📅 oferta pune tek laprake tirana

🕵 Online 133 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje
Tirana

Tiger-Tiger Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer.

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/05/2021
Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje banakiere femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   -  Mosha 20-50 vjece.   - Te jene te sjel...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/02/2021
Tirana

Furre Buke Pasticeri Theros Kerkon Te Punesoje 2 Furrxhinj.

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/05/2021
Furre Buke Pasticeri Theros kerkon te punesoje 2 furrxhinj.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune.   - T...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/02/2021
Tirana

Furre Buke Pasticeri Theros Kerkon Te Punesoje 2 Shitese Dhe 1 Furrexhi

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/04/2021
 Furre buke pasticeri Theros kerkon te punesoje 2 shitese dhe 1 furrexhi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Shitese,furrexhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/02/2021
Tirana

Kerkohet Punonjese Per Sherbime Pagesash.

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/01/2021
Kerkojme nje shitese per sherbime pagesash. Pika jone Unionet ofron sherbime pagesash per drita, uje, gjoba, vodafoe, one etj. te interesuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Ju faleminderit ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 05/02/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. 🏖️Fundjava pushim.☎️Per cdo informacion na kon...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Piano Bar Kerkon Te Punesoje Sanitare

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: 26,000 Leke
 Piano Bar kerkon te punesoje sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene seri...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane 🇮🇹 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🗣️Mjafton te ke...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/03/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht/Spanisht 🇩🇪 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem:🇩🇪 Ne gjuhen Gjermane :◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro ◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro 🇪🇸 Ne gjuhen Spanjolle:◽Closer ( Vetem me eksp...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Dini Gjermanisht,Italisht Apo Spanjisht ? Rroga Mujore Duke Filluar Nga 600 Euro

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
Kerkohen Opertator/e ne gjuhet Gjermanisht,Italisht,Spanjisht. Paga baze mbi 600 euro Bonuse ditore, javore dhe mujore Disponibilitet full time Ambjent profesional dhe dinamik Fundjava pushim ...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🔗Mundesi e arte punesimi :👉Kerkohen:-Junior-Operator-Retention⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience.Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune.  💵 Pagese e kenaqshme + bonuse .📍Adresa : 21 Dhjetori.📲Per me shume informacione mund...
 • Profesioni: Junior,operator, retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇮🇹 Operator/e Italisht ( Edhe pa eksperience)📌Kerkohet: 〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.📌Ofrohet:💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣📢OKAZION!!! Kompania Gjermane XH&P Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Agjente Marke

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kompania Gjermane XH&P kerkon te punesoj  menjehere Agjent Marketing!👉🏻Kerkohet:⚡Eksperienca nuk eshte domosdoeshme.👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.🔋Energji, pozitivitet dhe ambicje per te fituar...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Universiteti Katolik Zoja E Keshillit Te Mire Ofron Vend Te Lira Pune :RESPONSABILE UFFICIO ACQUISTI

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/02/2021
RESPONSABILE UFFICIO ACQUISTI DELL’OSPEDALE CATTOLICO “NOSTRA SIGNORA DEL BUON CONSIGLIO”Descrizione e Responsabilità del RuoloL’Ufficio Acquisti, in stretta collaborazione con il Direttore Generale, cura gli adempimenti commerciali e contr...
 • Profesioni: RESPONSABILE UFFICIO ACQUISTI
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2021
Tirana

Universiteti Katolik Zoja E Keshillit Te Mire Ofron Vend Te Lire Pune.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/02/2021
AVISO PER LA SELEZIONE DEL RESPONSABILE UFFICIO RISORSE UMANE DELL’OSPEDALE CATTOLICO NOSTRA SIGNORA DEL BUON CONSIGLIO.Descrizione e Responsabilità del RuoloLa Direzione delle Risorse Umane definisce, in collaborazione con le altre Direzioni azi...
 • Profesioni: RESPONSABILE UFFICIO RISORSE UMANE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2021
Tirana

Punonjese Prodhimi Brumi

Ish parku autobuzave Pagesa: Me Marreveshje
Kerkojme punonjese per prodhim brumi Per me teper mund te na kontaktoni ...
 • Profesioni: Punonjese prodhimi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

KERKOHET PERGJEGJES FABRIKE PRODHIMI (M)

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kompania Janko Tirana kerkon pergjegjes fabrike prodhimi produkte betoni. Kriteret : Mosha 35 - 60 vjec. Te kete mbaruar arsimin e larte (kusht jo i domosdoshem). Eksperience pune ne profil te ngjashem. Njohurite mekanike ose te lidhura me ...
 • Profesioni: Pergjegjes
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 10/01/2021
Tirana

Inxhinier Servisi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albanien Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/01/2021
Objektivat e punës • Instalojë, konfiguroj, mirëmbaj dhe riparoj aparaturat mjekësore si dhe trajnojë përdoruesit. Profili i kërkuar • Kandidati duhet të ketë mbaruar fakultetin Elektrik, Elektronik ose fusha të ngjashme •...
 • Profesioni: Inxhinier Servisi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/01/2021
Tirana

KERKOHET MOTORRIST

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 10/02/2021
KERKOHET MOTORRIST PER SHPERNDARJE PJESE KEMBIMI Dyqani te zona Laprakes. Orari 8:30 deri ne 5:00 . E diela pushim ...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/01/2021
Tirana

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   -...
 • Profesioni: banakiere,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Bar Chloe 2 Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Zogu i zi ,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Bar Chloe 2 kerkon te punesoje kamariere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pu...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Pizza Issus Kerkon Te Punesoje Picajol

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Pizza Issus kerkon te punesoje picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 20-25 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.⚫Ofrohen :...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account Manager - Gjuha Italiane ◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 👉🏻Ofrohet:⚡Hot Traffic cdo dite.💸Page...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Te Punesoje Sanitare Dhe Recepsioniste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-Sanitare -Recepsioniste (te dije gjuhen angleze)✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne -Te jene te sjellshme dhe te qeshura...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje-Banakier/ barist✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitivKlaton bistro & coffe ofro...
 • Profesioni: Banakier/ barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Nest Read Drink Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Dhe Motorrist

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Read Drink kerkon te punesoje-kamariere femer-motorrist me motorrin e kompanise ✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet-te jene te shkathet dhe pozi...
 • Profesioni: KAMARIERE, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

Hotel Ferrari Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Menaxhere Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Ferrari kerkon te punesoje:-recepsioniste-menaxhere marketingu✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience ne hoteleri🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive🏬Hotel Ferrari ofron kus...
 • Profesioni: Recepsioniste,Menaxhere marketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Durres

🗣️Bar Milano Kerkon Te Punesoje Dy Kamariere ( Vajza)

Rruga Vath Turja, Durrës, Albania Pagesa: 30,000 Leke
⚡"Bar Milano"  Hap dy vende te lira pune ne pozicionin Kamariere.👉🏻Kerkohet: ◻️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.◻️Deshire dhe vullnet per te punuar. ◻️Seriozitet dhe korrektes ne pune.&...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 02/03/2021
Tirana

Ishulli I Shijes Kerkon Te Punesoje Motorrist .

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ishulli i shijes kerkon te punesoje motorrist .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Me motorrin e vet.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Eat Me Fast Food Kerkon Te Punesoje Fast Foodier Dhe Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me fastfood kerkon te punesoje:-fast foodier-motorrist me motorrin e kompanise✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet-te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📍Adresa: Qytet Stude...
 • Profesioni: Fasfoodier Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

Next Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere

Rruga Lluke Kacaj, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Next Lounge Bar kerkon te punesoje  kamariere (mundesisht  femer)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Bar Caffe Kerkon Te Punesoi Sanitare 4 Ore Ne Dite

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Caffe kerkon te punesoi sanitare 4 ore ne dite✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne-Te jene te sjellshme dhe te qeshura me klientet dhe stafin🔴Bar Caffe ofron kushte te mira pune💵...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese (te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine) :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me st...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe t...
 • Profesioni: Banakier/ e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te perfo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Banakier\e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Chloe kerkon te punesoje:-banakier ose banakiere ✅Kriteret e punes-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te te sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin-te jene te shkathet dhe pozitive 🔴Bar Chloe ofron kushte...
 • Profesioni: BANAKIER OSE BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Fabrika E Letres Nikol Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Varri i Bomit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Fabrika e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes - Agjent shitje ose menaxher shitje ne zonen e Tiranes.(per marketet)- Mekanik me adrese pune ne Shkoze.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :&nbsp...
 • Profesioni: Agjent/menaxher shitje, mekanik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Ndihmes Picier.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene ...
 • Profesioni: kasiere ,ndihmes picier.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Artist Restoro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Artist Restoro Lounge kerkon te punesoje  ndihmes kuzhinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Operatore Ne Anglisht ( USA Company)

Rruga 21, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kushti kryesore eshte gjuha angleze. Preferohet te jete vajze/grua. Pozicioni i punes eshte customer service representative ne nje kompani ne USA. Do te punohet nga shtepia, rreth 40 ore ne jave. Orari i punes eshte nga ora 14:00-22:00. Per te ca...
 • Profesioni: Customer Service
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Dens Bar Kerkon Banakier/e Dhe Sanitare

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet banakier/e dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Pattiserie Francaise Kerkon Te Punesoje Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Pattiserie Francaise kerkon te punesoje shitese.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rrruga Mikel Maruli Pagesa: Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te kene paraqitjen ...
 • Profesioni: Kamariere dhe hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon Operator/e Ne Gjuhen GREKE 🇬🇷

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon operator/e  ne gjuhen Greke !!!👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Kerkon Agjente Forex Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️🇬🇧Anglisht🇩🇪Gjermanisht〽️Kerkohen vetem me eksperience.💸Page baze shume te kenaqshme.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.🎯Per cdo informacion mos ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇩🇪- Gjermanishte🇬🇧- Anglishte 👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣Kerkohet Asistente/Recepsioniste Ne Klinike Mjekesore

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje asistente/ recepsioniste.👉🏻Kerkohet:◻️Eksperienca perben avantazh.◻️Gjuhet e huaja perbejne avantazh.◻️Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese◻️Te jete e devotshme dhe e d...
 • Profesioni: Asistente/Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/03/2021
Tirana

🔈 Omega Solutions Group Kerkon Angjente Telefonik Ne Fushen Financiare(forex)

Tiranë, Albania Pagesa: 350 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet: -Anglisht-Spanjisht-Italisht🔴Eksperienca nuk eshte e domosdoshme.💵 Paga baze eshte duke filluar ...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Menaxher/agjent Shitjesh Ne Fushen E Bojrave

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/01/2021
Pershendetje, Daylux shpk, lider ne tregun e bojrave, kerkon menaxher/agjent shitjesh me eksperience. Ne jemi krenar per ekipin tone, cilesine e produkteve dhe kujdesin ndaj klientit! Si menaxher/agjent shitjesh jeni ne vijen e pare per sherbi...
 • Profesioni: Agjent shtjesh
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 05/01/2021
Tirana

Kerkohet Staff

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/01/2021
Lounge bar +31 kerkon ekonomiste me orar te plote. Te interesuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Ju falemiderit ...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 30/12/2020
Tirana

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke Aplikimet deri me: 11/12/2020
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/12/2020
Tirana

📣Kompania Ecommerce Albania Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 22/11/2020
🇮🇹 Italisht🇪🇸 Spanjishte- Retention- Team Lider〽️Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex .⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.💶Page ...
 • Profesioni: Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirana

Vend Pune Per Korrier/Postier

Rruga At Zef Pellumbi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/12/2020
Kompania Mr.Courier , Kompani ne fushen e transportit sherbimeve Postare dhe Logjistike kerkon te punesoje : 1.Korrier me motorr ne Tirane Te kete mbaruar arsimin e mesem,te zoteroje leje drejtimi automjeti(patente) te klasit B mbi tre vjet o...
 • Profesioni: Korrier / Postier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/11/2020
Tirana

Pastrim Kimik Aroha Kerkon Te Punesoje Punonjese

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/11/2020
Pastrim Kimik Aroha kerkon te punesoje punonjese👉🏻Kriteret e aplikantit:▪️Te kete eksperience pune te meparshme.▪️Te jete etike dhe te shfaqe integritet.👉🏻Ofrohet:Kushte te mira puna dhe pagesa te kenaqshme.📍Adresa:Rr.Gjergj L...
 • Profesioni: Punonjese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 29/10/2020
Tirana

KERKOJ BANAKIERE

Rruga Uleza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/11/2020
Kerkoj banakiere per lokal, me eksperience mosha mbi 40 vjec. Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: BANAKJERE
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 28/10/2020
Tirana

Kerkohen Agjente Shitje

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/10/2020
eCommerce Albania Shpk, prezent në të gjithë Shqipërinë, duke zgjeruar biznesin e saj kërkon bashkëpunetorë/e me eksperiencë minimale, në fushën e shitjes të produkteve të ndryshme. Kandidatët/et e përzgjedhur duhet të jenë dinamik...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirana

Kerkohet Kamarier

Rruga Pandi Dardha, Tiranë, Shqipëria Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/05/2021
Bar PANTERA kerkon kamarier me eksperience pune , kushte shum te mira pune , kontak ne watsap ! ...
 • Profesioni: kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/09/2020
Tirana

💥Meteor Bar & Coffee Kerkon Kamarier💥

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/09/2020
📣Meteor Bar & Coffee☕ kerkon te punesoje: KAMARIER📌Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:•Me ose pa eksperience•Te kete aftesi shume te mira komunikuese•Te kete integritet ne pune•Te jete i shkathet dhe te shfaqe pozitivit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/09/2020
Tirana

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/09/2020
•Oslo Bar kerkon banakiereTë jetë me eksperiencë te mepareshme pune.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientet. Të jetë pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.Pages te kenaqe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2020
Tirana

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 07/06/2020
📣Oferte puneKerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane.Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushimPozicioni: Operator telefonik.Ofrojme:✅* Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL) ✅* Ambje...
 • Profesioni: Operatore Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirana

Account Manager

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 31/01/2020
Kerkohen Account Manager ne gjuhet" Italisht- 5 pozicione te lira Gjermanisht - 5 pozicione te lira Spanjisht - 8 pozicione te lira Jemi ne kerkim te kandidateve qe permbushin njekohesisht keto kushte baze: 1.Te kene aftesi shume te mira...
 • Profesioni: Menaxher
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2020
Tirana

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit Pagesa: Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier.Preferohet te jete me eksperience pune.Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme.Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim