Shitet Xiaomi Mi 8 Lite 6/128

Tirana | Zone Periferike Shitet xiaomi mi 8 lite 6 ram 128 room version global ne gjendje perfekte pune dhe fizike shoqerohet me fast charger dhe kellef shitet 22,000 leke te reja....
19/01/2020 23:45

Shitet Ose Nderrohet Me Iphone

Korce | Qender Shitet a9 ose nderrohet me iphone...
19/01/2020 22:31

Oferte Kompjuter I Kompletuar

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Oferte kompjuter i kompletuar super okazion 70 mije lekeamd e1 1.6 ghz grafike e integruar ne cpuram 4 gb ddr3memorie 500 gbekran 19 inch mediontastiere , maus , kabujt perkates70 mije leke0684245207...
19/01/2020 13:11

Okazion Laptop Acer Aspire 5552

Tirana | Zone Periferike Okazionnnn laptop acer vetem 10,000 leke te reja.amd x2 2.1 ghzram 4 gbmemorie 320 gbdvdmadhesia 15.6 inchmban bateri me shum se 30 minshoqerohet me karikues dhe cante laptopi...
18/01/2020 19:59

Shitet Canon 50mm

Tirana | Zone Periferike Shitet canon 50mm f1.4 bashke me filterlentja eshte e re fare, vetem 50 foto prove.kontaktoni per me shume ne numrin e celularit....
17/01/2020 22:44

Shitet Sigma 24

Tirana | Zone Periferike Shitet sigma 24 70 f2.8 per nikon, gjendje e mire.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
17/01/2020 22:39

Shitet Ps3

Tirana | Zone Periferike Shitet ps3 me dy leva bashk me fishat perkatse. ps3 kushton 17,000 leke te rejaper me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
17/01/2020 22:27

Shes Nikon D3100

Tirana | Zone Periferike Shes nikon d3100 me lente 18 55mm vraparati eshte shume pak i perdorur vetem 8k fotoka bateri karikues dhe karte cmimidhenbsp;i ri fare me vetem 8k shkrepje.cmimi 150 euro...
17/01/2020 22:02

Shitet Nikon D3400 New

Tirana | Zone Periferike Shitet nikon d3400me lente afp 18 55mm vraparati eshte i ri pa perdorur asnjeher.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion...
17/01/2020 21:59

Shitet Nikon D7200

Tirana | Zone Periferike Shitet nikon d7200 me lente 18 140mm vraparati esht ne gjendje superka bateri karikues dhe karte memorje ...
17/01/2020 21:46

Shitet Nokia N70

Elbasan | Qender Nokia n70. the best phone ever . nokia origjinal made in germany. ne gjendje super , i ruajtur per merak pothuajse i ri paperdor sic duket dhe nga fotot .. cmimi 20 mije leke te vjetra...
17/01/2020 19:26

Shitet Nokia 101

Elbasan | Qender Nokia 101telefoni esht gati i ri sic duket dhe nga fotot , ne gjendje perfekte . ideal per telefon pune , karikus origjinal . me dy karta sim .kart memorie, transporti falas .. cmimi 2500 leke te reja...
16/01/2020 23:33

Shitet Nokia 6300

Elbasan | Qender Nokia 6300nokia metallic grey . telefon legjend ne gjendje perfekte , telefoni esht si i ri sic duket dhe ne foto . cmimi 3500 leke te reja.. transporti falas...
16/01/2020 23:29

Shitet Samsung Gt-e1270

Elbasan | Qender Samsung gt-e1270samsung me kapak gati i ri ne gjendje perfekte . cmimi vetem 1500 leke te reja. ...
15/01/2020 22:39

Shitet Nokia 6210

Elbasan | Qender Nokia 6210. nokia biznes akull i paster , ne gjendje super . ngjyra blu nuance shume i lezetshem . i pershtatshem per makine. cmimi 3800 leke. kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion...
15/01/2020 22:14

Shitet Samsung Galaxy Note 4

Shkoder | Qender Shitet samsung galaxy note 4 , gjendja ne sistem dhe bateri 10/10 , gjendja estetike 7/10 pasi ka pak kapakun pas te thyer , dhe pak xhamin e kameres po nuk perben problem per kameren pasi funksionon ...
15/01/2020 22:01

Shitet Nokia 6310i

Elbasan | Qender Nokia 6310idhenbsp;nokia biznes ne gjendje perfekte , dhe shume i paster , i ruajtur ne gjendje te mire.made in germanydhenbsp;i pershtatshem per makina benz c-class , e-class , s-class , ml ,,, etj ....
15/01/2020 17:33

Shitet Nokia 8210

Elbasan | Qender Nokia 8210dhenbsp;nokia origjinal made in finland . ne gjendje super . cmimi 3500 leke te reja.....
14/01/2020 23:44

Okazion Kompjuter Dell

Tirana | Zone Periferike Okazion kompjuter delldhenbsp;intel 3.0 ghzram 4 gbmemorie 160 gbdvdekran 17 inch hkcprinter hp all in one (printer , scaner , fotokopje)tastiere , maus , kabujt perkatescmimi 13,000 leke te rejakonta...
14/01/2020 22:50

Shitet Laptop Hp Envy 14

Tirana | Zone Periferike Shitet laptop hp envy 14 beats audio edition. processor i core 7 hdd 700gb. 8 gigabyte ram..ekran 14 inch.nedhenbsp;gjendje shume te paster dhe te mire pune....
14/01/2020 21:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim