Mobilje Shtepie

Durres | Qender Shes pormonto e re e pa perdorur ngjyra ne kafe sic e shikoni ne foto ...
14/09/2020 15:17

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
14/09/2020 15:02

Blejme Mobilje Te Perdorura

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blejme mobilje te perdorura dhomagjumi.dollape .kende.divane.koltuqe.guzhina gatimi.mini bere. tavolina ngrenie.etj ju mirepresin tel :0697112292 ose watsapp ...
14/09/2020 11:47

Shitet Frigorifer Samsung

Tirane | Zone Periferike Shitet frigorifer samsung .super i paster.dhenbsp;cmimi: 28,000 leke te reja.kontaktoni ne numrin e celularit!...
14/09/2020 09:11

Shiten Mobiljet Si Ne Fotot E Meposhtme.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Per cdo informacion te metejshem me telefononi ne nr e meposhtem....
08/09/2020 12:23

Kondicioner

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite : bejm montime kondicioneri me cmime me te mira ne treg cmimet e montimit kondicioner 9 -12 - 40 mij lek nese materialet i kini vet pa materiale 80 mij lek kondicioner 18 - 24 - 60 mij lek nese mater...
05/09/2020 20:02

Shitet Tv Led,sony Bravia '40,full Hd Per 200 Euro

Tirane | Komuna e parisit Shes televizor led,sony bravia '40,full hd ne vlere 200 euro ne gjendje shume te mire.mund te telefononi gjate dites per cdo informacion.faleminderit. ...
02/09/2020 15:13

Shitet Sisten Aspirimi Dhe Sobë Profesionale.

Tirane | Komuna e parisit Foto e pare: sistem aspirimi : motor thithje + t + 25 m tub inox + sobe zanussi =vetem 900 euro. nee ju deshironi vetem soben, foto e dyte: sobe zanussi =vetem 500 euro... ne gjendje perfekte te ...
29/08/2020 20:37

Shitet Kendi

Tirane | Zone Periferike Super oferta kendi 30,000 mije leke me permasa 280 me 280 kontaktoni ne numrin e celularit...
27/08/2020 12:24

Hidrosanitare Set

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Set hidrosanitar imperia i perbere nga wc+kapak dhe kaset, bide+mishelator, lavaman+ mishelator, grupi i dushit. pajisjet jane ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorura. ...
25/08/2020 09:00

Sisteme Kondicionimi Aspirimi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Sisteme kondicionimi aspirimi kondicionera te rinj dhe te perdorur servise kondicionerash .. sisteme multi split . oxhaqe. kapa guzhine. na kontaktoni ne nr e telefonit per cmimet e secilave. ...
20/08/2020 18:03

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
20/08/2020 18:02

Shitet Kend 3 Meter Me 1.80cm.

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kend 3 meter me 1.80cm. cmimi: 200 mije leke. me telefononi per me shume info....
18/08/2020 10:13

Shitet Kendi 2.70 X 2.70

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet kendi 2.70 x 2.70 . cmimi: 250 mije leke. - super gjendje. kendi eshte me permasa: 2.70m x 2.70m cmimi: 250 mije leke - me kontaktoni ne nr e telefonit. faleminderit!...
18/08/2020 10:10

Shitet Kendi Megjithe Tavoline Mesi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet kendi megjithe tavoline mesi . shitet kendi dhe tavolina . cmimi : 530 mije lek. gjendja shume e mire...
17/08/2020 09:42

Kondrabufe Ne Shitje

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kondrabufe ne gjendje shume te mire materiali mdf me lyerje gjatesia 2m e 45cm. cmimi 400 mije i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel. ...
14/08/2020 01:27

Pjesë Minibari Për Sallon Me Rafte Xhami

Vlore | Qender Mobilja ka permasat 193cm x 45 cm. ka nje kanate me siperfaqe xhami te dekoruar anesore, 5 ndarje te brendshme me 4 rafte xhami. poshte kanates ndodhen 2 sirtare. bashke me kete jane dhe 4 kembe inok...
08/08/2020 15:35

Shitet Lavatrice Rex 6kg

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Lavatrice rex italiane 6kg klasi a+ ekonomike ne gjendje perfekte teknike dhe estetike garancia 6muaj ofrojme transport falas brenda tiranes cmimi eshte okazion: 110 euro...
07/08/2020 18:48

Tavolina Te Modeleve Te Ndryshme

Tirane | Zone Periferike Bejme prodhimin dhe shitjen e ketyre modeleve tavolinave me shumice dhe pakice, me ngjyra si pas konbinimit tuaj.per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....
05/08/2020 20:50

Shiten Dy Divane

Kavaje | Qerret Shiten dy divane ne gjendje shume te mire, pothuajse te paperdorur. cmimi eshte per dy divane bashke....
04/08/2020 21:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim