🏡 ambjent biznesi ne shitje tek vore tirana

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  
Shitet,fabrike Dhe Truall,vore Pri15353
Vore | Tirane (15.47 Km nga qendra)
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Fabrika ndodhet në zonën e vores informacion mbi magazinen:
• buzë rruge
• sipërfaqja e ambienti: 18000 m2
• me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• mundesi shumë e mirë investimi.
• për ta vizituar na kontaktoni! te... 01/05/2021 11:43

1,600,000 Euro

Shitje,kapanon,mezez(una19414)
Vore | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
460.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kapanoni ndodhet në mëzez,pranë top channel.• informacion mbi kapanonin:• kapanoni është i vendosur në 2 kate: kati 0 dhe 1 me sipërfaqje 230 m2 secili• sipërfaqje të jashtme 500m2• lartesia e katit 0 është 5m• lartesia e katit 1... 27/04/2021 17:04

380,000 Euro

Shitet Objekt Ne Rrugen Nacionale Vorë-fushëkruje.
Vore | Tirane (15.47 Km nga qendra)
15.47 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Biznesi ndodhet ne nje rruge kyce dhe mjaft te frekuentuar gjate gjith vitit . objekti ka nje stacion karburanti, hotel, lavazh dhe dyqan. kapaciteti i hotelit perfshin 6 dhoma me tualet të vecantë të pajisur me kondicioner. biznesi aktualisht esh... 20/01/2021 13:22

520,000 Euro

Shitet, Godine 4 Kateshe+ Bodrum, Autostrade Tr-dr
Vore | Tirane (12.76 Km nga qendra)
12.76 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pershkrimi i prones: godina, ndodhet ne kashar, autostrada tirane – durres, (perballe city park) siperfaqja e truallit: 1900 m2 siperfaqja e ndertimit: 2745m2. prona organizohet e ndertese 4 kate dhe 1 bodrum bodrumi ka siperfaqe 505 m2, ka... 17/12/2020 18:12

1,300,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi 108m2 Çmimi: 162000euro Durres (ura Dajlanit)
Vore | Tirane (29.13 Km nga qendra)
29.13 KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjent biznesi 💶Çmimi: 162 mij euro 📌durres : ura e dajlanit ⭕️ambjenti ndodhet në katin 1-rë 📐sipërfaqe 108 m2 dhe bodrum 200m2... 23/05/2020 11:45

162,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim