Laptop Sony

Tirane | Zone Periferike Shitet laptop sony.cmimi 150 euro.kontaktoni ne numrin e celularit....
21/01/2020 21:12

Shitet Iphone 6s

Durres | Qender Shitet iphone 6s ne durresshume i mbajtur16 gigacmimi 15,000 leke...
21/01/2020 00:42

Shitet Iphone 6+

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 📱dhenbsp;iphone 6+📱📌dhenbsp;gjendja shume e miredhenbsp;📌📽dhenbsp;memory 64 gigadhenbsp;📽📱dhenbsp;xham + cover + karikuesdhenbsp;📱💰Çmimi : 20.500 lekedhenbsp;💰⏳dhenbsp...
21/01/2020 00:29

Shitet Leagoo D2

Shkoder | Qender Shitet leagoo d2 telefon i thjesht sa per alo , ka dhe kamer , dhe vend per kart memorie , 2 karta sim , bateri 1 jave , i perdorur ca dit por gjendje 10/10 pak te gervishturaekrani : lcd color 120x16...
21/01/2020 00:23

Shitet Nokia 5130c-2

Elbasan | Qender Nokia 5130c-2. nokia xpressmusic ne gjendje super . telefona te bukur dhe shume praktik . mbajne shume bateri. cmimi vetem per 3500 leke te reja.. transporti falas...
20/01/2020 00:08

Shitet Nokia 101

Elbasan | Qender Shitet nokia 101. telefoni esht gati i ri sic duket dhe nga fotot , ne gjendje perfekte . ideal per telefon pune mban shum bateri , karikus origjinal . me dy karta sim .kart memorie, transporti falas ...
19/01/2020 23:57

Shitet Xiaomi Mi 8 Lite 6/128

Tirane | Zone Periferike Shitet xiaomi mi 8 lite 6 ram 128 room version global ne gjendje perfekte pune dhe fizike shoqerohet me fast charger dhe kellef shitet 22,000 leke te reja....
19/01/2020 23:45

Shitet Ose Nderrohet Me Iphone

Korce | Qender Shitet a9 ose nderrohet me iphone...
19/01/2020 22:31

Oferte Kompjuter I Kompletuar

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Oferte kompjuter i kompletuar super okazion 70 mije lekeamd e1 1.6 ghz grafike e integruar ne cpuram 4 gb ddr3memorie 500 gbekran 19 inch mediontastiere , maus , kabujt perkates70 mije leke0684245207...
19/01/2020 13:11

Okazion Laptop Acer Aspire 5552

Tirane | Zone Periferike Okazionnnn laptop acer vetem 10,000 leke te reja.amd x2 2.1 ghzram 4 gbmemorie 320 gbdvdmadhesia 15.6 inchmban bateri me shum se 30 minshoqerohet me karikues dhe cante laptopi...
18/01/2020 19:59

Shitet Canon 50mm

Tirane | Zone Periferike Shitet canon 50mm f1.4 bashke me filterlentja eshte e re fare, vetem 50 foto prove.kontaktoni per me shume ne numrin e celularit....
17/01/2020 22:44

Shitet Sigma 24

Tirane | Zone Periferike Shitet sigma 24 70 f2.8 per nikon, gjendje e mire.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
17/01/2020 22:39

Shitet Ps3

Tirane | Zone Periferike Shitet ps3 me dy leva bashk me fishat perkatse. ps3 kushton 17,000 leke te rejaper me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
17/01/2020 22:27

Shes Nikon D3100

Tirane | Zone Periferike Shes nikon d3100 me lente 18 55mm vraparati eshte shume pak i perdorur vetem 8k fotoka bateri karikues dhe karte cmimidhenbsp;i ri fare me vetem 8k shkrepje.cmimi 150 euro...
17/01/2020 22:02

Shitet Nikon D3400 New

Tirane | Zone Periferike Shitet nikon d3400me lente afp 18 55mm vraparati eshte i ri pa perdorur asnjeher.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion...
17/01/2020 21:59

Shitet Nikon D7200

Tirane | Zone Periferike Shitet nikon d7200 me lente 18 140mm vraparati esht ne gjendje superka bateri karikues dhe karte memorje ...
17/01/2020 21:46

Shitet Nokia N70

Elbasan | Qender Nokia n70. the best phone ever . nokia origjinal made in germany. ne gjendje super , i ruajtur per merak pothuajse i ri paperdor sic duket dhe nga fotot .. cmimi 20 mije leke te vjetra...
17/01/2020 19:26

Shitet Nokia 101

Elbasan | Qender Nokia 101telefoni esht gati i ri sic duket dhe nga fotot , ne gjendje perfekte . ideal per telefon pune , karikus origjinal . me dy karta sim .kart memorie, transporti falas .. cmimi 2500 leke te reja...
16/01/2020 23:33

Shitet Nokia 6300

Elbasan | Qender Nokia 6300nokia metallic grey . telefon legjend ne gjendje perfekte , telefoni esht si i ri sic duket dhe ne foto . cmimi 3500 leke te reja.. transporti falas...
16/01/2020 23:29

Shitet Samsung Gt-e1270

Elbasan | Qender Samsung gt-e1270samsung me kapak gati i ri ne gjendje perfekte . cmimi vetem 1500 leke te reja. ...
15/01/2020 22:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim