Super Okazion Shitet Kompjuter I Kompletuar

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Super kompjuter super cmim 170 mije leke te vjetra intel core i5 3.4 ghz gen 3 ram 7 gb ssd 120 gb ekran samsung 19 inch tastiere + maus + kabujt perkates 170 mije leke te vjetra ...
26/12/2019 22:30

Vegla E Pajisje Te Ardhura Nga Gjermania

Shkoder | Qender Mallrat ne foto jane te gjitha te ardhura nga gjermania. per info kontaktoni ne nr e tel....
25/12/2019 00:41

Shitet Wufer Bashke Me Amplifikatorin Dhe Kasetofon

Durres | Qender Shitet wufer bashke me amplifikatorin dhe kasetofon te gjitha pioner origjinale pothuajse te rinj. ...
25/12/2019 00:03

Iphone Xs 64gb

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Iphone xs 64gb ipremium mobileshop - iphone xs white 64gb - gjendje 10/10 - nuk i punon face id - dhurate (karikues / kase / xham mbrojtes 9d) - garanci 1muaj - cmimi 58.000leke - tra...
24/12/2019 23:58

Shitet Iphone 6 (10 Mije Leke Te Reja)

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet iphone 6 ka ate krisjen lart ne ekran bateria 100% cmimi 100 mij leke te vjetra ne gjendje te mire, bateri te sapo nderruar ka te krisur ekranin por nuk pengon per arsye se eshte jasht ...
24/12/2019 23:05

Shitet Cel Samsung Sgh-l760v

Elbasan | Qender Shitet telefoni samsung sgh-l760v telefoni eshte akull i paster gati i ri . ne gjendje super . camera, videocall ,memory card ,internet ,,,etj . telefoni shitet per 20 mije leke te vjetra . j...
23/12/2019 20:47

Shes 5s Gold

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shes 5s gold, cdo gje funksionale, me finger te rregullt, per 5000 leke te reja, i padiskutushem....
21/12/2019 15:11

Shes Iphone 6s

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shes iphone 6s, gjendje perfekte i pahapur ndonjeher cdo gje funksional dhe perfekte si nga pamja jashtme po ashtu dhe nga brenda. finger ok ios 13.3, 16 giga, i zi, xham dhe kllef 14,000 leke te reja...
20/12/2019 20:33

Shitet Nokia 2630

Elbasan | Qender Nokia vodafone origjinal ne gjendje super . shiten per vetem 20 mij lek copa . telefona praktik dhe te lezetshem . mbajne shume bateri . per me shume info na telefononi ...
20/12/2019 15:05

Shitet Nokia 2760

Elbasan | Qender Shitet nokia 2760 nokia me kapak i lezetshem dhe praktik , ne gjendje perfekte si i ri . karikues origjinal , shitet per vetem 2000 leke te reja. ...
20/12/2019 15:00

Okazion Shitet Iphone X 64 Gb

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Okazion iphone x 64gb space gray telefon i perdorur, pak shenja perdorimi. mbi 80% battery health. cmimi 55000 leke i pa diskutushem....
20/12/2019 14:54

Shitet Playstation 3 (do Modifikohet Me Nr E Tel Pres Pergjigje/jo Pub

Durres | Qender Shitet playstation 3 €150 durrës playstation 3 ne gjendje shume te mire. playstation eshte i pajisur me 3 leva origjinale 2 prej te cilave jane te blera tek sony ne gjermani. playstation ka...
20/12/2019 14:43

Shitet Samsung Sgh-l760v

Elbasan | Qender Samsung sgh-l760v . akull i paster gati i ri . ne gjendje super . telefoni shitet per 2000 leke te reja. janetelefona praktik dhe qe mbajne shume bateri ...
20/12/2019 00:16

Shitet Alcatel

Elbasan | Qender Alcatel . telefon me kapak sinjalizues led . ne gjendje pune te mire , karikues origjinal . shitet per vetem 10,000 leke te reja....
19/12/2019 23:56

Shiten Bosch Mbushes, Bateri, Display

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Bosch mbushes, bateri, display bike store prishtina bateri bosch mbushes bosch display bosch per cmimin kontaktoni ne viber ne nr meposhtem....
19/12/2019 23:08

Shitet Smartwatch Z7

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Smartwatch z7 lek3,690 smartwatch bracelet z7 vetem 3,690leke per nje monitorim sa me te detajuar te funksioneve te trupit tuaj gjate gjithe kohes, ky produkt eshte ideal per ju. qendron mire n...
19/12/2019 22:46

Shitet Nokia 150 Thuajse I Ri

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet nokia 150 thuajse i ri, perfekt prodhim i 2017, me 2 karta me karikues. 4000 leke (te reja). ...
18/12/2019 21:57

Shitet Nokia C3-00

Elbasan | Qender Shitet nokia c3-00 ne gjendje perfekte . internet wifi camera .... etj . shitet per vetem 35 mij lek te vjetra . per me shume info telefononi ne nr e meposhtem....
18/12/2019 21:25

Iphone

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet iphone 16 gb ka vetem nje te krisur te ekrani lart cmimi 10.000 leke te reja...
17/12/2019 02:08

Shitet Nintendo Wii Me Wifi I Kompletuar

Tirana | Don Bosko Shitet nintendo wii me wifi i kompletuar mund te luhet dhe vizuale me levizje ...
16/12/2019 22:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim