340x230    340x230

🏡 Truall ose Toke tek Sauk Tirane

🕵 Online 9 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
312,000 Euro Shitet Tokë Në Farkë./opp25706
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
5.37 Km
nga qendra

Informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 2400m2 •densiteti 0.6 • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë e preferuar dhe mundësi shumë e mirë investimi. për vizitë në pronë na kontaktoni! opp25706...28/05/2022 09:39

81,000 Euro Toke Per Shitje Ne Sauk.
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
3.25 Km
nga qendra

Toke per shitje ofrohet ne zonen e saukut prane liqenit te farkes. toka eshte e vendosur ne nje zone kodrinore dhe me pamje te lire. e pershtatshme per cdo lloj investimi. ...24/05/2022 18:10

799,000 Euro Shitet 8500 M2 Toke Truall Buze Liqenit Te Farkes Tirane
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
8.00 Dynym ose 8000 m2
3.77 Km
nga qendra

Shitet 8500 m2 toke truall buze liqenit te farkes tirane. toka ka nje siperfaqe te hipotekuar 8500 m2. toka pozicionohet buze liqenit te farkes. .toka shitet me 100 euro m2 .toka ka certifikate pronesie. per me shume informacion apo nje vizite ne pr...19/05/2022 14:01

70,000 Euro Shitet Toke Prane Qendres Teg
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.90 Dynym ose 7900 m2

Shitet toke prane qendres tregtare teg-ut. toka ka siperfaqe 775 m2. toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes. toka mund te nderrohet dhe me apartament. toka eshte e pershtatshme per ndertim dis...18/05/2022 13:15

70,000 Euro Toke Ne Shitje Prane Qendres Tregtare Teg
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.70 Dynym ose 7700 m2

Shitet toke prane qendres tregtare teg-ut. toka ka siperfaqe 775 m2. toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes. toka mund te nderrohet dhe me apartament. toka eshte e pershtatshme per ndertim dis...17/05/2022 12:38

70,000 Euro Toke Ne Sjhitje Afer Tegut
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
3.25 Km
nga qendra

Shitet toke afer teg-ut. toka ka siperfaqe 774 m2. toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes. na kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen 0692031247...17/05/2022 10:56

75,000 Euro Shitet Toke Afer Teg-ut.
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym ose 7700 m2

📍shitet toke afer teg-ut. 📐toka ka siperfaqe 774 m2. ✔️toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes. na kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230 ...16/05/2022 10:47

75,000 Euro Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë. Pri+25918
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
8.00 Km
nga qendra

Informacion mbi pronën: • sipërfaqe toke: 3000 m2. • e shfrytëzueshme më shumë se 6000 m2. • buzë rruge detaje të tjera: • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • me energji elektrike, me uje dhe e rrethuar. për një v...13/05/2022 13:20

600,000 Euro Shitet 6000 M2 Toke Buze Liqenit Te Farkes Tirane
Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2
5.72 Km
nga qendra

Shitet 6000 m2 toke buze liqenit te farkes tirane. toka ka nje siperfaqe te hipotekuar 6000 m2. toka ndodhet buze liqenit te farkes ,ne nje zone te projektuar per ndertime .toka shitet me 100 euro m2 .toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. per ...13/05/2022 13:12

520,000 Euro Shitet, Tokë, Pranë Teg
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
3.25 Km
nga qendra

Toka ndodhet afër teg-utinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni!...12/05/2022 10:35

200,000 Euro Shitet, Tokë Ullishte, Sauk, Tiranë 200,000 € Id: Pri25064
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym ose 600 m2
3.25 Km
nga qendra

Toka ndodhet në rrugën xhabraimi, buzë rruge. • sipërfaqe: 590 m². • me çertifikatë pronësie. • toka është zonë e kuqe, për ndërtim. • intensiteti ndërtimit 0.3. • pamje nga tirana dhe liqeni. për ta vizituar na konta...12/05/2022 09:36

110,000 Euro Shitet, Toke, Sauk I Vjeter (pro+22341)
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2

Toka ndodhet në zonën e saukut te vjeterinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 400m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.•dokumentacion i rregullt hipotekorpër ta vizituar na kontaktoni! ...09/05/2022 11:57

1,305,000 Euro Shitet Tokë, Ibë E Poshtme/opp25836
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2
2.10 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën ibë e poshtme, pozicionuar mbi një kodër shumë pranë lumit. informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 29000 m2. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • pamje panoramike. • akses direkt me ...06/05/2022 15:52

190,000 Euro Tokë Në Shitje Në “mjull-bathore”
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym ose 1100 m2
4.70 Km
nga qendra

Tokë në shitje në “mjull-bathore” toka ndodhet prane rruge kryesore në një zonë shumë të mirë, ka një sipërfaqe prej 1100 m2 toka është e përshtatshme per ndërtim vile disponon dokumentacion të rregullt hipotekor cm...04/05/2022 15:57

192,000 Euro Toke Per Shitje!
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym ose 1900 m2
4.70 Km
nga qendra

Shitet toke ne mjull. toka ka siperfaqe rreth 1130m2 e cila disponon cartifikate pronesie te rregullt . eshte e pershtatshme per shume lloje biznesesh e aktivitetesh per me shume informacion na kontaktoni. ...04/05/2022 12:10

200,000 Euro Shitet Truall+arë, Ibë E Poshtme/opp25714
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
13.97 Km
nga qendra

Informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 200 m2-truall, 660m2-arë. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. •me leje ndertimi. • mundësi shumë e mire investimi. për vizitë në pronë na kontaktoni! opp25714 ...29/04/2022 17:18

1,000,000 Euro Toke Per Shitje 10 000 M2 Ne Farke Te Madhe!
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
5.37 Km
nga qendra

Shesim 10000 m2 toke ne farke te madhe! toka ndodhet buze unazez qe po ndertohet se fundmi e cila lidhet direkt me uzinen e autotraktoreve. mundesi shitje dhe ne 2 pjese. gjithashtu ka te ndertuar nje vile 3 kate e cila eshte e banueshme dhe e per...26/04/2022 12:57

80,000 Euro Shitet, Tokë, Sauk Una25663
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2
3.25 Km
nga qendra

Shitet tokë në sauk. informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 1000m2 • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë e preferuar dhe mundësi shumë e mirë investimi. për vizitë në pronë na kontaktoni! ...25/04/2022 09:12

75,000 Euro Shitet Toke Ne Sauk Te Ri (id Bt22) Tirane
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
3.25 Km
nga qendra

Ne sauk te ri, prane akademise se sigurise, shitet 580 m2 toke are, me hipoteke, aktualisht eshte toke are por mund te kthehet lehte ne truall, ndodhet brenda planit urbanistik per ndertim vile deri ne 2.5 kate. jane te perfunduara kanalizimi i ujer...18/03/2022 16:00

48,000 Euro Toke Per Shitje Ne Sauk.
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
3.25 Km
nga qendra

Ofrohet per shitje toke are me siperfaqe 300 m2 ne sauk. disponon hipoteke.dhenbsp;...10/03/2022 09:20

700,000 Euro Shitet Toke Ne Farke, Tirane
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym ose 7000 m2
5.37 Km
nga qendra

Shitet toke në farkeinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës: 7000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.• me dokumentacion te rregullt hipotekor....08/03/2022 14:55

240,000 Euro Shitet Toke 2400 M2 Ne Lunder!
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
6.98 Km
nga qendra

Shitet toke ne lunder. ka nje siperfaqe 2400 m2. toka eshte zone e kuqe per ndertim sipas plan studimit te urbanistikes. mundesi shume e mire investimi per ndertimin e nje biznesi , vile , hoteli , restoranti , etj. cmimi : 100 euro. ( i disku...22/02/2022 13:39

125,000 Euro Toke Ne Shitje Ne Sauk (id Bt19) Tirane
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
3.25 Km
nga qendra

Ne zonen e saukut,  shitet toke me siperfaqe 800 m2, toka eshte e pershtatshme per prodhime bujqesore sic jane vreshtat dhe cdo lloj prodhimi tjeter, gjithashtu toka eshte zone ndertimi dhe mund te ndertohet cdo lloj objekti si psh vila, magazina, f...28/01/2022 16:21

39,000 Euro Shitet Toke Truall Me Cmime Okazion
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
2.54 Km
nga qendra

Shitet toke truall me cmime okazione,ne sauk mbrapa sanatoriumit shume prane rruges kryesore,cmimi eshte nen reference,zone e kuqe per ndertime deri ne 3 kate,per me shume informacione kontaktoni... ...04/01/2022 15:41

80,000 Euro Shitet 800m2 Toke Me Hipoteke Ne “farke E Madhe”!
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
5.72 Km
nga qendra

Shitet 800 m2 toke ne zonen e farkes se madhe. toka eshte e pershtatshme per ndertim. posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi: 80,000 euro per me shume informacion na kontaktoni! ...10/11/2021 23:13

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim