📅 oferta pune tek kamez paskuqan babrru tirane

🕵 Online 124 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje
Tirana

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/01/2021
Tirana

Institucioni Financiar NOA Kerkon Oficer Kredie

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/01/2021
Oficer KredieDega KamëzOficeri i Kredisë siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore për rritjen dhe cilësinë e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientëve të rinj duke qenë përgjegjës për gjithë...
 • Profesioni: Oficer Kredie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/01/2021
Tirana

Dolce And Salato Kerkon Te Punesoje Punetore (femer).

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Firma italo-shqiptare Dolce & Salato e specializuar ne prodhimin te produkteve te brumerave, kerkon te punesoje :-Punetore (femer) ne prodhim.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sj...
 • Profesioni: Punetore (femer)
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/11/2020
Tirana

Uanist Shisha Lounge Kerkon Te Punesoje Hostes

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/11/2020
Uanist Shisha Lounge kerkon te punesoje:- Hostes👉🏻Kriteret e aplikantit:- Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet.-Te jete etike dhe te shfaqe integritet.👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.📍Adesa: Bulevardi Blu...
 • Profesioni: Hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/10/2020
Tirana

📣📢 ForTrade Albania Kerkon Operator Ne Gjuhet Gjermanisht, Italisht, Greqisht,Spanjisht 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e Gjermanisht 🇮🇹 Operator/e Italisht 🇬🇷 Operator/e Greqisht 🇪🇸 Opera...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/01/2021
Tirana

TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!👉 Kerkohen Agjent/e,Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.NE KERKOJME : -Seriozitet.-Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex.-Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane.-Fleksibilitet.-Dispo...
 • Profesioni: Agjent/e,Retention,Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

*Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!!

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!! 📌SI OFFRE - Formazione di altissimo livello (PAGATA) - Ottima Retribuzione fissa (a partire da 500 euro) - Bonus per ogni ftd (fino a 150€ l'uno- Ottime % - Leads nuovi ogni giorn...
 • Profesioni: Operator/e forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience  Ne Gjuhen Angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 se...
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

🚗 Auto Spa Shpall Vende Te Lira Pune

Rruga Ramazan Demneri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🚗 Auto Spa kerkon te punesoje:◾️Puntore per veshjen e xhamave te zinj◾️Puntore per larje tapicerie 👉🏻 Kerkohet:▫️Te kene eksperience pune te meparshme.▫️Te jene etike, te sjellshem me stafin dhe klientet.👉🏻 Ofrohet:...
 • Profesioni: Punetor Tapiceri dhe Veshje xhamash te zinj
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📢⛵Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon Shitese

Rruga Petro Marko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Fish Restorant And Shop "Varkat" kerkon te punesoje nje Vajze/Zonje ne pozicionin shitese ne dyqanin e peshkut.👉🏻Kerkohet: 1. Eksperience e mepareshme pune ne kete pozicion.2. Te merret me dyqanin  e...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Kërkohet Senior Web Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kandidatët duhet të kenë: -Aftësi  të shkëlqyera në HTML, CSS, Javascript, Php - Aftësi  të shkëlqyera në Wordpress- Njohuri shumë të mira në servera -Njohuri shumë të mira në SQL server -Eksperiencë të mëparshme në fushë...
 • Profesioni: WEB DEVELOPER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Caffe Poli’s Kerkon Te Punesoje Sanitare.

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Caffe Poli’s kerkon te punesoje sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pu...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/01/2021
Tirana

Marketing Group Kerkon ACCOUNT MANAGER Italisht

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Marketing Group"eshte nje nga kompanite lider ne fushen e telekomunikaciont ku operon prej vitesh suksesshem ne fushaten Forex.Kompania po zgjerohet dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:📌Account Manager.👉🏻Kerkohet: ...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📢 Piceri Kombinati Hallall Kerkon Staf ( Djem) 👨🏻‍🍳

Rruga Llambi Bonata, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Piceri Kombinati Hallall" hap vende te lira pune ne pozicionet:🍕Picajol🌯Fastfudjer🍔Mjeshter Burgeri👉🏻Kerkohet:1. Eksperience e mepareshme pune ne pozicionin perkates.2. Aftesi per te punuar ne grup.3. Seriozitet dhe ...
 • Profesioni: Picajol/Fastfudjer/Mjeshter Burgeri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Bar Artisti Kerkon Te Punesoje Banakier(mashkull) / Ndihmese Banakier Femer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Artisti kerkon te punesoje banakier / ndihmes banakier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te ...
 • Profesioni: banakier,ndihmes banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

📣📣SERENA CALL KERKON AGJENT MARKETING & TEAM LEADER ITALISHT🇮🇹 🇮🇹

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Serena Call " kerkon te punesoje agjent marketing dhe team leader ne gjuhen Italiane.👉🏻Kerkohet:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-tim...
 • Profesioni: Agjente Marketing/Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Hotel Colosseo Kerkon Te Punesoje Security

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel colosseo ndodhet ne zemer te nje qyteti te gjalle si Tirana .Ka 4 yje,ku mjediset luksoze perputhen me profesionalizem te nje stafi miqesorI ofrojme klienteve nje sherbim te garantuar per me shume se 17 vite.Hotel Colosseo kerkon te punesoje&a...
 • Profesioni: Security
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 22/01/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem ne gjuhen Gjermane si:◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro✔️Japim prioritet personave qe sjellin grupe te formuara parapraki...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

📣📢Okazion!!!! SI Systems Tech Kerkon AGJENT MARKETING Italisht/ Anglisht/ Arabisht

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣️"SI Systems Tech"  kompania prestigjoze marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇮🇹Agjent Marketing- Gjuha Italiane 🇬🇧Agjent Marketing- Gjuha Angleze🇸🇩Agjent Marketing- Gjuha Arabe...
 • Profesioni: Agjent Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📣 Kerkojme Operatore Greqishte FOREX: Junior/Broker

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Doni te filloni nje pune me te ardhura te larta?👉🏻Cfare ofrojme:💰Paga Junior( Deri ne 500 lek ORA+Bonuse)💰Paga Broker duke filluar nga 500 euro baza+Bonuse◾Ambiente dhe kushte pune shume te mira.◾Kontrate te rregullt me legjisla...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/01/2021
Tirana

Albanian Redactor Copywriter About Sportsbetting

Albania Pagesa: Me Marreveshje
   I am looking for the albanian redactor, copywriter, for albanian website about sportsbetting and bookmakers online. Experiencies with sportsbetting, sports and writing the articles about it are more than welcome. Please send me Your offer to l...
 • Profesioni: Redactor Copywriter
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Greqisht/Italisht 🇬🇧 🇬🇷

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet:🇬🇧 Operator Anglisht🇬🇷 Operator Greqisht🇮🇹Junior Italisht ( edhe pa eksperience)📌Kerkohet: 🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Dolce And Salato Kerkon Te Punesoje Shofer 🚗

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/10/2020
Dolce and Salato kerkon te punesoje Shofer👉Kriteret e aplikuesit:〽️Te kete eksperience te meparshme pune.👥Te jete grup mosha 25- 35 vjec.🚗Te zoteroje patenten e klasit B.⏰Disponobiliteti i punes eshte nga ora 8:00-16:00👉🏻Ofrojm...
 • Profesioni: Shofer i Klasit B
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 24/10/2020
Tirana

Bar Alki Kerkon Te Punesoje Kamariere Ose Kamarier

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/11/2020
Bar Alki kerkon te punesoje :👉🏻 Kamariere ( Vajze)        - Kamarier (Djale)👉🏻Kriteret e aplikantiti:▪️ Te kete eksperience pune te meparshme.▪️ Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet.⏰...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 16/10/2020
Tirana

Lyerje Mobiliesh Kerkon Te Punesoje Personel 🚪🪑

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/10/2020
 🚪🪑 Lyerje Mobiliesh kerkon te punesoje Personel:🛠 Zmerilues🧑‍🎨 Bojaxhi🛠 Ndihmes Bojaxhi👉Kriteret e aplikanteve:▪️ Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme.▪️ Aplikantet duhet te jen...
 • Profesioni: Zmerilues, Bojaxhi, Ndihmes Bojaxhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/10/2020
Tirana

Bajraktari Food Kerkon Punonjes Fast Foodi.

Rruga Kumanova, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/10/2020
Bajraktari Food kerkon punonjes fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Punonjes fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/10/2020
Tirana

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 25/09/2020
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...
 • Profesioni: Shofer klasi C + Çap
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2020
Tirana

📣 Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2020
 Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Punonjese kreperie (femer)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene t...
 • Profesioni: Picajol,punonjese kreperie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/09/2020
Tirana

Fast Food Pitet Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Pitet me Shije kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatsh...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Mundesi Punesimi : Drejtor/ Menaxher Ne Kompani Investimesh.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mundesi punesimi : Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Me eksperience te meparshme pune per postin e drejtuesit.Te kete eksperience pune si team leader ose deskmenager.-Te kete aftesi sh...
 • Profesioni: Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/01/2021
Tirana

📣📣 Smart Working 355& Partner SH.P.K Ofron 2 Vende Pune Operator Kredie Personale/CQS

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🗣️Tirane, ofroj vend pune Operator Kredie Personale/CQS, Smart Working📌"355& Partner SH.P.K" ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator telefonik ne fushen e Cessione del Quinto dhe Prestito Personale.〽️Kompania k...
 • Profesioni: Operator Kredie Personale/CQS
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/01/2021
Tirana

Bar A’noir Kerkon Sanitare Dhe Kamariere.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Bar A’noir kerkon sanitare dhe kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene...
 • Profesioni: Kamariere, sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

PIZZA ISSUS KERKON TE PUNESOJE STAF

Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Issus kerkon te punesoje:-sanitare-shperndares picash ✅Te kene eksperience te meparshme pune✅Te jene te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet 📍Adresa :Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga 📲Per me shume informacione mund te ...
 • Profesioni: Santare, Shperndares picash
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/01/2021
Tirana

📣 Kerkohen Te Punesohen Agjente Forex Ne Gjuhet Italiane Dhe Spanjolle

Unaza e re,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇪🇸- Spanjolle🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽...
 • Profesioni: Agjente Forex ne Gjuhet Italiane dhe Spanjolle
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Kerkohet Magazinier Ne Gjorme - Lac

Gjorme-Lac Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet magazinier ne Gjorme - Lac▶️Kriteret e kandidateve per pune :- Te kete eksperience te meparshme.- Mosha mbi 35 vjec.- Me mjetin e kompanise (transporti nga Tirana)📌Ofrohen : kushte te mira pune + siguracione.Per me shume informacione...
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Bar Cafe Delirios Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere.

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Cafe Delirios kerkon te punesoje kamariere dhe banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene t...
 • Profesioni: Kamariere,banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Furre Buke Pasticeri Theros Kerkon Te Punesoje 2 Shitese Dhe 1 Furrexhi

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Furre buke pasticeri Theros kerkon te punesoje 2 shitese dhe 1 furrexhi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Shitese,furrexhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Pizza Tirona Kerkon Menaxher Dhe Kuzhunier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceria jone prej 17 vitesh ofron gamen e gjere te gatimeve dhe shijes se vertet te ushqimit duke ngacmuar oreksin dhe shijen tuajPizza Tirona kerkon te punesoje:-menaxher te kete mbi 5 vite eksperience, mosha 25-45 vjecTe jete pozitiv dhe me integr...
 • Profesioni: Menaxher, Kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Big Pjata Fast Food Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Kamariere Femer Me Eksperience.

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Pjata Fast Food  kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere femer me eksperience.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Mosha 18-35vjece.  &...
 • Profesioni: Kamarier,kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Da`so Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Kamarier.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da`so Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Bar Camel Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere Ose Banakiere Femer.

Perballe Harry Fultz Pagesa: Me Marreveshje
Bar Camel kerkon te punesoje  ndihmese banakiere ose banakiere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: ndihmese banakiere ose banakiere femer.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Olympio Resort Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Olympio Resort kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Banakiere-Kamariere-Kamarier- Sanitare-Zgarist- Ndihmes kuzhinier-Picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem m...
 • Profesioni: banakiere,kamarier/e,sanitare,zgarist,ndihmes kuzhinier,picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Nest Bistro Caffe Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest bistro caffe  kerkon te punesoje kamariere dhe banakier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te ...
 • Profesioni: Kamariere,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Rekrutime Tirana Kerkon Agjente Forex Dhe Team Lider💰

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje :Team Lider Italishte me Grup dhe Agjente ne gjuhen 🇬🇧 Anglisht dhe 🇮🇹 Italisht👉Per Team Lider kerkojme:◾️Ekperience e meparshme si Team Lider👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/...
 • Profesioni: agjente forex dhe team lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Rozafa Sea Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Sanitare- Pjatalarese- Ndihmes picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me ...
 • Profesioni: sanitare, pjatalarese,ndihmes picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/01/2021
Tirana

Eat Me Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me Fast Food kerkon te punesoj -motorrist me motorrin e kompanise -ndihmes picajol -fast foodierTe kene eksperienca te meparshmeAdresa: Qytet Studenti  ...
 • Profesioni: MOTORRIST Ndihmes Picajol Fast Foodier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Coper Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakier/e

Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Coper Bar kerkon te punesoje kamariere dhe banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatsh...
 • Profesioni: Kamariere,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

KOMPLEKSI DINE KERKON TE ZGJEROJE PERSONEL

Rruga Xhamllikut Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te punesoje: -picier-banakier-kamarier-sanitare-motorrist-punonjes fast foodi Preferohen te kene eksperience te meparshme puneTe jene te shkathet, te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet Kushte te mira pune dhe page...
 • Profesioni: Picier,Banakier,Kamarier,Sanitare,Motorrist,Punonjes fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

RESTO LOUNGE KERKON TE PUNESOJE STAF

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Resto Lounge ne zemer te Tiranes kerkon te punesoje staf me eksperience si-kamariere restoranti (mashkull,femer)-sanitare-hostesTe jene te shkathet, pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientetResto Lounge ofron kushte te mira pune.Pagesa e kena...
 • Profesioni: KAMARIER (mashkull,femer), SANITARE, HOSTES
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi ImobiliareNe mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne sek...
 • Profesioni: Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/01/2021
Tirana

Bar Lounge Siol Kerkon Te Punesoje Staf

Perballe Harry Fultz Pagesa: Me Marreveshje
Bar Lounge Siol kerkon te punesoje-kamarier-banakiere-hostes-sanitareTe kene eksperienca te meparshme puneTe jene te shkathet te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet Adresa:Perballe  Harry Fultz  ...
 • Profesioni: Kamarier,Banakier, Hostes, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

📣ASLA GROUP Kerkon Partner Ne Shitje

Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️"ASLA GROUP" nje nga kompanite me prestigjoze Amerikane  hap vende te lira pune ne pozicionet : 📌Agjent/e shitjesh📌Vajza promocioni👉🏻Kerkohet:🔋Entuziasem dhe deshire per te punuar.👥Aftesi te mira  komunikuese...
 • Profesioni: Agjent shitje / Vajza promocioni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirana

Punetor

Rruga Industriale, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 25/09/2020
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Punetor ndertimi. Mosha: 25-50 vjec Paga: 35.000 + sigurime Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...
 • Profesioni: Punetor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirana

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

rr, kastriotet Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 08/11/2020
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto Studio
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/09/2020
Tirana

🟠 Bajraktari Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Kumanova, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/10/2020
Bajraktari Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :   - Kasap.  - Thurje gjiro.Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes : 👉 Te kene eksperience te meparshme pune.👉 Te punojne turni i pare....
 • Profesioni: Kasap ,thurje gjiro
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/09/2020
Tirana

📌Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf

Institut, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/10/2020
Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf:•Kerkohet:-Kamarier -Ndihmes banakiere -Sanitare👉🏻Kriteret:-Eksperience e meparshme pune.-Te jene te komunikueshme.-Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet.-Te sh...
 • Profesioni: -Kamarier -Ndihmes banakiere -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/09/2020
Tirana

Servis Sylaj

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
kerkoj te punesoj; Auto-mekanik (xhenerik) Avolzhues elektro-pompa Ndihmes avolzhues Kontakt;tel,viber,watsap ...
 • Profesioni: Xhenerik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/09/2020
Tirana

Ofroj Vend Pune, Punetor Ndertimi, Teknik Ndertimi,specialist Ndertimi.

Unaza e Madhe, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/07/2020
Shoqeria e ndertimit " 2 N" sh.p.k, ofron vend pune per punetore ndertimi, teknik ndertimi,specialist ndertimi. Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin +....
 • Profesioni: Specialist ndertimi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2020
Tirana

PIRRACI-U6 Shpk, Kerkon Te Punesoj : Specialist Montimi( Montador), Saldator, Bojaxhi...

Kamez-Tirane KM i 3-t Pagesa: 50,000 Leke
Kompania Pirraci-U6,lider ne sektorin e konstruksioneve metalike kerkon te punesoje :-Specialist montimi( montador),-Saldator-Bojaxhi-Punetor krahuKUALIFIKIMI :-Te kete eksperience pune ne sektor-Aftesi te mira komunikimi.-Aftesi per te punuar ne gr...
 • Profesioni: Punonjes ne Ndermarrje
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirana

Kerkojme Kamarier/e Me Eksperience

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkojme  : kamarier/e Me eksperience .Turni i dyte. ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirana

Uanist Shisha Lounge Me Vendodhje Ne Kamez Kerkon Te Zgjeroje Stafin:

Rruga Berisha, Kamëz, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Uanist Shisha Lounge me vendodhje ne Kamez kerkon te zgjeroje stafin:1. Banakier/e (me eksperience pune)2. Hostess (me/pa eksperience pune)Per detaje dhe informacione te metejshme mbi kushtet e punes ju lutemi kontaktoni ne numrin tone te afishuar.J...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/07/2020
Tirana

OFROHET VEND PUNE SANITARE

RR KASTRIOTET Pagesa: 20,000 Leke
OFROHET VEND PUNE SANITARE PRANE KARBURANT "KASTRATI" TE KTHESA E KAMZES AMBJENTI BAR , HOTEL DHE KARBURANT .PUNA ME TURNEPAGA SHUM E KENAQSHME DHE SIGURACIONET E PAGUARA NGA FIRMA ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirana

Jurist/e (specialist/e Prokurimesh Publike)

Rruga Demokracia, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/05/2020
📣Ofroj vend pune jurist/e (specialist/e prokurimesh)📣👉Shoqëria e ndërtimit " 2 N " sh.p.k kërkon të punësojë jurist/e.👉Kriteret e përzgjedhjes:✅1.Të ketë mbaruar Fakultetin e Drejtësisë, niveli Master, preferohet a...
 • Profesioni: Jurist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirana

Kerkohet Kamarier

Rruga Ali Ibra, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/01/2020
kerkoj kamarier . adresa ura institut BAR kafe RE-NO-AL. paga e kenaqshme kontaktoni ne nr tel: ...
 • Profesioni: kamarier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 04/07/2020
Tirana

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/06/2020
Dollari Lounge kerkon staf:-  2 Kamariere( Femra )- 2 Banakiere(Femra)-2 Hoster-1 ShishaboyOfrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme.Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) ...
 • Profesioni: Pozicione te ndryshme per bar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirana

Kerkohet Puntor Per Prerje Asfalti

Kthesa e kamzes Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/05/2020
📣Kerkohet puntor per prerje asfalti📣Mjetet per prerjen e asfaltit duhet ti kete punetori.Paga eshte ne baze te metrave dhe e kenaqeshme.Kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne WhatsApp ne numrin: ...
 • Profesioni: puntor per prerje asfalt
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim