📅

🕵 Online 123 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

📢 Diamond Trade - Offre Nuove Postazioni Di Lavoro Per APERTORI FOREX, Base A Partire Da 500 Euro

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 📢  STANCA/O DELLE SOLITE SOCIETA' IN CUI PROMETTONO TANTO MA ALLA FINE NON RIESCI MAI A RAGGIUNGERE I TUOI OBBIETTIVI? ALLORA SEI NEL POSTO GIUSTO DIAMOND TRADE SOCIETA' LEADER NEL TERRITORIO ALBANESE OFFRE NUOVE POSTAZIONI DI LAVOR...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

📣Casa Del Cibo Kerkon Banakiere (Vajza)

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Casa Del Cibo" kerkon te punesoje:◽Banakiere turni i pare ◽Banakiere turni i dyte 👉🏻Kriteret: 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.☀️Te jete e sjellshme si me klientet ashtu dhe me stafin.〽️Korrektes...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Kompania B & B Food Service (Big Bite) Kërkon Të Punësojë Magazinere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania B & B Food Service (Big Bite) kërkon të punësojë magazinere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :👉 Me eksperiencë pune .👉 Të njohë shumë mirë programin Financa 5 .👉 Puna 6 ditë në javë ; Orari 07:00-15:30.⚫Ofrohe...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

🔈 Juli Barber Shop Kerkon Te Punesoje Berber.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Juli Barber Shop kerkon te punesoje berber.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Te jene  te sjellshem me stafin dhe klientin.    &n...
 • Profesioni: Berber
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

📣 Power Trade Kerkon Agjente Forex 🇪🇸, 🇩🇪

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣"Power Trade" kerkon te punesoj Agjente Forex : 👉🏻Kerkohet: ✅Nivel mesatare i gjuhes gjermane apo spanjolle ne komunikim〽️Te kete eksperience te mepareshme ne Forex, minimumi 3 muaj 🙋🏻Aftesi komunikuese dhe bashkep...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Bar Oslo Te Komuna E Parisit Kerkon Te Punesoje Banakier Turni I Trete.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo te Komuna e Parisit kerkon te punesoje banakier turni i trete.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

📣 Panele Besi SHPK Kerkon Inxhinier Elektrik

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Panele Besi SHPK e profilizuar ne shitjen dhe instalimin e paneleve fotovoltaike kerkon te punesoj nje Inxhinier Elektrik me eksperience, me kohe te plote ose te pjeseshme, per te hartuar dhe zbatuar sisteme fotovoltaike ne komplekse industriale...
 • Profesioni: Inxhinier Elektrik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 〽️  Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj .🇩🇪 Niveli i gjuhes ne komunikim minimum B2.⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.🗂 Niveli I gjuhes ne komuni...
 • Profesioni: Operator Gjermanishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese.👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pages...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Papero Giallo Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Papero Giallo kerkon te punesoje motorrist.⚫️ Kriteret e aplikuesit: -  Aplikuesi kerkohet qe te kete deshire te punoje. - Te tregoje seriozitet gjate orarit te punes.- Te jete&n...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

🔈 Kerkohen Vajza Per Security Tek Regency Casino.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune.🔹Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard. 👉Kushtet e punes: - Puna eshte me tre turne me rrotacion.-  Puna eshte 8 ore ne dite....
 • Profesioni: Security femer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune! 🔹Pozicioni i punes : ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke. 👉Kushtet e punes: - Puna eshte me kontrat...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 20/10/2020
Durres

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪, 🇮🇹

Durrës, Albania Pagesa: 400 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj .⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.💶Page baze duke filluar nga 400€ neto+bonu...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇮🇹 Italisht🇪🇸 Spanjishte- Retention- Team Lider〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex .⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.💶Page baze te kenaqshme + ...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

📣 Kompania 5G Solution Kerkon Operator JUNIOR Dhe SENIOR Ne Gjuhen Italiane 🇮🇹

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🗣️ Kompania " 5G Solutions " Kerkon Operatore JUNIOR DHE SENIOR:👉🏻Kriteret:◽ Nivel mbi mestaren i gjuhes italiane ne komunikim ◽ Eksperience e meparshme pune ne telemarketing ◽ Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunu...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 ZZ GROUP ka nje pervoje disa vjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. 👉🏻Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filozo...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Trade Consulting Call Center Kerkon Operatore Italishte Part-Time 🇮🇹

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Kompania Trade Consulting call center kerkon operator te gjuhes Italiane per fushaten apuntamenti  👉Kriteret:〽️  Te kete eksperience te meparshme ne kete fushate.🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Italiane.🇮🇹  Niveli i g...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

📣 Pozicion I Lire Pune Per Agjente Turistike.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 📣Pozicion i lire pune per agjente turistike(femer)✅ Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te mepareshme pune mbi 1 vit.   - Te zoterojne gjuhe te huaj.   - Te punojne me kohe te plote.   - Mosha mbi 24 vjece.⚫Of...
 • Profesioni: Agjente turistike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon: 👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetmenaxhue...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 19/10/2020
Tirane

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2020
Tirane

🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza  te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Oferta pune nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen  direkt me kontrate te rregullt....
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2020
Tirane

Kerkohet Femer Per Back Office

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 Kerkohet (F) per burimet njerzore, Njohuri shum te mira te gjuhes Italiane te folur dhe te shkruar Njohuri ne programet baze te kompjuterit Experienca ne te njejtin profil perbejn avantazh ...
 • Profesioni: Backoffice
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Shisha Lounge "Luna" Kerkon Staf

Oxhaku Pagesa: Me Marreveshje
Kerkojm staf : 2 kamariere (femer) , 2 banakiere (femer) , 2 hostess , 1 shishaboy...
 • Profesioni: staff
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Ofrohet Vend Pune - Instruktor Inxhinier Automekanik (me Kohë Të Plotë / Të Pjesshme)

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kërkohet Mësues i Inxhinierisë Mekanike për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degën Autoservis.Aplikanti duhet:të ketë kryer studimet e larta në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike;të ketë përvojë pune si inxhinier (t...
 • Profesioni: Instruktor - Inxhinier Automekanik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme Nje Punetore

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkojme nje punetore pastrimi Kushte: -Te kete eksperience te meparshme -Mosha 18-45 vjec -E komunikueshme me stafin - Estetike dhe e buzeqeshur....
 • Profesioni: Punetore pastrimi
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Operatore Te Gjuhes Spanjolle & Gjermane

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 31/01/2020
Kerkohen operator te gjuhes Spanjolle & Gjermane Disponibiliteti - Full/Part time ...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Programator Me Eksperience C# And VB Developer /Programmatore Microsoft .Net

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Procreativa shpk kerkon programator me eksperience C# and VB Developer /Programmatore Microsoft .Net Kandidatet duhet te nisin email me CV ne adresen: [email protected][b]Detyrat[/b]Zhvillimi dhe testimi i solucioneve software te kerkuara Dokume...
 • Profesioni: Programator
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme Marangoz Ne Mobileri

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Mobileri Xhesami kerkon marangoz.Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :Te kete perfunduar arsimin e mesem.Te kete eksperience pune Paga 45.000 Leke Te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Menaxher Turizmi Ne Gjuhen Gjermane

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: 100,000 Leke Aplikimet deri me: 08/05/2020
Albania DMC Balkan Tour Operator, kerkon te punesoje Menaxher Turizmi ne Gjuhen GjermaneAplikanti duhet te permbushe keto kritere:• Te kete perfunduar arsimin e larte ne njeren nga deget (Ekonomi, Turizem, Gjuhet e huaja Gjermanisht) - Diploma Mas...
 • Profesioni: Menaxher Turizmi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Rrobaqepese Me Eksperience

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 18/05/2020
📣Kerkojme rrobaqepese me eksperience.📣 ✅ Kerkojme prodhim te larte ditor per sa i perket qepjes se fustaneve te mbremjes te cilat ndahen ne dy kategori:       -👗 te thjeshta dhe te veshtira. -Do te paguhet ne baze te oreve qe do te...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Shkoder

Kerkohet Menaxher/e, Gjermanisht.

Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet nje supervizor/menaxher/e me eksperience ne fushen e forexit, per te hapur nje grup gjermanishteje.Duhet te kete njohuri shume te mira te gjuhes, te kete aftesi menaxheriale ne krijimin dhe trajnimin e grupit te tij;Ekperienca ne fushen e f...
 • Profesioni: Menaxher
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Pizzeri Tirona Kerkon Te Punesoje Picajol Dhe Motorrist

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te punesoje picajol.🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   -...
 • Profesioni: Picajol,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

Pizzeri Hallall Ensari Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Hallall  Ensari kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Motorrist- Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jen...
 • Profesioni: Picajol,motorrist,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

📣Bar Lounge Vinap Kerkon Kamariere ( Femer)

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🟣"Bar Lounge Vinap" nje ambjent komod dhe modern, i sapo hapur ne Bllok kerkon te punesoje kamarjere (femer) 👉🏻Kerkohet:◽Experience te meparshme pune ◽Fleksibiltet per te punuar ne te dyja turnet◽Aftesi te ...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2020
Tirane

100 Grade Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
100 Grade Bar kerkon te  punesoje kamariere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

The Consulate Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier.

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
The Consulate Lounge Bar kerkon te punesoje banakier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

🔈 New Nexus Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
New Nexus Bar kerkon te punesoje banakiere femer🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe korrekte.   - Mosha mbi 24 vjece.⚫O...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

📣 Pizzeri Fast Food Issus Kerkon Punetor Fast Foodi.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Pizzeri Fast Food Issus kerkon punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene  te perkushtuar ne pune.   - Te jene te gats...
 • Profesioni: Punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Fast Food Healthy Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Healthy kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Punonjese byreku- Punonjese fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - ...
 • Profesioni: Punonjese byreku,punonjese fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Pizzeri La Loggettav 🍕 Kerkon Te Punesoje Motorrist 🛵

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri La Loggetta kerkon te punesoje:-Motorriste👉🏻Kriteret e aplikantit:⏰Disponibiliteti Full- time.👉🏻Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme.🛵 Te kete mjetin e tij (motorrin)👉🏻Ofrojme kushte te mira pune ...
 • Profesioni: Motorriste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Krepier- Ndihmes krepier/Punetor🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene pozitive dhe kor...
 • Profesioni: Krepier,ndihmes krepier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Check In Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Check in kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier- Ndihmes banakier(turn i pare )🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene po...
 • Profesioni: Kamarier,ndihmes banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Kompania B & B Food Service (Big Bite) Kërkon Të Punësojë Shofer Magazine.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania B & B Food Service (Big Bite) kërkon të punësojë shofer magazine.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :👉 Me eksperiencë pune .👉 Turn i pare.👉 Patente te klasit B dhe C.👉 Mosha 30-45 vjec.⚫Ofrohen : &n...
 • Profesioni: shofer magazine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time ⏰.👉Gjuhet: ▫️ Frengjishte 🇫🇷▫️ Spanjishte 🇪...
 • Profesioni: Fushen Financiare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

🟢 Fresh Garden Kerkon Te Punesoje Motorrist Delivery

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fresh Garden kerkon te punesoje motorrist delivery🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫Ofrohen :  ✔️ Kushte te m...
 • Profesioni: Motorrist delivery
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Durres

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te  rekrutoje  te  rinje  dhe reja ambicioz per te  zgjeruar  stafin e saj tashme edhe ne DURRES.👉🏻 Kriteret e aplikantit:▪️  Te posedoni automjete 🚗▪️ Preferohet grup mosha mbi 2...
 • Profesioni: Agjente Shitjesh ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Durres

Bar- Restorante &Pizzeria Vertigo Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Kuzhinier👨🏻‍🍳

Rruga Currila, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar- Restorante&Pizzeria Vertigo kerkon te punesoje:👤 Kamarier/e(M+F)👨🏻‍🍳 Kuzhinier(M)👉 Kriteret e Aplikantit:▪️Te kene eksperinece pune te meparshme.▪️Te jene te sjellshem me klinetet dhe stafin.▪️Te jene etike dhe ...
 • Profesioni: Kuzhinier, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Ani Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere .

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojn...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

Kompania B & B Food Service (Big Bite) Kërkon Të Punësojë Shofer Delivery.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania B & B Food Service (Big Bite) kërkon të punësojë shofer delivery.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :👉 Me eksperiencë pune .👉 Patente te klasit B dhe C.👉 Mosha 30-45 vjec.⚫Ofrohen :  ✔️ Kushte...
 • Profesioni: Shofer delivery
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

🔈Queen Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere

Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Queen Bar kerkon te punesoje banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe korrekte.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

Friends Coffe Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Friends Coffe kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamariere femer- Banakiere femer🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozit...
 • Profesioni: Kamariere,banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

🔈 Da'So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'So Bar Pizzeri kerkon te punesoje :👉 Picajol👉Motorrist🔹 Kriteret e kandidateve  per pozicionin e punes : Picajol.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjells...
 • Profesioni: Picajol ,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

📣Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe korrekte.   - Te jene te gatshem  te punojne ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

ARISA KONFEKSION Sh.p.k Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ARISA KONFEKSION sh.p.k kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Punetore rrobaqepsie- Punetore makinerie( lineare,syzator,2gj,precine,kopse ,travete )👉Me /pa eksperience pune.- Punetore ndihmese.(hekurosje,pastrim fijesh,shenime,palosje)...
 • Profesioni: Punetore rrobaqepsie,makinerie,ndihmese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Vila 135 Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Sanitare( per bar)- Kamarier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive d...
 • Profesioni: Sanitare,kamarie/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

🔈 Luna Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Luna Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :👉Kamariere femer.👉Hostess.👉Sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te mepareshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   -...
 • Profesioni: Kamariere,hostess,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Vasil Shanto Pagesa: Me Marreveshje
Prive Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier/e- Banakier/e- Shitese per furre buke.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e,shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

☕ Bar Caffee Bazz Kerkon Te Punesoje Personel

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje personel:▪️ Kamarier/e▪️ Banakier/e▪️ Sanitare👉🏻Kriteret e Aplikantit:▫️ Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme.▫️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.▫...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Sanitare (part time ,turni i pare)- Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Sanitare   - Te kene eksperience te mepars...
 • Profesioni: Sanitare,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2020
Tirane

Vila 135 Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Kamariere.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Vila 135 kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem...
 • Profesioni: Kamarier dhe kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇮🇹 Italisht( me eksperience ne TeleMarketing).🇬🇧 Anglishte ( me eksperience ne TeleMarketing).👉Kriteret:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura ...
 • Profesioni: Agent Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier- Banakier- Sanitare (turn i dyte)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Patisserie Francaise Kerkon Te Punesoje Shitese.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Patisserie Francaise kerkon te punesoje shitese.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te gatshem  te punojne vetem diten e diele.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

📣KERKOJME OPERATOR CALL CENTER

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
“ KERKOJME OPERATOR CALL CENTER “◽Ofrojme:1- Pagese shume te kenaqeshme dhe nxisim performancen tuaj me bonuse ditore, javore dhe mujore.2- Ambjent mikprites dhe bashkepunues.3- Kushte shume te mira pune.4- Trajnim ◽Kerkohet:1- Disponibilit...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Banakiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 13/07/2020
Bar fox astir kerkon te punesoj banakiere me eksperienc ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Parukier Mashkull

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke Aplikimet deri me: 01/01/2021
Sallon ne rrugen Medar Shtylla, kerkon parukier mashkull i certifikuar dhe me eksperience. Pagesa me rroge fikse ose me perqindje sipas deshires. ...
 • Profesioni: parukier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkoj Parukiere Me Eksperienc Pune !

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 10/04/2020
Se shpejti do hapet salloni me i ri “Wonderlab   by Flavia” Kerkoj puntore me eksperienc pune ,te ketë rolin e parukieres te parë! Siguracione te plota,Paga e kenaqshme ,kushte pune te standarteve me te larta ! ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Shkoder

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania Pagesa: 600 Euro Aplikimet deri me: 14/04/2020
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet:- Operator telefonik Opener/Closer- SupervizorPer gjuhen: -Italisht.Ofrojme:• Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus p...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Kruje

Shkreli Resort Kerkon Staf

Krujë District, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/05/2020
Shkreli Resort kerkon staf:Nje vajze me aftesi te mira komunikuese.-Recepsioniste-2 vajza kamariere-Sanitare -shef kuzhine dhe nje ndihmes kuzhinjer-ePreferohet njohja e nje gjuhe te huaj.. Me fillimi te punes do te ndjekin nje trajnim per hoteler...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Shitës/e Në JYSK Tirana

Bulevardi  Gjergj FishtaPallati Alpas CenterND 146, SHK 2 AP 10, 1023 Tiranë Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/07/2020
JYSK Albania është kompani e cila si objekt aktiviteti ka tregtinë me pakicë të pajisjeve shtëpiake dhe operon jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj me më shumë se 2700 dyqane në 51 shtete dhe 23.000 punonjës. Jysk Albania kërko...
 • Profesioni: Shitës/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Perpunues Ne Magazine Postare

tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/02/2020
Pergjegjesi i Magazines duhet te kete eksperienca te ngjashme per kete profil pune.Pergjigjesi i Magazines duhet te kete njohje ne zonat,adresat e tiranes .Duhet te njohe akset e qyteteve,qytezave te shqiperise.     Procesi i perpunimit ne magazi...
 • Profesioni: Perpunues ne magazine Postare
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar                                ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet:▪️GJERMANISHT 🇪🇸▪️FRENGJISHT ...
 • Profesioni: Operatore Financiare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
👉🏻Kriteret e aplikantit:🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.👤 Aplikanti duhet te jete etike dhe te paraqese integritet.👉🏻 Ofrojme:🗒Kushte te mira pune.💶 Pagesa dhe bonu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

📣 Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen punonjese rrobaqepsie per kemisha.👉Kandidatet kerkohen qe te kene njohuri ne :- Tegel te pare dhe te dyte jake.- Tegel te pare dhe te dyte menge.- Montim doreze.- Zbukurim jake.- Shtim jake.- Bashkim kame dhe jake.- Kopsa.-...
 • Profesioni: Punonjese rrobaqepsie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

EAT ME Kerkon Personel

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
EAT ME kerkon punesoj :-Punetore Fast Food - i-Ndihmes picier-MotorristKriteret e Kanditatit :Te jene te komunikueshem.Te kene eksperience pune te meparshme.Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara.Ofrojme : Pagese te kenaqshme + Sigu...
 • Profesioni: Ndihmes picier, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

K.M.A Shpk Kerkon Te Punesoje Puntor Magazine Dhe Shofer

Kashar, Albania Pagesa: 35,000 Leke
K.M.A shpk kerkon te punesoje: 👉🏻Puntor Magazine  👉🏻Shofer👉🏻Kriteret e aplikantit:▪️ Te zoteroje patentae te klasit B ,patrenta e klasit C eshte favorite.▪️ Preferohet grup mosha deri ne 35 vjec.  ▪️ Te gezoje shende...
 • Profesioni: Puntor Magazine, Shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 21/10/2020
Tirane

🔈 Kerkohen Agjente Shitjesh .

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🔈Je gati te punosh ne nje vend motivues?Kompania gjermane me standarte europiane ju ofron nje mundesi per te mos u humbur si agjent shitjesh .💵Page baze  50,000 leke + %.Mosha 20 -35 vjec. 🔺Kusht i domosdoshem : Makine personale.👉Nese ...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/10/2020
Tirane

Wood Green Lounge (Staff)

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Wood green kerkon te zgjeroj staffin, Kerkohet PICIER me eksperienc pune , Te interesuarit te paraqiten prane Biznesit ,Faleminderit Nr Tel:...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Picier

Rruga Besim Alla, Kashar, Αλβανία Pagesa: 30,000 Leke
Ofrojme pune per picier 8 orarshe...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Tirane, Kerkohet Licence Inxhinier Ndertimi

Rruga Dhimiter Shuteriqi, Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/02/2020
Studio ARCHIMEDKërkon që të krijoj një marrëdhënie bashkëpunimi me një Inxhinier Ndërtimi i pajisur me licence Projektimi dhe Mbikëqyrje të punimeve të ndërtimit.Çdo i/e interesuar të kontaktoj në adresën e E-Mail: [email protected]
 • Profesioni: inxhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

DREJTUES TË MAKINERIVE TË RËNDA

Rruga Argjinatura, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Shoqëria "Gjoka konstruksion" sh.a kërkon të punësojë: - Drejtues të makinerive të rënda (Eskavatoriste; Fadromiste; Shtrues Asfalti; Drejtues Grejderi);Kritere:- Kandidatët duhet të kenë eksperiencë pune të mëparshm...
 • Profesioni: Drejtues të makinerive të rënda
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Durres

Kerkojme Staf Te Kualifikuar Prane Amara Hotel Dhe Spa

Rruga Ura e Dajlanit, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/04/2020
📣Amara Hotel dhe Spa kerkon te punesoj Staf te kualifikuar ne pozicionet e meposhtme👉:✅-Recepsionist/e,✅-Punonjes ne Kuzhine,✅-Ekonomist/e,✅-Sanitare,✅-Puntore mirembajtje,✅-Banakier/e,✅-Barist/e,✅-Kamarier/e.Te interesuarit te...
 • Profesioni: Hoteleri-Turizem
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme Ustallare!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: 2,000 Leke Aplikimet deri me: 25/06/2020
Vendet e punes: -Gipsi -Marangoz ...
 • Profesioni: Ustallare
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

🔈 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Orari :12:00-23:00 - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.- Motorri dhe ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

📌Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Recepsioniste.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste per turnin e pasdites.🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :  - Te jene  pozitive dhe korrekte ne pune. - Te jene te sjellshme me stafin. - Te jene te perkushtuara ne pune.⚫Ofrohen :...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2020
Tirane

Kompania BEN-ALB Electronics Kërkon Të Punësojë Kasiere!

ali demi Pagesa: Me Marreveshje
Tashmë në treg që prej vitit 2000, programi i pajisjeve shtëpiake të Ben-Alb Electronics dallohet për konceptin e tij cilësor, dizajnin modern dhe zgjidhjet e planifikuara mirë për lehtësi optimale të përdoruesit. Tek ne mund të gjeni ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

4 Operatore Telefonike Ne Gjuhen Shqipe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke Aplikimet deri me: 15/02/2020
4 operatore telefonike ne gjuhen shqipe Me eksperience pune te meparshme ne fushat Shitje online Call center Marketing Email : [email protected]
 • Profesioni: Operatore telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim