🏡

🕵 Online 92 lexues | ⏳ 39 njoftime ne pritje 
Tirane

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 650 Euro Baze + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: 650 Euro
 40 Agjente Closer Italisht-Nivel mbi mesataren i italishtes.-Deshire dhe ambicje per rritje profesionale.Ofrohet:-Bonuse deri ne 200 euro  Kontaktoni per me shume ne Telefon & WhatsApp!...
 • Profesioni: 40 Agjente Closer Italisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣SORRIDIAL KERKON OPERTOR/E OUTBOUND. GJUHA ITALIANE!!!!

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:🗣Opertaor/e Outbound -- Gjuha Italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane. 〽️Eks...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! PART-TIME & FULL-TIME! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬

Tirane Pagesa: 1,000 Euro
✅Broker —> Part Time ose Full Time ( Me/pa eksperience.)Ne gjuhet:🇬🇷 Greqisht🇪🇸 Spanjisht 👉🏻Ofrojme :💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofrua...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Team Leader Spanisht / Greqish

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇬🇧 Junior Anglisht (Me eksperience)🇬🇧Team Leader Junior Anglisht ( Me eksperience)📌Kerkohet: 〽️Me eksperience, minimalisht 3 muaj. 🧩Mosha mbi 18 vjec.💸Page baze nga me te kenaqshmet ne treg.⏳Ofrojme munde...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Via Hotels Kerkon Te Punesoje Picajol Druri

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Via Hotels kerkon te punesoje:~Picajol Druri✅Kerkohet:•Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.•Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.•Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅Ofrohet:•Kushte te mira pune.•Page e kenaqshme.📍A...
 • Profesioni: Picajol Druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pizzeri Napoli Kerkon Picajol

Kamez Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Napoli kerkon te punesoje Picajol Kriteret: ✔️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Kamez, Tirane📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 33 vjec ne pozicionin e Dealer- Crupiere.Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt.👉Kriteret ...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!🔹Pozicioni i punes : ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rr...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Ofron Vende Te Lira Pune Per Vajza Ne Pozicionin E Recepsionistes

Tirane Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana 💫 ofron vende te lira pune per vajza ne pozicionin:1 - Recepsioniste (f)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dh...
 • Profesioni: Recepsioniste (f)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vende te lira pune ne keto pozicione:1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave( dy dite jane pushim).2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te rejanga kompania. Me bakshishe dhe bonus...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.-Te jene korrekte dhe serioze ne pune.👉🏻Ofrohet:-Paga s...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📣Your Future In Germany Kerkon Te Punesoje Infermier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Mundesi e shkelqyer punesimi ne Gjermani!🔔Your Future in Germany hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Infermier/e✅✅✅Ekskluzive per INFERMIER/E:📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajt Gusht---🔹Kostoja e nderm...
 • Profesioni: Infermier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Ox Resto Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Ox Resto Lounge hap dyert per here te pare ne Shqiperi si ambjent elitar dhe i vetmi i ketij lloj ne vend.💥Ox Resto Lounge hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Ndihmes Kuzhinier/e🔹Banakier/e🔹Kamarier/e🔹Pjatalarese🔹...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Kamarier/e, Pjatalarese, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht Dhe Fito Deri Ne 1.500€!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
📢Puno Tani Spanjisht - Italisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500€!Fito deri ne 1,500€ (Baze + Bonuse)Nese flisni spanjisht ose italisht ose gjermanisht:😎 Baze 400€ - 600 €😍 Baze + Bounse deri ne 1.500 €✅ Me ose Pa Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Via Hotels Kerkon Te Punesoje Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels kerkon te punesoje:-Recepsionist/e-Sanitare-Mirmbajtes Hoteli◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te sjellshem dhe te...
 • Profesioni: Recepsioniste, Sanitare, Mirmbajtes Hoteli
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

💥Kancelari Papirus, Ofron 1 Vend Pune Ne Pozicionin - SHITESE💥

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
📌 Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - shitese.📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:• Te kene mbaruar arsimin e larte dhe te jene pa angazhime dhe detyrime shkollore.•Te kene njohuri te gjuhes angleze•Te kene njoh...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 31/07/2021
Tirane

TET WINE SHOP Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote👉 Kriteret e punes per kandidatet :    - Ka perparesi eksperienca ne pune.    - Preferohet te njohe te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)  ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Call Center Agent

Rruga Arkitekt Kasemi (Brryli)-Tirane Pagesa: 35,000 Leke
📣✅Natura Therapy është një kompani internacionale e cila prodhon dhe shet suplemente ushqimore të cilat janë 100% natyral.Për një periudhë prej 10 vitesh në të gjithë Ballkanin,me produktet me efikasitet të lartë,e cila ka për syn...
 • Profesioni: Call Agent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna...
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 28/09/2020
Tirane

📣 Bar Coffe Restaurant Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
Bar Coffe Restaurant kerkon te punesoje kamarier/kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2020
Tirane

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 18/10/2020
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 20-35 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pu...
 • Profesioni: Bariste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 27/09/2020
Tirane

🗣 Kompani Marketingu- Kerkon Agjentë Në Terren

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️KOMPANI MARKETINGU  lançon ofertën e punësimit për :▪️ Agjentë në Terren🔹Kriteret e Kandidatit:▪️ Të kenë ekperiencë të meparshme në ketë sektor▪...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2020
Tirane

🟠 Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem  te punojne me turne....
 • Profesioni: Shites mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2020
Tirane

💥EAT ME Kerkon Personel💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/09/2020
📌EAT ME kerkon personel•Fastfoodier•Picajol📎Kerkohet:▪️Eksperience e meparshme pune▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet▪️Te jene korrekt dhe etik ne p...
 • Profesioni: •Fastfoodier •Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Chloe Bar Lounge Kerkon Kamariere Femer.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2020
Chloe Bar Lounge kerkon kamariere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

🗣Kompania SAMOA UC GROUP Kerkon Operatore Dhe Supervizore Per Fushaten Vodafone Casa

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/09/2020
Kompania SAMOA UC GROUP kerkon :👉🏻50  Operatore 👉🏻3 SupervizoreGjuha italiane,fushata :Vodafone Casa🔶Ofrohet:🔸 Trajnim🔸 Sistem pune me orare part time/full time🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient pune dinamik🔸 Kontrat...
 • Profesioni: Operatore, Supervizore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem.-  Eksperienca...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 17/10/2020
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 25-40 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 25/09/2020
Tirane

Bar Paradiso Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Paradiso kerkon te punesoje:-Kamarier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pun...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/Barist Dhe Kamariere

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Terminal Lounge Bar Kerkon Te Punesoje :Banakier/BaristKamariereKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe korrekt ne pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene dijne te menaxhoin fluksin e pun...
 • Profesioni: Banakier/Barist,Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Artisti Bar Kerkon Shisha Boy, Banakier/e, Kamarier/e

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Artisti Bar kerkon Staf ne pozicionet: - Banakier/e- Kamarier/e- Shisha BoyKriteret:✔️Preferohet me eksperience pune✔️ Te jene korrekt ne pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte te mira pune 📍Adresa: Don Bosko, T...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Shisha Boy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Union Lounge Tirana Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e

Astir, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Union Lounge Tirana kerkon te punesoje:-Banakier/e-Ndihmes Banakier/e🔹 Kerkohet :- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jete pozitive dhe i qeshur.-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete i gatshem te punojne m...
 • Profesioni: Banakier/e, Ndihmes Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Bar Oslo Kerkon Te Punesoj Kamarier/e +355 67 535 3788

Rruga Bardhyl Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo Kerkon te punesoj kamarier/eKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te jete pozitiv dhe korrekt ne puneBar Oslo ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme + SiguracioneAdr...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Baron Hookah Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Liqeni i Thate, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Baron Hookah Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me k...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinjer Dhe Ndihmes Kamarier

Sheshi Italia Stadiumi Air Albania Pagesa: Me Marreveshje
Monk Lounge Kerkon te punesoje Ndihmes KuzhinjerNdihmes KamarierKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne pune Adresa : Sheshi Italia Stadiumi Air Alba...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinjer,Ndihmes Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Himare

Hotel Elisabeta Borsh Kerkon Te Punesoje Kamarier

Borsh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
📢Hotel Elisabeta Borsh  kerkon te punesoje :-Kamarier👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pu...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga Mihal Duri , Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje:-MotorristKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem-Te jete korrekt dhe etik ne pune.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Rruga Mi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Firma Dolce & Salato Kerkon Te Punesoje Punetore (femer) Ne Prodhim.

Kamez, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Firma Dolce & Salato e specializuar ne prodhimin te produkteve te brumerave, kerkon te punesoje :-Punetore (femer) ne prodhim.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Me dhe pa eksperience pune....
 • Profesioni: Punetore (femer)
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 30/07/2021
Tirane

Pasticeri Dolce Arbi Kerkon Te Punesoje Staf

Kompleksi Halili Pagesa: Me Marreveshje
Pasticeri Dolce Arbi kerkon te punesoje Kamarier/eBanakier/eShitesePunonjes/e pasticerieKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientinTe jene korrekt dhe te perkushtuar ne pu...
 • Profesioni: Kamarier/e,Banakier/e,Shitese,Punonjese Pasticerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese

Pazari I Ri Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri LuaraKerkon te punesoje ShiteseKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne puneFurre Buke Pasticeri Luara ofron kushte te mira punePa...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Restorant Serendiville Kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes Ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese

Rruga Liman Kaba, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Serendiville kerkon Staf ne pozicionet:-Kuzhinier/e-Ndihmes ne Kuzhine-Kamarier/e-Pjatalarese👉🏻Kriteret:✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✔Te jene korrekt dhe eti...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes ne Kuzhine, Kamarier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Premium Furniture Albania Kerkon Specialit Mobilerie

Tirane ,Prush Pagesa: Me Marreveshje
PremiumfurniturealbaniaKerkon te punesoje Specialist mobilerie me eksperience pune Kriteret : te jete i afte te lexoje dhe zbatoje projektet . Bojaxhi mobilerie me eksperience pune Zmerilues  me eksperience pune Ndihmes me ose pa eksperience ...
 • Profesioni: Specialist Mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier/eKriteret e kandidateve :-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem me stafin -Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneOfrohet:-Kushte te mira pune&am...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Himare

Dimitri Restorant Ne Livadhe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e +355 67 519 6777

Livadh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
💥Dimitri Restorant ne Livadhe kerkon te punesoje:-Kamarier/e👉Kerkohet:✓Te kete eksperience pune.✓Te jete serioz dhe korrekt ne pune.✓Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Ofrohet:✓Kushte te mira pune.✓Pag...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Himare

Camping Kranea Beach Kerkon Te Punesoje Zgarist, Kamarier, Pjatalarese

Livadh, Himare Pagesa: Me Marreveshje
Camping Kranea Beach kerkon punonjes ne pozicionet e meposhtme:-Zgarist-Kamarier/e (me njohuri te gjuhes anglese ose gjermane).-Pjatalarese ⚫Kerkohet:-Te jene te sjellshem dhe te shkathet.-Kane perparesi kandidatet me eksperience...
 • Profesioni: Zgarist, Kamarier, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Pick Up Fast Food Kerkon Te Punesoj Motorrist

zogu i zi Pagesa: Me Marreveshje
Pick Up Fast Food kerkon te punesoj Motorrist me motorrin e kompanisKriteret e kandidatitTe kete eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te jete korrekt ne punePick Up ofron kushte te mira punePages ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Lulishte 1 Maji Kerkon Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lulishte 1 Maji kerkon te punesoje: -Kamarier/e Bari-Kamarier/e Restoranti-Ndihmes/e Kamarier-Ndihmes/e Picajol.Kriteret e punes:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe serioze ne pune-Te jene korrekt me orarin e pun...
 • Profesioni: Kamarier Bari, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Durres

Via Hotels Ne Durres Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Sanitare

Plazh, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotels ne Durres kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Sanitare◽ Ofrohet : ✔️ Kushte te  mira pune ✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione ◽ Kerkohet:✓Te kene eksperience pune.✓Te jene te ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Kamarier

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:- KamarierKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania📲📞 Kandidatet...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Kompania Beton Expres Kerkon Te Punesoje Shofer Betonieresh

Autostrada Tirane-Elbasan Pagesa: 60,000 Leke
🚖  Kompania Beton Expres kerkon te punesoje: -Shofer Betonieresh📌Kerkesat:- Kane perparesi kandidatet me ekperience pune.- Te kene patente perkatese per kamion.📌Ofrohet:- Paga 60 000 leke te reja + 250 leke te reja oret shtese.-Kushte s...
 • Profesioni: Shofer Betonieresh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

Someg Bakery Pastary Kerkon Kamarier, Shitese

Myslym Shyri, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery Pastary kerkon te punesoje:-Kamarier-Shitese Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune- Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet-Te jete serioze dhe e perkushtuar ndaj punes.-Te kene disponibilitet p...
 • Profesioni: Kamarier, Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Sofra Turke Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Sofra turke kerkon te punesoje:-Pjatalerese🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.⚫Ofrohen : &nbsp...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Sarande

Blue Water Ksamil Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Sanitare

Ksamil, Sarande Pagesa: Me Marreveshje
Blue Water Ksamil kerkon te punesoje:-Ndihmes   Kuzhinier/e-SanitareKerkohet:-Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. -Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin.Ofrohet:-Kushte te mira te punes.-Page te...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiner/e dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Himare

Emily’s Hotel Ne Potam Kerkon Te Punesoje Sanitare

Himare Pagesa: Me Marreveshje
🔔 Emily’s Hotel ne Potam kerkon te punesoje Sanitare 👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e meparshme perben avantazh.◽Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.◽Deshire per te punuar dhe korrektese ne pune.👉🏻...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Lezhe

💥Amare Hotel Shengjin Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Kamarier/e

Shengjin, Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
💥Amare Hotel Shengjin kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.👉Te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉Te jene te sjellshem d...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 31/07/2021
Tirane

Motorrist 3 Vende Te Lira Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Shpallen 3 vende te lira pune si Motorrist per shperndarje pjese kembimi ne Tirane.Kerkohet:-Preferohen me eksperience pune-Personat e interesuar duhet te jene mbi 20 vjec. Ofrohet:- Pagesa nder me te mirat ne tregMos hezitoni te kontaktoni! Auto...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese, Ndihmes Furrxhi

Astir, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri  kerkon te punesoje:-Shitese-Ndihmes Furrxhi👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅ Mosha 18-35 vjec.👉🏻Ofroh...
 • Profesioni: Shitese, Ndihmes Furrxhi
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 01/08/2021
Tirane

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Menaxher, Recepsionite, Kamarier, Barist/e, Sanitare

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje:-Menaxher-Recepsioniste-Kamarier-Barist/e- SanitareKriteret:✔Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔Te jene serioz dhe etik ne pune.✔Korrektesia dhe aftesite komunikuese perbejne avantazh.✔Recepsion...
 • Profesioni: Menaxher, Recepsionite, Kamarier, Barist/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

Sense Restro Lounge Kerkon Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare

Rruga e Sales, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje:-Menaxher/e Stafi-Kamarier/e-Banakier/e-Hostes/e-Sanitare 🔹 Kriteret e punes:- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv dhe te qe...
 • Profesioni: Menaxher/e Stafi, Kamarier/e, Banakier/e, Hostes/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/07/2021
Tirane

📢📢Kerkohen: Agjent Marketing Me/pa Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥“Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Marketing ne gjuhet: 🇬🇷Greqisht 🇩🇪Gjermanisht🇪🇸Spanjisht 🇮🇹Italisht 👉🏻Kriteret: ◽️Nivel mesatare i gjuhes perkatese ne komunikim.◽️Me eksper...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2021
Tirane

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje Kuzhunier\e

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/04/2021
 🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje kuzhunier\e👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme👉Te jene te shkathet dhe pozitiv👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune📍Adresa: Rruga Sotir Kolea  ...
 • Profesioni: KUZHINIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive  dhe te perkushtuar ne pune.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme  dhe siguracione.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulish...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria Kerkon Te Punesoje Furrexhi.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2020
 🟠Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria  destinacioni me i ri Italian ne Tirane ofron vend te lire pune ne pozicionin furrexhi .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme p...
 • Profesioni: Furrexhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Sarande

📣 Night Club Kerkon Te Punesoje Bodyguarde 069 339 2200

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/09/2020
👉 Security/Bodyguard▪️Te jete me eksperience pune te meparshme.▪️Orari : 22:00-06:00▪️Akomodimi i siguruar....
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

Big Pjata Kerkon Te Punesoje Punetore Fast- Food-i Dhe Kamarier

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2020
Big Pjata kerkon te punesoje:👉Punetore Fast- Food-i 🍔🍟👉Kamarier 🥤Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.Adresa: Astir, Tirane ...
 • Profesioni: Punetore Fast- Food-i dhe Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Vila 135 Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/10/2020
🟠Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Kamarier/e- Banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me i...
 • Profesioni: Kamarier/e , banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

Zgara Arli Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2020
👉🏻Zgara Arli kerkon te punesoje personel:Kamarier ose kamariere 🍻Sallatiere 🥗Kuzhinier 🍗👉🏻Kriteret e aplikuesit :Te jene me eksperience pune te meparshme.Adresa: Rruga Mikel Maruli, ngjitur me Union Bar...
 • Profesioni: Kamarier/e, Sallatiere, Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

🗣Kerkohen Agjente Shitjesh Ne Tirane🗣

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Kriteret e kandidatit :🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec.🔹Pagesa baze + perqindje%...
 • Profesioni: Agjente shitjesh
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 22/09/2020
Tirane

📣 Coffe Tradita Kerkon Te Punesoje Agjent Shitjesh Per Kafe.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/10/2020
Coffe Tradita kerkon te punesoje agjent shitjesh per kafe.🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :  -Te zoteroje patente te klasit B. -Te jete orator dhe i qeshur.- Te jete pozitiv dhe i perkushtuar ne pune.- Te menaxhoje fluksin e pun...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Kamarier .

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/10/2020
Franco's Bar Lounge kerkon kamarier  .🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :  - Te punoje turn i 3.- Te jete mbi moshen 25 vjec.- Te kete eksperience te meparshme pune.- Te jete pozitive&nbsp...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

📣 Pizzeri Se7ven Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/10/2020
 📌Pizzeri Se7ven kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol turni i trete ( orari 00:00 - 07:00 )- Punetore fast foodi turni i pare ( 07:00 - 16 : 00) dhe turni i dyte ( 16 :00 - 00 :00 )🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -...
 • Profesioni: Picajol ,punetore fast foodi.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

🇦🇱-🇩🇪 Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/10/2020
Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier💦🧽👉Kriteret e aplikuesit :-Te jete me eksperience pune te meparshme ne Lavazh  T-e jete i afte te mbuloje mire sektorin ne Lavazh dhe Tapiceri.📍Adresa : Rruga Siri Kodra, Tirane...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2020
Fast Food-i prane Pallateve Cabej kerkohet te punesoje:👉Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤👉Kriteret e aplikuesit :Te jete me eksperience te meparshem pune ne kete sektor ( Fast-Food)📍Adresa: Rruga Thoma Koxhaj, perballe KMY...
 • Profesioni: Punetore Fast-Food-i
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

🗣Kerkohen Operatore Telefonik 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪🇸, 🇸🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣Kerkohen operatore telefonik ne gjuhet:🇮🇪Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 🇸🇪 Suedeze▪️Kriteret e aplikuesit:👉🏻Te kene njohuri te mira ne gjuhet perkatese.👉🏻Te jene me ose pa ekperience.👥Te jene te komuni...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim