🏡 ambjent biznesi ne shitje tek zone periferike tirane

🕵 Online 8 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje      
Shitet, Bar-restorant,pranë Palmanovës, Autostrada Tiranë - Elbasan Bërzhitë, Tiranë
Zone Periferike | Tirane (11.24 Km nga qendra)
11.24 KM nga qendra
225.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Ambienti i përshtatshëm si bar-restorant, ndodhet në zonën e bërzhitë, pranë palmanovës. me orientim jug-perëndim dhe disponon sipërfaqe si në vijim: • 225m2 sipërfaqe ndërtimi. • 1500m2 sipërfaqe trualli. ambienti ka strukturë... 19/10/2021 10:30

170,000 Euro

Shitet, Bar-restorant, Bërzhitë, Tiranë 170,000 € Id:
Zone Periferike | Tirane (11.24 Km nga qendra)
11.24 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti i përshtatshëm si bar-restorant, ndodhet në zonën e bërzhitë, pranë palmanovës.me orientim jug-perëndim dhe disponon sipërfaqe si në vijim:• 225m2 sipërfaqe ndërtimi.• 1500m2 sipërfaqe trualli.ambienti ka strukturë 1 katë... 18/10/2021 17:43

170,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Shkozë, Tiranë 84,750 € Id: Pro22795
Zone Periferike | Tirane (4.88 Km nga qendra)
4.88 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti ndodhet i pozicionuar në shkozëinformacion mbi ambientin:• siperfaqe: 56.5m2• kati i 0• open space• tualetdetaje të tjera:• fasadë xhami• kubaturë e rregullt• lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rrug... 07/10/2021 17:02

84,750 Euro

Shitet Biznesi Restorant I Patentuar Ne Dajt
Zone Periferike | Tirane (10.99 Km nga qendra)
10.99 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Shitet restorant ne dajt, ne zonen e surrelit.biznesi eshte i patentuar. ka klientelen e tij.restoranti ka pajisje dhe cdo gje te re.cmimi: 80 000 euro.te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!... 29/09/2021 13:25

80,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga E Dibrës, Tiranë 321,750 € Id: Pri23208
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Ambienti ndodhet i pozicionuar tek rruga e dibrës.informacion mbi ambientin:• siperfaqe: 150 m2 (neto)• kati i 1• lartesi mbi 3.5 m• pamje bilaterale• ambienti është shumë i përshtatshem për aktivitete të ndryshme si butik, laborator... 18/10/2021 10:39

321,750 Euro

Shitet, Tokë + 1 Shtëpi Private + 4 Magazina , Tufinë, Tiranë 1,200,000 €, Plus16688
Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2.83 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

... 27/09/2021 14:19

1,200,000 Euro

Shitet, Kapanon, Autostrada Tiranë - Durrës! Pri20742
Zone Periferike | Tirane (17.09 Km nga qendra)
17.09 KM nga qendra
444.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Informacion mbi pronën:• siperfaqe truall 1680 nga të cilat 444 m2 ndërtesë• lartësia e ndërtesës 5.25 m2• tokë arë 946 m2• 1 tualetpër një vizitë në pronë na kontaktoni! ... 23/09/2021 13:38

450,000 Euro

Shitet, Ambient Biznesi, Shkozë, Tiranë 116,250 € Id: Pro22794
Zone Periferike | Tirane (4.88 Km nga qendra)
4.88 KM nga qendra
78.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti ndodhet i pozicionuar në shkozëinformacion mbi ambientin:• siperfaqe: 77.5m2• kati i 0• open space• tualetdetaje të tjera:• fasadë xhami• kubaturë e rregullt• lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rrug... 22/09/2021 18:21

116,250 Euro

Shitet, Godinë Biznesi, Autostrada Durrës-tiranë Pri+21387
Zone Periferike | Tirane (12.76 Km nga qendra)
12.76 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
4 Kati

Nformacion mbi godinën:• godinë 4 katëshë dhe 1 kat nën tokë.• sipërfaqe ndërtimi : 1650m2• sipërfaqe trualli : 1000m2organizimi:• kati -1 : sipërfaqe 330m2. open space i shfrytëzueshëm për magazinim dhe parkim. disponon 2 tualet... 20/08/2021 11:47

1,000,000 Euro

Shitet, Godinë Biznesi, Autostrada Tiranë-durrës. Pri+18482
Zone Periferike | Tirane (5.95 Km nga qendra)
5.95 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
3 Kati

Shitet, godinë biznesi, autostrada tiranë-durrës.godinë 3 katëshë:kati i 1 dhe 2 : të dizenjuar për show room, disponojnë nga 2 tualete për secilin kat.kati i 3: ambjent për ekspozim, zyrat e kompanisë dhe tualete për stafin.• sipërfa... 11/08/2021 14:02

1,300,000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Ne Zonen E Freskut
Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

🔹️shitet biznes picerie tek fresku ne tiranebiznesi ka vite qe funksionon dhedhenbsp; ka nje klientele te ngriturdhenbsp;💶cmimi i shitjes-6500euro📂dokumentacion i rregullt📍adresa:tek fresku, rruga e thesaritdhenbsp;📲per me shume info... 18/10/2021 16:21

6,500 Euro

Shitet, Ambient, Autostrada Tiranë-durrës, Tiranë 80,000 € Id: Pri+17747
Zone Periferike | Tirane (12.76 Km nga qendra)
12.76 KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e autostradës tiranë-durrës, pranë ardeno.informacion mbi ambientin:• kati 0• sipërfaqja e ambienti: 101 m2• 1 tualet• fasadë xhami• me certifikatë pronësie• mundesi shumë e mirë investimi.• për ta... 11/08/2021 14:01

80,000 Euro

Biznes Per Shitje Ne Kashar Prane Kolegjit “turgut Ozal” Ne Tirane (id 4181016)
Zone Periferike | Tirane (12.76 Km nga qendra)
12.76 KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Id 4181016autostrada tirane-kashar, afer kolegjit “turgut ozal”, shitet truall 650 m², brenda truallit ndodhet godine 1 kateshe 150 m² ne te cilen eshte montuar sistem filtrimi uji, sistemi eshte e licensuar per te tregtuar dhe prodhuar uje, go... 05/08/2021 10:58

350,000 Euro

Shitet,godine, Mezes
Zone Periferike | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
657.00 m2 Siperfaqa neto
3 Kati

Informacione mbi ambientin :• sipërfaqja totale :657 m2.• kati 3detaje të tjera :• i investuar.• fasadë xhami.• mundësi shumë e mirë investimi.zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi.... 30/06/2021 13:01

650,000 Euro

Shitet,godine,mezes
Zone Periferike | Tirane (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
4 Kati

Godina pozicionohet në mëzez, fushe kashar tirane.prona ka një sipërfaqe totale prej 1395 m2 dhe është e organizuar në 4 kate, cdo kat ka 320m2 ndertim.Është e pajisur me 2 hyrje, që ofrojnë akses në rrugë kryesore, , sistem survejimi, s... 30/06/2021 12:55

1,600,000 Euro

Okazion !!! Beach Bar I Levizshem Ne Shitje Tirane (id Bshz2)
Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Super okazion , shitet beach bar i levizshem materiali dru i stazhionuar dhe me skelet hekur i perbere nga 30 tavolina funksionale ,80 karrige ,15 cifte shezllonesh bashkangjitur me cadra dhe tavolina te vogla pijesh , dy prozhektor te lidhur me dj ,... 21/06/2021 15:44

30,000 Euro

Magazine 2303 M² Mbi Nje Truall 5000 M² Ne Shitje Ne Rrugen Nacionale F.kruje-lezhe (id
Zone Periferike | Tirane (20.05 Km nga qendra)
20.05 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Id 4181018ne rrugen nacionale f.kruje-lezhe shitet magazine 2303 m² mbi nje truall 5000 m², me hipoteke, lartesia e nderteses 8 m ne kulm dhe 5 m ne kolonat anesore. brenda nderteses ka 8 zyra druri si edhe nje show room. akses ne rruge, hapesire e... 24/05/2021 11:34

850,000 Euro

Shitet, Ambient, Pranë Teg-ut, Tiranë, Al19785
Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Ambienti është i pozicionuar në zonën e teg, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqe ndërtimi: 400 m2.• sipërfaqe trualli: 2100 m2.• lartësi 4 m.• ndërtim i ri.• sallë open space.• i përshtatshëm për bar-restorant.• i... 22/04/2021 16:06

490,000 Euro

Shitet, Restorant, Autostrada Tiranë-elbasan, Al17402
Zone Periferike | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2.42 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Restoranti ndodhet në autostradën tiranë-elbasan, ibe. informacion mbi biznesin:• sipërfaqja totale 3662 m2.• strukturë 2 katëshe.• 2 tualete.detaje të tjera :• i investuar dhe i mobiluar.• kuzhinë e gatshme.• biznesi është në ... 22/04/2021 15:03

270,000 Euro

Shitet Kapanon Në Arbanë
Zone Periferike | Tirane (7.34 Km nga qendra)
7.34 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

... 10/04/2021 11:58

1,700,000 Euro

Magazine Per Shitje Ne Laknas Ne Tirane (id 4181004 )
Zone Periferike | Tirane (7.69 Km nga qendra)
7.69 KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Id 4181004laknas, shitet magazine, siperfaqe totale 600 m² nga te cilat jane ndertim dy magazina, njera me siperfaqe 104 m² dhe lartesi 3 metra dhe tjetra me siperfaqe 90 m² me lartesi 4 metra, me hipoteke, kati 0, hapesire te mjaftueshme per tu f... 18/02/2021 12:13

200,000 Euro

Super Lokal Ne Vendodhje Strategjike - Hapesire (365m2) - Tek Parku F. Aviacionit (fasade
Zone Periferike | Tirane (2.18 Km nga qendra)
2.18 KM nga qendra
365.00 m2 Siperfaqa neto
1 Kati

Shitet lokal ne parkun e fushes se aviacionit, ne ndoshta vendodhjen me te mire te parkut!dhenbsp;lokali eshte e aksesueshme dhe me pamje ballore nga rr. kryesore e makinave e fushes se aviavionit, dhe ka te vecante qe ka nje nga vendodhjet me te mir... 31/01/2021 01:27

355,000 Euro

Shitet Truall Sebashku Me Lokal Ne Peze Te Madhe
Zone Periferike | Tirane (7.02 Km nga qendra)
7.02 KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa neto
2 Kati

Shiten 2580 m2 truall ne peze te madhe mbi te cilen eshte ndertuar nje lokal 649 m2 lokal 2 katesh. natyra dhe pamja ofrojne qetesi dhe relaks. lokali eshte shume i mire investuar dhe funksional. per me shume informacione me kontaktoni ... 26/01/2021 14:39

600,000 Euro

Magazine Ne Shitje Ne Zonen E Kasharit Ne Rruge Dytesore Id 4181011.
Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)
8.22 KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Id 4181011ne zonen e kasharit ne rruge dytesore, shitet magazine, dokumentacion i rregullt, siperfaqja 750 m² toka ne total se bashku me magazinen (magazina 400 m² ), kati  perdhe, objekt tulle, open space, linje trefazore, lartesi 4 metra, mund t... 26/01/2021 12:47

280,000 Euro

Shitet, Ambient, Casa Italia
Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Opp19273ambienti ndodhet tek casa italia. informacione mbi ambinetin :• sipërfaqja 16m2.• kati 0.detaje të tjera :• open space.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• i përshtatshëm për tiplogji të ndryshme biznesi.për një vizit... 19/01/2021 12:52

22,000 Euro

Shitet, Kapanon, Tufinë
Zone Periferike | Tirane (4.37 Km nga qendra)
4.37 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa neto
2 Kati

Opp19089kapanoni ndodhet në zonën e tufinës. informacione te pergjithshme mbi kapanonin :• sipërfaqje trualli 2000m2.• sipërfaqje ndërtimi 1200m2.• strukturë 2-katëshe.detaje të tjera :• open space.• sipërfaqje kati 1 550m2.• si... 05/01/2021 12:16

430,000 Euro

Okazion! Shitet Njesi Tek Bulevardi Zogu I Pare
Zone Periferike | Tirane (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa neto
0 Kati

Jepet per shitje njesi me nje siperfaqe 41 m2 kati 0 i nje pallati te ri.... 19/12/2020 19:44

230,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim