terreno in vendita tek zone periferike tirana

Shitet, Tokë, Kashar
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp 15895 toka ndodhet në kashar, pas city park informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5800 m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme për ta vizituar na kontaktoni! 0692...25/05/2020 16:14

319,000 Euro

Jepet Me Qira Truall Ne Autostraden Tirane-durres
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Jepet me qira tokë buze autostradës tiranë- durrës, pranë qtu. toka ka sipërfaqe totale 4000 m², por jepet edhe e ndarë. ne toke ka edhe nje kapanon te ndertuar , i cili gjithashtu jepet me qira cmimi eshte 3,5 euro / m2 , ndersa siperfaqj...20/05/2020 12:03

14,000 Euro

Shitet, Tokë, Mjull - Bathore
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në mjull - bathore.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 9500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë.disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme • mundësi të shumta shfrytëzimi...19/05/2020 16:18

950,000 Euro

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Durrës
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+15812toka ndodhet në autostradën tiranë - durrës.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2100 m2 • dokumentacioni: në proces hipotekimi.disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik . • hapësirë e bollshme • mundësi shum...19/05/2020 15:27

252,000 Euro

Shitet Toke Me Siperfaqe 450 M2 Ne Farke E Vogel
Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 450 m2 ne zonen e farke e vogel,prane dora rezidence.toka eshte me hipoteke.brenda siperfaqes se tokes eshte ndertuar nje bodrum dhe zoglatura e nje shtepie qe ishte planifikuar,por qe nuk u ndertua per arsye emigrim.toka shi...18/05/2020 14:38

6,000,000 Leke

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres Mbi City Park 10.000m2
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 150 metra mbi city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje resorte turistik, grup vilash ose per zhvilli...15/05/2020 12:03

500,000 Euro

Shitet, Tokë, Rruga E Rinasit, Tiranë 40,000 € Id: Plus15686
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në rrugën e rinasit.me sipërfaqe totale prej 2500m2.e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.disponon çerfitikatë pronësie.e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.opsion ideal investimi.për më tepër na kontakton...14/05/2020 16:26

40,000 Euro

Shitet Super Truall Buze Rruges Tirane - Rinas
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet trual ne rrugen nacionale tirane-rinas ne zonen e berxullit vije e pare. prona ka nje siperfaqe totale prej 1990 m2 dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh. lokacioni i tij ne nje zone industriale e ben ate nje mundesi shume t...12/05/2020 12:16

190,000 Euro

Tok Ne Shitje
Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
3.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në zonë industriale anës rrugës dhe kuadrat i rregull, me sip. 3240 m2.dhenbsp;Çmimi 65 € për m2 .adresa : prush,dhenbsp; tiranë...11/05/2020 16:04

210,000 Euro

Toke Ne Shitje
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në zonë industriale anës rrugës dhe kuadrat i rregull, me sip. 3240 m2.dhenbsp;Çmimi 65 € për m2 .adresa : prush,dhenbsp; tiranë...09/05/2020 14:56

210,000 Euro

Shitet Toke, Laknas, Tiranë.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pershkrimi i prones:● toka ndodhet prane qtu .● sipërfaqja: 3000 m2 .● ndodhet buze rruge.● ofron mundesi shume te mira investimi.● disponon certifiktë pronësie .● cmimi: 30€ / m2.● për më shumë informacion kontaktoni:dhenbsp;dh...08/05/2020 17:52

90,000 Euro

Tirane, Shes Toke 866 M² 73.000 Euro (dajti)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar në dajt. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 866 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • e përshtatshme për investim • mundësi...06/05/2020 12:51

73,000 Euro

Shitet, Tokë, Babrru, Tiranë Id: Plus 9100
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e babrrusë.me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet.për më tepër na kontaktoni!id: plus 9100...27/04/2020 18:59

40,300 Euro

Toke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet e pershtateshme pe cdo gje. per me shum mund te kontaktoni. dhe ne whatsapp....27/04/2020 17:20

80,000 Euro

Super Okazion. Shitet Toka Ne Petrele Me Certifikate Pronesie
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka me sip 500 m2 me certifikate pronesie adresa ne qender te petreles cmimi 50 000$ .....i diskutueshem...19/04/2020 22:13

50,000 Dollar

Shitet Toke Ne Farke
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 1100 meter katrore ne farke. intensiteti ndertimit eshte 0.5 dhe ndertohet deri ne 3 kate (11 meter lartesi).zona eshte e ndertuar me vila dhe ka akses ne rruge te asfaltuar. dokumentacioni eshte i rregullt me certifikate pronesie. cmi...18/04/2020 15:30

90,000 Euro

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 540.000 Euro, Farke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar në farkë, pranë shkollës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e bollshme...14/04/2020 15:19

540,000 Euro

Tirane, Shes Truall 900 M² 49.500 Euro (peze)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në "pezë". toka ka sipërfaqe totale 900 m2. toka është e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. toka shitet 55 euro/m2. për më tepër na kontaktoni!opp...14/04/2020 15:08

49,500 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+15298shitet tokë, autostrada tiranë - elbasan tek palmanova.sipërfaqje totale : 5000 m2.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.opsion ideal investimi.për një vizitë në prone na kontaktoni!0697015480...14/04/2020 14:05

300,000 Euro

Shitet Toke Ne Tufine Afer Rruges Se Arberit
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
27.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne tufinedhenbsp; 2730 m2, aty ku fillon rruga e arberitdhenbsp; ngadhenbsp; tirana. toka eshte edhenbsp; kuadratuardhenbsp; dhe ndodhet 50 m larg rruges se arberit. toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mund te p...09/04/2020 14:43

177,450 Euro

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...08/04/2020 04:15

33,750 Euro

Shitet 7000/m2 Toke Ne Rinas
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne rinas me nje siperfaqe prej 7000 m2 ( 30 euro/m2). toka ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e biznesit tuaj ( zone industriale ) ,dhe mund te perdoret per nje sere aktivitetesh . per nje vizite ne prone na kontakto...04/04/2020 21:34

210,000 Euro

Tirane, Shes Truall 2.295 M² 114.750 Euro (vaqarr)
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në "vaqarr". toka ka sipërfaqe totale 2295 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!opp11040cel. : 0692290202...01/04/2020 15:39

114,750 Euro

Shitet Toke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke e përshtateshme per cdo gjë me ujë dhe drita. ...01/04/2020 13:35

80,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.400 M² 240.000 Euro (liqeni I Farkës)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar te liqeni i farkës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryesore • infastrukturë e mirë • e pë...28/03/2020 14:42

240,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim