Shitet Divan Tresh Me Hapje

Tirane | Zone Periferike shitet divan tresh me hapje. super gjendje....
24/12/2019 21:16

Shitet Pajisjet Elektroshtepiake Te Ardhura Nga Zvicra

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet pajisjet elektroshtepiake te ardhura nga zvicra gjendja shume e mire. kontaktoni ne nr e meposhtem per cmimin e seciles prej tyre....
22/12/2019 23:53

Shitet Kend

Tirane | Zone Periferike Shitet kend ..gjendje shume e mire. cmimi 25,000 leke te reja....
20/12/2019 22:20

Shiten Paisjet Si Ne Foto

Tirane | Zone Periferike Shitet paisjet si me poshte: kalorifer freskuese ngrohese cmimi per te gjitha 6000 leke te reja....
20/12/2019 20:39

Panel Diellor Me Tuba Vakumi.

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Super oferte 450€ vetem per pak ditË. ☀️kursim 100% energjise elektrike ☀️ panel diellor 200 litrosh. ☀️ i pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt) ☀️ panel kontrolli...
20/12/2019 13:28

Lavatrici Indesit

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatrice indesit italiane 9 kg me tharje te plote dhe shume opsione te tjera. esht ekonomike, nuk konsumon shume energji elektrike dhe esht silent (nuk ben zhurme )gjate procesit te larjes. ...
18/12/2019 01:00

Dhome Gjumi Klasike

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet dhome gjumi e kompletuar klasike italiane cmimi 850 euro per me shume informacion, me kontaktoni !...
18/12/2019 00:34

Shitet Vitrina 2m E Gjat Ne Gjendje Super Te Mir

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet vitrina si ne foto shitet vitrina 2m e gjat ne gjendje super te mir na kontaktoni ne tel/viber ne nr e meposhtem....
17/12/2019 23:06

Shitet Divan Tresh Me Hapje. Cmimi: 90 Mije Leke.

Tirane | Fresku/Linze Shitet divan tresh me hapje. cmimi: 90 mije leke. gjendja shume e mire. ...
17/12/2019 13:47

Shitet Biznesi, Prodhim & Paketime Sheqeri (bustin)&akulli

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznesi, prodhim dhe paketime sheqeri (bustin)dheakulli, biznes me fitime shume te mira, 2 makineri profesionale me garanci. makineria e sheqerit paketon 1600 kg ne 24 ore,produktori i akullit...
16/12/2019 22:31

Shitet Frigorifer Banak Per Bar Restorant

Durres | Currilat Shitet frigorifer banak per bar restorant perdorur shume pak dhe funksionon perfekt....
16/12/2019 14:48

Frigorifer Banak

Durres | Qender Shitet frigorifer banak per bare ose restorante. cmimi 600 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...
16/12/2019 02:08

Shiten Mobilje: Kolltuqe Dhe Karrike Si Ne Foto

Durres | Qender Kolltuqet dhe karriket jane ne gjendje si te re. kolltuku tek shitet 60€, dyshi 120€ , karriket 30€/copa....
16/12/2019 00:07

Shiten Kolltuqe Dhe Karrike

Durres | Qender Kolltuqet dhe karriket jane ne gjendje si te re. kolltuku tek shitet 60€, kolltuku dysh 120€ karriket 30€/copa...
15/12/2019 22:48

Kolltuqe Per Lokal

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten kolltuqe per lokal, ne gjendje pothuajese te re. divani tek esht 60 euro ndersa divani dush eshte 120 euro...
13/12/2019 22:55

Set Kolltuqesh

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet set kolltuqesh eshte nje tresh, nje dysh dhe dy tek ne gjendje shum te mire. cmimi 18.000 leke te reja...
13/12/2019 00:59

-divane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet nje divan tresh dhe nje tek ne gjendje shume te mire cmimi 13.000 leke te reja...
12/12/2019 22:49

Divane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet divan tresh me hapje ne gjendje shum te mire cmimi 8000 leke te reja...
12/12/2019 22:47

Tavoline Me 5 Karrige

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline me 5 karrige cmimi 13.000 leke te reja...
12/12/2019 19:26

Dhome Gjumi I Kompletuar

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet dhome gjumi e kompletur permban: dollap me 6 kapake, krevat dopio me dushek cilesore, komo+pasqyre, dy komodina. dhoma esht ne gjendje shum te mire. cmimi 60.000 leke te reja ...
12/12/2019 19:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim