📅

🕵 Online 214 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

1500 Euro/Muaj-Pune Ne Call Center Per Gjuhet GJERMANISHT, SPANJISHT,GREQISHT, ANGLISHT

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët 🇪🇸 Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 🇬🇷Greqisht Anglisht ✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg ✅ Ambjentet komode dhe motivuese 📝Trajnime periodike dhe mund...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Lezhe

🔈 Vende Te Lira Pune Ne Pozicionet : Ekonomist Dhe Magazinier.

Ne autostraden Gjorme Lac Pagesa: Me Marreveshje
Vende te lira pune ne pozicionet :  Ekonomist dhe Magazinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te perdorin programin e Bilanc-it .   - Te jene korrekte.   - Te jene te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Ekonomist,magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣S SOLUTION Fitime Maximale Ne FOREX!!! Fillo Pune Menjehere!!!

Rruga George W Bush, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📌Kompania e marketingut S SOLUTION hap vende te lira pune ne pozicionin operator ne gjuhet:🇮🇹Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 👉🏻Kriteret e kerkuara: 〽️Eksperience te mepareshme ne For...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2020
Tirane

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Pastruese/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

BPC Agency Kërkon GRAPHIC DESIGNER

Rruga Picar, Arnavutluk Pagesa: 70,000 Leke Aplikimet deri me: 20/03/2020
Përshkrimi i punës: BPC Agency kërkon të zgjerojë stafin me graphic designer të ri, të vetë motivuar, bashkëpunues dhe me vullnet për të marrë njohuri të reja. Detyrat dhe përgjegjësitë: – Ideimi dhe krijimi i broshurave, logo...
 • Profesioni: Graphic Designer
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

AUTO1 Group Ricerca E Seleziona Impiegato Back Office_Ufficio Logistica

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center Pagesa: 650 Euro Aplikimet deri me: 21/04/2020
AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate. I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi, possono acquistare auto dal nostro portale, in modalità asta o compra subito, in completa sicurezza...
 • Profesioni: Logistica
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme Furrxhi

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Kerkohet furrxhi me eksperienc pune paga e mire me sigurime kushtet e mira punes...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Ofrohet Pune Asistent Poltroni Ose Infermiere

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet punonjes/e per klinik dentare...
 • Profesioni: Mjek, asistent poltroni, infermier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/07/2020
Music Books Kerkon KuzhinierOfrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme.Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkoj Mesuese Privat

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 21/04/2020
Kerkoj mesuese te gjuhes Germane, italisht, anglisht me orar te plot, pagesa 500€ . ...
 • Profesioni: Mesuese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Babysitter

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Interesohem per nje zonje babysitter per nje femije djale 15 muajsh! Nga e hena deri te shtunen orari 08:00-18;00.Zonja do jete e perfshire dhe ne kujdesin per punet e shtepiseEshte kriter i domosdoshem qe zonja te kete eksperienc te gjate ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

AUTO1 Albania Ricerca E Seleziona PROJECT MANAGER

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/05/2020
AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di auto usate.I nostri rivenditori partner, in oltre 30 paesi, possono acquistare auto dal nostro portale, in modalità asta o compra subito, in completa sicurezza,...
 • Profesioni: Project Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Saldator Dhe Punonjes Per Punime Duralumini

Rruga e Arbanes,Vaqarr Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet  saldator me pervoje dhe punonjes te kualifikuar dhe ndihmesa per punime duralumini.Per te interesuarit, numri i kontaktit ...
 • Profesioni: Saldatore dhe punonjes duralumini
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Sarande

Kerkohet Kamarier

Borsh Pagesa: 50,000 Leke
Kerkohet Kamarier restoranti me eksp pune....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne magazine ).    - Te jene te sjellshem me stafin.    - Te j...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫Ofrohen : &nb...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Pizzeri Issus Kerkon Te Punesoje Picajol Me Kohe Te Plote.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Issus kerkon te punesoje picajol me kohe te plote.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Da ' So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Motorrist Turni I Pare.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Me motorrin e tij. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca n...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2020
Tirane

Big Bite Kërkon Të Punësojë Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Big Bite kërkon të punësojë motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :-Te kene eksperience te meparshme pune.- Te njohin shume mire  rruget e Tiranes.- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.⚫Ofrohen :  ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 28/11/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Turni.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Big Bite kerkon te  punesoje menaxher/e turni.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne fushen e gastronomise)   - Te jene korrekte .  ...
 • Profesioni: Menaxher/e turni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2020
Tirane

Da'so Bar Pizzeri Kerkon Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'so bar pizzeri kerkon te punesoi:Banakier/eKamarier/eTe jene me eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe jene te gateshem te punoin me turne Da'so bar pizzeri o...
 • Profesioni: Kamarier Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Dajen Fisherman Kerkon Te Punesoje Kuzhiniere Tradicionale Femer Dhe Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dajen Fisherman kerkon te punesoje kuzhiniere tradicionale femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha mbi 40 vjece(per pozicionin e punes kuzhiniere)   - Te kene eksperience te meparshme p...
 • Profesioni: Kuzhiniere tradicionale,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Kerkohet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Lavazhier me Eksperienc PuneTe jete i moshes 18 vjec deri 40 vjec Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete i sjellshem me stafin dhe klintetPages me %Adresa:Babrru ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2020
Tirane

PICK UP Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Zogu i Zi,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
PICK UP Fast Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profesioni: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/11/2020
Tirane

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon te punesoje kamariere femer🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Eat Me Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Motorristi do te kete motorrin e kompanise,te zoteroje patente.   - Te ken...
 • Profesioni: motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Pizzeri Tirona Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Motorrist - Kandidatet  kerkohen qe te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet&...
 • Profesioni: motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

Bar Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Motorrist.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Pizzeri Basic kerkon te punesoje kamarier dhe motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📢Dilo Dental Center Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare/Infermiere🩺

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️"Dilo Dental Center" ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje asistente dentare/infermiere .👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.- Te jete e komunikueshme...
 • Profesioni: Asistente dentare/ Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2020
Tirane

📣Call Center Kerkon Operator/e Ne Gjuhet Italisht/Gjermanisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Call Center kerkon te punesoj operator/e ne gjuhet :◽Italishte◽Gjermanishte📌Kriteret e kerkuara:🇩🇪 🇮🇹Te zoteroje ne nivel mbi mesataren gjuhen perkatese.〽️Eksperience te meparshme ne call center, preferohet minimalishte...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Dhe Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e dhe magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :Per pozicionin e punes : Menaxher/e turni- Me eksperience pune mbi 5 vjet ne fushen e gastronomise.Per pozicionin e punes : Magaziniere - Me eksper...
 • Profesioni: Menaxher/e,magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/11/2020
Tirane

MEMU Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
MEMU Bar kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Kamarier Mashkull

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 01/01/2021
Bar Maratona, tek sheshi wilson, kerkon nje djale qe te bej kamarier dhe banakier bashke,puna este 8 ore ne dite dhe ne turn punon i vetem,  paga eshte 1200 lek dita neto. Lokali eshte i vogel dhe familjar. Kerkojme dike stabel, dhe qe ta m...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Diamond Dental Ofron Vend Te Lire Pune Per Laborant/e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/04/2020
📣Oferte pune 📣Diamond Dental ofron vend te lire pune per Laborant/e.Kriteret:✅-Te interesuarit duhet te kene eksperience te gjate pune.👉Laborantet e interesuar te dergojne CV e tyre ne [email protected] ose te telefonojne ne numrin e...
 • Profesioni: Laborant/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohen Marangoze

Vorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te shtepive prej druri “Eco Alsion” kerkon te punesoje profesioniste ,por edhe punonjes qe kane pak eksperience ne kete fushe.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.Faleminderit!...
 • Profesioni: marangoze
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Ofrojme Vende Pune Radiologe

Kryqëzimi 21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/01/2022
Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe.Te interesuarat te kontaktojne ne ose te dergojne cv ne [email protected] Jeni te mirepritura! ...
 • Profesioni: radiologe
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Pune Nga Shtepia!!!

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro Aplikimet deri me: 03/05/2020
Flisni :1- spanjisht2- italisht3- gjermanisht Dhe po kerkoni pune nga shtepia ?!Mos humb me kohe Ju duhet :Eksperience e mepareshme ne forexLinje interneti Pc/ Laptop Page baze +bonuse ...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kërkohet Agjent Retenton Italisht

Rruga Milto Tutulani, përball Fakultetit Juridik Pagesa: 75,000 Leke
Zotëroni një Italishte të mirë dhe jeni në kërkim të një pune fitimprurëse dhe komode?[/b][b]Ofrojmë[/b]-Paga 75.000 lekë të reja bruto-Bonuse motivuese-Trajnime-Fundjavat Pushim-Ambiente miqësore, komode, dinamike[b]Kandidatët duhet t...
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Servis Celularesh Kerkon Shitese

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkojme punetore per servis ose shites celularesh.Mosha 16-25 vjec.Preferohen persona qe vazhdojne shkollen per IT ose e kane mbaruar. ...
 • Profesioni: Shites
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkoj Parukjere Me Eksperience

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 03/05/2020
Jeni parukiere profesioniste, dhe nuk keni ende nje aktivitet tuajin? salloni me i ri ne kryeqytet ju jep mundesine te punoni dhe te ndjeheni komode. “Wonderlab by Flavia “  nje nga me luksozet ne Tirane kerkon te punesoje nje parukjere...
 • Profesioni: Hairstylist ( parukjere)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Raiffeisen BANK Kerkon Te Punesoje-''Procurement Senior Officer– Central Procurement D

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/04/2020
  Raiffeisen BANK, requires to employ qualified candidates in the following position:Procurement Senior  Officer– Central Procurement DepartmentOverall job definition:The Procurement Senior Officer is responsible to pe...
 • Profesioni: Procurement Senior Officer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Oferte Pune Ekonomiste

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Përgjegjëse për regjistrimin e faturave të blerjeve, importeve, shpenzimeve të brendshme dhe shitjeve Përcaktimi i kostove të blerjeve dhe vendosja e cmimeve mbi produktet;  Regjistrimi i veprimtarive të magazinës...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojm Banakier/e

Rruga Besim Imami, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkojme banakier/e. Lokali ndodhet ne myslysm shye london city, mbrapa karburantit, paga e kenaqshme  ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet punetor duralumini. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Punetor duralumin
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Parukiere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 18/05/2020
📣Kerkohet nje parukiere me eksperience pune📣  ✂️ Te punoje ne nje sallon qe punon prej 9 vitesh dhe qe ndodhet ne rruge kryesore me nje klientel  te rregullt.✂️ Momentalisht parukierja eshte...
 • Profesioni: Parukiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkoj Shitese Fruta Perime

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 12,000 Leke
📣Kerkoj shitese fruta-perime brenda zones se 📍Astirit👉Te interesuarit te kontakojne ne nr e celit.  ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

ASISTENTE DENTARE

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣KERKOHEN 2 ASISTENTE DENTARE📣  (FULL TIME DHE PART TIME)👉 page e kenaqeshme.👉Preferohet te kene mbaruar shkollen per stomatologji ose per asistente dentare dhe infermericel 📧[email protected]
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim