prej 4200 m2.• me certifikatë e me dokumentacion të rregullt hipotekor.• toka ka 30 m balle në rruge kryesore.• terren i sheshte• siste...26/01/2022 16:17

255,180 Euro Toke Ne Shitje Ne Autostraden Tirane-durres, Prane City Park Ne Tirane (id 4191052)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
4.30 Dynym ose 4300 m2
2.39 Km
nga qendra

Propertydhenbsp; id:dhenbsp;dhenbsp;4191052dhenbsp;dhenbsp;ne autostraden tirane-durres, prane city park, buze autostrades, shitet toke, siperfaqe 4253 m².e pershtatshme per ndertim(kapanon, magazine, fabrike, etj) ne nje zone me perspektive.shitet ...26/01/2022 11:34

72,000 Euro Shitet, Tokë, Pranë City Park 72,000 € Id: Pri23750
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2

Disponojmë tokë për shitje, ngjitur me city park.informacion mbi tokën:• sipërfaqja e tokës: 1200 m2.• e përshtatshme për rindërtim vetjak ose komercial.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.• me doku...25/01/2022 16:51

85,000 Euro Shitet Toke Ne Prush
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym ose 1700 m2
7.01 Km
nga qendra

Shitet toke arre ne vijen e dyte ne prush 1700m2. pershtatet per kapanone. eshte bere planprojekti per kalimin e rruges se re. disponon dokumentcion te rregullt hipotekor....25/01/2022 15:19

210,000 Euro Shitet Toke Tek Liqeni I Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
2.45 Km
nga qendra

Shitet toke 1050 m2 tek liqeni i thate,i pershtatshem per ndertim. disponon certifikate pronesie. kjo toke eshte nje opsion i mire investimi per aktivitete te ndryshme si: bujtina, hotele, vila etj. per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na...25/01/2022 12:50

270,000 Euro Shitet Toke Tek Liqeni I Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym ose 1700 m2
2.45 Km
nga qendra

Shitet toke buze liqenit te thate, me siperfaqe 1750 m2. i orientuar ne pjesen perendimore te liqenit, me nje pamje fantastike dhe relaksuese. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni...25/01/2022 12:38

514,000 Euro Shitet, Toke Dhe Kapanon, Autostrada Tiranë-durrës. Opp+24338
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
5.10 Dynym ose 5100 m2
12.76 Km
nga qendra

Informacion mbi pronën:•prona e cilësuar si arë është e pozicionuar në picar, vore, autostrada tiranë-durrës, km 8.•sipërfaqja totale e pronës eshte: 5140 m2.•ne te ndodhen 2 ndertime te ideuara per kapanon, siperfaqja e seciles prej ...25/01/2022 12:31

70,000 Euro Shitet Ndertese E Vjeter 2-kateshe Me Truall- Zogaj, Shkoder
Zone Periferike | Shkoder
Truall Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
4.96 Km
nga qendra

...25/01/2022 12:26

240,000 Euro Toke Ne Spille
Spille | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
12.30 Dynym ose 12300 m2
108.24 Km
nga qendra

Shitet toke ne spille. shiten 3 parcela toke ne bregdetin e spilles. 1 .parcel. 4280 mq 2. parcela 5050 mq 3.parcela 3000mq tokat jan me dokumenta te rregullta. per cdo informacion me kontaktoni ne nr. 00393202640398 ...23/01/2022 14:22

99,000 Euro Shitet, Tokë Arë, Petrelë, Tiranë 99,000 € Id: Pro21969
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
8.55 Km
nga qendra

...22/01/2022 15:59

330,000 Euro Shitet, Tokë-arë, Domje, Tiranë 330,000 € Id: Pro22430
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2
9.04 Km
nga qendra

...22/01/2022 15:59

650,000 Euro Shitet, Toke, Mezez (una24401)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
5.35 Km
nga qendra

...21/01/2022 16:55

245,000 Euro Shitet, Tokë, Ibë E Poshtme, Tiranë 245,000 € Id: Pro21402
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.60 Dynym ose 8600 m2
13.97 Km
nga qendra

Toka ndodhet në ibë të poshtme, pranë rrugës nacionale të elbasanit.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 8610 m2.• ka ujë te pijshëm dhe linjë elektrike.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi...21/01/2022 15:43

360,000 Euro Shitet, Toke , Farke Pro+20762
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
24.00 Dynym ose 24000 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne farke.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2000 m2.• dokumentacioni: me hipoteke•zone e kuqe për ndertim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni! ...20/01/2022 15:28

235,000 Euro Shitet,toke,sarande Pro+20383
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
2.53 Km
nga qendra

...20/01/2022 15:27

110,000 Euro Shitet, Toke, Sauk I Vjeter (pro+22341)
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
40.00 Dynym ose 40000 m2

Toka ndodhet në zonën e saukut te vjeterinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 400m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.•dokumentacion i rregullt hipotekorpër ta vizituar na kontaktoni! ...20/01/2022 11:51

44,000 Euro Shitet, Tokë, 5 Maji, Tiranë. 44,000 € Id: Opp+17705
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
1.88 Km
nga qendra

Shitet tokë në zonën 5 maji, rruga fuat dushku.me sipërfaqe totale prej 202.5m2.e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.disponon dokumentacion të rregullt.e studiuar pë ndërtim deri në 2 kate.opsion ideal investimi.për më tepë...20/01/2022 09:51

70,000 Euro Shitet,tokë, Autostrada Tiranë-durrës Plus 7140
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
12.76 Km
nga qendra

...19/01/2022 16:38

95,000 Euro Shitet,toke, Autostrada Tirane-durres (pro+23521)
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
12.76 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës, një vend strategjik dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqja totale e truallit është 450m2 dhe trajtohet me një cmim 210euro/m2.pozicioni strategjik dhe hyrje-daljet qe kane...19/01/2022 15:39

250,250 Euro Shitet, Tokë- Are, Bërzhitë, Tiranë 250,250 € Id: Pro22830
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
11.24 Km
nga qendra

Disponojmë tokë-arë ndodhet e pozicionuar në bërzhitë.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 3850 m2.• dokumentacion i rregullt hipotekor.detaje të tjera:• tokë e rrafshët.• linjë elektrike.• furnizim me ujë.• mundës...19/01/2022 14:09

36,600 Euro Shitet ,toke, Sarande Pro+20619
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
2.53 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne - sarandeinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 305m2• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi•prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor•toka ndodhet në një lokacio...19/01/2022 12:39

240,000 Euro Are + Truall + Shtepi Ne Shitje, Fier
Zone Periferike | Fier
Truall Perdorimi
3.10 Dynym ose 3100 m2
107.30 Km
nga qendra

📍adresa e objektit: vajkan, fier-rreth 150m nga autostrada fier - tirane (7.8 km nga fieri)🏕 lloji i pasurise: are + truall + shtepi📐siperfaqja totale: 3100 m2- nga kjo: sa truall 500.00 - nga kjo sa ndertesa 272.70 m2- kati i pare eshte amb...18/01/2022 15:10

230,000 Euro Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë. 230,000 € Id: Opp+18510
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.10 Dynym ose 4100 m2
8.00 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e fikas në mullet.me sipërfaqe totale prej 4147m2 dhe me perspektivë zhvillimi.i përshtatshëm për ndërtim (vila, kapanone).buzë autostradës tiranë-elbasan.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha ...17/01/2022 13:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim