Shitet Nikon D700 (2 Lente 2 Bateri + Grip)

Tirana | Zone Periferike Shitet nikon d700 (2 lente 2 bateri + grip)lente 1af nikkor 28-85mm1:3.5-4.5lente 270-300mm1:4-5.6...
14/01/2020 21:03

Shitet Laptop Lenovo Thinkpad

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet laptop lenovo thinkpad x240 i core 5. 4 gigabyte ram had 120 giga ekran 12.5 inch ne gjendje shume te mire. cmimi 180 euro...
13/01/2020 23:49

Shitet Iphone 7 (128 Gb)

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet iphone 7  128gb. telefoni eshte ne gjendje te mire.ngjyra: e zezegjithcka punon shume mire, bateria eshte ne rregull.te interesuarit te me kontaktojne ne nr e telefonit. ...
13/01/2020 19:09

Samsung Galaxy A10 Black

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet samsung galaxy a10 black, pak i perdorur.lek 13'000 te reja.bateria 3400 mah, 2/32 gb....
12/01/2020 23:24

Shitet Iphone 8 Plus

Tirana | Zone Periferike Iphone 8plus 64 gb akull 10/10 bateria 100/100 360 euro, me karikues, dhe garanci cmimi nuk diskutohet dhe eshte okazion vetem per shitje. ndersa me nderrim eshte 390euro ...
12/01/2020 23:22

Iphone 7 Rose 32gb

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Iphone 7 rose 32gb perfekt pa asnje lloj problemi pervec fingerit.dhenbsp;butoni punon pa shenja pa goditje shitet 190mij leke me karikues.dhenbsp;jap dhe garanci e mbajta nje muaj vete ne prove eshte...
12/01/2020 01:10

Shitet Nokia 2700

Tirana | Zone Periferike Shitet nokia 2700 e paperdorur.te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit.cmimi 3500 leke te reja....
09/01/2020 23:43

Shiten Xhama 100% Origjinal Iphone 8 Dhe 8+

Sarande | Qender Xhamat jane ne gjendje shume te mir jan ne qese edhe te rinj.xhami i iphone 8 kushton 200€ ndersa 8+ 300€....
09/01/2020 22:37

Shitet Nokia Xpressmusic Ne Gjendje Super

Elbasan | Qender Nokia 5130c-2 . nokia xpressmusic ne gjendje super .karikus origjinal , mban shum bateri .dhenbsp;transport kudo!...
09/01/2020 22:09

Shitet Iphone 6 64 Gb

Tirana | Zone Periferike iphone 6 64 gb bateri 100% ere telefoni eshte mbajtur gjithmon me kllef dhe xham mbrojtes full shitet per arsye se kam marr iphone x (180 mij lek) (i diskutueshem)...
04/01/2020 20:28

Shitet Pc, I Kompletuar

Tirana | Zone Periferike Shitet pc, i kompletuar. monitori ka nje vije si ne foto. 2 gb ram, 160 gb hdd. 5000 leke te reja...
01/01/2020 04:34

Shitet Iphone 7 Ne Gjendje Super!

Shkoder | Qender Shitet iphone 7 ne gjendje super! kapaciteti: 128 gb telefoni eshte ne gjendje shume te mire, e shihni dhe ne fotot e me poshtme dhe eshte i pa hapur asnjeher cdo gje origjinale. - me kontaktoni...
29/12/2019 22:01

Shitet Iphone 6 16gb Dhe Iphone 7 128gb (gjendja Perfekte)

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet iphone 6 16gb dhe iphone 7 128gb shitet iphone 6 ngjyra e bardhe kapaciteti: 16gb gjendja: perfekt pa asnje shenje. bateria eshte ne gjendje 89% cmimi: 13.000 leke - shitet iphone...
29/12/2019 21:30

Samsung Gt-c3750

Elbasan | Qender Samsung gt-c3750 ne gjendje perfekte i lezetshem dhe praktik. telefoni eshte shume i paster pothuajse i ri sic duket dhe nga fotot . shitet per vetem 20 mij lek te vjetra . telefononi per me shu...
28/12/2019 21:36

Shitet Telefon Nokia Model 8850

Elbasan | Qender Shitet telefon nokia model 8850 ne gjendje te mir pune. me telefononi per me shume informacion faleminderit!...
28/12/2019 21:14

Xiaomi Mi 8 Lite

Tirana | Zone Periferike Xiaomi mi 8 lite 6 ram 128 memorje ne gjendje perfekte pune dhe fizike shoqeroet me fast charger dhe kllef shitet 240 mije ose ndrroet me tel tj mund te ndrroet edhe me ndonje google pixel ose ose mod...
27/12/2019 23:32

Shitet Laptop Acer Aspire 7739

Tirana | Zone Periferike Acer aspire 7739 . ekrani 17inch. intel(r) pentium(r) p6200 2.13ghz 4gb ram 320gb hdd. bateri dhe karikues origjinal. cmimi 190 mije lek, transport ne cdo qytet....
27/12/2019 22:15

Shitet Macbook Pro Retina 15-inch Mid 2015

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Macbook pro retina 15-inch mid 2015, i7, 16gb ram, 500gb ssd, me dy karta grafike €1,100 shkup shitet macbook pro retina 15-inch, mid 2015 processor 2,5 quad-core intel core i7 memory 16g...
27/12/2019 00:05

Shitet Laptop Acer Aspire

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet laptop acer aspire 7739 . ekrani 17inch. intel(r) pentium(r) p6200 2.13ghz 4gb ram 320gb hdd. bateri dhe karikues origjinal. cmimi 190 mije lek, transport ne cdo qytet. ...
26/12/2019 23:13

Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 Shitet Ose Nderrohet

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Xiaomi mi 8 lite, 6gb ram 128gb memorie, ne gjendje perfekte pune dhe fizike shoqerohet me fast charger dhe kase. shitet 240 mije ose nderrohet me tel tjeter. per shitje cmimi diskutohet pak per nde...
26/12/2019 22:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim