pianur

Shiten 2 Krevate Treçerek

Tirane | Zone Periferike Shiten 2 krevate treçerek ( jo tek 120 me 190 ) me dysheke cilesi te mire , me hapje me mekanizem , te kompletuar çmimi i blerjes 90.000 leke shiten te dy 50.000 leke per arsye ndryshim arredimi 2 m...
21/10/2020 13:48

Shitet Tavoline Buke Me Hapje Dhe 4 Karrige

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel. ...
20/10/2020 15:58

Super Oferte Kendesh

Tirane | Zone Periferike Super oferte kendesh me cmim te arsyeshem 30,000 me permasat standarte 280x280...
20/10/2020 14:32

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
18/10/2020 12:06

Shitet Kuzhina

Lushnje | Qender ~shite kuzhina ne gjendje shume te mire ~kuzhina eshte e kompletuar ~gjeresia e saj eshte 6 metra sa faqa e murit~kushina eshte shume pak e perdorur ~cmimi eshte i diskutushem per me teper informac...
17/10/2020 19:28

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
17/10/2020 01:05

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
15/10/2020 13:27

Shitet Lavatriçe Ariston

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatriçe ariston 5 kg ne gjendje shum te mir pune. lavatriçja èshte mekanike e thjesht dhe nuk ka probleme me korentin dhe as me paketa elektronike, per me shume telefononi....
12/10/2020 15:43

Makine Larese

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet makine larese me shtypje te larte mp-hpw. makina esht e re. cmimi 8500 leke te reja ...
09/10/2020 13:17

Express Lavazza

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet express lavazzacmimi 100 euro...
07/10/2020 16:21

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
04/10/2020 01:53

Shitet Krevat Spitali

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
03/10/2020 13:05

Kolltuk Material Kamoshi

Tirane | Laprake Kolltuk ne gjëndje shumë të mirë shum pak i perdorur. copa e kolltukut është e kuqe e errët material kamoshi. mjaft i rehatshëm dhe i aksesueshëm ne çfarëdolloj ambienti. përmasat 100×1...
23/09/2020 01:00

Divane

Tirane | Laprake Shitet 3+2 divane divan (3 persona): 25.000 leke divan (2 persona): 20.000 leke *İn very good condition *so comfortable, large *pillows and cushions covers can be washable at washing machine bu...
22/09/2020 10:26

Dollap Dhome Gjumi Ne Gjendje Shume Te Mire, Tavoline Kompiuteri, Karr

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shes dollap te madh per dhome gjumi. gjendja shume e mire. i ndertuar me dru masiv. ne cmimin e dollapit perfshihet 1 tavoline kompiuteri e cmontueshme qe mund te perdoret per studim nga femijet dje 1...
21/09/2020 13:23

Set Divanesh Ne Gjendje Shume Te Mire.

Tirane | Don Bosko Ofroj divane ne gjendje shume te mire , ne total jane 4 divane , 2 divane jan tek , 1 eshte i madh me kapacitet per 3 persona , 1 eshte me i vogel per 2 persona. per me teper me kontaktoni. cmimi i ...
20/09/2020 13:03

Shitet Playstation3 Ps3 Me 2 Leva Dhe 6 Lojra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet playstation 3 ne foto (origjinal i ardhur nga franca, pak i perdorur) me 2 controller/leva dhe 6 cd lojra: grand theft auto 5, call of duty, fifa 18, battlefield 4, assassin's creed 4, gran t...
19/09/2020 23:36

Dhome Gjumi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet dhome gjumi e kompletuar ne gjendje shume te mire cmimi 35.000 leke te reja per me shume informacion, me kontaktoni!...
18/09/2020 22:39

Shiten 2 Divan

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC Shiten 2 tresha me hapje dhe vend rrobash. cmimi: 130 mije leke. nr tel; 0683312510...
18/09/2020 19:27

Mbajtëse Dysheku (zgarë)

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet mbajtëse dysheku (zgarë), dopjo, king size 200 × 180, metalike, këmbë metalike (6 copë), strukturë metalike, ristela druri dopjo bambo natyrale, Është unike superortopedike, ardhur nga...
17/09/2020 13:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim