H96 Max 4gb Ram 64gb Memorie Android Smart Tv Box

Tirana | Kodra e Diellit H96 max 4gb ram 64gb android tv box i ri ne kuti nga fabrika, me i miri ne treg. h96 max android tv box i mundësuar nga rk3318 64bit cpu quad-core është android tv box më i mirë në përpun...
21/11/2020 00:36

Laptop Hp 255 G6 3168 Ngw (thuajse I Ri)

Durres | Qender Windows 10 pro activated, 64-bit os, x64-based processor; processor amd e2-9000e, radeon r2 graphics, 1 mb cache, 4 compute cores 2c+2g, 1.50 ghz (up to 2ghz); 4gb ram (up to 8gb), 500 gb sata 5400 rp...
15/11/2020 08:16

Shitet Ipad Noa I Porsa Ardhur Nga Gjermania

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet ipad noa i porsa ardhur nga gjermania eshte i ri i pa perdorur ne gjendje shume te rregullt....
12/11/2020 23:28

Shitet Apple Macbook Pro 15 Inch

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apple macbook pro 15 inch'' core 2 duo 2009model a1286hdd 250ram 4gbvram 256...
12/11/2020 23:23

Okazion Aparat Canon 1300d Plus 2 Lente

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Aparat fotografik canon eos 1300d ( plus dy lente ) aparati eshte ne gjendje shume te mirepasi eshte i paperdorur. lentet jane 18-55 mm dhe 75-300 mm. ne cmim perfshihet aparati, dy lentet, karikuesi...
12/11/2020 12:24

Shitet Iphone6s

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet iphone 6s 32 gb bateria eshte 100% pa fingerprint por butoni punon. ...
11/11/2020 20:48

Shitet Kompjuter Ne Gjendje Shume Te Mire Per 300 Euro.

Tirana | Komuna e parisit Shitet ekran kompjuteri eizo ,23 inch per 120 euro dhe kompjuter hp ,me te dhena shume te mira per 220 euro.te dyja se bashku mund te shiten gjithsej per 300 euro.per cdo informacion ju lutem telefono...
08/11/2020 17:50

Iphone 11 Pro

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet iphone 11 pro 64 gb ngjyre i bardhe ne gjendje perfekte, vetem 3 jave i perdorur, shoqerohet me karikues dhe kufje origjinale, gjithashtu me faturen e blerjes dhe garancine ne dyqanin ku eshte ...
01/11/2020 22:46

Shes Ps4 Limited Edition

Tirana | Laprake Shes ps4 ne gjendje shm te mir me 3 leva dhe me 6 disqe. disqet jan ne gjendje shum te mir si dhe levat. shes per arsye mosperdorimi. playstationshitet me hdmi bashkangjitur. cmimi i diskutushem. ...
01/11/2020 22:14

Xbox One S (1tb) + 2 Leva + 4 Lojra

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo - xbox one s 1tb - 1 leve origjinale + 1 leve edicion special - lojrat: fifa 20, fifa 19, gta v, minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale) - ne gjendje shume te mire! ...
31/10/2020 13:42

Playstation 3 Me 40 Lojera

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shes playstation 3, me 40 lojera (disqe), tri leva dhe kamera ps3. cmimi i negocijueshem! ...
24/10/2020 16:24

Blej Laptopa Te Gjenerates Se Re Per Pjese

Durres | Qender Blej laptopa te gjenerates se re per pjese sasia 1-100 cope adresa: rruga hysen kertusha, kryqezimi stadiumit durres ibra internet - ibra servis - denis xhani tel- viber - whatsap +355673333031 ...
18/10/2020 12:29

Shitet Play Station 3

Tirana | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Shitet playstation 3 (ps3) me cip dhe lojerat e saj origjinale. 3 muaj e perdorur, me 3 leva, 165 gb hdd, dhe gta5 bashk me fifa. e ardhur nga jasht ...
12/10/2020 19:35

Lente Nikkor 24-70 Mm Origjinale, New

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Lente origjinale nikon nikkor 24-70 mm origjinale e ardhur nga amerika dhe e pa perdorur. okazion 12000 leke ...
12/10/2020 17:15

Shitet/ndërrohet Apple Imac 2008

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet/ndërrohet apple imac 2008 parametrat ne foto + tastier. ekran 24inch full hd, high quality speakers. cmimi i diskutueshem 20,000 lek...
26/09/2020 20:45

Shitet Samsung Galaxy S9 Plus Duos

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet, se kam tjeterakull i ri i mbajtur per merak me kllef gjithe kohessuper i paster300 mije leke te vjetrai padikutueshemper info vetem ne numrin ndrrime nuk bejme se kam telefon ✔️ ...
13/09/2020 23:14

Okazion! Shesim Telefona Te Perdorur Origjinal Me Cmime Te Lira

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira e okazion! na kontaktoni ne nr e meposhtem. telefonat i gjeni ne foto. ...
12/09/2020 14:20

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirana | Fresku/Linze Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale perdorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
08/09/2020 19:26

Amplifikator Marka Fli 800watt Made In England

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Amplifike fli loaded fl800.4 800 watt vibe design e ardhur nga anglia . amplifikatori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte shume pak e perdorur. amplifikator Çmimi i arsyeshem...
07/09/2020 14:21

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirana | Zone Periferike Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale pordorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
05/09/2020 14:28

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim