📅

🕵 Online 70 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/08/2020
Tirane

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Oslo Bar kerkon banakiereTĂ« jetĂ« me eksperiencĂ« te mepareshme pune.TĂ« jetĂ« e sjellshme me stafin dhe klientet. TĂ« jetĂ« pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.Pages te kenaqe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Durres

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ :KASIERE 4 FAST FOOD jerKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE T...
 • Profesioni: KASIERE FAST FOODJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/08/2020
Tirane

đź“ŁOmega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fush...
 • Profesioni: Operator Italishte, Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Durres

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI :CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE :CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE I...
 • Profesioni: CHEF KUZHINE ~ BANAKIER/E
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Tagoro Caffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere.▪️Kërkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune.-Te jete i gatshem te punoje me turne. ▪️Ofrohen: -...
 • Profesioni: Kamarier dhe kamariere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 09/08/2020
Tirane

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI:BANAKIER KAMARIERSANITAREKRITERET E KANDIDATEVE:TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE ...
 • Profesioni: BANAKIER KAMARIER SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Big Bite KĂ«rkon:1. Magazinier2. Puntor fastfood-i▪️Magazinieri tĂ« ketĂ« keto kritere:-TĂ« ketĂ« 5 vite eksperinecĂ«.-TĂ« dijĂ« te perdori financĂ«n 5.-TĂ« ketĂ« mbaruar fakultetin ekonomik.-TĂ« jetĂ« i...
 • Profesioni: Magazinier & Menaxhere turni & Asistente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI :FAST FOOD jerKASIERESANITAREPJATALARESEKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME NE PUNETE JENE POZITIV DHE ME INTEGRitET NE PUNETE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNEBIG ...
 • Profesioni: FAST FOODJER KASIERE SANITARE PJATALARESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI :BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES :TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIV...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Animation Workshop Leader

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/08/2020
The Albanian–American Development Foundation (AADF) in partnership with the Municipality of Tirana and TUMO Yerevan Center for Creative Technologies will establish TUMO Tirana Center for Creative Technologies in October 2020. We are seeking a hi...
 • Profesioni: Animation Workshop Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/08/2020
Tirane

Tirane, Ofroj Vend Pune Menaxher/e Marketing

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/09/2020
- Do kete plus ne qofte se njeh gjuhen turke ...
 • Profesioni: menaxher marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/08/2020
Tirane

Tirane, Ofroj Vend Pune Si Parukier/e Ose Ndihmes Parukier/e

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/09/2020
- te jete i/e afte per pune...
 • Profesioni: Parukier/e ose Ndihmes Parukier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/08/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Motorriste

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/08/2020
 Kerkohet te punesohet:MotorristKriteret:-Te njohe mire Tiranen -Mosha 20-45 vjec- Motorri i siguruar nga kompania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/08/2020
Tirane

Eiden Kompleks Kerkon Staf 0692999111

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
-Banakier dhe BanakiereKriteret qe duhet te plotesoje kandidati:*Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune.đź“ŤAdresa: Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 07/08/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Femer Dhe Shitese Per Furre Buke

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
Prive Lounge BarPrive Lounge Bar kerkon kamariere femer dhe shitese pĂ«r furre buke.•Kriteret:1.TĂ« jetĂ« me eksperiencĂ« tĂ« mĂ«pareshme pune.2.TĂ« jetĂ« e sjellshme me stafin dhe klientĂ«t.3.TĂ« jetĂ« pozitive.4.TĂ« jetĂ«&n...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/08/2020
Tirane

Klinike Dentare Lejdi Dent Smile Kerkon Mjeke Stomatologe

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Klinike dentare Lejdi Dent Smile Kerkon te punesoj :Mjeke Stomatologe Kriteret:Te  jete e licensuar.Me eksperience pune te meparshme. Adresa : Zogu i Zi, Rrg: Dritan Hoxha, 20m nga Bar Oslo,Tirane.Te interesuarit mund te k...
 • Profesioni: Mjeke Stomatologe
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/08/2020
Tirane

đź“Ł Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese đź“Ł

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje: âś… Shitese👉Kerkohet :Te kete aftesi te mira komunikuese.Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara.👉Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.đź“ŤAdresa : R...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/08/2020
Tirane

Graphic Designer, Full Time (njohuri Me Gjuhen Gjermane)

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/12/2020
Kerkojm te punsojm dike per graphic design, punedhenesi eshte kompani gjermane prandaj duhet gjithashtu njohuri per gjuhen gjermane. Ne fillim duhet te kaloni nje faze testi (10 orë) gjate 2-3 javesh me projekte te vogla, pasi te keni kaluar faz...
 • Profesioni: graphic designer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/08/2020
Tirane

Pizzeri Picante Kerkon Picajol Ne Furre Druri

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
Pizzeri Picante kerkon picajol ne furre druriTe kete eksperienc te mepareshme pune Te dije te punoi ne furre druri Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet Te jete pozitiv Te jete i perkushtuar ne puneTe jete i ...
 • Profesioni: Picajol ne furre druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/08/2020
Tirane

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
•Destinacion Bar Lounge kĂ«rkon banakiere â€˘Kriteret:-TĂ« ketĂ« eksperiencĂ« tĂ« mĂ«parshme punĂ«.-TĂ« jetĂ« e perkushtuar nĂ« punĂ«. -TĂ« jetĂ« pozitive dhe me integritet nĂ« punĂ«-TĂ« jetĂ« ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet :👉 Kamarier👉Kiteret e kandidatit:-Te jete i afte te kryeje  punet e kamarierit dhe banakierit.-Te jete banore i zones se Ali Demit👉 Banakier/e👉Kiteret e kandidatit:-Te jete i afte te kryeje  punet e banakierit.-Te...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Big Pjata / Astir Keron Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf:- Fast foodier - Fast foodiere-Kamarier-Kamariere-Pjatalarese -Sanitare•Kerkohet:-Eksperience e meparshme pune.-Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet.-Te jente te gatshem te punojne me ...
 • Profesioni: -Fast foodier/e -Kamarier/e -Pjatalarese -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Elbasan

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan.-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mes...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
     Eden Breeze Fish Restaurant•KĂ«rkon ndihmĂ«se kamariere femĂ«r. -TĂ« ketĂ« eksperiencĂ« tĂ« mĂ«parshme pune. -TĂ« jetĂ« e sjellshme me stafin dhe klientĂ«t.-TĂ« jetĂ« pozitive dhe e pĂ«rkushtuar nĂ...
 • Profesioni: Ndihmese Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

đź“ŁKerkohen Agjente Ne Terren

Astir Pagesa: Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣👉Kushtet qe duhet te plotesoni:- te keni ambicje per pune - te keni qellime afat g...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kĂ«rkon staf:-Kamariere -Sanitare â€˘KĂ«rkohet:1.TĂ« kenĂ« eksperiencĂ«.2.TĂ« jenĂ« tĂ« sjellshem me stafin dhe klientĂ«t.3.TĂ« jenĂ« pozitive dhe me integritet nĂ« punĂ«.4.TĂ« jenĂ« tĂ« per...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•KOKA GAS kĂ«rkon magazinier .TĂ« jetĂ« me eksperinecĂ« - 2 vite.TĂ« jetĂ« i sjellshĂ«m.TĂ« jetĂ« aktiv. Mosha mbi 45 vjeç.TĂ« ketĂ« ambicie pĂ«r te punuar .Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • 09/08/2020
Tirane

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesojë kamarier ose kamariere.•Kerkohet: -Të ketë eksperiencë te mëparshme pune.-Të jetë i/e sjellshme me stafin dhe klientët.-Të jetë pozitiv/e dhe i/e përkushtuar në punë.-Të jetë i/e gatshme te punojë m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

Kerkohet Banakier/e Bar Oshee

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar -kafe Oshee Kerkone nje person per ne banak (preferohet femer). Puna eshte nga e Hena-Premte orari 8 me 17 Festat pushim. Lokali eshte brenda institucionit te oshee Sa kalon Uet. ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 06/08/2020
Tirane

Caffe Poli's KĂ«rkon Staf - Komuna E Parisit

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
Caffe Poli's-Caffe Poli's kĂ«rkon tĂ« punĂ«sojĂ«: â€˘Kamarier/e, â€˘Banakier/e, â€˘Sanitare.  -Kriteret:1.TĂ« jenĂ« me eksperiencĂ« tĂ« mĂ«parshme pune. 2.TĂ« jenĂ« tĂ« pĂ«rkushtuar nĂ« punĂ«. 3.TĂ« j...
 • Profesioni: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/08/2020
Vlore

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/08/2020
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje:-SaniatreKriteret e Kandidatit:Te jete e komunikueshme.Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara.Ofrojme :Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje)Adresa : Himare, Vlore ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/08/2020
Tirane

Bar Bistro Lounge Kerkon Kamarier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
Bar Bistro Lounge •Bar Bistro Lounge kerkon kamarier.•Kriteret:1.Me eksperiencë të mëpareshme pune. 2.Të ketë minimumi 2 vite eksperiencë. 3.Të jetë pozitiv dhe me integritet në punë. 4.Të jetë i gateshem të punojë me turne.Ba...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Vlore

Sun Rise Hotel Kerkon Kamarier/e Dhe Picajol

Orikum, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
Sun Rise Hotel kerkon te punesoje:-Kamarier/e -Picajol Kriteret e kandidatit:- Jene etike ne pune.-Te afte te permbushin objektivat e percaktuara.Ofrojme:- Pagesa te kenaqshme, akomodimi i siguruar, kushte te mira pune.Adresa: Orikum, Vlore ...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Tirane

Bar Chloe 1 Kërkon Kamariere Femër Dhe Banakier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
-Bar Chloe 1 kĂ«rkon:•kamariere femĂ«r,•banakier.-Kriteret:1.TĂ« jenĂ« me eksperiencĂ« tĂ« mĂ«pareshme punĂ«.2.TĂ« jenĂ« pozitiv dhe me integritet ne punĂ«.3.TĂ« jenĂ« tĂ« pĂ«rkushtuar.4.TĂ« jenĂ« tĂ« gatshĂ«m...
 • Profesioni: •kamariere femĂ«r, •banakier.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Tirane

Kerkohen Agjente Burse Ne Kompanin Me Te Madhe Forex

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
đź“ŁKompania mĂ« e madhe Forex nĂ« TiranĂ«, sapo ka marr brand-in e ri📣👉KĂ«rkohen mbi 100 Agjent Burse tĂ« cilĂ«t tĂ« dinĂ«:-Italisht-Spanjisht-Portugalisht👉KandidatĂ«t tĂ« kenĂ«:-aftĂ«si tĂ« mira komunikimi, -ambicie-frymĂ« pune n...
 • Profesioni: Operator Spanjishte, Italishte, Portugalishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Tirane

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te.Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne. Kriteret e kandidatit:-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet .-Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune .-Te jene te perkushtuar ne pune .Ad...
 • Profesioni: Picajol dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON :NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE OSE MAKINE PAGE BAZE + %NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR !ADRESA : 3 DESHMORET PERBA...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje :-ShiteseKriteret e Kandidatit:Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Durres

SPORTELIST – ARKETARE / RAJONI DURRES

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/08/2020
Credins Bank kĂ«rkon tĂ« punĂ«sojĂ« : SPORTELIST – ARKETARE / RAJONI DURRESKriteret e nevojshme:·         Diplome nĂ« shkencat  ekonomike, (prefero...
 • Profesioni: SPORTELIST – ARKETARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Elbasan

SPORTELIST – ARKETARE / DEGA ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/08/2020
Credins Bank kĂ«rkon tĂ« punĂ«sojĂ« : SPORTELIST – ARKETARE /  DEGA ELBASANKriteret e nevojshme:·         Diplome nĂ« shkencat  e...
 • Profesioni: SPORTELIST – ARKETARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Tirane

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
Piceri Kleri kerkon te punesoje :MotorristeOfrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Tirane

Agjente Burse Ne Gjuhen Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro Aplikimet deri me: 04/09/2020
Flet nje nga gjuhet Gjermanisht, Spanjisht, Italisht? - Capitevo, po te kerkon ty!!!! Mundesi punesimi nga e hena ne te premte, Kushte shume te mira pune, me ambjente motivuese dhe entuziaste ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/08/2020
Tirane

OFROJME PUNE SI OPERATORE FOREX (GJUHA GREKE)

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 30/09/2020
KERKOJME AGJENT ME EKSPERIENCE/NE FOREX NE GJUHEN GREKE. ICON TRADING, NJE KOMPANI MARKETING E KONSOLIDUAR NE TREGUN SHQIPĂ‹TAR. PO KERKOJME AGJENT FOREX ME EKSPERIENCE. NDODHEMI NE ZONĂ‹N E ISH EKSPOZITES JENI AMBICIOZ? JENI NE VENDIN E DUHUR...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Specialist Per Manaxhimin E Kontratave, Departamenti I Burimeve Materiale

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/08/2020
Pozicioni : Specialist per Manaxhimin e Kontratave, Departamenti i Burimeve MaterialeDepartamenti : Departamenti i Burimeve MaterialeDivizioni: OperacionalObjektivat ParësoreMenaxheri I Kontratave është përgjegjës për mirëmbajtjen, manaxhimin...
 • Profesioni: Specialist per Manaxhimin e Kontratave
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

đź“Ł Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf đź“Ł

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:👉KryekamarierTe jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00👉Hostes djal ose vajze puna 4 ore 19:...
 • Profesioni: Kryekamarier, Kamarier,Hostes Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020
Tirane

Kerkohet Inxhiniere/Inxhinier Hidroteknik

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien Pagesa: 800 Euro Aplikimet deri me: 03/09/2020
Kerkohet Inxhinier/Inxhinier Hidroteknik. Pozicioni fillestar dizenjues për sistemet Hidro, Ngrohje, Ftohje dhe Ventilim kryesisht për ambiente banimi. Njohurite bazë të AutoCad të domosdoshme. Gjuha gjermane konsiderohet avantazh. Eksp...
 • Profesioni: Inxhinier Hidroteknik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Vila ADA Kerkon Banakier/e

Rruga Sulejman Pitarka, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
đź“ŁVila ADA kerkon te punesoje :âś…Banakier/e👉Ofrojme pagese : 26000 leke te reja.đź“ŤAdresa: Rruga Sulejman Pitarka, Tirana ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim