📅

🕵 Online 63 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

Kerkohen Operator/e, Retention.

Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Kerkohen te punesohen:✅Operatore✅Retention👉Team leader (me grupin e saj/tij) ne fushen e Forex ne gjuhen italiane.Retention preferohet femer dhe me deshire per te arritur rezultate te kenaqshme ne pune.Eksperienca e meparshme ne pune esht...
 • Profesioni: Operator/e, retention.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Oslo Bar kerkon banakiereTë jetë me eksperiencë te mepareshme pune.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientet. Të jetë pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.Pages te kenaqe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Durres

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ :KASIERE 4 FAST FOOD jerKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE T...
 • Profesioni: KASIERE FAST FOODJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Bar Lulishtja Kerkon Kujdestare Femijesh Ne Kendin E Lojrave (femer)

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Bar Lulishtja 📌Kerkon kujdestare femijesh ne kendin e lojrave (femer).👉🏻Kerkohet:•Te kete moshe mbi 22 vjet.•Te kete aftesi shume te mira komunikuese.•Te jete e sjellshme me femijet.•Te jete e kujdesshme me punen.•T...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh ne kendin e lojrave
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon:1. Magazinier2. Puntor fastfood-i▪️Magazinieri të ketë keto kritere:-Të ketë 5 vite eksperinecë.-Të dijë te perdori financën 5.-Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik.-Të jetë i...
 • Profesioni: Magazinier & Menaxhere turni & Asistente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

📣Metro Bar Kerkon Kamariere Dhe Sanitare

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Metro Bar & Caffe kerkon te punesoje: - Kamariere  - Sanitare📌Kerkohet: - Eksperience e meparshme pune ne pozicionet perkatese.- Aftesi shume te mira komunikuese.- Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

📣 Destinacion Bar Lounge Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje kamarier ose kamariere.📌Kerkohet:•Te kete eksperience te meparshme pune.•Te jete i/e sjellshem/e me stafin dhe klientet.•Te jete pozitiv/e ne pune.•Te kete integritet ne pune.•Te jete i/e ga...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Durres

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI :CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE :CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE I...
 • Profesioni: CHEF KUZHINE ~ BANAKIER/E
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fush...
 • Profesioni: Operator Italishte, Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Tagoro Caffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere.▪️Kërkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune.-Te jete i gatshem te punoje me turne. ▪️Ofrohen: -...
 • Profesioni: Kamarier dhe kamariere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI :BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES :TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIV...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Vila 135 Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
Hotel, 🍹Bar Lounge Vila 135  Kerkon kamarier/e , me:Eksperience te meparshme pune , te jete i/e perkushtuar dhe i/e gatshme te punoje me turne  🕛.Tek Vila 135:🗣️komunikimi dhe...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI :FAST FOOD jerKASIERESANITAREPJATALARESEKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME NE PUNETE JENE POZITIV DHE ME INTEGRitET NE PUNETE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNEBIG ...
 • Profesioni: FAST FOODJER KASIERE SANITARE PJATALARESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI:BANAKIER KAMARIERSANITAREKRITERET E KANDIDATEVE:TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE ...
 • Profesioni: BANAKIER KAMARIER SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/09/2020
     Eden Breeze Fish Restaurant•Kërkon ndihmëse kamariere femër. -Të ketë eksperiencë të mëparshme pune. -Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientët.-Të jetë pozitive dhe e përkushtuar n...
 • Profesioni: Ndihmese Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Rossmann & Lala/Astir Shpall Vende Të Lira Pune

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/09/2020
• Rossmann & Lala shpall vende të lira pune !• Pozicioni i punës:- Shitës.- Kasier.- Sistemues.•Të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email-it: [email protected]•Adresa: Pika e shitjes në Astir, tek Rrethr...
 • Profesioni: -Shitës -Kasier -Sistemues
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Forex , Kerkon Punonjes Te Rinj Dhe Energjike

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 11/09/2020
Jeni plot energji dhe gati per te nisur nje pune te re dhe fitimprurese ! Ajo cfare ju nevojitet eshte thjesht te keni njohuri mbi nje nga gjuhet e meposhtme :Italisht,Spanjisht, Gjermanisht .(ne gjuhen italiane kerkohen te kene experience pune ...
 • Profesioni: operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Elbasan

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan.-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mes...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

POZICION VAKANT, FINANCIER/E - INSTITUTI KANADEZ I TEKNOLOGJISE

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/09/2020
📣Instituti Kanadez i Teknologjisë është duke kërkuar një kanditat të spikatur për departamentin e Financës në pozicionin e Financierit/es.▪️Institucioni ynë është në kërkim të një Financieri/e shumë analitik dhe të kualifiku...
 • Profesioni: Financier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Specialist I Manaxhimit Te Zerit Te Klientit / OTP Bank

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/08/2020
-Pozicioni : Specialist i Manaxhimit te Zerit te Klientit-Sektori: Sektori i Eksperiences se Klientit dhe Marketingut Strategjik-Departamenti: Marketing•Objektivat Paresore1.Menaxhimi i perditshem te Zerit te Klientit per tu siguruar qe klienteve ...
 • Profesioni: pecialist i Manaxhimit te Zerit te Klientit
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Raiffeisen Bank Shpall Pozicione Te Lira Pune

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/09/2020
I dashur aplikant! Ju ftojmë të eksploroni pozicionet e lira të punës në Raiffeisen Bank.Aplikoni tani! Mund të ngarkoni CV-në tuaj vetëm në pak minuta. Aplikime te hapura (Mund te dergoni CV tuaj per pozicione te ndryshme)1.Prakti...
 • Profesioni: 1.Praktike 2.Key Academy / IT related fields 3.Zhvillues-Divizioni i IT 4.Analytics and Data Integration Developer –
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Kerkohet Nje Vajze Per Pozicionin Maredhenie Me Klientin.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 29/08/2020
Dream Albania eshte ne kerkim te nje individi ne rolin e Maredhenieve me Klientin.Kerkohet nje vajze per pozicionin Maredhenie me Klientin.Te kete pervoje te meparshme ne Call Center, e natyrshme dhe komunikim te qarte ne telefon.Te zoteroje gjuhen ...
 • Profesioni: Maredhenie me Klientin
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/08/2020
Tirane

📣 Amo Bar Lounge Kerkon Banakier/e Dhe Kuzhiniere Per Snack Bar 📣

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/09/2020
📣Amo Bar Lounge nje ambientet super i kendshme ne Tirane, kerkon te punesoje:▪️Banakier ose banakiere.▪️Kuzhiniere per Snack Bar.📌Kerkohet: 1. Te kene sjellje te mire me klientin si dhe stafin.2. Te jene te shkathet ne pune.3....
 • Profesioni: -Banakier/e -Kuzhniniere per Snack Bar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Durres

OTP Bank / CRM Senior Dega Durres

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/08/2020
OTP Bank kerkon te punesoje:-Pozicioni :CRM Senior-Dega: Dega Durres-Divizioni: Retail•Kualifikimi i kerkuar:1.Diplomë e shkollës së lartë, dega Ekonomik ose fusha të tjera të lidhura me të.2.Të paktën 1 (një) vit eksperiencë pune në d...
 • Profesioni: CRM Senior dega Durres
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesojë kamarier ose kamariere.•Kerkohet: -Të ketë eksperiencë te mëparshme pune.-Të jetë i/e sjellshme me stafin dhe klientët.-Të jetë pozitiv/e dhe i/e përkushtuar në punë.-Të jetë i/e gatshme te punojë m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kërkon staf:-Kamariere -Sanitare •Kërkohet:1.Të kenë eksperiencë.2.Të jenë të sjellshem me stafin dhe klientët.3.Të jenë pozitive dhe me integritet në punë.4.Të jenë të per...
 • Profesioni: -Kamariere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Pagesa: Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣👉Kushtet qe duhet te plotesoni:- te keni ambicje per pune - te keni qellime afat g...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•KOKA GAS kërkon magazinier .Të jetë me eksperinecë - 2 vite.Të jetë i sjellshëm.Të jetë aktiv. Mosha mbi 45 vjeç.Të ketë ambicie për te punuar .Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

Big Pjata / Astir Keron Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf:- Fast foodier - Fast foodiere-Kamarier-Kamariere-Pjatalarese -Sanitare•Kerkohet:-Eksperience e meparshme pune.-Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet.-Te jente te gatshem te punojne me ...
 • Profesioni: -Fast foodier/e -Kamarier/e -Pjatalarese -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

📣 Amo Bar Lounge Kerkon Banakier/e Dhe Kuzhiniere Per Snack Bar 📣

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Amo Bar Lounge nje ambientet super i kendshme ne Tirane, kerkon te punesoje:▪️Banakier ose banakiere.▪️Kuzhiniere per Snack Bar.📌Kerkohet: 1. Te kene sjellje te mire me klientin si dhe stafin.2. Te jene te shkathet ne pune.3....
 • Profesioni: -Banakier/e -Kuzhniniere per Snack Bar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Elbasan

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan.-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mes...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/08/2020
Tirane

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
•Destinacion Bar Lounge kërkon banakiere •Kriteret:-Të ketë eksperiencë të mëparshme punë.-Të jetë e perkushtuar në punë. -Të jetë pozitive dhe me integritet në punë-Të jetë ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Saldator Per Kangjella

Ish Kombinati Misto Mame, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/10/2020
Kerkohen saldator per kangjella. Mosha 25-35 vjec. Paga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Saldator profesionit
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 11/08/2020
Durres

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/08/2020
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ :KASIERE 4 FAST FOOD jerKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE T...
 • Profesioni: KASIERE FAST FOODJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Kerkohen Operator/e, Retention.

Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 10/09/2020
📣Kerkohen te punesohen:✅Operatore✅Retention👉Team leader (me grupin e saj/tij) ne fushen e Forex ne gjuhen italiane.Retention preferohet femer dhe me deshire per te arritur rezultate te kenaqshme ne pune.Eksperienca e meparshme ne pune esht...
 • Profesioni: Operator/e, retention.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/09/2020
Muca Cosmetics kerkon te punesoje :-ShiteseKriteret e Kandidatit:Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/09/2020
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI:BANAKIER KAMARIERSANITAREKRITERET E KANDIDATEVE:TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE ...
 • Profesioni: BANAKIER KAMARIER SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON :NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE OSE MAKINE PAGE BAZE + %NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR !ADRESA : 3 DESHMORET PERBA...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2020
Tirane

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje :-ShiteseKriteret e Kandidatit:Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/08/2020
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Kerkohet Nje Cashier-e

Autostrada Tirane - Durres km 8 Kashar, Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/08/2020
Ofrojme pune per nje cashier-e ne nje kompani qe e ka showroom-in ne autostrade ne Kashar. Preferohet te kete pasur eksperience, te jete e komunikueshme, te dije te punoje ne grup, te dije gjuhen italiane dhe te jete e afte ti jape makines. Arsimi i...
 • Profesioni: Cashier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Punesim Per 1 Mekanik

Autostrada Tirane - Durres km 7 Kashar, Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/09/2020
Kerkojme nje mekanik / Inxhinier mekanik te kete mbaruar shkollen profesionale ose shkollen e larte me mesatare te mire. Te zoteroje gjuhen italisht dhe te perdore makinen. Ju lutem dergoni CV tek [email protected] ...
 • Profesioni: Inxhinier Mekanik / Mekanik
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/10/2020
DREAM Albania Real Estate / Agjensi ImobiliareBiznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites.Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj...
 • Profesioni: Specialist imobiliare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/08/2020
Tirane

(Terreni) Konsulent Imobiliar

Rruga Vaçe Zela, Tirana, Albania Pagesa: 80,000 Leke Aplikimet deri me: 19/10/2020
Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj? Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme, Pata Real Estate. Real Estate eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar [b](TERREN)[/b] energjik d...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 09/08/2020
Tirane

📣 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:👉KryekamarierTe jete i gatshem te punoj me turne.Te kete integritet ne pune.Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.Te jete korrekt ne pune.👉Motorrist Te jete i gateshem te punoje nga ora 12:30 de...
 • Profesioni: Kryekamarier, Motorrist, Pjatalares/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 06/12/2021
Prsh. Jam 22 vjece nga tirana. Kerkoj pune Turni i 3 per hostes, recepsioniste, masazhiere, etj.. Ose ndonje pune te shtun dhe te diele. ...
 • Profesioni: ...
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 09/08/2020
Tirane

SPITAL CONTINENTAL Kerkon Te Punesoje Infermiere

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
NJOFTIM PER POZICION VAKANTPozicioni: InfermiereKriteret:- Diplome ne Fakultetin e Infermierise, me rezultate te mira;- Personat e interesuar duhet te jene te licensuar nga Urdheri i Infermierit;- Eksperienca perben perparesi;- Te jene te pergjegjsh...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/08/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim