340x230    340x230

🏡 oferta pune tek komuna e parisit tirane

🕵 Online 172 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste (F) Me Eksperience

Pagesa: 800 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste F, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
⏩ White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparsh... Kontakt

📄 Asistente Ne Shitje

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Asistente ne shitje, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 03/12/2022
Anton lufi, prane Kika 2 ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 10/12/2022
Dyqani i femijeve Twinkle Twinkle po kerkon dike qe ka deshire ti bashkohet stafit te shitjes per turnin e dyte perkatesisht per orarin 3 - 9 pm (6 orare), e djela pushim. Paga baze + bonus ... Kontakt

📄 Partner Al Kerkon Te Punesoje Magazinier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
dhenbsp;✅Detyrat:dhenbsp;✔Mbikqyr aktivitetet e përditshme të magazinës.📝 Asiston dhe mban nivelet e duhura te inventarit dhe kontrollon humbjen e produktit.dhenbsp;♦dhenbsp; Kontrollon me rigorozitet te gjitha furnizimet me lende te par... Kontakt

📄 Kerkohet Graphic Designer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Graphic Designer, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/12/2022
Ofrohet pune Graphic Designer -Te kete njohuri te programeve grafike si psh: paketes Adobe ose CorelDraw -Te kete eksperience pune si designer -Te kete aftesi organizative, te jete i/e perkushtuar si dhe te kete deshire per te mesuar e per ... Kontakt

📄 Trinty Ofron Mundesi Punesimi Si Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Trinty ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

📄 White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste (F) Me Eksperience

Pagesa: 800 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Estetiste F, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
⏩ White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparsh... Kontakt

📄 Big Bite Kerkon Te Punesoje Punonjes Fast Food, 2 Kasiere - Recepsioniste Dhe 3 Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Punonjes Fast Food, 2 Kasiere - Recepsioniste dhe 3 Motorrist, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
📢 Big Bite kerkon te punesoje: 🍔 Punonjes Fast Food💻 2 Kasiere - Recepsioniste🏍 3 Motorrist per shperndarje⏩ Kriteret e kandidateve:✅ Me ose pa eksperience te meparshme pune🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesiona... Kontakt

📄 Da Capo Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/11/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania

📄 Furre Pasticeri Dumrea Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Shitese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/11/2022
Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
🥐dhenbsp;Furre Pasticeri Dumreadhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;👩‍💼 Shitese⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 T... Kontakt

📄 Shanti Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Me Eksperience

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/11/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
⏩ Shanti Lounge kerkon te punesoje:🍸 Banakier/e me eksperience✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pag... Kontakt

📄 White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog

Pagesa: 1,200 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
🦷 White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.- Aftesi te ... Kontakt

Trinty Ofron Mundesi Punesimi Si Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Trinty ofron mundesi punesimi si:🍸 Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Mjek Stomatolog

Pagesa: 1,200 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mjek Stomatolog, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/11/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
🦷 White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:🥼Mjek stomatolog✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.- Aftesi te ... Kontakt

📄 We Are Hiring ! Agjente Imobiliar

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Agjente, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 14/11/2022
Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Behu edhe ti pjese e skuadres tone fituese.Cfare ofrojm ne:-Orar fleksibel-Trajnime te ndryshme-Mundesi rritje ne karriere-Te ardhura te gjeneruara ne baze te performances-Llogari te personalizuar dhe website profesionaleKualifikimet:-Te ketë aftë... Kontakt

📄 Graphic Designer - Remote

Pagesa: 50 Euro, 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses
 • Profesioni: Graphic Designer, Ekspert/Profesionist
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 13/11/2022
Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 20/11/2022
The Non Grata Face © Clothing Brand Detyrat: • Kompozime grafike qe i pershtaten brandit. • Prezantimi i ideve dhe kompozimi i design. • Te permbushen projektet dhe grafikat sipas afateve te caktuara. Kualifikimet e kerku... Kontakt

📄 Franko's Kerkon Te Punesoje Banakier-Kamarier (ti Bej Te Dyja), Turn I 3

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier-Kamarier , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/11/2022
Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
💥 Franko's kerkon te punesoje Banakier-Kamarier (ti bej te dyja), turn i 3 ⏩ Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet dhe me et... Kontakt

📄 Servis Celaj Kerkon Te Punesoje Mekanik Xhenerik

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mekanik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/11/2022
Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
⏩Servis Celaj kerkon te punesoje: 👨‍🔧 Mekanik Xhenerik✅Kerkohet: 🚕 Te kete njohuri xhenerike🧰 Preferohet eksperience e meparshme pune📌 Te jene korrekte dhe te sjellshem me klientet dhe stafin✅ Ofrohet:💵 Pagese e kenaqsh... Kontakt

📄 Kerkohet Te Rekrutohen Operatore Ne Gjuhen Anglisht, Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/11/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania

📄 👶🏻Kopshti 'Princi I Kalter ' Kerkon Te Punesoje: Mesuese Ndihmese Me Arsim Te Larte Parashkollor

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mesuese ndihmese, Ekspert/Profesionist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/11/2022
Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania
👶🏻Kopshti "Princi i Kalter" kerkon te punesoje:👩‍💼Mesuese ndihmese me arsim te larte parashkollor✅ Kriteret e kandidateve:✨ Te jene te rregullta dhe me etike profesionale🍀Te jene te komunikueshme dhe te pergjegjeshme... Kontakt

📄 Kerkohet Asistente Zyre 5 Orarsh Me Page Baze. Adresa: Rruga Kosovareve.

Pagesa: 22,000 Leke, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: asistente, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 06/11/2022
Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Shqipëria ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2022
Kerkohet asistente zyre ne kompani imobilare. Orari 09.00-14.00. Puna e cdo dite eshte marketimi i pronave ne rrjetet sociale. Paga 22000 leke. E djela pushim. ... Kontakt

📄 Nova Office Kerkon Te Punesoje Operator Sales Dhe Acoount Manager

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator Sales/ Acoount Manager, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/11/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
▶ 🗣 Nova Office kerkon te punesoje:▶ Operator Sales -ne gjuhen Angleze▶ Acoount Manager-Ne gjuhet Italisht/spanjisht📣 Ofrohet:🔹-Pagese e kenaqshme🔹-Ambient komod🔹-Kushte te mira pune➡☎ Te interesuarit te kontaktojne ne numr... Kontakt

📄 Interior Designer

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Interior Designer, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 04/11/2022
Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022
Ofrohet vend pune Interior Designer. Te interesuarit duhet te kene studiuar ne degen Arkitekture. Te dije te perdore programet Autocad 3d, Sketch up, V-ray, 3D Max, Photoshop.Eksperienca ne pune perben avantazh. Kandidatet e interesuar te kont... Kontakt

📄 ASISTENTE DENTARE

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Asistente Dentare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 02/11/2022
Rruga Haki Mborja, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2022
Klinika Dentare Endodental me vendodhje tek Komuna e Parisit, kerkon te punesoje nje asistente dentare. 1. Te gjithe aplikantet duhet te kene arsimin per Stomatologji/Infermieri 2. Disponibilitet per punen full time 3. Te kene perkushtim maksim... Kontakt

📄 Shanaj Dental Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Asistente Dentare, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/10/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
⏩Shanaj Dental kerkon te punesoje: 👩‍⚕️ Asistente dentare ✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me ose pa  eksperience te meparshme pune 😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📚 Te kene mbaruar shkollen per Asistence dentare... Kontakt

📄 Fish Restaurant Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e, Ndihmes Kamarier/e, Pjatalarese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/10/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
👉 Fish Restaurant kerkon te punesoje:👩🏻‍🍳 Ndihmes Kuzhinier/e🙎‍♀ Ndihmes Kamarier/e👩🏻‍💼 Pjatalarese✅ Kriteret e punes:💼 Preferohen me ose pa eksperience te meparshme pune😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pun... Kontakt

📄 RESTORANT CITY LOUNGE KERKON KUZHINIERE

Pagesa: 70,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kuzhiniere, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/10/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022
CITY LOUNGE KERKON TE PUNESOJE KUZHINIERE ME EKSPERIENCE ( femer ) . KUSHTET JANE SHUME TE KENAQESHME DHE PAGA 70000 leke PLUS SIGURACIONE . 1 DITE NE JAVE PUSHIM . ... Kontakt

📄 Shanti Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Me Eksperience

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/10/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
⏩ Shanti Lounge kerkon te punesoje:🍸 Banakier/e me eksperience✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pag... Kontakt

📄 🐟 I JONI FISH Kerkon Te Zgjeroje Stafin Per Punonjes Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kuzhinier/e dhe Pastrues/e peshku, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/10/2022
Rruga Osman Myderizi, Tirana, Albania
✅Kriteret e punes:🔹Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 💰Pagesa e kenaqshme 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni nga e hena ne te shtune .Ora 08:00-20:00... Kontakt

📄 Cheops Gym Kerkon Te Punesoje Instruktor Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Instruktor dhe Sanitare, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/10/2022
Rruga Dhimitër Shuteriqi, Tirana, Albania
✨Cheops Gym kerkon te punesoje:-Instruktor-Sanitare✅ Kriteret e punes:   🔺Te kene eksperience te meparshme pune.   🔺Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   🔺Te jene pozitive dhe te qeshur.✅ Ofrohen :   ✔️ Kushte te... Kontakt

📄 Shanti Kids Kerkon Te Punesoje Edukatore Dhe Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Edukatore, Banakier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Kerkohet te punesohet: 👉Edukatore 👉Banakiere/e ✅Kriteret e punes: - Puna me turne - Kandidatet te jene te sjellshem dhe me etike pune ▶️Ofrohet: - Pagese e kenaqshme - Kushte te mira pune 📞📲Te interesuarit te kontaktojne n... Kontakt

📄 Kopshti Princi I Kalter Po Kerkon Mesuese Me Arsim Te Larte Parashkollor

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mesuese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2022
Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania
📢 Kopshti Princi i Kalter kerkon te punesoje:👩‍💼Mesuese me arsim te larte parashkollor⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme 📌 Te kene perk... Kontakt

📄 Fish Restorant Ofron Mundesi Punesimi Si:-Ndihmes Kuzhinier/e -Ndihmes Kamarier/e -Pjatalarese

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e -Ndihmes Kamarier/e -Pjatalarese, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Fish Restorant kerkon te zgjeroje stafin me :-Ndihmes Kuzhinier/e-Ndihmes Kamarier/e-Pjatalarese👉Ofrojme: 🔹Kushte te mira pune 🔹Staf mikprites 💸Pagesa te kenaqshme :-Ndihmes Kuzhinier/e : 40.000-60.000 leke, Ne varesi te aftesise n... Kontakt

📄 Da Capo Kerkon Te Punesoje Banakier, Barist, Kamarier Dhe Ndihmes Banakier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier, Barist, Kamarier dhe Ndihmes Banakier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
⏩Da Capo kerkon te punesoje:👨‍💼 Banakier🍸 Barist☕ Kamarier🤵 Ndihmes Banakier✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike prof... Kontakt

📄 Rekrutime.al Kerkon Operator Spanjisht, Italisht, Vetem Per Zyrat Me Te Mira Ne Tirane

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2022
Komuna e Parisit
Kerkohet te punesohen: 👉Operatore Italisht- Me Eksperience 👉Operatore Spanjisht- Me ose pa eksperience ✅Cfare kerkojme: - Nivel i gjuhes B2-C1- Disponibiliteti full-time - Nuk ofrojme pune nga shtepia ✔️Cfare ofrojme: 💰Rroge ba... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohet Menaxher/e Dhe Operator/e Telefonike Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Menaxher/Operator, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/10/2022
Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
🗣 Deshironi te ardhura mujore te larta? ✔ Kjo eshte mundesia juaj▶ Kerkohen te punesohen:⏯-Menaxher/e ne gjuhen Gjermane ⏯-Operator/e telefonike ne gjuhenGjermane Kushtet e punes:🔷 Me ose pa eksperience te meparshme pune 🔷 Dispo... Kontakt

📄 Da Capo Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Ndihmes Banakier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier dhe Ndihmes Banakier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/10/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
⏩Da Capo kerkon te punesoje:☕ Kamarier🤵 Ndihmes Banakier✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa t... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim