Shitet Koke Krevati Dopjo

Tirane | Zone Periferike Shitet koke krevati dopjo eshte super e shitet me cmim te mire e okaziondhenbsp;ndodhemi ne tirane.kontaktoni ne numrin e celularit....
01/08/2020 15:29

Shiten Makina Qepse

Fier | Qender Shitet linje rrobaqepsie e kompletuar, 18 makina qepse si: lineare, syzator 3fish 4fish 5fish, dygjilpersh, travet, ekleme(makina e birave), makina qe vendos pulle, makina e precinave, hekur profesion...
22/07/2020 18:13

Bolier Baxi So 180 (i Përdorur)

Durres | Qender Kapaciteti 80 litra; çelik, 230 v ̴50/60 hz. i përdorur....
20/07/2020 15:15

Tavoline Mesi Per Sallone

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Tavolina ngjyre kafe, materiali dru, prodhim gjerman, e mirembajtur gati gati e re. ...
15/07/2020 11:55

Set Tavoline + Karige

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Set tavoline + 6 karige per ngrenie, ngjyre mjalti, materiali dru lisi. ne gjendje super te mirembajtura. ...
15/07/2020 11:52

Etazhier

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Etazhier, ne gjendje te mrekullueshme, ngjyre venge, kend per kristalier, me ndriçim. ...
15/07/2020 11:46

Shitet Lavatrice Candy Ne Gjendje Shume Te Mire Pune.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes -kapaciteti 5kg -cmimi 8.000 leke (te reja) -vendndodhja 21-dhjetori tirane tel/whatsapp +355 69 224 5323 ...
08/07/2020 09:36

Shitet Dollap Me Shina+krevat Tek

Tirane | Zone Periferike Dollap me shina + krevat tek. cmimi: 200 mije leke. nr tel: 0683312510 ...
26/06/2020 10:38

Shitet Tavoline Me 4 Karrige

Tirane | Zone Periferike Shitet tavoline me 4 karrige(pa hapje). cmimi: 9000 leke te reja....
25/06/2020 18:06

Shiten Mobilje

Berati | Qendra Librari tavoline tapet ...
25/06/2020 14:45

Shitet Dyshek I Ri Aloevera

Kavaje | Qender Shitet dyshek i ri aloevera, i blere gabimisht , përmast 160×190×20 .adresa kavajeÇmimi 60€...
25/06/2020 09:23

Televizor Qled

Shkoder | Qender Shitet tv samsung qled i ri 55inch (polesh) model q70r,prodhim i 2019 i blere ne itali ...
22/06/2020 15:05

Shitet Lavatrice 6kg

Durres | Qender Lavatrice finlux 6kg-6muaj garanci ne gjendje perfekte teknike dhe estetike cmimi okazion : 125 euro ofrojme transport dhe montim falas ne tirane dhe durres 0682017666 ...
18/06/2020 16:17

Shitet Kend Pothuajse I Ri

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend pothuajse i ri + 2 pupa ( 2.00x1.80) ...
17/06/2020 21:19

Shiten Mobiljet E Perdorura.

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl ~2 divane + tavoline mesi. cmimj: 280 mije leke. ~dollap me super raft permas: 180lartesix100gjatesi. me superraft: 2.60 lartesesi. cmimi: 120 mije leke tavoline per hekurosje. cmimi; 60 mije l...
16/06/2020 15:33

Shitet Koke Krevati

Tirane | Zone Periferike Shitet koke krevati dopjo eshte super e shitet me cmim te mire e okaziondhenbsp;ndodhemi ne tirane.kontaktoni ne numrin e celularit....
16/06/2020 15:29

Tavolina Material Entief Me Dy Poste Pune Per Kollcenter,laboratore Sh

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Tavolina importi per 2 person, qe mund te sherbejne per koll center,qender internet,laborator kompjuterash,laboratore kimie apo laborator te gjuheve te huaja. tavolinat jane te bardha,material entie...
16/06/2020 14:47

Eksprese ( Bustine )

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Eksprese ( bustine )shesim ekspres bustine te markes grimac...
15/06/2020 20:42

Shiten Mobiljet E Perdorura Ne Gjendje Te Mire. Cmimet Ne Fotot Perkat

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl ~soxhorno per tv. cmimi:140 mije leke. ~dollap 6 kapaksh+2 komedina(tamburat) cmimi: 350 mije leke ~tavoline buke me 4 karrige cmimi: 120 mije leke ~kend 2.70x1.80 + 2 pupa. cmimi: 280 mije lek...
15/06/2020 20:41

Lavatrice Hover 8kg A+a Energy

Tirane | Zone Periferike Lavatrice hover 8kg a+a energy ne gjendje perfekte teknike dhe estetike cmimi okazion ipadiskutushem fare 120euro me garanci 0682017666 ...
04/06/2020 18:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim