🏡 ambjent biznesi ne shitje tek ministria e jashte pazari i ri shkolla e kuqe tirana

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  
Ambient Tregtar Ne Qender Ne Shitje
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.90 Km nga qendra)
0.90 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient tregtar 30m^2 dhe 5m i larte i pershtatshem edhe per dupleks ... 08/05/2021 11:28

45,000 Euro

Shitet, Ambient, Pazari I Ri, Tiranë, Al16852
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Magazina ndodhet tek pazari i ri.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale e ambientit 200 m2• kati 0• mundësi të shumta shfrytëzimi• buzë rruge• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 1 tualet• mundësi ndarje.• zonë e ak... 22/04/2021 15:06

600,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16634
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
361.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisë, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale e ambientit 361 m2• kati 1• fasadë xhami • mundesi ndarje në ambiente më të vogla• buzë rruge• me dokumentacion të rregullt hipoteko... 22/04/2021 15:06

722,000 Euro

Shitet, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16615
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në kryqëzimin e selvisëinformacion mbi ambientin:• sipërfaqja e magazinës 360 m• kati 0• dritare të vogla përballë njëra tjetrës• buzë rruge• lartësi 3.5 metra• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 3 tua... 22/04/2021 15:06

360,000 Euro

Shitet Dyqan Buzë Rruge
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan 36m2 neto, buze rruges kryesore ne rrugen 4 deshmoret. dyqani organizohet nga nje hapesire open-space dhe 1 tualet, si dhe disponon dy fasada xhami dhe eshte i investuar. prona ofrohet prej dekadash me qera. per me shume informacion jeni... 15/04/2021 15:28

80,000 Euro

Tirane, Shes Ambjent Biznesi 73 M² 150.000 Euro (pazari I Ri)
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent biznesi te pazari i ri. ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xhami dhe mund të përdoret për çfarëdolloj biznesi. ambjenti ka dhe një tualet. për informacione më të detajuara mos hezitoni te n... 14/04/2021 16:06

150,000 Euro

Shitet, Ambient, Pranë Ministrisë Së Jashtme
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp19940ambienti ndodhet pranë ministrisë së jashtme, tek iraniani. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 100m2.• kati 0.organizmi :• open space.• tualet.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• mund të përdoret për aktivitet... 01/04/2021 17:19

250,000 Euro

Ambient Komercial Per Shitje Ne Rrugen Riza Cerova!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shesim ambient komercial buze rruges riza cerova dhe rruges 4 deshmoret. ambienti ka siperfaqe neto 70/m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per cdo informacion ju lutem na kontaktoni. ... 01/03/2021 13:46

140,000 Euro

Ambient Komercial Per Shitje Ne Rrugen Riza Cerova!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1.34 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shesim ambient komercial buze rruges riza cerova dhe rruges 4 deshmoret. ambienti ka siperfaqe neto 70/m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per cdo informacion ju lutem na kontaktoni. ... 12/02/2021 12:30

140,000 Euro

Ambient/ Bar-kafe Për Shitje Përballë ‘’ministrisë Së Jashtme’’.
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1.13 KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient/ bar-kafe për shitje përballë ‘’ministrisë së jashtme’’. lokali ndodhet në një zonë shumë të pëlqyer të tiranës është në gjendje pune dhe është shumë i frekuentuar. lokali është i arreduar në mënyrë bashkëkoho... 11/12/2020 11:12

340,000 Euro

Shitet, Ambient, Rruga Tefta Tashko Koco, Tiranë
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
0.83 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në rrugën tefta tashko koco, tiranë. informacion mbi ambientin: • kati 0. • sipërfaqja e ambientit : 30,80 m². • 1 ambient. • 1 tualet. • orientimi lindje. • buzë rruge. • i përshtatshëm për zyra, dyqan... 21/10/2020 23:38

66,000 Euro

Ambjent Komercial Per Shitje Ne Qender Te Tiranes!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.38 Km nga qendra)
0.38 KM nga qendra
251.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambjent komercial ne qender te tiranes tek prokuroria e pergjithshme.ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje ndertese te re dhe ka funksionuar si lokal (lloto) per shume vite.ka nje siperfaqe neto 251/m2, lartesi 3.5 m dhe eshte shume i pershtatsh... 17/07/2020 14:15

250,000 Euro

Shitet Dyqan Prane Ministrise Se Jashtme
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.99 Km nga qendra)
0.99 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan prane ministrise se jashtme, ambienti eshte 70m2 dhe ndodhet buze rruges. eshte i pershtatshem per shume aktivitete dhe ka qene i dhene me qera 90.000 leke neto. dyqani eshte i ndare ne 3 ambiente.disponon certifikate pronesienje mundesi... 01/07/2020 14:04

210,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi 56m2 Çmimi: 179200euro/m2 Rr. (pazari I Ri)
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
0.56 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 27/05/2020 14:07

179,200 Euro

Shitet Dyqan Buze Rruge- Bulevardi Zhan Dark- Atsh
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet dyqan me siperfaqje 23m2 buze rruge prane atsh. dyqani aktualisht eshte ne gjendje pune dhe eshte i dhene me qira prej 10 vitesh. shitet vetem per 78,000€. per me shume info na kontaktoni... 25/05/2020 09:05

78,000 Euro

Tirane, Shes Garazh Kati -1, 20 M² Selvia
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e selvise. informacion mbi garazhin: • kati -1 • siperfaqja : 20 m2. garazhi disponon: • hapesire e bollshme • i investuar • i organizuar mire • ashensor • ndodhet ne nje pallat te ri • dere auroma... 25/05/2020 09:05

12,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim