televizore

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
21/01/2021 09:30

Mini Gps Gjurmues

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ? keto jane pajisjet qe jua mundesojne tre modele te testuar paraprakisht...
17/01/2021 13:01

Okazion! Shitet Ps4 Me Leve Dhe 7 Lojra

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet ps4 original version me: nje leve red dead redemption 2 fifa 19 far cry 5 far cry new dawn fall out 4 fifa 20 (digital version) nba 2k20 (digital version) dy lojrat (fifa 20 dhe nba 2k...
15/01/2021 22:20

Shiten Laptopet / Aksesore Elektronike

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten laptopet/ aksesoret e meposhtem:essentiel b smart'ultra 1401 14" core i5 1,6 ghz - ssd 32gb hdd 500 dhenbsp;ram4....packard bell i3 4 gb ram 500gb hard disk 17.3 led....asus amd e-450 4 gb ram ...
15/01/2021 13:58

Shitet Tablet Mls Alu Pus 4g

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shes tablet mls alu plus 4g modeli iq1019nekrani 10 inchram 2gbmemorie 16gbprocesor octa core 1.5ghme karte simandroid 7tablet i shpejte dhe i pershtatshem per lojra dhe per te tjerat ...
07/01/2021 16:44

Shitet Hp

Tirana | Zone Periferike Shitet hp, gjendja super 17.3 incheshdd 700ram 4 gb.ne gjendje shume te paster. bashke me karikusin origjinal...
07/01/2021 16:15

Kase Fiskale

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet kasa 200 mij lek i pa diskutieshem me te gjitha detyrimet e mbyllura e gatshme per tu riinstaluar ...
06/01/2021 12:23

Shes Laptopa Kumpjutera Te Ardhur Nga Zvicra

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shes laptopa kumpjutera te ardhur nga zvicra ne gjedje te mir kemi: core 2 i3 i5 i7 jane me bateri ne gjendje te mire, kompjuterat jane te formatuar dhe adapterat orgjinal ...
04/01/2021 14:55

Okazion Laptop Fujitsu Per Vetem 100 Euro

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop fujitsu p701 12.1 inchintel core i5 2.50 ghzram 4 gbhard disk 320 gbbateri mban mbi 1 orekarikues origjinlal , maus dhurate100 euro068424520...
04/01/2021 14:42

Playstation 5 Ne Shitje Brand New Ne Kuti

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Playstation 5 ne shitje brand new ne kuti te interesuarit ne whatsapp/cel cmimi i diskutueshem ...
27/12/2020 16:29

Shitet Laptop

Tirana | Zone Periferike Shitet laptopdhenbsp;500 gb hdd4 gb ramgjendje shume te mire....
22/12/2020 20:52

Shitet Laptop Acer

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop acer sapo ardhur nga zvicra:ram : 4gbmonitori : 15.6 inchhdd:250 gbcpu: intel dual core 2.25ghzshume i paster.transport ne cdo qytet.cmimi 165 mije lek....
22/12/2020 20:50

Shitet Camer Hd Profesionale Jvc Gmy-hm100e.

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet camer hd profesionale jvc gmy-hm100e. eshte pothuajse e paperdorur dhe shitet e kompletuar se bashku me canten dhe 2 bateri te reja. per me shume informacion na kontaktoni ne 0696297829. ...
14/12/2020 11:01

Shitet Decoder Vu+ Solo Eshte Satelitor Ose Per I-p-t-v

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet decoder vu+ solo eshte satelitor ose per i-p-t-v,une personalisht e perdor me i-p-t-v dhe eshte ne gjendje shume te mire.te interesuari te kontaktojn ne telefon,jo whats ose vieber. ...
13/12/2020 23:22

Shitet Playstation 3 Slim 320gb

Tirana | Brryli Ps3 slim 320gb me dy leva i dixhitalizuar. lojerat i futen me 3-4 mij leke per loje . i blere ne kuti dhe i mbajtur perfekt. nuk ndihet fare ne punim ...
12/12/2020 00:58

Shitet Lenovo Yoga 2 Pro Laptop

Tirana | Zone Periferike -cpu i5-4210u -1.70ghz 1600mhz 3mb-ram 8 gb ddr4-hdd 256 gb ssd-gpu hd540 4 gb-webcamera - usb 3.0 - hdmi-windows 10 pro 64 bit-scr 13 inch 4k touchscreen-bateria 3-4 ore !jo nderrime!garanci 6 muajdh...
11/12/2020 20:38

Super Telefon Samsung Galaxy A51 2020

Tirana | Don Bosko Shitet samsung galaxy a51 128gb viti 2020 ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur po thuajse i ri edhe karikuesin origjinal. arsyeja e shitjes do blihet nje tjeter samsung note 20 ultra. te inter...
10/12/2020 17:30

Shitet Laptop Compaq Cq58 8gb Ram 750hdd 15.6

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop compaq cq58 8gb ram 750hdd 15.6 cpu amd e 300 apu with radeon (tm)hd graphics 1.30ghz ram 8.00gb hdd 750 gb usb, hdmi, dvd, camera 135 euro cmim i pa diskutueshem, jo nderrime !...
30/11/2020 14:29

Laptop + Tablete. Lenovo Helix 2

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Tablete + laptop lenovo helix 2. tablete me laps wacom shume i sakte. -core i5 -4 gb ram -128gb ssd -ekran full hd -bateri e qendrueshme 3-5 ore ...
26/11/2020 14:10

Shitet Samsung S10 Plus

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Samsung s10 plus 8 ram 128 memorje europian me 2 sim card eshte ne gjendje akull te paster dhe funksjonale vetem ka ekranin pak te krisur, por nuk i ndikon fare ne perdorim me nje kllef te mir dhe xha...
24/11/2020 14:29

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio