📅

🕵 Online 44 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2020
Tirane

📣 Call Center Kerkon Operator Apertura/ Retention 🇮🇹

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Call center kerkon te punesoj operator ne gjuhen Italiane ne pozicionet apertura dhe retention.👉🏻Kerkohet: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane ne komunikim. 👥Aftesi mira komunikuese dhe bashkepunuese.〽️Eksperienca perben...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Kerkohen Te Punesohen Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇮🇹 Italisht-Operatore👉Kriteret:👥  Te kete aftesi te mira komunikuese dhe  te jete i/e afte qe te punoj ne grup.🗣 Te kete energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.👉Ofrohet:✨Ambient pune kom...
 • Profesioni: Operatore Gjermanishte dhe Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Pastruese/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier.- Ndihmese fast foodi.- Sanitare. -Motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - ...
 • Profesioni: kamarier,ndihmese fast foodi,sanitare,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirane

Kamarier Mashkull

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 01/01/2021
Bar Maratona, tek sheshi wilson, kerkon nje djale qe te bej kamarier dhe banakier bashke,puna este 8 ore ne dite dhe ne turn punon i vetem,  paga eshte 1200 lek dita neto. Lokali eshte i vogel dhe familjar. Kerkojme dike stabel, dhe qe ta m...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Diamond Dental Ofron Vend Te Lire Pune Per Laborant/e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/04/2020
📣Oferte pune 📣Diamond Dental ofron vend te lire pune per Laborant/e.Kriteret:✅-Te interesuarit duhet te kene eksperience te gjate pune.👉Laborantet e interesuar te dergojne CV e tyre ne [email protected] ose te telefonojne ne numrin e...
 • Profesioni: Laborant/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohen Marangoze

Vorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te shtepive prej druri “Eco Alsion” kerkon te punesoje profesioniste ,por edhe punonjes qe kane pak eksperience ne kete fushe.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.Faleminderit!...
 • Profesioni: marangoze
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Ofrojme Vende Pune Radiologe

Kryqëzimi 21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/01/2022
Diamond Dental ofron vende te lira pune per Radiologe.Te interesuarat te kontaktojne ne ose te dergojne cv ne [email protected] Jeni te mirepritura! ...
 • Profesioni: radiologe
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Pune Nga Shtepia!!!

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro Aplikimet deri me: 03/05/2020
Flisni :1- spanjisht2- italisht3- gjermanisht Dhe po kerkoni pune nga shtepia ?!Mos humb me kohe Ju duhet :Eksperience e mepareshme ne forexLinje interneti Pc/ Laptop Page baze +bonuse ...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kërkohet Agjent Retenton Italisht

Rruga Milto Tutulani, përball Fakultetit Juridik Pagesa: 75,000 Leke
Zotëroni një Italishte të mirë dhe jeni në kërkim të një pune fitimprurëse dhe komode?[/b][b]Ofrojmë[/b]-Paga 75.000 lekë të reja bruto-Bonuse motivuese-Trajnime-Fundjavat Pushim-Ambiente miqësore, komode, dinamike[b]Kandidatët duhet t...
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Servis Celularesh Kerkon Shitese

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkojme punetore per servis ose shites celularesh.Mosha 16-25 vjec.Preferohen persona qe vazhdojne shkollen per IT ose e kane mbaruar. ...
 • Profesioni: Shites
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkoj Parukjere Me Eksperience

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 03/05/2020
Jeni parukiere profesioniste, dhe nuk keni ende nje aktivitet tuajin? salloni me i ri ne kryeqytet ju jep mundesine te punoni dhe te ndjeheni komode. “Wonderlab by Flavia “  nje nga me luksozet ne Tirane kerkon te punesoje nje parukjere...
 • Profesioni: Hairstylist ( parukjere)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Raiffeisen BANK Kerkon Te Punesoje-''Procurement Senior Officer– Central Procurement D

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/04/2020
  Raiffeisen BANK, requires to employ qualified candidates in the following position:Procurement Senior  Officer– Central Procurement DepartmentOverall job definition:The Procurement Senior Officer is responsible to pe...
 • Profesioni: Procurement Senior Officer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Oferte Pune Ekonomiste

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Përgjegjëse për regjistrimin e faturave të blerjeve, importeve, shpenzimeve të brendshme dhe shitjeve Përcaktimi i kostove të blerjeve dhe vendosja e cmimeve mbi produktet;  Regjistrimi i veprimtarive të magazinës...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Da ' So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Motorrist Turni I Pare.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Me motorrin e tij. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca n...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 22/11/2020
Tirane

Pizzeri Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jen...
 • Profesioni: Picajol,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Motorrist Per Shperndarje.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon te punesoje motorrist per shperndarje.🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Kerkohet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Lavazhier me Eksperienc PuneTe jete i moshes 18 vjec deri 40 vjec Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete i sjellshem me stafin dhe klintetPages me %Adresa:Babrru ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/11/2020
Tirane

PICK UP Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Zogu i Zi,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
PICK UP Fast Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profesioni: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Ital Pack Albania Kerkon Te Zgjeroje Staf.

sauk Pagesa: Me Marreveshje
Ital Pack Albania kerkon te zgjeroje staf ne pozocionet e punes :- Agjent/agjente shitje ne fushen e HO,RE,CA dhe supermarketeve.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Te kene eksperience te meparshme pune  &...
 • Profesioni: agjent/e shitje ne HO,RE,CA dhe supermarkete
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Eat Me Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Motorristi do te kete motorrin e kompanise,te zoteroje patente.   - Te ken...
 • Profesioni: motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

MEMU Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
MEMU Bar kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣Kerkojme Agjente Forex Anglisht Dhe Italisht

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️Kerkojme te punesojme agjente ne fushaten forex ne gjuhet:🇬🇧Anglisht🇮🇹Italisht📌Kriteret e kerkuara: ◽Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese. ◽Minimumi 6 muaj experience ne Forex apo fushata te ngjashme.&am...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/11/2020
Tirane

📣Kompania Ecommerce Albania Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🇮🇹 Italisht🇪🇸 Spanjishte- Retention- Team Lider〽️Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex .⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.💶Page ...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣Call Center Kerkon Operator/e Ne Gjuhet Italisht/Gjermanisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Call Center kerkon te punesoj operator/e ne gjuhet :◽Italishte◽Gjermanishte📌Kriteret e kerkuara:🇩🇪 🇮🇹Te zoteroje ne nivel mbi mesataren gjuhen perkatese.〽️Eksperience te meparshme ne call center, preferohet minimalishte...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/11/2020
Tirane

Camel Bar Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Per Turnin E Dyte.

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Camel Bar Lounge kerkon te punesoje kamariere femer per turnin e dyte.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &a...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/11/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Dhe Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e dhe magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :Per pozicionin e punes : Menaxher/e turni- Me eksperience pune mbi 5 vjet ne fushen e gastronomise.Per pozicionin e punes : Magaziniere - Me eksper...
 • Profesioni: Menaxher/e,magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirane

Kerkojm Banakier/e

Rruga Besim Imami, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkojme banakier/e. Lokali ndodhet ne myslysm shye london city, mbrapa karburantit, paga e kenaqshme  ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet punetor duralumini. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Punetor duralumin
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Parukiere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 18/05/2020
📣Kerkohet nje parukiere me eksperience pune📣  ✂️ Te punoje ne nje sallon qe punon prej 9 vitesh dhe qe ndodhet ne rruge kryesore me nje klientel  te rregullt.✂️ Momentalisht parukierja eshte...
 • Profesioni: Parukiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkoj Shitese Fruta Perime

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 12,000 Leke
📣Kerkoj shitese fruta-perime brenda zones se 📍Astirit👉Te interesuarit te kontakojne ne nr e celit.  ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

ASISTENTE DENTARE

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣KERKOHEN 2 ASISTENTE DENTARE📣  (FULL TIME DHE PART TIME)👉 page e kenaqeshme.👉Preferohet te kene mbaruar shkollen per stomatologji ose per asistente dentare dhe infermericel 📧[email protected]
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Rrobaqepes/e

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 28,000 Leke Aplikimet deri me: 01/04/2020
Kerkohet rrobaqepese me kohe te plote. Page e kenaqshme. Orari 7 e 30-16 me 30 min pushim. Adresa prane rrethrrotullimit te Komuna se Parisit. ...
 • Profesioni: Rrobaqepes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Blue Filters Kerkon : Agjent Shitje Ne Terren.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Qellimi i pozicionit: Te ofroje konsulence  te specializuar  mbi produktet e brendit Gjerman, BLUE FILTERS, duke i ofruar zgjidhjen me te pershtatshme nevojave dhe kerkesave te klienteve.👉Detyrat: 📣👉📍✅-Te...
 • Profesioni: Agjent ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Agjensia Imobiliare Property Invest Kerkon Konsulent Imobiliar

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
📣Kompania Property Invest Albania po kerkon te punesoje Konsulent Ndermjetesimi ne fushen e pasurive te palujtshme 👉Nese je ambicioz dhe deshiron ta vendosesh ti se sa rroge do marresh ne muaj, atehere kjo eshte puna e duhur👉Apliko tani dh...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Forex

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/06/2020
Po kerkohen Team lider dhe agjente ne gjuhen Angleze, gjermane dhe italiane! Te kene eksperience pune te mepareshme ne forex! Puna vetem full time! Page baze + bonuse ! Apliko tani ! [email protected] ...
 • Profesioni: Team Lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

OFROJ PUNE PER SHITESE

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣ELITE  Sh.p.k  ,me aktivitet ne fushen e hidrosanitareve kerkon te punesoje shitese me kohe te plote.📣👉E interesuara  te perdore kompjuterin,te jete e komunikueshme,me arsim te mesem dhe te jete bashkepunuese ne ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

MENAXHIM Shitje/blerje

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Sport Select Shpall vend te lire pune ne pozicionin e menaxherit/es per shitje blerje te produkteve sportive. Pagesa eshte baze + perqindje dhe mundesi per tu promovuar sipas performances ne pune. Kriteret qe duhet te plot...
 • Profesioni: menaxher/e shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

👉🏻Puno Agjente Shitje Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Rruga e Elbasanit Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira komunikuese...
 • Profesioni: Pune online
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 23/11/2020
Tirane

Ofroj Vend Pune Konsulente E Pasurive Te Paluajtshme

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 29/02/2020
Tirane, ofroj vend pune Konsulente per Pasurite e PaluajtshmeDetyrat1 - Mbledhja e të dhënave në lidhje me një pronë dhe fotografimin e saj.2 - Kontakti me shitësit për të biseduar rreth pronës së tyre dhe karakteristikat e saj të veçant...
 • Profesioni: Konsulente Imobiliare
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Alpha Bank Albania- DREJTOR DEGE NE DEGET E RAJONIT TIRANE

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/02/2020
POZICION I LIRE PUNE DREJTOR DEGE NE DEGET E RAJONIT TIRANE DETYRAT E PERGJITHSHME: Siguron mbikëqyrje efektive të aktivitetit bankar të Degës, në përputhje të plotë me kuadrin legjislativ dhe rregullator, si edhe me politikat dhe pro...
 • Profesioni: DREJTOR
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

ALBDRURI Kerkon Te Punesoje Marangoz

Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/06/2020
ALBDRURI shpk kerkon te punesoje :*Marangoz per mobileri-Kriteret e kandidatit: Te jete me eksperience pune *Ndihmes marangoz-Kriteret e kandidatit: Te jete me/pa eksperience pune. ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme Kamariere Me Eksperienc Pune , Te Kete Mbaruar Gjimnazin Edhe Te Di Nje Gjuhe Te Huaj .

Parku i liqenit artificial Pagesa: 25,000 Leke
Kerkojme kamariere me eksperienc pune , te kete mbaruar gjimnazin edhe te di nje gjuhe te huaj ....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim