Shitet Televizor 32inch

Elbasan | Qender Shitet tv e markes telefunken gjerman i sapo ardhur 150 euro i diskutueshem...
09/02/2020 23:42

Dritare Dyer

Tirane | Vasil Shanto Blejme shesim dyer dritare te perdorura ...
09/02/2020 12:10

Shitet Tavoline Me 6 Karrige

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet tavoline me 6 karrige, tavolina eshte me xham e sapo blere, e shes per arsye emigrimidhenbsp; 300 euro ...
02/02/2020 19:19

Shiten Hekurat Me Avull Ne Gjendje Te Rregullt Te Posaardhura Nga Gjer

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shes hekurat me avull ne gjendje shume te rregullt te posaardhura nga gjermania.. per info rreth cmimit te secilit kontakto ne nr e meposhtem....
31/01/2020 22:19

Tavoline Zyre.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet tavoline zyre ne forme l, shume pak e perdorur, marka "adore"....
31/01/2020 17:54

Shitet Tavoline E Punuar Me Dru

Korce | Qender Shitet tavoline e punuar me dru arre dhe leng xhami....
27/01/2020 22:42

Samsung Tv

Tirane | Zone Periferike Shes tv samsung 32" dvbt2 ...
27/01/2020 16:46

Shitet Bolier Tesy

Tirane | Zone Periferike Shitet bolier tesy 80 liter,rezistenca 2000w.porosit online dhe ua sjellim ne...
22/01/2020 23:28

Shes Lavatrice Beko

Tirane | Zone Periferike Shes lavatrice ne gjendje shume te mire pune.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion...
22/01/2020 22:03

Shitet Lavatrice Electrolux 7kg

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet lavatrice electrolux 7kg pothuajse si e re pak muaj eshte perdorur, garanci 6muaj, klasi a+ ekonomike, me shume opsione larje, super silent ne punim, ofrojme transport falas brenda tiranes...
21/01/2020 23:44

Shiten Mobilje

Tirane | Zone Periferike Shiten 3sh(me krevat per fjetje) 2sh . gjendje shume e mire.cmimi: 14000 leke te reja.kontaktoni ne numrin e celularit....
15/01/2020 23:17

Mobilje Per Zyre

Durres | Qender Mobilje zyre tavoline + karrigeeshte ne gjendje te mire shum pak e perdorurcmimi 400€ i diskutueshemkontaktoni ne numrin e celularit!...
14/01/2020 23:00

Shiten Elektroshtepiake Te Ardhura Nga Gjermania

Tirane | Kodra e Diellit Shiten :sobe inkaso -- frigorifer privilegj -- lavastovilje  siemens --  lavatriçe bosch -- 2 tv 32 polsh samsung dhe panasonik -- vidator te fabrikes makita.te gjitha keto pajisje kane ardhur nga ...
11/01/2020 23:30

Shiten Set Divanesh 3-2-1

Tirane | Don Bosko Shiten set divanesh 3-2-1 super gjendje (treshi me hapje ) per cmimin me kontaktoni ne nr e tel...
11/01/2020 10:04

Shitet Kendi

Durres | Zone Periferike Shitet kendicmim i arsyeshem:dhenbsp; 60,000 leke te reja...
09/01/2020 22:13

Shitet Kuzhina 4 Meter Ne Gjendje Te Re.

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kuzhina 4 meter ne gjendje te re. ngjyra: panadhe vishnje. kuzhina eshte si e re dhe shume pak e perdorur. gjendja duket edhe ne foto. me kontaktoni ne nr e meposhtem. faleminderit! . ...
01/01/2020 22:00

Shes Hekuj Te Porsa Ardhur Nga Gjermania Ne Gjendje Te Rregullt

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shes hekuj te porsa ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt secili prej tyre ka cmim te ndryshem per info me telefononi...
27/12/2019 00:30

Shitet Aparati I Kafes Automatik Simense Origjinal Made In Switzerland

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet aparati i kafes automatik simense origjinal made in switzerland, i perdorur por ne gjendje te mire. aparati eshte fjala e fundit e teknologjise per kafe expresso makiato kapuchino, bambi qaj e...
26/12/2019 22:52

Okazion Ekspres Me Bustina Gjendia A+++

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Okazion ekspres me bustina gjendia a+++ cmimet per secilen jane ne fotot e meposhtme se bashku me pajisjen. telefononi ne nr e meposhtem! faleminderit!...
26/12/2019 22:11

Shiten Kendet E Perdorur Si Ne Foto

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten kendet e perdorur si ne foto me shume informacion mund te merrni duke telefonuar ne nr e meposhtem....
24/12/2019 23:45

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim