📅

🕵 Online 159 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

Pune Ne Call Center- RETENTION TE GJUHES ANGLEZE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KERKOHEN RETENTION TE GJUHES ANGLEZE Kerkesat: - Njohuri te mira te gjuhes angleze -Eksperience minimalisht 6 muaj si Retention -Aftesi per te punuar ne grup Ofrojme: -Ambjente komode ne qender te qytetit -Page baze dhe bonuset me te lart...
 • Profesioni: Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

📣 Call Center Kerkon Operator Apertura/ Retention 🇮🇹

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Call center kerkon te punesoj operator ne gjuhen Italiane ne pozicionet apertura dhe retention.👉🏻Kerkohet: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane ne komunikim. 👥Aftesi mira komunikuese dhe bashkepunuese.〽️Eksperienca perben...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Kerkohen Te Punesohen Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇮🇹 Italisht-Operatore👉Kriteret:👥  Te kete aftesi te mira komunikuese dhe  te jete i/e afte qe te punoj ne grup.🗣 Te kete energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.👉Ofrohet:✨Ambient pune kom...
 • Profesioni: Operatore Gjermanishte dhe Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Pastruese/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier.- Ndihmese fast foodi.- Sanitare. -Motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - ...
 • Profesioni: kamarier,ndihmese fast foodi,sanitare,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Kerkojme Ndihmes- Specialist Hidroizolimesh.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/06/2020
Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te brendshme dhe materiale te ngurta per hidroizolim dhe autonivelant, per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjes (mashkull) ne pozicionin e n...
 • Profesioni: Ndihmes Hidroizolimesh.
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Durres

OPT Bank Kerkon Arketar Te Perkohshem, Dega Durres Vollga

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/07/2020
Pozicioni: Arketar i PerkohshemDega: Durres VollgaKualifikimi i kerkuar:-Me arsim te larte Ekonomik.-Njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit-Njohuri të gjuhës angleze e preferueshmeDetyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:-Kryen arketime ose page...
 • Profesioni: Arketar i Perkohshem
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Tirane, Kerkohet Operatore Telefonik Per Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane

Tirana, Albania Pagesa: 70,000 Leke Aplikimet deri me: 31/03/2020
Kompani lider ne treg , kerkojme operator telefonik per gjuhet -Gjermane -Spanjolle -Italiane Disponibiliteti -Part Time -Full Time Ofrojme per ju: -pagesat me konkuruese ne treg -bonuse si ne asnje vend tjeter😳😍 -trajnim ne nive...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Recepsioniste

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania Pagesa: 250 Euro Aplikimet deri me: 30/03/2020
Kerkojme recepsioniste hoteli vajze ose djale per turn te dyte dhe recepsionist djale per turn te trete. Kerkesa: te njohin mire gjuhen angleze. ...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

NERI CAFFE KERKON STAF

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/07/2020
👉NERI CAFFE KERKON TE PUNESOJE:✅BANAKIER ✅KAMARIER ✅KRITERET: *TE JENE NGA MOSHA 18-30 VJEC *TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARSHME PUNE*OFROJME KUSHTE TE MIRA PUNE DHE PAGESE TE KENAQESHME📍 ADRESA : CONCORD CENTER , RRUGA 5 MAJ ...
 • Profesioni: Banakier Kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Drejtor Finance

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/03/2020
Kompania ATDG (Art and Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. Ju fton të aplikoni në pozicionin e: Drejtor Finance Përshkrim i ...
 • Profesioni: Reservation Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

KËRKOHEN OPERATOR/E PËR GJUHËT 🇮🇹 ITALISHT, 🇩🇪 GJERMANISHT, 🇪🇸 SpANJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 28/02/2020
PAGESË E KËNAQËSHME 🏖 FUNDJAVA PUSHIM 👉 Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV në: 📨 [email protected] Pas dërgimit të CV-së do të kontaktoheni nga stafi i Burimeve Njerëzore për një intervistë pranë zy...
 • Profesioni: agjent marketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

KERKOHET KAMARIERE (f)

vizion plus Pagesa: 20,000 Leke
KERKOHET TE PUNESOHET KAMARIERE ME EKSPERIENC. BAR DIVINUS NDODHET NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Asistente Administratori

Linear sh p k Kavaja Street ,Building 133 no 4 Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Linear sh.p.k Me aktivitet kryesor shitje instalime dhe mirembajtje paisje spitalore.Aplikantja duhet te plotesoje kerkesat e meposhtme:Kerkesat baze1. Diplome Bachelor/ Master ne Ekonomi2. Niveli i gjuhes angleze shume i mire.3. A...
 • Profesioni: Asistente administratori
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

HOTEL BUTRINTI SARANDE KERKON TE PUNESOJ KUZHINIER DHE PICIER SEZONAL

Rruga Naim Frashëri, Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/04/2020
Hotel BUTRINTI Sarande eshte i interesuar te punesoj Kuzhinier dhe Picier me eksperience pune per sezonin e veres 2020. Te interesuarit te kontaktojn ne mob. ose whats up ...
 • Profesioni: PICIER/ KUZHINIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Da ' So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Motorrist Turni I Pare.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Me motorrin e tij. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca n...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📢Dilo Dental Center Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare/Infermiere🩺

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️"Dilo Dental Center" ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje asistente dentare/infermiere .👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.- Te jete e komunikueshme...
 • Profesioni: Asistente dentare/ Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 22/11/2020
Tirane

Pizzeri Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jen...
 • Profesioni: Picajol,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Motorrist Per Shperndarje.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon te punesoje motorrist per shperndarje.🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

PICK UP Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Zogu i Zi,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
PICK UP Fast Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2020
Tirane

Kerkohet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Lavazhier me Eksperienc PuneTe jete i moshes 18 vjec deri 40 vjec Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete i sjellshem me stafin dhe klintetPages me %Adresa:Babrru ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Bar Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Motorrist.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Pizzeri Basic kerkon te punesoje kamarier dhe motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profesioni: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Ital Pack Albania Kerkon Te Zgjeroje Staf.

sauk Pagesa: Me Marreveshje
Ital Pack Albania kerkon te zgjeroje staf ne pozocionet e punes :- Agjent/agjente shitje ne fushen e HO,RE,CA dhe supermarketeve.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Te kene eksperience te meparshme pune  &...
 • Profesioni: agjent/e shitje ne HO,RE,CA dhe supermarkete
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Eat Me Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Motorristi do te kete motorrin e kompanise,te zoteroje patente.   - Te ken...
 • Profesioni: motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣Kerkojme Agjente Forex Anglisht Dhe Italisht

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️Kerkojme te punesojme agjente ne fushaten forex ne gjuhet:🇬🇧Anglisht🇮🇹Italisht📌Kriteret e kerkuara: ◽Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese. ◽Minimumi 6 muaj experience ne Forex apo fushata te ngjashme.&am...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

📣Kompania Ecommerce Albania Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🇮🇹 Italisht🇪🇸 Spanjishte- Retention- Team Lider〽️Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex .⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.💶Page ...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣Call Center Kerkon Operator/e Ne Gjuhet Italisht/Gjermanisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Call Center kerkon te punesoj operator/e ne gjuhet :◽Italishte◽Gjermanishte📌Kriteret e kerkuara:🇩🇪 🇮🇹Te zoteroje ne nivel mbi mesataren gjuhen perkatese.〽️Eksperience te meparshme ne call center, preferohet minimalishte...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Camel Bar Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Per Turnin E Dyte.

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Camel Bar Lounge kerkon te punesoje kamariere femer per turnin e dyte.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &a...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/11/2020
Tirane

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

MEMU Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
MEMU Bar kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Dhe Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e dhe magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :Per pozicionin e punes : Menaxher/e turni- Me eksperience pune mbi 5 vjet ne fushen e gastronomise.Per pozicionin e punes : Magaziniere - Me eksper...
 • Profesioni: Menaxher/e,magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Kerkohet Kamarier

Mezez, Kashar, Albania Pagesa: 25,000 Leke
Kerkohet kamarier ne lokalin qe ndodhet prane Casa Italia/ Kthesa e Kamzes.Puna eshte 8 ore ne dite dhe nje dite ne jave pushim.Garantojme kushte shume te mira pune dhe siguracione te paguara.Paga varion 25,000-30,000 leke te reja. Aplikant...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

TUMO Tirana Kerkon Te Punesoje Programming Workshop Leader

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/07/2020
TUMO Tirana Programming Workshop Leader The Albanian–American Development Foundation (AADF) in partnership with the Municipality of Tirana and TUMO Yerevan Center for Creative Technologies will establish TUMO Tirana Center for Creative Techno...
 • Profesioni: Programming Workshop Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Raiffeisen Bank Kerkon Te Punesoje Zhvillues-Divizioni I IT

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/11/2020
Being part of the IT Division at Raiffeisen Bank means you are motivated and ready to deliver human-centered solutions based on the latest technology. You will join a big, talented team where you will learn every day from the best leaders in diff...
 • Profesioni: Zhvillues-Divizioni i IT
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme MOTORRIST / LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/04/2020
Kerkohet Shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne zonen e Tiranes.Mosha 22-35 vjec, Kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese. Preferohet me eksperience puneKontrata sipas kodit te punes ne fuqi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Piceri-Kreperi-FastFood ''Kleri'' Ish Fusha E Aviacionit Kerkon Fast-Food-ier Me

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Piceri-Kreperi-FastFood ''Kleri'' tek Ish Fusha e Aviacionit,  Kerkon te punesoje nje FastFoodier me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr. + ose Whatsapp . ...
 • Profesioni: FastFood-ier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Punetor/Ndihmes Sondist

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shum...
 • Profesioni: Punetor/Ndihmes Sondist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Lokali Tik Tok Kerkon Te Punesoje Kamarier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/07/2020
Lokali Tik Tok kerkon te punesoje :👉KamarierPer turinin e pare.👉Kriteret e kandidatit :-Te kete eksperience pune te meparshme 👉Ofrojme Paga te kenaqshme dhe kushte te mira pune .Per me shum info kontaktoni ne wp Adresa :Komuna e Parisit ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Furre Buke Halilaj Kerkon Te Punesoj Shitese (femer)

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/03/2020
Furre Buke Halilaj kerkon te punesoj shitese (femer) per turnin e 2. Mosha 20-45 vjec. Kushte shume te mira pune dhe ambjent komod. Paga e kenaqshme.  Te interesuarat te telefonojne ne nr e cel: .  Adresa: Rruga &...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Operatore / Shitese Online

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 01/05/2020
Luiseta.com eshte portali i pare internacional ne Shqiperi per veshje.Kërkojmë të zgjerojmë stafin me operatre / shitese online.Detyrat dhe Përgjegjësitë: Te arrije sa me shume shitje duke u kujdesur per klientet; Pergatitja...
 • Profesioni: Operatore / Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Pastruese Shtepie

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 21/04/2020
Kerkoj te punesoje Pastruese Shtepie mosha mesatare 25-45 vjece, te jet e disponueshme ne oraret 11:00 me 16:00. Pagesa e Kenaqshme....
 • Profesioni: Pastruese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Kamarier

rruga Ali Pashë Gucia, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke
Bar '2E' kerkon te punesoje kamarier turni 1. Klientele familjare, paga e kenaqshme + bakshishe, siguracione te paguara. Lokali ndodhet prane gjimnazit 'Partizani' te kompleksi 'Halili'....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

👉🏻Puno Agjente Shitje Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Rruga e Elbasanit Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira komunikuese...
 • Profesioni: Pune online
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/11/2020
Tirane

Pune Lavazh Paga E Kenaqshme

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kushte te mira pune paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

KERKOHEN AGJENTE FOREX 1000 EUR , OPENING + RETENTION SPANJISHT & GJERMANISHT

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/08/2020
KERKOHEN AGJENTE FOREX, Opening + Retention Spanjisht & Gjermanisht PAGESA DERI NE 1000 EUR BAZA + % + BONUS RTN LOADING 15%+ VETEM HOT LEADS KONTAKT cel/whatsapp: ...
 • Profesioni: operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

TIRANA BANK Kerkon Te Punesoje Specialist I Marrëdhënieve Me Individët

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/06/2020
Njoftim për pozicion të lirë pune TIRANA BANK, një nga bankat kryesore në Shqipëri dhe anëtare e Balfin Group, mirëpret kandidatë dinamik të cilëve iu pëlqen marrëdhënia me klientët dhe sfidat për t’iu bashkuar njërës prej deg...
 • Profesioni: Specialist i Marrëdhënieve me Individët
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Tirane, Ofroj Vend Pune Ndihmes Kuzhunier / E

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/06/2020
Coko Bistro-Bar ofron vende pune per ndihmes kuzhunier / e : 1. Te jete mbi moshen 20 vjec. 2. Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3. Te kete eksperience pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikuese. 5. Te jete e perkushtuar ne pune dhe te ket...
 • Profesioni: ndihmes kuzhunier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim