🏡

🕵 Online 144 lexues | ⏳ 33 njoftime ne pritje 
Tirane

Glade Group Shpall Pozicione Te Lira Pune Per Operatore Forex Gjuha Italisht 069 374 4526

Qender Pagesa: Me Marreveshje
Hapen vende vakante pune:🗣Agjent telefonik -- Gjuha Italiane 👉🏻Kriteret:✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane〽️Te kete eksperience minimumi 3 muaj ne forex✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup〽️Korrektese dhe d...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

💥💥💥RISI!!!! SORRIDIAL KERKON OPERATOR/E NE TURIZMIN DENTAR! GJUHA ITALIANE! PART-TIME &

Bllok Pagesa: 300 Leke
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi ne sektorin e turizmit dentare. Kerkon te punesoje OPERATOR/E ne fushaten outbound ne gjuhen italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Apliko Sot Që Të Jesh Ndër Të Parët Që Fillojnë Trajnimin Tek Ne!

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tirane Pagesa: 500 Euro
📌Aktualisht, kerkojme te punesojme agjent operatore telemarketingu ne gjuhen gjermane dhe italiane Kushtet e punës:- Paga të kënaqshme dhe konkurruese në treg;- Kontratë të rregullt pune, pagesat në bankë;- Bonuse ditore, javore, subjekt...
 • Profesioni: Operatore gjermanisht dhe italisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

📣 Kerkohen 50 Operatore Dhe Team Leader Ne Gjuhet Angleze, Italiane, Spanjolle

Hilton Garden afer Kompleksit Delijorgji Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohen 50  operatore dhe team leader ne gjuhet  -Angleze -Italiane -Spanjolle🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel mbi mesataren ne komunikim.👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.💸Deshire per te fituar sa me shume t...
 • Profesioni: Operatore, Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

PUNESOHU MENJEHERE! PAGE DERI NE 2000 EURO! OPERATOR/E & SENIOR ANGLISHT 🇬🇧🇬🇧🇬

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 2,000 Euro
📣📣“Recruit Albania” lider ne tregun telemarketing ne Shqiperi, hap vende te limituara pune ne dy pozicione: 🔴Senior - Gjuha Angleze—> Page baze deri ne 2000 Euro. 🔵 Operator/e - Gjuha Angleze —> Page  baze ne 1000 Euro....
 • Profesioni: Operator & Senior
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Omega Solutions Group ,kerkon Angjente Telefonik Ne Fushen Financiare(forex) Per Gjuhen ANGLEZE.

Komuna e Parisit Pagesa: 300 Dollar
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhen ANGLEZE.👉🏻Kriteret e kerkuara 〽️ Eksperienca nuk eshte e domosdoshme👥 Aftesi te mira komu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇮🇹

Tirane Pagesa: 800 Euro
✅Operator/e —> Full Time ( Me/pa eksperience.)🇩🇪 Gjermanisht 💸 Page baze  deri ne 750 - 1000 Euro.⏳Ofrojme mundesi punesimj Part-Time dhe Full - Time. 👩🏻‍💻Ambjent i kendsh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing/ Account Manager Anglisht & Spanjisht

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇬🇧 Operator/e Junior Anglisht ( Me/pa eksperience) 🇪🇸Account Manager  Spanjisht   ( Me eksperience minimalisht 6 muaj) 🇪🇸Sales Spanjisht  ( Me eksperience)  🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.🔋Energji, ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Gama Media Communication Is Hiring Intermediate Php Laravel Developer

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
🔺Gama Media Communication is looking for   Intermediate  Php Laravel  DeveloperWho we areGama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. ...
 • Profesioni: Php Laravel Developer ne Gama Media Communication
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Çiki Tirana Kerkon Te Punesoje Punetor Fast-foodi Dhe Kasier

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
⚡Çiki Tirana kerkon te punesoje:-Punetor fast-foodi me eksperience pune -Kasier per fast-food me eksperience pune🔹 Kriteret:-Te jene  etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese me stafin dhe klientet-Te kene qe...
 • Profesioni: Punetor fast-foodi, Kasier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Per Motorrist Ne Piceri Golosa

Tiranë, Albania Pagesa: 280 Leke
🔘Piceri Golosa kerkon te punesoje:-Motorrist per shperndarje ushqimi delivery 🔺Kriteret e kandidateve:Perben perparesi eksperienca e  meparshme ne puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientetTe njohe mire rruget e Tiranes...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Gama Media Communication Is Hiring For ReactJs Developer

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
🔺Gama Media Communication is looking for  ReactJs DeveloperGama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. In the meantime, not only is our number of customers increasing...
 • Profesioni: ReactJs Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Lavazza TEG Kerkon Te Punesoje Kamariere

TEG, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lavazza TEG  kerkon te punesoje Kamariere ✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme 🔸Te jete e shkathet 💵 Paga e kenaqshm...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Mundesi E Re Punesimi Per Infermieret Ne Gjermani!

Rruga Sabaudin Zorba, direkt pas Spitalit Amerikan 2 Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Je edhe ti nje nga ata infermieret qe i ndjek skepticizmi per cdo gje qe mendojne?Kontrata pune per Infermieret ne te gjithe Gjermanine.Kujtohu qe ke lindur per te shpetuar jete , dhe nuk do doje ta lije profesionin pergjysme.Shkoji premtimev...
 • Profesioni: Infermier Gjermani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Per Banakiere Ne Zonen E Vesa Center

Vesa Center, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
✨Vesa Center kerkon te punesoje:-Banakiere ✅ Kriteret e punes:-Te jete korrekte dhe etike  ne pune-Te jete  e shkathet dhe e  komunikueshme me stafin dhe klientet-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Pozicion I Lire Pune Per Content Writer/Copywriter Ne Gama Media Communication

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
 🔺Gama Media Communication is  looking for:-Content Writer/Copywriter:🔺Gama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. In the meantime, not only is our number of custo...
 • Profesioni: Content Writer/Copywrite
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar QVO VADIS Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Ndihmese Ne Banak Dhe Kuzhine

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘Bar QVO VADIS kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmese ne banak dhe kuzhine✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet🔸Kane perparesi kandidatet me eksperien...
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmese ne banak dhe kuzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Staf Restoranti Ne Burger King

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
STAF RESTORANTIBURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®,angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat ekskluzive dhe ofrimi i ...
 • Profesioni: Staf Restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

LaVeen Kerkon Te Punesoje Banakier, Ndihmes Banakier Dhe Ndihmes Kuzhiniere

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✨LaVeen kerkon te punesoje:-Banakier-Ndihmes Banakier-Ndihmes Kuzhiniere femer ✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te kene aftesi te mira komunikuese...
 • Profesioni: Banakier, Ndihmes Banakier, Ndihmes Kuzhiniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Ofrohet Vend Pune Assistenza Tecnica HELP DESK & Assistenza Telefonica Per I Clienti

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Ambrogio  shpk è un azienda che sta crescendo e che cerca di avvicinare persone professionali , valide e con voglia di crescere.Cosa offriamo?-Lavoriamo da Lunedì a Venerdì-Dalle 09:00 alle 18:00 con pausa pranzo (dalle 13:00 a le 14:00)-I giorn...
 • Profesioni: Assistenza Tecnica Help Desk & Assistenca Telefonica per i clienti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

Dea Caffee Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dea Caffee kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍A...
 • Profesioni: kamarier/e , banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Kerkohet Operator Ne Gjuhen Spanjolle🇪🇸

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Kerkohet operator ne gjuhen Spanjolle🇪🇸👉🏻Kriteret e kerkuara👥Nivel mesatar i gjuhes〽️Te kete ose jo eksperience te meparshme ne Call Center🔋Te jete ambicioz, energjik dhe i/e motivuar per punen⏳Disponibilitet full-time dhe pa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Madam Beauty Kerkon Te Punesoje Parukiere, Ndihmese, Estetiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Madam Beauty kerkon te punesoje-Parukiere-Ndihmese-Estetiste✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e ken...
 • Profesioni: Parukiere,ndihmese, estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Otro Cafe Kerkon Te Punesoje Banakier/e Per Turnin E Dyte Dhe Kamarier/e

Rruga Drago Siliqi, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Otro Cafe kerkon te punesoje:- Banakier/e per turnin e dyte -Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet qe kane eksperience pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe poz...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Lushnje

Restorant Peshku Ne Autostraden Lushnje-Berat Kerkon Te Punesoje Staf, 0692035998

Autostrada Lushnje-Berat Pagesa: Me Marreveshje
📌Restorant Peshku ne autostraden Lushnje-Berat  rotonto 1 kerkon te punesoje:-Kuzhinier, paga fillestare 70.000 Leke te reja -Ndihmes Kuzhinier, paga fillestare 50.000 Leke te reja -Dy kamarier/e,  paga 30.000 Leke te reja-Dy banakier/e, paga...
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier,Patruese 2 kamarier/e,2 banakier/e,Punetor magazine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Mon Chéri Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mon Chéri  kerkon te punesoje:-Kamariere-Banakiere👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet👉🏻Ofrohen:-Kushte shume k...
 • Profesioni: Kamariere/Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Agjent Dhe Retention Te Gjuhes Italiane, Spanjolle Dhe Gjermane

Tirane Pagesa: 1,000 Euro
🗣 Hapen vende te lira pune per agjente  dhe retention per gjuhet:-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht👉🏻Kriteret:✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane〽️Kandidatet duhet te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Agjente, Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Punesojme 30 Agjente Junior/Senior Per Gjuhet: Gjermanisht, Greqisht, Spanjisht, Italisht, Paga Baze

Rruga Dritan Hoxha Pagesa: 1,000 Euro
Kerkojme te punesojme konsulente financiar junior/senior dhe retention per tu bere pjese e stafit tone ne nje projekt dhe kushte elitare, moderne, profesionale dhe shume fitimprurese. Gjuhet: Greqisht, Spanjisht, Italisht dhe Gjermanisht. Eksp...
 • Profesioni: Agjente, Retention
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Blue Call Marketing Shpall Pozicion Te Lire Pune Per Operator Gjuha Angleze

Pazari i Ri, prane Gjimnazit Ismail Qemali, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Blue call marketing kerkon te punesoje:🗣Operator  gjuha angleze me eksperience pune✅ Kriteret bazë:1. Njohje e gjuhës së huaj mbi mesatare.2. Eksperiencë e mëparshme në këtë  fushë.3. Aftësi ...
 • Profesioni: Operator gjuha angleze
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

💥 DoAL Textil Shpk Kerkon Te Punesoje Punetore Rrobaqepesie

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥 DoAL Textil Shpk  kerkon te punesoje Punetore rrobaqepesie ne pozicionet e meposhtme:-Makine Syzatori-Makine Lineare-Makine Dygjilperesh-Makine kopse/travete/percine-Punetore ndihmese(pastrim fijesh, shenim)-Sanitare👉🏻Kerkohen:-Kane pe...
 • Profesioni: Punetore rrobaqepesie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥

Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa: 500 Euro
👀👀 KERKOJME AGJENTE  BROKERME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻👨⚖️👩⚖️🧑🏫👩🏫🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧PAGA BAZE 💵💷💶-500 euro P...
 • Profesioni: Agjente Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Future Generation Kerkon Agjent Per Gjuhet: Anglisht, Italisht Dhe Greqisht

Tek KULLAT BINJAKE Tirane Pagesa: 1,111 Euro
FUTURE GENERATION eshte ne kerkim per punesim te menjehershemOperatore me kohe te plote per gjuhet ANGLISHT, ITALISHT dhe GREQISHT✅ Ofrojme:👥 Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalishte dhe financiarisht, me dhe pa ...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

📣📣WWN Kerkon Agjente Telemarketing ( JO FOREX) Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"WWN" kerkon te punesoj agjente telemarketing ne gjuhen angleze 🇬🇧 .👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes angleze.〽️Eksperience mbi tre muaj ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Kerkohet Shitese

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: 200 Euro
Tradita Coffe Shop, Kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperienceTe jete e sjelleshme Te jete komunikuese me stafin dhe klientetTadita coffe shop ofron kusbte shume te mira pune page te kenaqeshme + siguracione ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 26/07/2020
Tirane

ROZAFA SEA FOOD BAR KERKON KAMARIER

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/07/2020
ROZAFA SEA FOOD BAR KERKON TE PUNESOI:KAMARIERKRITERETTE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNETE JETE TE SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNEROZAFA SEA FOOD BAR OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE DHE PAGESE ...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/07/2020
Tirane

MAPO BAR KERKON STAFF

Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/08/2020
MAPO BAR KERKON TE PUNESOI :KAMARIERBANAKIERSANITAREKRITERET E KANDIDATEVE:TE KETE AFTESI TE MIRA PER TE PUNUAR NE GRUP ME KOLEGETTE KENE EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNEPREFEROHEN TE JENE BANOR TE KOMBINATIT PER SHKAK TE TANSPORTITTE JENE TE PERKUSHTU...
 • Profesioni: KAMARIER BANAKIER SANITERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/07/2020
Tirane

FURRE BUKE R&B KERKON SHITESE

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/08/2020
FURRE BUKE R&B KERKON TE PUNESOI:SHITESEKRITERET E KANDIDATESTE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNETE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNE TE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTETTE JETE MBI MOS...
 • Profesioni: SHITESE
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 23/07/2020
Tirane

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 25/07/2020
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣👉Ne gjuhen:✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪👉Kriteret e kandidatit :✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mira komunikuese, te...
 • Profesioni: Operatore Gjermanishte dhe Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/07/2020
Tirane

ANI CAFFE KERKON STAF

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/08/2020
ANI CAFFER KERKON TE PUNESOI :KAMARIERE (femer)BANAKIER KRITERET E KANDIDATEVE :KAMARIERE TE JETE E GATESHME TE PUNOI NE TURNIN E PARE ORARI 7:00 DERI 15:00BANAKIER TE JETE I GATESHEM TE PUNOI NE TURNIN E DYTE 15:00 DERI 21:00TE KENE EKSPER...
 • Profesioni: KAMARIERE BANAKIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/07/2020
Tirane

Kanceleria King Office Kerkon Shitese Per Kanceleri

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/07/2020
Kerkohet Shitese per Kanceleri:Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene  te disponueshme per turnin e dyte ora 1...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/07/2020
Tirane

Pizza Tirona Kerkon Staf

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/07/2020
Pizza Tirona kerkon stafMenaxherKuzhinierMotorrist Picajol Kamarier Kriteret e Kandidatit :Te jene me eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune  Te jene te perkushtu...
 • Profesioni: Menaxher, Kuzhinier, Motorrist, Picajol, Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/07/2020
Tirane

Piceri Kleri Kerkon Picier, Fast Food-ier, Motorrist

Ish Fusha e Aviacionit Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/08/2020
Piceri Kleri kerkon te punesoje :- Picier-Fast Food-ier-Motorriste Preferohet te jene me eksperience pune te meparshmeOfrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshmeAdresa: Ish Fusha e Aviacionit, pallati 15 ...
 • Profesioni: Picier dhe Fast Food-ier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/07/2020
Tirane

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/07/2020
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro?👉Cfare ju duhet:✅Spanjishte mbi nivelin mesatar✅Ekperience ne Call Center perben avantazh✅Perkushtim ne pune✅Aftesi te mira komunikimi👉Cfare ju ofrojme:✅Pagese baze 400 ...
 • Profesioni: Operator Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/07/2020
Tirane

Fast Food Helathy Kerkon Te Punesoje Puntore Fast-foodi Dhe Punetore Byreku

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘Fast Food Helathy kerkon te punesoje:-Punetore fast-foodi-Punetore byreku ⏹Kriteret: -Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese -Kane perparesi kandidatet me eksperien...
 • Profesioni: Punetore fast-foodi, Punetore byreku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar Kafe LOUNGE ILUMINAL Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga e Dibres Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe LOUNGE ILUMINAL kerkon te punesoje kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Kane perparesi kandidatet me eksperience pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te gatshem te punojne me turne 💵&...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Gamma Media Communication Is Hiring Senior Php Laravel Developer

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
🔺Gama Media Communication is looking for  Senior  Php Laravel  Developer🔘Who we areGama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. In the meant...
 • Profesioni: Senior Php Laravel Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Durres

Illyrian Garden Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Lagjia 17, Durres Pagesa: Me Marreveshje
✨-Kamarier/e-Te jene korrekt dhe etik  ne pune-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pune-Page e kenaqshme-Ambjent KomodJu mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Lej Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lej Laj Pasticeri kerkon te punesoje sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵&...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Lej Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lej Laj Pasticeri kerkon te punesoje shitese✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Ox Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ox Restro Lounge kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunier ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe i komunikueshem&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ox Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ox Resto Lounge kerkon te punesoje Sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 P...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥

Stadiumi Dinamo Pagesa: 500 Euro
👀 KERKOJME AGJENTE  BROKERME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧PAGA BAZE 💵💷💶-500 euro PER BROKER DHE 100-150 eu...
 • Profesioni: Agjente Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ox Resto Lounge Kërkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ox Resto Lounge kërkon te punesoje Hostes ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion.🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Të ketë njohuri shumë të mira anglisht (nje gjuhe tjeter...
 • Profesioni: Hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese, Pasticjere, Ndihmes Kuzhiniere Dhe Ndihmes Pa

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
♦️Furre Buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje:-Shitese -Pasticjere -Ndihmes Kuzhiniere-Ndihmes Pasticjere 👉Kriteret e Kandidateve Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Pagese te kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese, Pasticjere,Ndihmes Kuzhiniere, Ndihmes Pasticjere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Patisserie Francaise Kerkon Te Punesoje 2 Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📍Patisserie Francaise kerkon te punesoje:-Shitese 6 ore mbasdite -Shitese vetem per diten e djele gjithe diten✅Kriteret e punesimit:-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Te jene te  sjellshme  dhe te komunikueshme me st...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Premium Furniture Albania Kerkon Te Punesoje Staf

Tirane-Vaqarr-Prush Pagesa: Me Marreveshje
🔷Premium Furniture Albania kerkon te punesoje:-Spacialist Mobilerie me eksperience pune, te jete i afte te lexoje dhe zbatoje projektet-Ndihmes Mobilier me eksperience pune-Zmerilues me eksperience pune-Ndhmes me ose pa eksperience ✅Kr...
 • Profesioni: Spacialist Mobilerie, Ndihmes Mobilier, Zmerilues. Ndihmes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

ONX Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakiere

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
➡ONX Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakiere✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe korrekt ne pune🔸Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔸 Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 🔸Te kene eksperience te me...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

Da Capo Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakier Dhe Kamarier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
➡Da capo kerkon te punesoje:-Ndihmes banakier-Kamarier🔹 Kriteret:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese me stafin dhe klientet-Te kene qendrim pozitiv-Perben perparesi eksperienca e meparshme...
 • Profesioni: Ndihmes banakier, Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

Franco's Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Me Eksperience Pune

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier me eksperience  pune per turnin e pare  🔹 Kriteret e punes:- Kandidati duhet te kete eksperience te meparshme pune- Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Durres

Klajdi Resort&Spa Kerkon Te Punesoje Kamarier

Shkembi i Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Klajdi Resort&Spa kerkon te punesoje:-Kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te jete  i rregullt dhe etik ne pune🔸Te jete i  komunikueshem dhe i sjellshem me stafin dhe klientet🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashk...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Hilal Group Kerkon Te Punesoje Montator Tendash Dhe Saldator,Punetor Te Thjeshte

Rruga butrinti kasha km 7 Pagesa: Me Marreveshje
Hilal group kerkon te punesoje:-Montator Tendash-Saldator-Punetor te thjeshte te dine te perdorin celsa ✅Kriteret e Kandidateve:Perben perparesi  eksperienca e meparshme ne  puneTe jene te sjellshem dhe te komunikueshem ...
 • Profesioni: Montator Tendash,Saldator,Punetor te thjeshte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar Bergen Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔺Bar Bergen kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅ Kriteret :-Te jene korrekt dhe etik  ne pune-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pune✅ Ofrohet:-Page e mire-Kushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar Restorant Selita Kerkon Te Zgjeroje Staf

Fresku Pagesa: Me Marreveshje
🔺Bar Restorant Selita kerkon te punesoje:-Lavazhier-Banakier/e-Ndihmes Kuzhinier/e-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔸Preferohen kandidate me  eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe kli...
 • Profesioni: Lavazhier, Banakier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Sanitare, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Operatore Ne Gjuhen Greke

Rruga e Kavajes prane qendres Globe Pagesa: 500 Euro
🗣 Kerkojme te punesojme operatore ne gjuhen Greqisht👉🏻Kriteret:✅Nivel i mire komunikimi i gjuhes perkatese〽️Kandidate me ose pa eksperience pune✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup〽️Korrektese dhe deshi...
 • Profesioni: Operatore Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

2FF Construction Kerkon Te Punesoje Staf

Sauk Pagesa: Me Marreveshje
 📍2FF Construction kerkon te punesoje:-Saldator Specialist-Punetor Ndihmes-Montator Specialist Alukobondi ✅Kriteret e punesimit:-Te jene te rregullt dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese-Perben perpare...
 • Profesioni: Saldator Specialist, Punetor Ndihmes, Montator Specialist Alukobondi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Me Mu Caffee & More Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Me Mu Caffee & More kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret e Kandidateve:-Te jene te perkushtuar gjate orarit te punes-Te kene qendrim pozitiv-Te jene korrekt  dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bas...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohen Operatore  ne gjuhen Spanjolle📌 Kriteret:🗣️  Njohes te mire te  gjuhes spanjolle❇️Nuk eshte kriter eksperienca e meparshme ⏳ Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese&nbs...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Bar A-Noir Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamariere Dhe Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Bar A-Noir kerkon te punesoje: -Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet qe kane eksperience te meparshme 🔸Te jene  te  sjellshem dhe te  qeshur me stafin dhe kl...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamariere, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Amoroso Bar Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amoroso Bar kerkon te punesoje Ndihmese banakiere ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Ndihmese Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Specialiste Byreku, Pasticier, Shitese, Sanitare,Special

Myslym Shyri, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Pasticier-Specialiste Byreku-Shitese-Sanitare-Specialist Buke -Ndihmes Furxhi- Ndihmes ekonomiste (Llogaritare)Kerkohet:1.Specialist byreku me pervoje pune(te dije dhe fast food).Pagesa shume e mire.2.Ker...
 • Profesioni: Kamarier/e,Ndihmes Furxhi,Specialiste Byreku, Pasticier, , Shitese, Sanitare,Specialist buke,Ndihmes ekonomiste(Llogaritare)
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 17/10/2021
Tirane

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier

Migal Duri Pagesa: Me Marreveshje
-Kamarier Te kene eksperienc te mepareshme puneAftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese Pages te kenaqeshme + Siguracione...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Nona Ne Toptan Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Pjatalarese

Qendra Toptani, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Nona ne Toptan kerkon te punesoje:-Kamarier/e (6 ore e 30 min 1 dite pushim ne jave)-Banakier/e (6 ore e 30 min 1 dite pushim ne jave)-Pjatalarese 1 dite pushimi ne jave ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga e Barrikadave Pagesa: 40,000 Leke
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje:-Sanitare ✅Kriteret e Kandidateve:Perbene perparesi  eksperienca e meparshme ne  puneTe jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientin Te jene etik  dhe ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë Pagesa: Me Marreveshje
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetinPozicionet:-Sherbim ne banak-Sherbim ne banak part-time-Banakier/Banakiere-Kuzhinier/e-Sanitare  Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duke derguar n...
 • Profesioni: Vajza, sherbim ne banak,Vajza sherbim ne banak part-time,Banakier /e,Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Fabrike Prodhimi Kerkon Te Punesoje Staf

Prane Shkolle se Bashkuar, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌Vende te lira pune per:6 Punetore prodhimi brumi te moshes 30 deri ne 45 Vjec 1 Teknologe definitive te moshes 40 deri ne 50 vjece 1 Menaxhere te moshes 24 deri ne 28 vjece. Kandidatet me bachelor ne marketing perbejne avantazh...
 • Profesioni: 6 Punetore prodhimi, 1 Teknologe, 1 Menaxhere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

E&E Investing Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Gjermane Dhe Angleze Me Ose Pa Eksperience

Bulevardi Zogu i Pare, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Call Center E&E Investing kerkon te punesoje:-Operatore ne gjuhen gjermane dhe angleze me ose pa eksperience📌Kriteret:🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel te mire ne komunikim.〽️Kandidate me ose pa eksperience pune👥Afte...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

📣📣NESE TI MENDON QE MUNDESH! NE TE JAPIM MUNDESINE!! KERKOJME RETENTION & OPERTURA

Qender, Tirane Pagesa: 600 Euro
📣📢 Pagesat me super i gjeni ketu : Kerkohen konsulente financiare: 🇮🇹 Italisht 🇪🇸Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 💸600  EURO PAGE MINIMALE.📌PUNOJME ME KLIENTE TE SIG...
 • Profesioni: Retention & Opertura
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

📣Vende Te Lira Pune Ne Call Center Per Gjuhen Shqipe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
✅Hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe.👉🏻Kerkohen:-Operatore telefonike (Femra) per shitje ne gjuhen Shqipe.-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip. -Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -Desh...
 • Profesioni: Operator/e Telefonik
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Vila 135 Kerkon Kamarier/e Dhe Saniatre

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
Vila 135 kerkon te punesoje: -Kamarier/e -SaniatreKriteret e kandidatit : -Te kete eksperience pune te meparshme.-Kamarier/e- preferohet te jete nga mosha 20-30-Sanitare- mbi 30 vjecOfrojme paga te kenaqshme+SiguracioneAdresa: Rruga e Barikadave,...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/07/2020
Tirane

Piceri Picante Kerkon Te Punesoje Picajol

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/07/2020
Picer Picante kerkon te punesoje :-PicajolDisponibiliteti : Part Time -5 ore ne dite Piceria eshte me Furre DruriOfrojme : Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune .Adresa :Myslym Shyri , ngjitur me Banken BKT ...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/07/2020
Tirane

Dizzy Lounge Kerkon Banakier

Dajt, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/08/2020
Dizzy Lounge kerkon te punesoje -Banakier/eKriteret e kandidatit:Te kete ekperience pune te meparshme ne Lounge.Pteferohet te jete banore afer zones se Freskut.Ofrojme :Pagese te kenaqshme.Kushte te mira pune dhe ambient komod.Adresa:Zona e Freskut...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/07/2020
Himare

RESTORANT BALA KERKON STAF

Jalë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/07/2020
RESTORANT BALA KERKON TE PUNESOI :KAMARIERNDIHMES KUZHINIERKRITERET :TE KENE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNETE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNETE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE SPECIALIS NE FUSHAT PERKATESERESTORANT BALA OFRON KU...
 • Profesioni: KAMARIER NDIHMES KUZHUNJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/07/2020
Tirane

NUBO BAR LOUNGE KERKON BANAKIER

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/07/2020
📣NUBO BAR LOUNGE KERKON TE PUNESOI:📣✅BANAKIER🛎KRITERET👉TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE👉TE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET👉TE JETE POZITIVE DHE ORATORE👉TE JETE E MOSHES 20~30 VJCE ✅BANAKIERI TE JETE I ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/07/2020
Tirane

County Fast Food Kerkon Fast Food-ier Dhe Picier

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/08/2020
County Fast Food kerkon te punesoje:-Picier -Punonjes Fast Food Kriteret :Te kene eksperienc te meparshme pune. Te jene te gatshem te punoin me turne. Te jene eksperte ne kete fushe. Ofrojme: Page te kenaqeshme +siguracioneAdresa: Astir, Rruga ...
 • Profesioni: Punonjes Fast Food, Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/07/2020
Tirane

GRIND BAR LOUNGE KERKON STAFF

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/08/2020
GRIND BAR LOUNGE KERKON TE PUNESOI :BANAKIERE (femer)KAMARIERE (femer)KRITERET E KANDIDATIT PER VENDIN E PUNESTE JENE TE GATESHME PER TURNIN E DYTETE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNETE JENE TE SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE POZITIVE DHE T...
 • Profesioni: BANAKIERE KAMARIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/07/2020
Tirane

Piceria Pikante Kerkon Te Punesoje Picier Per Furre Druri

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceria Pikante kerkon te punesoje Picier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Myslym Shyri ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

MORINA REAL ESTATE Hap Vende Të Reja Pune!

Rruga Bardhyl Pagesa: 40,000 Leke
Morina Real Estate është në kërkim të të rinjve energjik, të cilët janë të gatshëm për të punuar në një mjedis konkurues dhe dinamik, siç është ai i ndërmjetësimit në fushën e pasurive paluajtshme. Pagesat mjaft të kënaqshme...
 • Profesioni: Agjent imobiliar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Dream Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Asistente Zyre

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✨Dream Home Real Estate kerkon te punesoje:-Asistente Zyre🔹Kriteret:-Te jete etike dhe e rregullt ne pune-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme-Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese🔹Ofrohet:-Rroge Baze+ ...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Fast Food Lekli 2 Kerkon Punonjese Fast Foodi Dhe Kamariere

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/08/2020
Fast Food Lekli 2 kerkon te punesoje : Punonjese Fast Foodi ( femer)Kamariere( femer)Kriteret e kandidatit :Te kene eksperience te mepareshme puneTe jene te sjellshme me stafin dhe klientet Te jene pozitive dhe me integritet ne pune&nbs...
 • Profesioni: Fast Food-ier dhe Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/07/2020
Tirane

Bar Lulishtja 1 Maj Kerkon Banakier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/08/2020
Bar Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-BanakierKriteret e kandidatit :-Te kete eksperienc te mepareshme pune -Te jete i komunikueshem -Te jete i perkushtuar ne puneOfrojme: Kushte te mira pune dhe pagese te kenaqshme + SiguracioneAdresa :Rruga e ...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 19/07/2020
Sarande

Ofert Pune - Security/Bodyguard 0697450270

Sarandë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/07/2020
Ne Night Club kerkohet te punesohet:-Security/BodyguardKriteret e kandidatit :Te jete me eksperience pune te meparshme.Te jete i afte te permbushe objektivat e paracaktuara.Orari : 22:00-06:00Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Akomo...
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/07/2020
Tirane

Vivien Kondor London Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/08/2020
Vivien Kondor London Bar kerkon te punesoje: Kamariere (femer) Banakiere (femer)Kriteret e Kandidatit:Te kene eksperienc pune te meparshmeTe jete e perkushtuar ne pune Te jete nje punonjes me  integritet, te jete pozitive, e sjells...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 17/07/2020
Tirane

KOKA GAS Shpk Kerkon Te Punesoj Ekonomist/e Dhe Magazinier

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/08/2020
👉KOKA GAS shpk kerkon te punesoj:-Ekonomist/e-Magazinier👉Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme.👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune.📍Adresa:Astir, Titane ...
 • Profesioni: Ekonomist/e dhe Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2020
Tirane

Doctrinae, Kerkon Te Punesoje Asistente

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/07/2020
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si asistente ose sekretare.Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor.Te jete e afte per pune.Te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrjete...
 • Profesioni: Asistente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2020
Vlore

Hotel Restorante Ne Himare Kerkon Kamarier Dhe Sanitare

Himare Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/07/2020
👉  Hotel Restorante ne Himare Kerkon :- Kamarier( mashkull)-Sanitare  👉Kriteret e kandidatit :Te jete e komunikueshme .Te permbushe objektivat e percaktuara.👉Ofrojme :-Page te kenaqshme dhe kushte te mira pune -Akomodimim i siguruar nga...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/07/2020
Tirane

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/07/2020
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣✅BARISTE🔔KRITERET:👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE JETE I ...
 • Profesioni: BARISTE
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 16/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim