340x230    340x230

🏡 njoftimefalas al

🕵 Online 112 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje 

Noor Tirana Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Qender ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/06/2022
Noor Tirana Kerkon Te Punesoje-Kamarier/e-Sanitare ⏩Kriteret:-Te jene etike ne pune-Te jete te komunikueshme-Me  eksperience te meparshme punePuna 8 ore-Pagesa e kenaqshme-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📲📞Per me shume inform... Kontakt

ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON OPERATOR/E & MENAXHER/E NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: OPERATOR/E ,MENAXHER/E
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Don Bosco, Tirana, Albania
👥 ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON OPERATOR/E dhe MENAXHER/E NE GJUHEN ITALIANE⏩ Kriteret: ⏳ Aftesi te mira komunikimi (niveli i gjuhes B1, B2, C1), 🥇. Eksperienca te meparshme ne role menaxhuese, 🔺  Disponibilitet dhe perkushtim ne... Kontakt

Bar Brown Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Vlorë, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 23/06/2022
Bar Brown kerkon te punesoje-Banakier/e-Kamarier/eKriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellsem dhe te  qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Aftesi te mira komunikuese dh... Kontakt

Da Capo Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Ndihmes Kuzhinier, Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
▶️Da Capo kerkon te punesoje:-Kamarier - paga 25.000 - 30.000 leke-Ndihmes kuzhinier - paga 40.000-45.000 leke-Banakier - paga 50.000 leke👉🏻Kriteret e punes:🔷Te jene etik gjate orarit te punes🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pu... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane Dhe Greke 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 12/06/2022
Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane dhe Greke ⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perkate... Kontakt

🛎️ Rekrutime.al Po Kerkon Operator Me/pa Eksperience Ne Gjuhe Te Ndryshme.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 29/05/2022
🔶dhenbsp;WE ARE HIRING: Jemi ne kerkim per operator/e ne gjuhet e meposhtme 🔽* English - Junior / Senior* Italian -dhenbsp; dhenbsp; Junior / Senior*Spanjisht - Senior*Gjermanisht - Senior👥dhenbsp;Cfare kerkojmedhenbsp;⏩Korrektesi ne pune... Kontakt

Hotel AFA Kerkon Te Punesoje Kuzhunier/e, Punonjese Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier/e, Punonjese Kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Sheshi Kater Valltaret
 ⏩  Kriteret e punes:👉👉⏩  Ofrojme:👉  Page shume te kenaqshme👉  Ambjent shume te kendshem pune📍 Adresa: Sheshi Kater Valltaret  📞Per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit!... Kontakt

⏩ Kerkohet Babysitter Ne Zvicer 👱‍♀️

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Babysitter
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 27/05/2022
Luzern,Zvicer
Përshëndetje E para Puna ësht në Zvicer edhe Goce Studente jo me Moshe të madhe se duhet kete edhe telefoni Navigation ti jap Makines.Duhet te di anglisht apo një gjuh të huaj...Kerkojme ndihme nga Ju jeni Studente dhe e ke qejf të mirresh... Kontakt

Restorant Tomahawk Kerkon Te Zgjeroj Staf Ne Pozicionet:

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier , Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Sami Frasheri, Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Tirane
 🔷 Restorant Tomahawk 👉 Tomahawk kerkon te punesoje: -Ndihmes Kuzhine -Kamarier/e▶ Kriteret: -Kane perparesi kandidatet me eksperience pune. -Te kene tike ne pune, aftesi bashkepunuse dhe komunikuese -Te jene korrekt -Kamarieri du... Kontakt

Bar Brown Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: BANAKIER/E
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Vlore ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/06/2022
Bar Brown kerkon te punesoje Banakier/eKriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellsem dhe te  qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepun... Kontakt

📣Cheops Gym Kerkon Te Zgjeroje Staf .

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: recepsioniste,sanitare
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 26/05/2022
Rruga Dhimitër Shuteriqi, Tirana, Albania
📣Cheops Gym kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet ⁚✨Recepsioniste ne orarin ▶07⁚00-15⁚00▶15⁚00-23⁚00💶dhenbsp; Paga- 40.000.✨Sanitare ne orarin ▶ 14⁚00 - 22⁚00💶 Paga- 30.000 leke.📣 Kandidatet preferohen te jene ⁚... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen 2 Shitese

Pagesa: 32,000 Leke
 • Profesioni: 2 shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/06/2022
Shitese ne kioskedhenbsp;-Te jete etike ne pune-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Pagesa 32.000 leke te rejadhenbsp; + Siguracione➡Vendi i punes eshte ne kioske prane stacionit te autobuzave ne afersi te Casa Italiadhenbsp;🧭Turn... Kontakt

A.S.G Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 06/06/2022
📌A.S.Gdhenbsp;kerkon te punesoje:-Motorrist⏩Kualifikueset:-Mosha 20-40 vjec-Te kete eksperience te ngjashme-Te njohe mire rruget e Tiranes-Te zoteroje patente▶️Pershkrimi i punes:-Shperndarje pjese kembimi-Pune me kohe te plote⏩Ofrohen:-K... Kontakt

DEPO Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punetor magazine,Merchandiser,Shitese,Agjent shitjeje,Ndihmes Financiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Tirana, Albania
-Punetor Magazine-Shitese-Ndihmes Financiere-Te jene etike gjate orarit te punes-Mosha mbi 25 vjec-Te kete mbaruar finance-kontabilitet, min bachelor⏩Ofrohet: -Kushte te mira pune📲📞Per me shume informacione  na  kontaktoni ne numrin tone ... Kontakt

Hotel La Perla Ne Kune-Shengjin Kerkon Te Punesoje Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Kune, Shengjin, Lezhe
Hotel La Perla kerkon te punesoje:-Sanitare✅Kriteret e punes:🔸️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.🔸️Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet🔸️Te jete e shkathet dhe pozitive.🔴Ofrohen:🔸️Kushte shume te mira pune.... Kontakt

🛎️ Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier, Kamarier, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier, Kamarier, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Petro Marko, Tirana, Albania

Kerkohet Te Punesohet Ndihmes Kuzhiniere, Sanitare

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhiniere, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Borsh, Albania
📌  Mundesi punesimi ne Borsh/Himare👉 Kerkohet:▪️ Ndihmes Kuzhiniere▪️ Sanitare👉 Ofrohen:  Kushte shume te mira pune💰 Paga 60.000 leke te reja + siguracione  Ju mirepresim!  ... Kontakt

Piratet Dhermi Kerkon Te Punesoje Kuzhiner/e, Ndihmes Ne Kuzhine, Zgarist, Kamarier/e

Pagesa: 3,500 Euro
 • Profesioni: Kuzhiner/e, Ndihmes ne kuzhine, Zgarist, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Dhërmi, Albania
Piratet Dhermi kerkon te punesoje-Kuzhiner/e-Ndihmes ne kuzhine-Zgarist-Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe m... Kontakt

A-Noir Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier, Punetore Per Lodrat

Pagesa: 55,000 Leke
 • Profesioni: banakier, punetore per lodrat
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 24/06/2022
A-Noir Lounge Bar kerkon te punesoje Banakier , Punetore per lodrat👉🏻Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet🔸Te jene korrekt... Kontakt

Ciki Tirana Kerkon Te Punesoje Punetor Dhe Kasiere Fast Food

Pagesa: 70,000 Leke
 • Profesioni: Punetor Fast Food, Kasiere Fast Food,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Mine Peza
🔺Ciki Tirana kerkon te punesoje-Punetor Fast Fooddhenbsp;-Kasiere Fast Food▶Kriteret:-Kandidatet preferohen te kene aftesi te mira komunikuese-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne skuader-Preferohen kandidate me eksperience te ... Kontakt

Kerkohet Operatore Call Center Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore Call Center ne Gjuhen Spanjolle
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Pazari i Ri, Tirana, Albania
▶  Call Center ne Gjuhen Spanjolle me ose pa eksperience te meparshme pune  -Te interesuarat duhet te kene deshire per te punuar dhe ambicie per te fituar shume para. -Orohen kushte shume te mir pune dhe paga shume e mire📞 Kontaktoni sa me ... Kontakt

Dyqani Prive Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Dyqani Prive kerkon te punesoje Shitese ✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸 Eksperienca perben avantazh 🔴Ofrohet 💵 Pagesa ... Kontakt

⚡ SPOT MARKETING Kerkon Agjente ⚡

Pagesa: 500 Euro
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
⚡dhenbsp;Kerkohen AGJENTE/E ⤵️✅Neqofte se :🔴keni njohuri te nje niveli mbi mesatar te gjuhes GJERMANE 🇩🇪🔴keni eksperience🔴doni te rriteni professionalishtdhenbsp;🔴deshironi te keni te ardhura te larta 💵🔴keni disponibi... Kontakt

🍔 Burger King Kerkon Te Zgjeroje Staf 🍔

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjes ne kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
 🍔 BURGER KING KERKON STAF RESTORANTI🍔🌭  Aktualisht, Kompania po kërkon Staf Restoranti për piken e re tek Rruga e Barrikadave;     📌        Kërkesat: ⏩·        Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit... Kontakt

🍔Burger King Kerkon Menaxher Restoranti 🍟

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
  🍔Burger King krkon Menaxher Restoranti 🍟📢 Kandidatet preferohen te kene keto cilesi :⏩   Eksperience te meparshme ne menaxhim ne kete industri;⏩ Aftesi te trajnoje, udhezoje dhe drejtoje stafin;👉Ne ofrojme kushte të shkëlqyera... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Per Dhoma Pushimi

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: SANITARE
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/05/2022
Golem, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 03/06/2022
Kerkohet te punesohet Sanitare per dhoma pushimidhenbsp;✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸dhenbsp;te kene eksperience te... Kontakt

🛎️ Paradise Lukova Hotel Beach Bar Ofron Mundesi Punesimi Sezonale

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Guzhinier/e -Ndhimes guzhinier -Picjer -Kamarier/e -Barist/e -Resepsionist/e -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Lukovë, Albania
Paradise Lukova Hotel Beach bar kerkon te punesoje: -Guzhinier/e-Ndhimes guzhinier-Picjer-Kamarier/e-Barist/e -Resepsionist/e-Sanitare✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me ... Kontakt

Vende Te Lira Pune Per Operator\e Italisht Dhe Spanjisht

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/05/2022
👥Ofrojme Vende Pune per Operator\e Italisht dhe Spanjisht 🔶Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune🕛Puna nga e hena ne te premten. Full time 💰Page baze +Bonuse te larta ne baze te performances,🔺Kushte shume te mira pune dhe... Kontakt

📞 Call Center Kerkon Operatore Ne Gjuhen Italiane📞

Pagesa: 700 Euro
 • Profesioni: operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Ali Demi, Tirana, Albania
👉🏻Kerkohen:⏩-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip.📌-Disponibilitet per te punuar.💰-Page baze 700euro + bonuse mujore.📍Adresa: Rruga Ali Demi.... Kontakt

Restorant Kapiteni Kerkon Kuzhunier, Kuzhunier Te Dyte, Kamarier, Banakier, Ndihmese Ne Kuzhine, Per

Pagesa: 1,100 Euro
 • Profesioni: Kuzhunier, Kuzhunier te dyte, Kamarier, Banakier, Ndihmese ne kuzhine, Pergjegjes per shazllonet, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Jalë, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 28/05/2022
Restorant Kapiteni kerkon te punesoje:-2 Kuzhinier me eksperience ne prodhime deti-Kuzhinier te dyte (per prodhime detin me eksperience)-Kamarier -Banakier -Ndihmese ne kuzhine -Punetore per pastrimin e dhomave-Djale pergjegjes per shazllonet-Zon... Kontakt

Getaway Travel Kerkon Operatore

Pagesa: 34,500 Leke
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Thoma Kalefi, Elbasan, Albania
Getaway TravelGetaway Travel kerkon-operatore sherbimesh transferta parash, pagesa utilitare ,shitje biletash⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuhes angleze***Arsimi i larte***⏳ Aftesi shume te... Kontakt

📢 NATURA THERAPY Ka Nevoj Për CALL OPERATOR

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: call operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 09/06/2022
NATURA THERAPY ka nevoj përdhenbsp;👥dhenbsp;CALL OPERATORdhenbsp;Për punë në qendër telefonike (call centar) në gjuhën shqipe.✅dhenbsp;Përgjegjësitë e punës përfshijnë:📞dhenbsp;Shitje telefonike të produkteve dhe shitje nëpër... Kontakt

KERKOHEN OPERATORE TELEFONIKE ME EKSPERIENCE NE GJUHEN ANGLEZE. 600€ NETO !

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Agjente ne gjuhen angleze
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/07/2022
Novem Center nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar njohes te gjuhes Angleze.🔸️Ofrohet: 💸 Pagese baze qe nis nga 600€ neto💸 Bonuse ditore, javore, mujore; 🏠 Ambjente komode, staf mikprites;🏠Kushte shume te mira pune, (Wa... Kontakt

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Pagesa: 64,000 Leke
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 26/05/2022
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna... Kontakt

Grand Market Kerkon Te Punesoje Staff

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kasiere, Menaxhuese e produkteve, Punonjese per bulmetin, Punonjese per fruta perime, Shofer, Menaxhere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Astir ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 11/06/2022
Grand Market kerkon te punesoje:-Kasiere-Menaxhuese e produkteve-Punonjese per bulmetin-Punonjese per fruta perime-Shofer-Menaxhere✅Kriteret e punes me ato te Standartit Europian💵Pagesa e kenaqshme dhe sipas hierarkise se pozicionit👉🏻Ju l... Kontakt

Piratet Dhermi Kerkon Te Punesoje Kuzhiner/e, Ndihmes Ne Kuzhine, Zgarist, Kamarier/e

Pagesa: 3,500 Euro
 • Profesioni: Kuzhiner/e, Ndihmes ne kuzhine, Zgarist, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Dhërmi, Albania
Piratet Dhermi kerkon te punesoje-Kuzhiner/e-Ndihmes ne kuzhine-Zgarist-Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe m... Kontakt

Da Capo Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Ndihmes Kuzhinier, Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
▶️Da Capo kerkon te punesoje:-Kamarier - paga 25.000 - 30.000 leke-Ndihmes kuzhinier - paga 40.000-45.000 leke-Banakier - paga 50.000 leke👉🏻Kriteret e punes:🔷Te jene etik gjate orarit te punes🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pu... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane Dhe Greke 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 12/06/2022
Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane dhe Greke ⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perkate... Kontakt

🍔 Burger King Kerkon Te Zgjeroje Staf 🍔

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjes ne kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
 🍔 BURGER KING KERKON STAF RESTORANTI🍔🌭  Aktualisht, Kompania po kërkon Staf Restoranti për piken e re tek Rruga e Barrikadave;     📌        Kërkesat: ⏩·        Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit... Kontakt

TET WINE SHOP Kerkon Te Punesoje Shofer Furnitor

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shofer furnitor
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 28/05/2022
Tirana, Albania
TET WINE SHOP kerkon te punesoje Shofer furnitordhenbsp;👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Ka perparesi eksperienca ne pune.-Mosha 20 - 30 vjecdhenbsp;-Oraridhenbsp;8:00 - 17:00- Te kete patentedhenbsp;⚫Ofrohendhenbsp;:dhenbsp;dhenbsp; dhenbs... Kontakt

TeaStyle Kerkonte Punesoje Operatore Me Kohe Te Pjesshme Dhe Te Plote

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON OPERATOR/E & MENAXHER/E NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: OPERATOR/E ,MENAXHER/E
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Don Bosco, Tirana, Albania
👥 ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON OPERATOR/E dhe MENAXHER/E NE GJUHEN ITALIANE⏩ Kriteret: ⏳ Aftesi te mira komunikimi (niveli i gjuhes B1, B2, C1), 🥇. Eksperienca te meparshme ne role menaxhuese, 🔺  Disponibilitet dhe perkushtim ne... Kontakt

Picajol Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: picajol kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e plazhit ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/08/2022
Bar Restorant 25 - Spille Ofron vend pune per 2 Picajol dhe 2 Kamarier Kushtet e punes shume te kenaqeshme. Me fjetje dhe mengjes dreke dhe darke te perfshira, Orari me kohe te plote Zona Spille ... Kontakt

Piazza Restaurant Kerkon Te Punesoje Kuzhunier, Ndihmes Kuzhunier, Picajol, Kamarier, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier, Ndihmes kuzhunier, Picajol, Kamarier, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Himarë, Albania
Piazza Restaurant kerkon te punesoje-Kuzhunier-Ndihmes kuzhunier-Picajol-Kamarier-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet d... Kontakt

👉 Orzo Marine Kerkon Te Zgjeroje Staf 👈

Pagesa: 80,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier, Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Himarë, Albania
Orzo Marine kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhunier -Pjatalaresedhenbsp;dhenbsp;-Kamarier/e restoranti✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene... Kontakt

Firma Zeneli Kerkon Te Punesoje Rrobaqepese Per Pantallonat Dhe Kemishat

Pagesa: 36,000 Leke
 • Profesioni: rrobaqepese per pantallonat dhe kemishat
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Blloku i Vilave Selite, prane qendres Kristal, Tirane ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 20/06/2022
Firma Zeneli kerkon te punesoje rrobaqepese per pantallonat dhe kemishat⏩Kriteret e punes:- Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune.- Te jene korrekt dhe etik gjate punesdhenbsp;- Te kene aftesi te mira bashkepunimi dhe komuniki... Kontakt

Bar Kafe Lounge Iluminal Kerkon Te Punesoje Banakier/e,kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarie/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
MEDRESE
-Banakierdhenbsp;/e▶️Kriteret:-Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:dhenbsp;Medresedhenbsp;... Kontakt

Atlantic Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier/e , Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier/e , kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Potam
Atlantic Restorant kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunier/e , Kamarier/eKriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi... Kontakt

Restorant Fani Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Plazhi i potamit
dhenbsp;📌Restorant Fanidhenbsp;kerkon te punesoje⏩dhenbsp;dhenbsp;Ndihmes Kuzhinier◾Te jene etik gjate orarit te punesdhenbsp;✔️Preferohen me eksperience te meparshme punedhenbsp;💷Paga e kenaqshme... Kontakt

Bar Lounge Glow Kerkon Te Punesoj Kamarier/e, Ndihmes Banakier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Bar Lounge Glow kerkon te punesoj:-Kamarierdhenbsp;-Ndihmes Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Punetore Per Fast Food

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: punetore fast food
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Ish fusha aviacionit ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 25/06/2022
Kerkohet te punesohet Punetore per fast fooddhenbsp;Kriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellsem dhe tedhenbsp; qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Aftesi te mira komuni... Kontakt

Grand Boutique Hotel Ofron Mundesi Punesimi Sezonale

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier stafi -Kuzhunier -Ndihmes kuzhunier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Dhërmi, Albania
Grand Boutique Hotel kerkon te punesoje:-Kuzhunier stafi-Kuzhunier-Ndihmes kuzhunierKriteret:dhenbsp;-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune... Kontakt

Yamas Greek Street Food Kerkon Punonjes Fast Foodi Dhe Zgaristsezonal

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjes Fast Foodi , Zgarist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Vlorë, Albania
Yamas Greek Street Food kerkon punonjes Fast Foodi dhe Zgarist sezonalKriteret: -Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese -Kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune👉🏻Ofrohen:-Kushte sh... Kontakt

Cali's Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 18/06/2022
Cali's Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/edhenbsp;-Te jene etik ne pune-Te jene te gatshem te punojne me turnedhenbsp;👉🏻Ofrohet:-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📱Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit... Kontakt

Sapore Di Mare Ju Ofron Mundesi Punesimi

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: zgarist ,sallatier sanitar ,kamarier ,ndihmes kamarier ,banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Sapore Di Mare kerkon te punesoje:-Zgaristdhenbsp;-Sallatier-Sanitardhenbsp;-Kamarierdhenbsp;-Ndihmes kamarierdhenbsp;-Banakier✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me sta... Kontakt

Bonsai Hotel Kerkon Te Punesoje Kamarier, Recepsionist Turni 3, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Recepsionist turni 3, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Sauk i ri ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 25/06/2022
Bonsai Hotel kerkon te punesoje-Kamarier-Recepsionist turni 3-Sanitare✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesiona... Kontakt

🔷 Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e 🔷

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Stadiumi Air Albania, Tirane
🔷 Monk Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e 🔷-Kamarier/e-Banakier/e▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese-Kandidate me eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:-Paga e kenaqshme-Kushte te... Kontakt

Auto Servis Kerkon Te Punesoje Xhenerik, Elektroaut, Motorrist, Ndihmese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Xhenerik, Elektroaut, Motorrist, Ndihmese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Selitë, Tirana, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 22/06/2022
Auto Servis kerkon te punesoje-Xhenerik-Elektroaut-Motorrist-Ndihmesedhenbsp;✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸dhenbsp;t... Kontakt

🔆 Dielli Longue Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere 🔆

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere, Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
🔆 Dielli Longue kerkon te punesoje- Kamarieredhenbsp;- Banakieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike... Kontakt

Pizza House Kerkon Te Punesoje Picier , Ndihmes Picier, Ndihmese Ne Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picier , Ndihmes Picier, Ndihmese ne kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 14/06/2022
-Picier -Ndihmese ne kuzhinedhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese-Page e mire📍Adresa:dhenbsp;Rruga Xhanfize Keko mbi Xhamllikun... Kontakt

Fast Food Meraklis Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, 2 Ndihmes Fast Foodi, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, 2 Ndihmes fast foodi, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Himarë, Albania
Fast Food Meraklis kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmes fast foodi-Sanitaredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dh... Kontakt

Kafe Flora Kerkon Te Punesoj: Banakier, Ndimes Banakier, Krepier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier, Ndimes banakier, Krepier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
Kafe Flora kerkon te punesoje--Kamariere-Ndihmese banakiere -- Krepier✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komuni... Kontakt

🔉Restorant Guvat Kerkon Kamarier 👈

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Ksamil, Albania
🔉Restorant Guvat kerkon ⁚👉Kamarier te pare✔ Kriteret e punes:🔸  Te jete njohes i gjuhes angleze🔸Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet🔸Te jene korrekte gjate orarit te punes👉🏻Ofrohet:💵Pagesa e k... Kontakt

Royal Pizza Kerkon Te Punesoje Picier Me Eksperience Sezonin 1 Qershor-1 Shtator.

Pagesa: 100,000 Leke
 • Profesioni: picier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Butrinit, Sarande ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 12/06/2022
Royal Pizza kerkon te punesoje Picier me eksperience ▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kete aftesi te mira komunikuese ▶Ofrohet: -Pagesa 100.000 leke te reja -Kushte te mira pune-Puna 12 orarshe📍Adresa:Rruga Butrinit, Sara... Kontakt

Poda Boutique Hotel Kerkon Te Punesoje Bar Tender, Fast Foodjer, Kamarier Restoranti

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Bar tender, Fast foodjer, Kamarier restoranti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Ksamil, Albania
Poda Boutique Hoteldhenbsp;dhenbsp;kerkon te punesoje:-Bar tender-Fast foodjer-Kamarier restorantidhenbsp;👉🏻Kriteret e punes:🔸Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet🔸Te jene korrekte gjate orarit te punes👉🏻... Kontakt

Ozon Electronic Kerkon Te Punesoje Keshillues Klienti

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: keshillues klienti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Mihal Grameno,Tregu Elektrik Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 25/06/2022
Ozon Electronic kerkon te punesoje Keshillues klientiKriteret e punesimit🔸️Te kete aftesi te mire komunikimi 🔸️Te jete korrekt dhe etik ne pune 👉🏻Detyrat 🔸Keshillon klientin me informacione rreth produkteve🔸Pergjegjes per am... Kontakt

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
 ♦Bar Oslo kerkon te punesoje:-Kamarier ⏩Kriteret:-Te jete etike gjate orarit te punes-Te kete aftesi te mira komunikuese -Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet: -Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adresa: Brryli, ... Kontakt

Green City Pizza Kerkon Te Punesoje Picajol, Ndihmes Picajol, Banakier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: picajol, ndihmes picajol, banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Nexho Konomi, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 09/06/2022
Green City Pizza kerkon te punesoje -picajol-ndihmes picajol -banakier ⏩Kriteret:-Te jene etike ne pune-Te jete te komunikueshme-Me  eksperience te meparshme pune-Pagesa e kenaqshme-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📲📞Per me s... Kontakt

Bar Kafe Deda Kerkon Te Punesoj Banakier/e Dhe Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e,Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Sauk, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 13/07/2022
Bar Kafe Deda Kerkon Te Punesoje:-Banakier/e-Kamarier✅Kriteret e punes:dhenbsp;🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe poziti... Kontakt

⚡ Hotel Bar Restorant Apollon Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere,Picajol
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Mitat Hoxha, Sarandë, Albania
⚡ Hotel Bar Restorant Apollon kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet ⁚▶Kamariere femer ne beach bar ▶ Picajol ✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻Ofro... Kontakt

👉Red Fox Kerkon Te Zgjeroje Staf 👈

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamariere sanitare banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Uji i ftohte Lungomare,Vlore
  👉Red Fox kerkon te zgjeroje staf  ne pozicionet⁚🔷 kamariere 🔷 sanitare 🔷 banakier 👉🏻Kriteret e punes:◾Te jene etik gjate orarit te punes📍Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 👉🏻Ofrohet:💷Paga ... Kontakt

Parukeri Estetike "Fantastike" Kerkon Te Punesoje Estetiste

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Estetiste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
🔍 Parukeri Estetike "Fantastike" kerkon te punesoje Estetiste ⏩ Kerkohet: 💅 Te jete e specializuar ne fushen e thonjeve, 📌 Perparesi nese  di edhe krehjet⏲ Orari i punes: 11:00 - 19:00 💰 Paga e kenaqshme + sig. shoqerore📍 Adr... Kontakt

Fast Food Helathy Kerkon Te Punesoje Fast Foodier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Fast Foodier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 18/06/2022
Fast Food Helathy kerkon te punesoje Fast Foodierdhenbsp;⏹Kriteret:dhenbsp;-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune👉🏻Ofrohen:-Kushte ... Kontakt

Piazza Restaurant Kerkon Te Punesoje Kuzhunier, Ndihmes Kuzhunier, Picajol, Kamarier, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier, Ndihmes kuzhunier, Picajol, Kamarier, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Himarë, Albania
Piazza Restaurant kerkon te punesoje-Kuzhunier-Ndihmes kuzhunier-Picajol-Kamarier-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet d... Kontakt

Laguna Kerkon Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: SHITESE
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 ⚜Laguna kerkon shitese  ▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kete aftesi te mira komunikuese Oraret:▪ 07:00-15:00▪ 15:00-23:00▪19:00-01:00▶Ofrohet: -Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adresa: Rruga e Elbasanit📲... Kontakt

Broadway Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Vrojtues Plazhi

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier/e, vrojtues plazhi
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Lungomare
Broadway Lounge kerkon te punesoje kamarier/e, vrojtues plazhidhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike prof... Kontakt

Mojo Cocktail Bar Himare Ofron Mundesi Punesimi 0695297730

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier -Barist -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Himarë, Albania
Mojo Cocktail Bar Himare kerkon te punesoje:dhenbsp;-Kamarier-Baristdhenbsp;me eksperienc ne cocktail-Sanitaredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe k... Kontakt

👉 Capo Family Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti 👈

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Ksamil, Albania
👉 Capo Family kerkon te punesoj • Kamarier restoranti ✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻Ofrohet:💵 Pagesa e kenaqshme 👉 Kushte shume te mira pun... Kontakt

Dimitri Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier, Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier, Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Himare - Livadh Road, Albania
Dimitri Restorant kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunier, Kamarierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike pr... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Punesoje Kuzhinier ,ndihmes Kuzhinier ,vajza Ne Sherbim ,sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kuzhinier ,ndihmes kuzhinier ,vajza ne sherbim ,sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Le Bon Tirana kerkon te punesoje-kuzhinier-ndihmes kuzhinier-vajza ne sherbim-sanitare✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet d... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Fast Foodier, Sanitare, Zgarist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Fast Foodier, Sanitare, Zgarist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Ksamil, Albania
Fast Food Beshiku kerkon te zgjeroj staf- Fast Foodier- Sanitare- Zgaristdhenbsp;-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune📞📲 Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne numrin tone te... Kontakt

🛎Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjes Salle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjes salle
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
🛎Big Market kerkon te punesoje Punonjes SalleKriteret e punes:🔴Me ose pa eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa: Ish Stacioni i Trenitdhen... Kontakt

👉 Restorant Korali Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Sanitare /Pjatalarese,Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Ksamil, Albania
👉 Restorant Korali kerkon te zgjeroje staf ne pozicione-Kamarier -Sanitare /Pjatalarese -Banakier 👉🏻Kriteret e punes:🔸Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet🔸Te jene korrekte gjate orarit te punes👉🏻Of... Kontakt

📣Bar Pasticeri Peti Kerkon Te Punesoje Shitese 🥐

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
👉 Shitese⚜ Te jene te komunikueshme me stafin dhe klientet⏭Bar Pasticeri Peti ofron:dhenbsp;💸 Pagese te kenaqeshme + Siguracione📍Adresa: Rruga e Kosovaree prane Liqenit Artificial.... Kontakt

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Picajol, Ndimes Picajol, Banakier,e, Ndihmes Banakiere, Ndihme

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picajol, Ndimes picajol, Ndihmes kuzhinier, Banakier,e, Ndihmes banakiere.
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
dhenbsp;⏩dhenbsp;kerkon te punesojedhenbsp;-Picajoldhenbsp;-Ndimes picajoldhenbsp;-Banakier/e dhenbsp;-Ndihmes banakieredhenbsp;-dhenbsp;Ndihmes kuzhinier-Te jene te rregullt dhe etikdhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme p... Kontakt

🔉 Horizonti Borsh Kerkon Kamarier, Kuzhinier , Ndihmes Kuzhinier, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Kuzhinier , Ndihmes Kuzhinier, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Borsh, Albania
🔉 Horizonti Borsh kerkon📣Kuzhinierdhenbsp;📣 Ndihmes kamarier📣Sanitare-Te kene eksperience pune👉 Ofrohet:-Kushte te mira punePer me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ... Kontakt

Bar Rio Kerkon Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Kompleksi kontakt 21 dhjetori
dhenbsp;Bar Riodhenbsp;◼kerkon te punesoje:dhenbsp;-banakiere⏩Kriteret:... Kontakt

Kerkohet Operatore Call Center Italisht Dhe Anglisht Per Turizem Dentar

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operator call center
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 26/06/2022

Harmony Hotel Restaurant Kerkon Te Punesoje Kuzhunier, Ndihmes Kuzhunier, Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier, ndihmes kuzhunier, kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Sarandë, Albania
Harmony Hotel Restaurant kerkon te punesoje -Kuzhunier-Ndihmes kuzhunier-Kamarier 🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet🔸Te jene korrekte gjate orarit ... Kontakt

Pizzeri Ne Berlin Kerkon Te Punesoj Picajol

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picajol,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Berlin ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/07/2022
Pizzeri ne Berlin, Gjermani kerkon pizzaiol me experiencedhenbsp;Mosha deri 30 vjecdhenbsp;Personat dhenbsp;do te ndihmohen per dokumentacion dhe strehim ne Berlindhenbsp;**Kandidati duhet te jete i vaksinuar plotesisht**Per informacione te metejshm... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Pllakashtrues

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Pllakashtrues
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/05/2022
Kerkohet te punesohet Pllakashtrues▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi me stafin-Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune▶Ofrohet: -Paga shume e  kenaqshme-Kushte te mi... Kontakt

Rozafa Sea Food Kerkon Kasiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kasiere,Ndihmes Kuzhinere,Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Qender, Tirane

Litoral Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes kuzhunier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Lungomare
Litoral kerkon te punesoje Kamarier/e, Ndihmes kuzhunierKriteret:dhenbsp;-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune👉🏻Ofrohen:-Kushte shum... Kontakt

Xtribe Ofron Vende Te Lira Pune Per Operatore Outbound Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Shkozet, Albania
➡Eksperienca nuk ka rendesi, ambicia dhe vullneti per te punuar po!🔺Atehere jeni ne vendin e duhur.◼Cfare ofrohet ?🧭Orar pune part time/ full time 09:00-17:00 / FREE WEEKEND🏞 Udhetime turistike⬆Mundesi rritje ne detyre📲📞Per me s... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Sanitare

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
🎇 Kerkohet te punesohet Sanitaredhenbsp;⏩Kriteret e Kandidateve:-Te jene te perkushtuar gjate orarit te punes-Te kene qendrim pozitiv-Te jene korrekt dhe etik ne pune-Te jene te gateshem te bashkepunojne ne grup🎯Adresa: Shkembi Kavajes, pran... Kontakt

TeaStyle Kerkonte Punesoje Operatore Me Kohe Te Pjesshme Dhe Te Plote

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

Hotel Bar Restorant Piceri Oaz Kerkon Te Zgjeroj Staff

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier restoranti -Ndihmes kamarier -Picajol -Banakier(barist) -Lavanteri per ne hotel -Recepsioniste -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Prroi i Agait
Hotel Bar Restorant Piceri Oaz ne vijen e pare bregdetare kerkon te punesoj-Kamarier restorantidhenbsp;-Ndihmes kamarier-Picajol-Banakier(barist)dhenbsp;-Lavanteri per ne hoteldhenbsp;-Recepsioniste (turni i pare i dyte i trete)-Sanitaredhenbsp;✅K... Kontakt

Pizza Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: -Pastier -Ndihmes Kamarier -Kamarier -Sanitare -Krepier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Selvia, Tirane
🔺Pizza Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf Ne Pozicionet:-Pastier-Kuzhinier-Ndihmes Kamarier-Kamarierdhenbsp;-Krepierdhenbsp;-Sanitare◼Kriteret:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.•Komunikimi dhe se... Kontakt

Grill Republica Sarand Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Zgarist, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Bulevardi Sarande
🔺Grill Republica Sarand  Kerkon Te Zgjeroje Staf Ne Pozicionet:-Kamarier /e - Te zoteroje gjuhe te huaj -Zgarist-Sanitare ◼Kriteret:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.•Komunikimi dhe serio... Kontakt

📌Ha Pi Rri Kerkon Te Zgjeroje Staf 🍕🥤

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e,ndihmes kuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Jonufer,Orikum,Vlore
📌Ha Pi Rri kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet ⁚👉 Kamarier/e⏩ Ndimes Guzhiner◾Te jene etik gjate orarit te punes💷Paga e kenaqshme... Kontakt

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese, Buke Pjekes, Ndihmes Buke Pjekes, Pasticier,

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: shitese, buke pjekes, ndihmes buke pjekes, pasticier, sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/05/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
dhenbsp;Furre Buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje:dhenbsp;-Shitesedhenbsp;-Buke pjekesdhenbsp;-Ndihmes buke pjekesdhenbsp;-Pasticierdhenbsp;-Sanitare-Te jenedhenbsp; etike gjate orarit te punesdhenbsp;-Eksperienca e meparshme perben avantazh***D... Kontakt

Kompleksi Turistik Aksionistja Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: 3 Kamarier/e, 2 Sanitare, Banakier/e, Shazllonist, Hostes djal,- Ndihmes Kuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Jonufer, Vlore
-dhenbsp;2 Ndihmese Kuzhinjeredhenbsp;-2 Pjatalarese- Banakier/e- Shazllonist- Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;✅dhenbsp;Kriteret e punes:👉🏻***sigurojme akomodimin dhe ushqimindhenbsp;tuaj***... Kontakt

Hotel Restorant CORAL Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: banakier/e -ndihmes banakier -ndihmes kamarier -kamarier restoranti -ndihmes kuzhinier -pjatalarese -sallatiere -sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Jonufer, Vlore
Hotel Restorant CORAL kerkon te punesoje: -banakier/e-ndihmes banakier-ndihmes kamarier-kamarier restoranti -ndihmes kuzhinier -pjatalarese -sallatiere-sanitare ✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim ma... Kontakt

🛎️ Bar Restorant ROYAL Ju Ofron Mundesi Punesimi Per Sezon

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kuzhinier -ndihmes kuzhinier -picaiol -kamarier restoranti -banakier -ndihmes banakier -kamarier restoranti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Radhimë, Albania
Bar Restorant ROYAL kerkon te punesoje:-kuzhinierdhenbsp;-ndihmes kuzhinierdhenbsp;-picaioldhenbsp;-kamarier restorantidhenbsp;-banakierdhenbsp;-ndihmes banakierdhenbsp;-kamarier restoranti✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksper... Kontakt

Swiss Rivage Hotel Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staff

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier bari -kamarier restoranti -banakier -recepsionist /e diten dhe naten -shazllonist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Radhimë, Albania
Swiss Rivage Hotel Restorant kerkon te punesoje:-kamarier baridhenbsp;-kamarier restorantidhenbsp;-banakier-recepsionist /e diten dhe natendhenbsp;-shazllonistdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pun... Kontakt

📌 Kerkohet Asistentente Shitje📌

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
📌 Kerkohet asistentente shitjeje 📌📢dhenbsp; Kare Design ne qendren Coin kerkon asistente shitje.dhenbsp;📍 Preferohet me ekserience te meparshme punedhenbsp;✔️ Te jete e komuniikueshme dhe fleksible me oraret.dhenbsp;👉Puna me turne... Kontakt

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Recepsioniste.

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania
Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste femer.dhenbsp;🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :dhenbsp;- Te jene pozitive dhe korrekte ne pune.- Te jene te sjellshme me stafin.- Te jene te perkushtuara ne pune.⚫Ofrohen :dhenbsp;✔... Kontakt

Hotel Bahamas Ne Sarande Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier, Ndihmes kuzhunier, Kamarier, Ndihmes kamarier, Picajol
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Kanali i Cukes, Sarande ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 09/06/2022
Hotel Bahamas ne Sarande kerkon Staf ne pozicionet:-Kuzhunier-Ndihmes kuzhunier-Kamarier-Ndihmes kamarier-PicajolKriteret:✔️Preferohen me eksperience pune✔️Te jene pozitiv dhe te sjellshem me stafin dhe klientet✔️Te jene korrekte dhe se... Kontakt

Grand Market Kerkon Te Punesoje Staff

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kasiere, Menaxhuese e produkteve, Punonjese per bulmetin, Punonjese per fruta perime, Shofer, Menaxhere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Astir ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 11/06/2022
Grand Market kerkon te punesoje:-Kasiere-Menaxhuese e produkteve-Punonjese per bulmetin-Punonjese per fruta perime-Shofer-Menaxhere✅Kriteret e punes me ato te Standartit Europian💵Pagesa e kenaqshme dhe sipas hierarkise se pozicionit👉🏻Ju l... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Shitese

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
◼Kriteret:⏩Kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune⏩Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme. Aftesia e mire ne shitje ju jep perparesi ⏩Paraqitja estetike, korrektesia dhe etika ne pune perbejne avantazh⏩Kandidatet me aft... Kontakt

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Shitese, Pasticier/e, Ndihmes Pasticier/e, Pastruese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese, Pasticier/e, Ndihmes pasticier/e, Pastruese
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 27/05/2022
Myslym Shyri, Tirane
Someg Bakery kerkon te punesoje:1.Shitese2.Pasticier/e3.Ndihmes pasticier/e4.PastrueseOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme.Adresa: Rruga Myslym Shyri, TiranePer me shume informacione na kontaktoni ... Kontakt

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Picajol, Ndimes Picajol, Banakier,e, Ndihmes Banakiere, Ndihmes Kuzhinier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picajol, Ndimes picajol, Ndihmes kuzhinier, Banakier,e, Ndihmes banakiere.
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
dhenbsp;⏩dhenbsp;kerkon te punesojedhenbsp;-Picajoldhenbsp;-Ndimes picajoldhenbsp;-Banakier/e dhenbsp;-Ndihmes banakieredhenbsp;-dhenbsp;Ndihmes kuzhinier-Te jene te rregullt dhe etikdhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme p... Kontakt

Grill Republica Sarand Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Zgarist, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Bulevardi Sarande
🔺Grill Republica Sarand  Kerkon Te Zgjeroje Staf Ne Pozicionet:-Kamarier /e - Te zoteroje gjuhe te huaj -Zgarist-Sanitare ◼Kriteret:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.•Komunikimi dhe serio... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Ndihmes Kuzhiniere, Sanitare

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhiniere, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Borsh, Albania
📌  Mundesi punesimi ne Borsh/Himare👉 Kerkohet:▪️ Ndihmes Kuzhiniere▪️ Sanitare👉 Ofrohen:  Kushte shume te mira pune💰 Paga 60.000 leke te reja + siguracione  Ju mirepresim!  ... Kontakt

Kerkohet Operatore Call Center Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore Call Center ne Gjuhen Spanjolle
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Pazari i Ri, Tirana, Albania
▶  Call Center ne Gjuhen Spanjolle me ose pa eksperience te meparshme pune  -Te interesuarat duhet te kene deshire per te punuar dhe ambicie per te fituar shume para. -Orohen kushte shume te mir pune dhe paga shume e mire📞 Kontaktoni sa me ... Kontakt

🍔Burger King Kerkon Menaxher Restoranti 🍟

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
  🍔Burger King krkon Menaxher Restoranti 🍟📢 Kandidatet preferohen te kene keto cilesi :⏩   Eksperience te meparshme ne menaxhim ne kete industri;⏩ Aftesi te trajnoje, udhezoje dhe drejtoje stafin;👉Ne ofrojme kushte të shkëlqyera... Kontakt

Your Tabachino Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 28/06/2022
Your Tabachino kerkon te punesoje Shitese ✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸 te jete e pershtatshme per te dyja turnet 🔸te jet... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen 2 Shitese

Pagesa: 32,000 Leke
 • Profesioni: 2 shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/06/2022
Shitese ne kioskedhenbsp;-Te jete etike ne pune-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Pagesa 32.000 leke te rejadhenbsp; + Siguracione➡Vendi i punes eshte ne kioske prane stacionit te autobuzave ne afersi te Casa Italiadhenbsp;🧭Turn... Kontakt

👉 TET WINE SHOP Kerkon Te Zgjeroje Staf 🍷

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere, Kamariere
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 27/05/2022
Blloku, Tirana, Albania
👉 TET WINE SHOP kerkon te zgjeroje staf  ne pozicionet 🍷-Kamariere - Paga 40000 leke-Banakiere-Paga 45000 leke✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Pasticier

Pagesa: 150,000 Leke
 • Profesioni: Pasticier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
dhenbsp;te punesohet:dhenbsp;-Pasticier-Te jenedhenbsp; etike gjate orarit te punesdhenbsp;-Eksperienca e meparshme perben avantazh-Kushte te mira pune📍Adresa:dhenbsp;Ju mirepresim!... Kontakt

Butik QelbaniX Ofron 2 Vende Pune Ne Pozicionin - Shitese.

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Rruga e Barrikadave, perballe pasticeri Mon Amour
Butik QelbaniX ofron 2 vende pune ne pozicionin - shitese.📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:• Te kene mbaruar arsimin e larte.• Mosha 22 - 27 vjec•Te kene njohuri mesatare te gjuhes Angleze ose Italiane• Te jene pa angazhime dhe... Kontakt

Restorant Gjinokastra Kerkon Te Punesoje Punetore Kuzhine

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: punetore kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Ish ekspozita ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/12/2021
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoje:-punetore kuzhine✅Kriteret e punes:🔸Te jene korrekt dhe serioz ne punedhenbsp;🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵dhenbsp;Pagesa 35.000... Kontakt

💫Regency Casino Tirana Kerkon Kamariere 💫

Pagesa: 58,000 Leke
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Kompleksi Taiwan
ofron vende te lira pune ne keto pozicione:◼Kushtet e punes:2- Ofrohet paga baze 58.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bonuse, pagesa varion 100.000 - 180.000 leke tereja.4- Uniforma ofrohet nga kompaniate percaktuar me ligj ne kodin e... Kontakt

TET WINE SHOP Kerkon Te Punesoje Shofer Furnitor

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: shofer furnitor
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 26/05/2022
Tirana, Albania
TET WINE SHOP kerkon te punesoje Shofer furnitordhenbsp;👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Ka perparesi eksperienca ne pune.-Mosha 20 - 30 vjecdhenbsp;-Oraridhenbsp;8:00 - 17:00- Te kete patentedhenbsp;⚫Ofrohendhenbsp;:dhenbsp;dhenbsp; dhenbs... Kontakt

Fast Food Meraklis Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, 2 Ndihmes Fast Foodi, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, 2 Ndihmes fast foodi, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Himarë, Albania
Fast Food Meraklis kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmes fast foodi-Sanitaredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dh... Kontakt

📌 Kerkohet Asistentente Shitje📌

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
📌 Kerkohet asistentente shitjeje 📌📢dhenbsp; Kare Design ne qendren Coin kerkon asistente shitje.dhenbsp;📍 Preferohet me ekserience te meparshme punedhenbsp;✔️ Te jete e komuniikueshme dhe fleksible me oraret.dhenbsp;👉Puna me turne... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Punetore Per Fast Food

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: punetore fast food
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Ish fusha aviacionit ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 25/06/2022
Kerkohet te punesohet Punetore per fast fooddhenbsp;Kriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellsem dhe tedhenbsp; qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Aftesi te mira komuni... Kontakt

Ciki Tirana Kerkon Te Punesoje Punetor Dhe Kasiere Fast Food

Pagesa: 70,000 Leke
 • Profesioni: Punetor Fast Food, Kasiere Fast Food,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Mine Peza
🔺Ciki Tirana kerkon te punesoje-Punetor Fast Fooddhenbsp;-Kasiere Fast Food▶Kriteret:-Kandidatet preferohen te kene aftesi te mira komunikuese-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne skuader-Preferohen kandidate me eksperience te ... Kontakt

Bar Restorant Centrali Kerkon Te Punesoje Grillist, Cocktail Barist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Grillist, Cocktail Barist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/05/2022
Shetitorja Sarandë, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 12/06/2022
Bar Restorant Centrali kerkon te punesoje -Grillist-Cocktail Barist✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸te kene etike pune ... Kontakt

📣 Call Center Kerkon Agjente Ne Disa Gjuhe 👈

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/05/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Dini te flisni ne gjuhen italiane, angleze, spanjolle apo gjermane dhe deshironi te fitoni deri ne 3000€ ne muaj?dhenbsp;👉 Ne kerkojme agjente.📣 Ky eshte rasti juaj.🎈 Puna full time▶ Eksperienca perben avantazhdhenbsp;✨ Rroge baze duk... Kontakt

Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Konsulente Imobiliar
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 26/05/2022
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/05/2022
Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%? Kjo eshte mundesia jote!!! Çfa... Kontakt

Laguna Kerkon Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: SHITESE
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 ⚜Laguna kerkon shitese  ▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kete aftesi te mira komunikuese Oraret:▪ 07:00-15:00▪ 15:00-23:00▪19:00-01:00▶Ofrohet: -Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adresa: Rruga e Elbasanit📲... Kontakt

Dyqani Prive Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Dyqani Prive kerkon te punesoje Shitese ✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸 Eksperienca perben avantazh 🔴Ofrohet 💵 Pagesa ... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Punesoje Kuzhinier ,ndihmes Kuzhinier ,vajza Ne Sherbim ,sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kuzhinier ,ndihmes kuzhinier ,vajza ne sherbim ,sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Le Bon Tirana kerkon te punesoje-kuzhinier-ndihmes kuzhinier-vajza ne sherbim-sanitare✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet d... Kontakt

Auto Servis Kerkon Te Punesoje Xhenerik, Elektroaut, Motorrist, Ndihmese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Xhenerik, Elektroaut, Motorrist, Ndihmese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/05/2022
Selitë, Tirana, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 22/06/2022
Auto Servis kerkon te punesoje-Xhenerik-Elektroaut-Motorrist-Ndihmesedhenbsp;✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸dhenbsp;t... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim