📅 oferta pune tek blloku garda liqeni artificial stadiumi dinamo tirane

🕵 Online 45 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje
Tirane

Brix Lounge Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Brix Lounge Bar kerkon te punesoi :Kamriere femer Ndihmese Banakiere femerTe kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene poztitive dhe me integritet ne pune Te jene ambicioze dhe te perkushtuara ne pune...
 • Profesioni: Kamariere Ndihmese banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...
 • Profesioni: Chief Accountant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Mobileri Trilenio Kerkon Te Punesoje Mobilier Dhe Marangoz 🚪⚒

Mullet, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Moblieri trilenio kerkon te punesoje:- Mobilier-MarangozKriteret e aolikuesit:✅Te jene me eksperience pune te meparshme ne kete sektor.✅Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.📍Adresa: Mullet, Tirane  ...
 • Profesioni: Mobilier, Marangoz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Basic Snack Bar Kerkon Staf

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Basic Snack Bar kerkon te punesoi:Kamarier/eBanakier/eKriteret e kandidateve:Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientet Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene ambicioz dhe te perkush...
 • Profesioni: Kamarier/e Bankier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

💥EAT ME Kerkon Personel💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌EAT ME kerkon personel•Fastfoodier•Picajol📎Kerkohet:▪️Eksperience e meparshme pune▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet▪️Te jene korrekt dhe etik ne p...
 • Profesioni: •Fastfoodier •Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Punësoheni Në Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dëshironi të punësoheni në Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punësimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës në Gjerman...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kërkohen të punësohen vajza  të moshës 21 vjeçe deri në 33 vjeç në pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejnë kursin Certifikohen dhe punësohen  direkt me kontratë të rre...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

ME'MU BAR KERKON STAF

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ME'MU Bar kerkon te punesoi:Kamarier/eBanakier/eKriteret e kandidateve :Kamarier/e te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene te...
 • Profesioni: Kamerier/e Banaker/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🗣 Kerkohen  te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Gjermanisht 🇩🇪▪️Spanjisht 🇪🇸e▪️Italisht 🇮🇪👉Kriteret e aplikuesit:▪️Disponibiliteti: Full-time⏰▪️Page baze+ bonuse te kenaqshme...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣Kompania SAMOA UC GROUP Kerkon Operatore Dhe Supervizore Per Fushaten Vodafone Casa

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania SAMOA UC GROUP kerkon :👉🏻50  Operatore 👉🏻3 SupervizoreGjuha italiane,fushata :Vodafone Casa🔶Ofrohet:🔸 Trajnim🔸 Sistem pune me orare part time/full time🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient pune dinamik🔸 Kontrat...
 • Profesioni: Operatore, Supervizore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje:•Banakier •Recepsionist•Kamerier📎Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Te kene integritet ne pune.-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.📎Ofrohen:-K...
 • Profesioni: Banakier Recepsionist Kamerier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘 Big Bite kerkon  te punesoje : - Menaxher/e- Kasiere- Kuzhinier/e - Magaziniere - Shofer magazine- Shofer (Delivery)🔶 Kandidati per menaxher/e  duhet te plotesoje  kriteret e pun...
 • Profesioni: Kuzhinier/e ,magazinier,shofer magazine,shofer delivery
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 25/09/2020
Tirane

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX -BrokerKriteret e kandidatit•Të jene me ose pa eksperiencë  në këtë fushatë ;Ofrojmë:•Bonuse konkuruese •Ambient komod dhe mot...
 • Profesioni: Operator Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: 60,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!!🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.☑️Fitime te pakufuzuara...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/10/2020
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Krepier/Krepiere- Punetor🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kli...
 • Profesioni: Krepier/e ,punetor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Buke Pjekes Pasticier Ndihmes Pasticier Dhe Deliver Student Per Mbasdite Me Biciklet

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 01/10/2020
Kerkojme punetore me ose pa eksperience pune ...
 • Profesioni: Delivery,pasticier,
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

Technical Consultant – DB & Middleware Administrator

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/10/2020
Location: Tirana, AlbaniaType of employment: Full timeJob Opening: Technical Consultant – DB & Middleware Administrator Main Area of Responsibilities:Develop and maintain technical skills for installation, configuration a...
 • Profesioni: Technical Consultant – DB & Middleware Administrator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🗣 Kerkohen  te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Gjermanisht 🇩🇪▪️Spanjisht 🇪🇸e▪️Italisht 🇮🇪👉Kriteret e aplikuesit:▪️Disponibiliteti: Full-time⏰▪️Page baze+ bonuse te kenaqshme...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Technical Consultant – Digital Banking

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/10/2020
Location: Tirana, AlbaniaType of employment: Full timeJob Opening: Technical Consultant – Digital BankingMain Area of Responsibilities:Develop and maintain technical skills for installation, configuration and administrat...
 • Profesioni: Technical Consultant – Digital Banking
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Functional Consultant Digital Banking

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/10/2020
Location: Tirana, AlbaniaType of employment: Full timeJob Opening: Functional Consultant Digital BankingMain Area of Responsibilities:Key team member to on Digital projects providing accurate and efficient consultancy supp...
 • Profesioni: Functional Consultant Digital Banking
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

DevOps – Digital Banking

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/10/2020
Location: Tirana, AlbaniaType of employment: Full timeJob Opening: DevOps – Digital BankingMain Area of Responsibilities:Develop new functionalities and Customization for Digital Banking products using Java EE and Oracle...
 • Profesioni: DevOps – Digital Banking
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Kerkojme Punetore Me Ose Pa Eksperience Pune

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 01/10/2020
buke pjekes  pasticier  ndihmes pasticier  dhe deliver student per mbasdite me biciklet ...
 • Profesioni: Delivery,pasticier,
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 23/09/2020
Tirane

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/10/2020
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔👉Kriteret e Kandidatit :▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹▪️Te kete eksperiencte minimale te pakten 1 vit...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

Kerkohet Farmaciste Me Provim Shteti(Algo Farma)

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 27/09/2020
Farmaci AlgoFarma kerkon farmaciste me eksperience pune ,me provim shteti per turnin e pasdites 15:00-21:00Kushte shume te mira pune ,staf bashkepunues. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit [email protected] e diskut...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Sarande

📣 Night Club Kerkon Te Punesoje Bodyguarde 069 339 2200

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉 Security/Bodyguard▪️Te jete me eksperience pune te meparshme.▪️Orari : 22:00-06:00▪️Akomodimi i siguruar....
 • Profesioni: Security/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Top Pharma Kerkon Farmaciste.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Top Pharma kerkon farmaciste.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene me provim shteti.- Te jene te gatshme te punojne me turne (turne te alternuara).👉Orari i punes :- 5 here ne jave orar 5 oresh- 1 here ne jave orar 8 oresh- ...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🟢 Bar Lulishtja Kerkon Te Punesoje Kamarier.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Lulishtja kerkon te punesoje kamarier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive d...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

🔈 Pizzeri Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja Pagesa: Me Marreveshje
 Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Krepier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.-Te jene pozitive dhe me integrit...
 • Profesioni: Motorrist,krepier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

📣 Lavazh Special Kerkon Staf.

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 📌 Lavazh Special kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Lavazhier- Tapicier👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 18-40 vjec.- Te jene te ...
 • Profesioni: Lavazhier,tapicier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Krepier/Krepiere- Punetor🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kli...
 • Profesioni: Krepier/e ,punetor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet Pagesa: 35,000 Leke
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 20-35 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pu...
 • Profesioni: Bariste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Chloe Bar Lounge Kerkon Kamariere Femer.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Chloe Bar Lounge kerkon kamariere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Bliss Coffe Lounge Kerkon Sanitare.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Bliss Coffe Lounge kerkon sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te punojne turn i pare.   -  Mosha deri 50 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poz...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria Kerkon Te Punesoje Furrexhi.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🟠Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria  destinacioni me i ri Italian ne Tirane ofron vend te lire pune ne pozicionin furrexhi .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme p...
 • Profesioni: Furrexhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔👉Kriteret e Kandidatit :▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹▪️Te kete eksperiencte minimale te pakten 1 vit...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

🔈 Laguna Pizza & Ice Cream Kerkon Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Laguna Pizza & Ice Cream kerkon shitese .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te punojne ne oraret e turnit te dyte  14 :00 - 22:00 dhe 15:00 - 23:00   - Te kene eksperience te me...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Punonjese kreperie (femer)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene t...
 • Profesioni: Picajol,punonjese kreperie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier.👉Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 355& Partner SH.P.K Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike 🇮🇹

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
📣 355& Partner SH.P.K ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator Telefonik  ne fushen e Kredise Personale, Cessione del Quinto.Kompania ka nje eksperience mbi 10 vjecare qe operon ne tregun Italian.👉Kriteret e aplikuesit:〽️ ...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Leda-G Kerkon Te Punesoje Parukiere Dhe Masazhiere 💇🏼‍♀️, 🧖‍♀️

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Leda-G kerkon te punesoje:-Parukiere💇🏼‍♀️- Masazhiere🧖‍♀️Kriteret e Aplikuesit:Te kete eksperience pune ne fushen e estetikes.Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet.💶Operojme me formen e pageses 50:50 te fitimit te gjener...
 • Profesioni: Parukiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 25-40 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Bar Coffe Restaurant Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffe Restaurant kerkon te punesoje kamarier/kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

🔈 Eden Park Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eden Park kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/kamariere - Banakier/banakiere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier/e ,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem.-  Eksperienca...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive  dhe te perkushtuar ne pune.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme  dhe siguracione.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulish...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:🇬🇧 Anglisht🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪👉Kriteret:〽️ Eksperience pune minimum 3 m...
 • Profesioni: Agent Forex, Team leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

🟠 Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem  te punojne me turne....
 • Profesioni: Shites mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Durres

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem Pagesa: Me Marreveshje
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel:✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem.📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim...
 • Profesioni: Kuzhinier, Recepsionist/ e, Kamarier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Personel

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon personel:- Krepier -Picier -Banakier Kriteret e aplikuesit:Ekperienca eshte kriter i domosdoshem.Te jene te afte per te menaxhuar fluksin ne pune.Te jene etike me stafin dhe klientet.Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te k...
 • Profesioni: Krepier, Picier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Flaer Food & Drink Kerkon Kamarier /kamariere

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Flaer Food & Drink kerkon kamarier/e .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon: 👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vet...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 23/09/2020
Tirane

📣 Bar Caffe Shiro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Galeria ish Kinema 17 Nentori Pagesa: Me Marreveshje
Bar Caffe Shiro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier/kamariere- Banakier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te mepareshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dh...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

🗣Kerkohen Agjente Shitjesh Ne Tirane🗣

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Kriteret e kandidatit :🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec.🔹Pagesa baze + perqindje%...
 • Profesioni: Agjente shitjesh
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 22/09/2020
Tirane

📣 Shanti Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Shanti Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔹Kamarier 🔹Banakier/e🔹Sanitare🔹Kuzhinier snack🔻Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes :  - Te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Kamarier,banakier/e,sanitare ,kuzhinier snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj.Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes :- Kuzhiniere- Shitese- Agjent shitjesh🔹 Kriteret e ...
 • Profesioni: Kuzhiniere , shitese,agjent shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔸Kompania Cebilon👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme?🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren.❗Nuk ...
 • Profesioni: Agjente terreni
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Kompani Marketingu- Kerkon Agjentë Në Terren

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▪️KOMPANI MARKETINGU  lançon ofertën e punësimit për :▪️ Agjentë në Terren🔹Kriteret e Kandidatit:▪️ Të kenë ekperiencë të meparshme në ketë sektor▪...
 • Profesioni: Agjente ne Terren
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Kancelaria King Office Kerkon Te Punesoje Shitese

Fresk, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Kerkohet Shitese per Kanceleri▪️Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene  te disponueshme per turnin...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)🇬🇧

Zogu i Zi Pagesa: 400 Euro
👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT✅Paga baze duke filluar nga 400€ plus bonuset shume te mira,📌Keni nje mundesi te arte qe ju mundeson te keni te ardhura mujore pa limit nese keni deshiren te punoni.  📍Adresa: Zogu i Zi👉Ju mirepresim ...
 • Profesioni: Operator Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonike

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🗣Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Anglisht▪️Gjermanisht ▪️Spanjisht ▪️Italisht▪️Greqisht (me ose pa eksperience)👉🏻Në pozicionet:• Agjente telefonike• Retention&n...
 • Profesioni: -Operatore -Retention -Supervizor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣Kerkohen Operatore Telefonik 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪🇸, 🇸🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣Kerkohen operatore telefonik ne gjuhet:🇮🇪Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 🇸🇪 Suedeze▪️Kriteret e aplikuesit:👉🏻Te kene njohuri te mira ne gjuhet perkatese.👉🏻Te jene me ose pa ekperience.👥Te jene te komuni...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

📣 Per Lo Sviluppo Di Questo Business E Per L’apertura Di Nuove Sedi Stiamo Ricercando

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/09/2020
👉20 ADDETTI/E TELESELLING CONSUMER E BUSINESS per:✅ Energia ✅ Gas ✅ Internet ✅ Telefonia fissa e mobile.Le risorse si occuperanno della gestione dell’attività di teleselling consumer e business.Al nostro interno abbiamo costruito un a...
 • Profesioni: Operatore telefonico
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

Kerkohet Kamarier

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke Aplikimet deri me: 01/10/2020
Papion Bar, perballe Farmaci Daja, kerkon kamarier me eksperience. Paga dhe bakshishet jane te kenaqshme, gjithashtu edhe vendendodhja e lokalit. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 20/09/2020
Tirane

Kerkohet Banakier

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 11/12/2020
Papion Bar, perball Farmaci Daja, kerkon banakier me eksperience. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Kerkohet Pastruse

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke Aplikimet deri me: 10/11/2020
Papion Bar, perballe Farmaci Daja, kerkon pastruse....
 • Profesioni: Pastruse
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

CANDOR GROUP SPA OFRON MUNDESI PUNESIMI SI AGJENT SHITJE/KONSULENT

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 31/07/2021
Kerkojme agjent shitje/konsulent per fushen e impianteve per trajtimin e ujit Kerkojme: - njohje te gjuhes italiane - te kene mundesi te punojne ne zonen Tiranes Ofrojme: - pagese baze 40.000 leke + bonus - orari fleksibel per tu vendo...
 • Profesioni: agjent shitje/konsulent
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 18/09/2020
Tirane

Kërkohet Arkitekt/Inxhinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/10/2020
Studio arkitekture kërkon të punësojë arkitekt/inxhinier ndërtimi që kanë përfunduar studimet vitet e fundit. Të interesuarit duhet të kenë interes në zhvillimin e karrierës në fushën e efieçencës së energjisë në ndërtesa. T...
 • Profesioni: Auditues energjetik
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 17/09/2020
Tirane

Da'so Bar & Pizza Kerkon Te Punesoje Motorriste

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'so Bar & Pizza kerkon te punesoje :Motorrist Kriteret e aplikuesit: Te jete me eksperience te mepareshme pune.Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune.Adresa: Xhanfize Keko  ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

Bar Coffee Selita Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffee  Selita kerkon te punesoje personel:👉🏻Banakier 👉🏻Kamarier👉🏻Sanitare👉🏻Lavazhier 🔸Kriteret e aplikuesit:- Te jene me ekperience  pune te meparshme.-Te jene te sjellshme me stafi...
 • Profesioni: Banakier, Kamarier, Sanitare, Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

NOBU BAR LOUNGE Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔸NOBU BAR LOUNGE kerkon te punesoje:- Kamarier(M)-Kamariere(F)🔸Kriteret e aplikuesit:Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme.Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.Te jene te afte te permbushin objketivat e paracaktuara...
 • Profesioni: Kamarier (M), Kamariere (F)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Prive Lounge Bar kerkon te punesoje :✅Kamariere ✅BanakiereKriteret e kandidateve:Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme.Te jene te afte te permbushin objektivat e paracaktuara.Te jene etike me stafin dhe klientet.Adr...
 • Profesioni: Banakiere, Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 22/09/2020
Tirane

Zgara Arli Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Zgara Arli kerkon te punesoje personel:Kamarier ose kamariere 🍻Sallatiere 🥗Kuzhinier 🍗👉🏻Kriteret e aplikuesit :Te jene me eksperience pune te meparshme.Adresa: Rruga Mikel Maruli, ngjitur me Union Bar...
 • Profesioni: Kamarier/e, Sallatiere, Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna...
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 25/09/2020
Tirane

👉🏻Puno Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira kom...
 • Profesioni: Pune online
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

Agjent Turistik

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 16/10/2020
“Top 7 Agency Travel and Rental Cars” ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin Punonjes ne agjenci udhetimi ( F/M) Kerkesat: -Te kete perfunduar studimet universitare; - Eksperience te meparshme ne agjensi udhetimesh...
 • Profesioni: agjente turistike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/09/2020
Tirane

Punesim Ne Dyqan Fizik, Ne Sektorin E Shitjes Dhe Sherbimeve Online Te Rrjeteve Sociale.

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 01/10/2020
ENZO ATTINI eshte kompania e cila ofron Ora premium autentike dhe aksesore te tjere ne te gjithe Boten, nepermjet shitjeve online. Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht d...
 • Profesioni: shitje dhe sherbime
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 14/09/2020
Tirane

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/10/2020
te Jete i,e afte per pune te kete nJohuri te gJuhes turke ...
 • Profesioni: Asistente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/09/2020
Tirane

Kerkoj Operatore Per Gjuhen Spanjolle

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
Kerkoj operatore per gjuhen spanjolle ne fushen forex me ose pa eksperienc Rroga baze 450 euro + bonuse te kenaqshme Full time fundjava pushim ...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 13/09/2020
Tirane

Ofrohet Pune/ Shitet Biznes

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 01/05/2021
Biznesi eshte ne fushen e fotografise ne qoftese ju pelqen fotografia dhe jeni nje i ri ose e re dhe doni nje pune part time qe tju sigururoje te ardhura te mira kjo pune eshte per ju. Puna behet ne terren me aparat Polaroid qe ben foto ne cast, dhe...
 • Profesioni: Fotograf
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/09/2020
Tirane

SALES ASSISTANT

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
We are hiring!Nese ke nje pasion per moden dhe ke nje eksperience ne shitje, behu pjese e Coin Tirana duke derguar CV-ne tende ne adresen:📧[email protected]
 • Profesioni: Sales assistant
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/09/2020
Tirane

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Puesoje Punetore Byreku

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: 28,000 Leke
 🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Punetore Byreku⏰ Punetore Byreku per turnin e pare👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune📍Adresa: Rruga Sotir K...
 • Profesioni: Punetore Byreku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

🗣️ Fast Food - Piceri Mevlani Kerkon Motorrist 🏍️

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️ Fast food - Piceri Mevlani kerkon te punesoje -Motorrist 🏍️👉Kerkon motorrist per turnin e pare dhe te dyte.👉Paga 30 000 leke te reja 💸📍Adresa:  Rruga "Sotir Kolea" , prane universitetit Metropolitan. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/09/2020
Tirane

Kamarjer

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke Aplikimet deri me: 30/10/2020
Lake View Bar kerkon te punesoje nje kamarjer me eksperience,mbi 18 vjec! Kushte te mira pune Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/09/2020
Tirane

🗣 Stockholm Coffee&Lounge Kerkon Ndihmes Banakiere

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣 Stockholm Coffee&Lounge kerkon Ndihmes Banakiere👉 Kriteret e aplikuesit:▪️Te jete me ose pa eksperience.▪️Mosha 18 deri ne 27 vjece 👉Orari me turne:▪️Turni i pare 07:00-15:00▪️Turni i dyte 15:00-23:00👉P...
 • Profesioni: Ndihmes Banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 09/09/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim