📅

🕵 Online 66 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

Kerkohen Operator/e, Retention.

Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Kerkohen te punesohen:✅Operatore✅Retention👉Team leader (me grupin e saj/tij) ne fushen e Forex ne gjuhen italiane.Retention preferohet femer dhe me deshire per te arritur rezultate te kenaqshme ne pune.Eksperienca e meparshme ne pune esht...
 • Profesioni: Operator/e, retention.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Durres

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ :KASIERE 4 FAST FOOD jerKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE T...
 • Profesioni: KASIERE FAST FOODJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Tagoro Caffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere.▪️Kërkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune.-Te jete i gatshem te punoje me turne. ▪️Ofrohen: -...
 • Profesioni: Kamarier dhe kamariere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon:1. Magazinier2. Puntor fastfood-i▪️Magazinieri të ketë keto kritere:-Të ketë 5 vite eksperinecë.-Të dijë te perdori financën 5.-Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik.-Të jetë i...
 • Profesioni: Magazinier & Menaxhere turni & Asistente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI:BANAKIER KAMARIERSANITAREKRITERET E KANDIDATEVE:TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE ...
 • Profesioni: BANAKIER KAMARIER SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

📣 Destinacion Bar Lounge Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje kamarier ose kamariere.📌Kerkohet:•Te kete eksperience te meparshme pune.•Te jete i/e sjellshem/e me stafin dhe klientet.•Te jete pozitiv/e ne pune.•Te kete integritet ne pune.•Te jete i/e ga...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Bar Lulishtja Kerkon Kujdestare Femijesh Ne Kendin E Lojrave (femer)

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Bar Lulishtja 📌Kerkon kujdestare femijesh ne kendin e lojrave (femer).👉🏻Kerkohet:•Te kete moshe mbi 22 vjet.•Te kete aftesi shume te mira komunikuese.•Te jete e sjellshme me femijet.•Te jete e kujdesshme me punen.•T...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh ne kendin e lojrave
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

📣Metro Bar Kerkon Kamariere Dhe Sanitare

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Metro Bar & Caffe kerkon te punesoje: - Kamariere  - Sanitare📌Kerkohet: - Eksperience e meparshme pune ne pozicionet perkatese.- Aftesi shume te mira komunikuese.- Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Durres

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI :CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE :CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE I...
 • Profesioni: CHEF KUZHINE ~ BANAKIER/E
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Vila 135 Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
Hotel, 🍹Bar Lounge Vila 135  Kerkon kamarier/e , me:Eksperience te meparshme pune , te jete i/e perkushtuar dhe i/e gatshme te punoje me turne  🕛.Tek Vila 135:🗣️komunikimi dhe...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fush...
 • Profesioni: Operator Italishte, Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI :FAST FOOD jerKASIERESANITAREPJATALARESEKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME NE PUNETE JENE POZITIV DHE ME INTEGRitET NE PUNETE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNEBIG ...
 • Profesioni: FAST FOODJER KASIERE SANITARE PJATALARESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI :BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES :TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIV...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Oslo Bar kerkon banakiereTë jetë me eksperiencë te mepareshme pune.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientet. Të jetë pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.Pages te kenaqe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Durres

CREDINS BANK KËRKON TË PUNËSOJË: ANALIST KREDIE

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/02/2020
CREDINS BANK KËRKON TË PUNËSOJË: ANALIST KREDIE RAJONI DURRESKriteret e nevojshme:·         Diplome në shkencat  ekonomike, profili Finance/Bank...
 • Profesioni: analist kredie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Agjente Shitjesh

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/03/2020
● Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne marketing. ● Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t'u rritur me tej eshte koha e duhur t'i bashkohesh profesionisteve ne sektorin e shitjev...
 • Profesioni: Agjente Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Rrobaqepse.

Rruga Osman Myderizi, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: //1
Kerkohet nje rrobaqepse me pajisjet e saj te punes per te punuar ne ambient te pastrimit kimik.Per informacion kintaktoni ne nr cel :. ...
 • Profesioni:
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

TUMO Tirana Kerkon Te Punesoje 3D Modeling Workshop Leader

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/07/2020
 TUMO Tirana 3D Modeling Workshop Leader The Albanian–American Development Foundation (AADF) in partnership with the Municipality of Tirana and TUMO Yerevan Center for Creative Technologies will establish TUMO Tirana Center for Creat...
 • Profesioni: 3D Modeling Workshop Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Kruje

CREDINS BANK KËRKON TË PUNËSOJË : SPORTELIST – ARKETARE

Fushë-Krujë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/02/2020
CREDINS BANK KËRKON TË PUNËSOJË : SPORTELIST – ARKETARE FUSHE - KRUJE Kriteret e nevojshme:·         Diplome në shkencat  ekonomike, ...
 • Profesioni: SPORTELIST – ARKETARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet HR Specialist

Prush, Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/04/2020
Overview:If you are interested in working closely with motivated and engaged people who work happily to improve things each day, this is a great opportunity for you!Preference will be given to a candidate who has a strong desire to further develop h...
 • Profesioni: HR Specialist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

📣Rossmann & Lala Kërkon Shitës-kasier-sistemues

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Rossmann & Lala vjen se shpejti me hapjen me te re, ne rrugen e Barikadave tek 9 Katëshet,Tiranë. 📣👉Pozicioni i punës : shitës-kasier-sistemues Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV në adresën e email-it : 📧punesohu...
 • Profesioni: shitës-kasier-sistemues
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Çoko Bistro Bar Kerkon Te Punesoje Kuzhinier

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/07/2020
Çoko Bistro Bar kerkon te punesoje :                    Kuzhinier    👉Kriteret e kandidatit :✅Te kete eksperience pune te meparshm,✅Preferohet te jete mbi moshen 25 vjec.👉Ofrojme :✅Trajnime te stafit per menun qe ofrojme ....
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

TUMO Tirana Kerkon Te Punesoje Robotics Workshop Leader

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/07/2020
TUMO Tirana Robotics Workshop Leader The Albanian–American Development Foundation (AADF) in partnership with the Municipality of Tirana and TUMO Yerevan Center for Creative Technologies will establish TUMO Tirana Center for Creative Technolog...
 • Profesioni: Robotics Workshop Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Argjendari Kleopatra Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/03/2020
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite  ...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Big Pjata / Astir Keron Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf:- Fast foodier - Fast foodiere-Kamarier-Kamariere-Pjatalarese -Sanitare•Kerkohet:-Eksperience e meparshme pune.-Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet.-Te jente te gatshem te punojne me ...
 • Profesioni: -Fast foodier/e -Kamarier/e -Pjatalarese -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Pagesa: Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣👉Kushtet qe duhet te plotesoni:- te keni ambicje per pune - te keni qellime afat g...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Elbasan

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan.-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mes...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kërkon staf:-Kamariere -Sanitare •Kërkohet:1.Të kenë eksperiencë.2.Të jenë të sjellshem me stafin dhe klientët.3.Të jenë pozitive dhe me integritet në punë.4.Të jenë të per...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
•Destinacion Bar Lounge kërkon banakiere •Kriteret:-Të ketë eksperiencë të mëparshme punë.-Të jetë e perkushtuar në punë. -Të jetë pozitive dhe me integritet në punë-Të jetë ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesojë kamarier ose kamariere.•Kerkohet: -Të ketë eksperiencë te mëparshme pune.-Të jetë i/e sjellshme me stafin dhe klientët.-Të jetë pozitiv/e dhe i/e përkushtuar në punë.-Të jetë i/e gatshme te punojë m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•KOKA GAS kërkon magazinier .Të jetë me eksperinecë - 2 vite.Të jetë i sjellshëm.Të jetë aktiv. Mosha mbi 45 vjeç.Të ketë ambicie për te punuar .Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

📣 Amo Bar Lounge Kerkon Banakier/e Dhe Kuzhiniere Per Snack Bar 📣

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Amo Bar Lounge nje ambientet super i kendshme ne Tirane, kerkon te punesoje:▪️Banakier ose banakiere.▪️Kuzhiniere per Snack Bar.📌Kerkohet: 1. Te kene sjellje te mire me klientin si dhe stafin.2. Te jene te shkathet ne pune.3....
 • Profesioni: -Banakier/e -Kuzhniniere per Snack Bar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Oferte Pune Shitese

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 01/07/2020
Tabacino Mabel zgjeron aktivitetin e saj me dyqanin e dyte. Vendodhja ne bllok ngjitur me restorant Artigiani. Duhen shitese per 2 turnet. Turni i pare 07.00 deri ne 15.00 dhe turni i dyte 15.00 deri ne 23.00. Pagesa shume e kenaqeshme Per me shu...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Durres

Perfaqesuese Shitjesh

l1 rruga taulantia Pagesa: 22,000 Leke
Ubi Group shpk kerkojne te zgjeroj stafin pozicioni punes : Perfaqesusese shitjesh Tre pikat tona te shitjes : Ubistore : Lagja 1 , TaulantiaUbistore : L6 , Aleksander goga Ubistore : L13 , Plazh Na Konta...
 • Profesioni: operatore shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Specialist/e - Sherbim Klienti

Prush, Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/04/2020
📣Oferte pune 📣F&M Reklama eshte nje nga operatoret kryesore ne tregun e reklamave ne Shqiperi, e cila ofron te gjitha produktet dhe sherbimet ne fushen e reklamimit, ku perfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, pun...
 • Profesioni: Specialist/e - Sherbim Klienti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Kruje

Kerkohet Xhenerik Me Eksperience

SH38, Krujë District, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Bardhi Auto Servis nje aktivitet qe operon per rreth 25 vite kerkon te punesoje nje xhenerik me eksperience.Servisi ndodhet ne rrugen nacionale te Fush Krujes....
 • Profesioni: Xhenerik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Durres

Kamarier Restoranti

Pedonale golem Pagesa: Me Marreveshje
Kamarier ne restorant qe te njofi produktet e detit.restoranti ndodhet ne pedonalen e golemit.ambjent familjar .akomodimi sigurimet dhe ushqimi te siguruara nga ne....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Reservation Manager

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/06/2020
Art and Tourism Development Group is one of the largest Hotel & Tourism Industry Company with a large extend on the Albanian Coast. With stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a...
 • Profesioni: Reservation Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkohet Punetor Prodhimi Ose Montimi

Prush, Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/04/2020
📣Oferte pune 📣F&M Reklama është një nga operatorët kryesorë në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixh...
 • Profesioni: Punetor Prodhimi ose Montimi
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirane

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON :NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE OSE MAKINE PAGE BAZE + %NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR !ADRESA : 3 DESHMORET PERBA...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje :-ShiteseKriteret e Kandidatit:Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Shoqeria AUTO START GROUP

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Auto Start Group "ASG" Sh.a , nje nder kompanite lider ne tregetimin e pjeseve te kembimit dhe vajrave lufrifikant kerkon te punesoje Shites ne magazinen e saj ne Unazen e Re.Kerkesat/Kualifikimet-Te kete mbaruar shkolle profesionale,- Aft...
 • Profesioni: SHITES
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

AGJENT SHITJE NE TERREN

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES KM 5 MEZEZ KASHAR Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/06/2020
📣Kompania Soad&Egsi Sh.p.k me nje ekspeience 30 vjecare ne treg ne industrine e tregetimit te mallrave ushqimore, kryesisht produkte bulmeti dhe jo vetem te imprtuara nga vende si Italia, Greqia,Gjermania, Danimarka dhe se fundmi Tailanda...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Shites Karburanti

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkojme Shites Karburanti dhe Gazi,Kushtet e punes te mira.Preferohet me experince pune, ...
 • Profesioni: Shites
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Kerkojme Ndihmes- Specialist Hidroizolimesh.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/06/2020
Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te brendshme dhe materiale te ngurta per hidroizolim dhe autonivelant, per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjes (mashkull) ne pozicionin e n...
 • Profesioni: Ndihmes Hidroizolimesh.
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Durres

OPT Bank Kerkon Arketar Te Perkohshem, Dega Durres Vollga

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/07/2020
Pozicioni: Arketar i PerkohshemDega: Durres VollgaKualifikimi i kerkuar:-Me arsim te larte Ekonomik.-Njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit-Njohuri të gjuhës angleze e preferueshmeDetyrat Kryesore dhe Pergjegjesite:-Kryen arketime ose page...
 • Profesioni: Arketar i Perkohshem
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Tirane, Kerkohet Operatore Telefonik Per Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane

Tirana, Albania Pagesa: 70,000 Leke Aplikimet deri me: 31/03/2020
Kompani lider ne treg , kerkojme operator telefonik per gjuhet -Gjermane -Spanjolle -Italiane Disponibiliteti -Part Time -Full Time Ofrojme per ju: -pagesat me konkuruese ne treg -bonuse si ne asnje vend tjeter😳😍 -trajnim ne nive...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

📣 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:👉KryekamarierTe jete i gatshem te punoj me turne.Te kete integritet ne pune.Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.Te jete korrekt ne pune.👉Motorrist Te jete i gateshem te punoje nga ora 12:30 de...
 • Profesioni: Kryekamarier, Motorrist, Pjatalares/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Recepsioniste

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania Pagesa: 250 Euro Aplikimet deri me: 30/03/2020
Kerkojme recepsioniste hoteli vajze ose djale per turn te dyte dhe recepsionist djale per turn te trete. Kerkesa: te njohin mire gjuhen angleze. ...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

NERI CAFFE KERKON STAF

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/07/2020
👉NERI CAFFE KERKON TE PUNESOJE:✅BANAKIER ✅KAMARIER ✅KRITERET: *TE JENE NGA MOSHA 18-30 VJEC *TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARSHME PUNE*OFROJME KUSHTE TE MIRA PUNE DHE PAGESE TE KENAQESHME📍 ADRESA : CONCORD CENTER , RRUGA 5 MAJ ...
 • Profesioni: Banakier Kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim