Shitet Dhome Gjumi

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet dhome gjumi italiane e kompletuar 48,000 leke te reja. vendodhja: tirane ...
29/05/2020 14:00

Shitet Set Divani

Tirane | Zone Periferike Shiten seti si ne foto ..cmim okazion.. ...
21/05/2020 16:01

Shiten Karrige Dhe Tavolina

Durres | Qender Shiten karrige jane 12 cope jeshile dhe gri.tavolina jane 2 cope. cmimi 4000 l copa nga 7500 l qe i kemi blere.jane me qese nga fabrika.arkitekti i lokalit llogariti me shume se c'duhet.mobileri arden...
19/05/2020 13:32

Frigorifer

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet frigoriferi 3 metra dhe me 3 dyer nga brenda.ne gjendje shume te mire punecmimi 1200 euro...
08/05/2020 13:03

Fshese Me Korent

Korce | Qender Shitet fshese me korent cmimi 7000 leke te rejaadresa: bilisht, cangonj...
04/05/2020 21:41

Sobe

Korce | Qender Shitet soba, material gizeperbehet nga 4 vende pjeke adresa : bilisht, cangonjcmimi 25.000 leke te reja ...
04/05/2020 21:35

Dollap Korridori/magazine

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dollapi ka tre ndarje, nje per kepuce, nje per canta e cizme nje per pallto e valixhe ...
17/04/2020 00:16

Shiten Karrige

Tirane | Zone Periferike Shiten karrike  te perdorura, vetem me shumice.kontaktoni per me shume ne numrin e celularit. ...
14/04/2020 10:53

Shitet Krevat Per Femije

Durres | Qender Shitet krevat per femije plus komoja ne gjendje shumedhenbsp;te mire.dhenbsp;...
05/04/2020 22:27

Shitet Lavatrice Aeg Gjermane 6kg

Tirane | Zone Periferike Lavatrice aeg gjermane 6kg 1400 xhiro super gjendje me garanci 1vit cmimi okazion 99€dhenbsp;...
27/03/2020 19:02

Shes Lire Pajisje Zyre Per Arsye Emigrimi

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Shiten lire pajisje zyre per arsye emigrimi. ...
12/03/2020 19:29

Shitet Lavatrice Zanussi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Lavatrice zanussi 6kg ne gjendje perfekte teknike dhe estetike, garancia 6 muaj, ofrojme transport falas brenda tiranes, cmimi okazion 120 euro.dhenbsp;...
28/02/2020 13:36

Shitet Set Divanesh

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet set divanesh 3-she 2-she dhe tek.cmimi :150 mije leke. nr tel: 0683312510...
28/02/2020 10:51

Shiten 2 Divane Treshe

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten 2 divane treshe teper praktik me hapsire per te futur rrobat. cmimi: 170 mije leke. nr tel: 0683312510 ...
28/02/2020 10:35

Shitet Tv Philips Ne Gjendje Perfekte Pune

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet tv philips ne gjendje perfekte pune pa asnje problem.43polsh ekran hdnr tel:0696557858 ...
21/02/2020 12:44

Shiten Kolltuqe Dy Vendesh Te Pershtatshem Per Salla Lojrash.

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten kolltuqe dy vendesh te pershtatshemper salla lojrashgjatesia 120 cmthellesia 60 cmgjendja shum e mirecmimi 3000 lek copa !10 cop ne total!nr: 0696557858...
21/02/2020 12:21

Shitet Lavatrice Italiane Klasi A+

Tirane | Zone Periferike Lavatrice italiane klasi a+ energy ne gjendje perfekte teknike dhe estetike super silent ne punim garancia 6 muaj ofrojme transport falas brenda tiranes cmimi okazion i padiskutueshem fare 15,000 leke...
20/02/2020 00:32

Shitet Tv Lg Super Gjendje Pune

Tirane | Zone Periferike Shitet tv lg super gjendje puneasnje lloj defektivetem 6 muaj i perdorurekran full hd 43 polshcmimi 29,000 i diskutueshem!...
18/02/2020 21:47

Shitet Lavatrice Lg 7kg

Tirane | Zone Periferike Shitet lavatrice lg gjermane 7kg shum opsione larje super silent ne punim.dhenbsp;garcia 6muaj.cmimi okazion 120€dhenbsp;...
13/02/2020 22:34

Shitet Guzhine 350 Cm

Tirane | Zone Periferike Shitet guzhinë 350 cm me aspirator lavaman mbajtese pjatash me bango të re. cmimi 45,000 leke te rejadhenbsp;...
13/02/2020 22:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim