Smartphone Doogee X95 2gb Ram 16gb Memorie

Tirana | Kodra e Diellit I ri ne kuti nga fabrika, ngjyre e zeze ekran 6.52 inch. tre kamera kryesore 13mp + 2mp + 2mp dhe kamera selfie 5mp. bateri e fuqishme 4,350 mah. performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme...
03/09/2020 13:44

Shes Pc Gaming

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl ⤵️ 📁 shitet: pc gaming 📁 cmimi: 100€ pc eshte ne gjendje super gpu: geforce gt710 cpu: amd phenom ii x4 945 3.0 ghz hdd:500 gb ram:8 gb 📁 vendodhja: tirane ...
31/08/2020 13:01

Ps4 I Hollë Me Kontrollues Dhe Litarë

Durres | Qender Ps4 i hollë me kontrollues dhe litarë. si gjendje e re, funksionon shumë. gjithçka përfshinte tastierën playstation 4, kontrolluesin ps4, litarët dhe disa lojëra falas. ...
26/08/2020 18:54

Shitet Samsung Galaxy Note 3

Tirana | Zone Periferike Shes samsung galaxy note 3ram 3gbmemorie 32gbnuk i punon karta e memories cdo gje tjeter ne rregull.cmimi: 6000 leke...
14/08/2020 10:45

Shitet Iphone Xs Max

Korce | Qender •shitet iphone xs max. •64gb. •gjendje si i ri. •shitet per arsye se kam marrë 11 pro max. ...
22/07/2020 13:48

Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 sm-j120fn

Durres | Qender Ngjyrë e bardhë; ekrani super amoled; cpu quad-core 1.3 ghz cortex-a7; memorja 8gb, ram 1gb, micro sdxc e dedikuar; kamera kryesore 5mp [email protected], frontale 2mp. në gjendje shumë të mirë....
20/07/2020 15:19

Acer Emachines Em350 Nav51 Netbook + çantë

Durres | Qender Windows 7 starter; processor intel(r) atom(tm) cpu n450 @1.67ghz; intel graphics media accelerator (gma) 3150; ram 1gb, 160gb hdd; wireless lan 802.11 b/g; display 10.1 inch, 16:9, 1024 x 600 pixel; d...
20/07/2020 15:10

Okazion Pc E Kompletuar Per Bar Cafe (me Program Faturash) (gati Perpu

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio shitet okazion kompjuter kompletuar per lokal teksti: shitet okazion kompjuter i kompletuar per lokal me keto parametra 500 gb hdd ram 5 gb monitor hp 19" me usb program per bar kafe i licencuar k...
20/07/2020 10:04

💎 Iphone Xs 💎

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard iphone xs memory 64 giga gjendja perfekte battery health 94% porosit tani online garanci 6 muaj Çmimi : 63.500 lek ...
02/07/2020 12:34

Shitet Iphone Xs Gold 64gb

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
02/07/2020 12:33

Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Per

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ****** super oferte****** shes laptop dell precision m4500 ,ram 8 gb , hdd 320 gb , proc core i7 , 220 eu ram 8 gb ddr3 proc : core i7 , quad core(8 threads) hdd :320 gb karte grafike:1 gb ded ,...
23/06/2020 04:06

Iphone 6s Me 128 Giga Memorie

Tirana | Rruga Dritan Hoxha Ne gjendje shume te mire display 4,7" 750 x 1334 px. fotocamera 12 mpx cpu dual 1.84 ghz. ram 2 gb. memoria 128 gb. batteria 1715 mah. ...
20/06/2020 11:53

Shitet Nintendo Wii

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet nintendo wii me wifi 8 lojra i kompletuar pak i perdorur cmimi 100 mij lek....
18/06/2020 21:01

Shitet Canon 1300d Me Lente 18 55mm

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet canon 1300d me lente 18 55mmaparati esht i ri fare ka bateri karikues dhe cante.18 megapixelvideo full hdlidhja me wifi...
17/06/2020 14:16

Shitet Dynacord Mk2 700+ 700

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet dynacord mk2 . 700+ 700 gjendje fabrike i pa hapur nga ana teknike. cmim 1100 euro / 130.000 leke te reja. - per me shume info, kontaktoni ne nr e telefonit! ...
11/06/2020 13:58

Shitet Iphone 7

Durres | Qender Shitet iphone 7 ne gjendje shume te mire 10/10 si i ri, pa shenje gishti. ...
09/06/2020 17:12

Nintendo 3ds Xl + Lojra

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shes nintendo 3ds xl, ne gjendje shume te mire, nga pamja e jashtme, dhe nga programi, per perdorim personal, bashke me nje numer te madh lojrash( 19 lojra), dhe karikues ne gjendje te mire...
28/05/2020 14:19

Shes Galaxy A 30

Lezhe | Zone Periferike Shes galaxy a 30 gjendja 10 /10 si i ri 4giga ram 64 ram dual sim shoqerohet me kuti dhe aksesoret plus fleten e garancis 18500 leke te reja, shume pak i diskutueshemokazion pak dite akoma ne garanci...
28/05/2020 10:28

Shitet Samsung A20

Tirana | Zone Periferike Samsung a20lcd : super amoled 6.4 inchmain camera : dual 13 mp dheamp; 5 mpselfie camera: 8 mpram : 3gbmemorie : 32gbfinger print, face id.bateri : 4000mahcmimi 15,000 leke.transport ne cdo qytet....
28/05/2020 10:20

Bejm Ps3 Me Chip Dhe Instalimin E Lojrave

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Bejm ps3 me chip te cdo lloji fat ps3 slim dhe super slim model version 4.86 hedhim lojra ne ps3 cfardo loje qe ju deshironi dhe mund te luani online pa problem fare cmimi total 25 mij lek te vjetra...
23/05/2020 19:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim