340x230    340x230

🏡

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje 
Zona: Qender
Punime ne freze cnc , punime ne torno cnc , radifikime , hapje kiavetash me stokatrice , punime ne pjal , punime ne limatrice etj punime ne punsonatrice , hapje vrimash te kordinuara , per cdo a...
05/02/2022 07:39

Tirane - Zajmi Dekor

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
⏩zajmi dekor ofron punime:-pllakash-parket-lyerje gipse-izolimedhenbsp;📍adresa: ali demi, tirane📲per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit ose adresen e emailit: [email protected]
29/01/2022 12:48

Zona: Zone Periferike
Ofrojme Çadra / tenda me qira, karrige, tavolina (katerore/ dhe rrethore me mbulesa te bardha si ne restorante), stola, kuroren e ciftit, tende te vecante per ciftin, te kompletuar me te gjitha akses...
26/11/2021 17:27

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
14/11/2021 11:25

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2021 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
24/09/2021 17:38

Zona: Gjiri i Lalzit
Jap me qera: 1- deshmin e aftesise profesionale te pergjegjesit teknik (dap) kategoria viii.b1 ,autoriparimi i mjeteve rrugore 2- deshmin e instruktorit teorik ne autoshkolla. ...
11/09/2021 13:47

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Kompania aas counsulting ofron: - asistence per prokurimet publike/ tenderat (menaxhim dhe konsulence) - pergatitja e te gjithe dokumentacioneve te nevojshme per pjesmarrjen ne procedurat e prokur...
07/09/2021 13:08

Zona: Vore
Jepen tenda me qera per evente.#albanianwedding #weddingseason2021 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera...
21/07/2021 17:18

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Pershendetje, disponoj deshmine e aftesise profesionale per autoriparime dhe instruktor teorie ne autoshkolla, dhe po i leshoj me qira. nese jeni te interesuar me kontaktoni tek numri i meposhtem. g...
26/05/2021 21:58

Zona: Qender
...
22/05/2021 13:00

Zona: Zone Periferike
Art punime hekuri "ylberi"te gjitha punimet ne foto jane te kryera nga vete ne.na kontaktoni per cdo porosi tuajen!...
12/05/2021 21:44

Zona: Fresku/Linze
Stuko antike stuko reliev boj dekorative etj:0693852970 ...
04/05/2021 11:06

Zona: Qender
Set kamera || montim + konfigurim falas ♦ set 4 camera 2mp = 270€ • hdd 500gb • 4 kamera 2mp • dvr 4ch • kabull 50ml • ushqyes 12v ♦ set 8 camera 2mp = 430€ • hdd 1tb...
16/04/2021 08:11

Zona: Fresku/Linze
🚚transport falas🚚 jorgane dopio dhe tek 800 / 600 leke batanije dopio/ tek 700 / 600 leke kuverta te ndryshme 800 - 1000 leke larje jorgane me pupla 1000 - 1200 leke fustane nusesh 1500-200...
02/04/2021 00:27

Zona: Qender
Oferta për filtrat më të mira të ujit në treg vetëm në water albania. 📌perfitoje sistemin filtrues falas !!! 📌 paguaj vetem mirmbajtjen e sistemit… 📌kontaktoni ne water albania pe...
31/03/2021 20:48

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Description mgsoftware group is seeking a talented, passionate, motivated, help desk specialist to join our technology driven, well established, software development company with a team of professi...
25/03/2021 09:21

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Krijojme faqe webi per biznese te ndryshme. faqe webi nga me te thjeshtat deri ne ato me te avancuara , e-commerce etj. gjithashtu ofrojme support dhe mirembajtje per faqen pas krijimit. cmimet jane n...
24/03/2021 10:03

Zona: Vasil Shanto
Studio perkthimi al ju ofron perkthime zyrtare ne gjuhe te ndryshme. ne ofrojme perkthime ne fushen ligjore, profesionale, shkollore, ekspulse, dokumentacion emigrimi, aplikim ne universitetet jas...
23/03/2021 15:37

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Service dhe tonertaxi ofrojme sherbime riparimi per pc,laptopin,celularin,printer apo fotokopja juaj duke ardhur dhe konstatuar difektin ne vend. ofrojme zgjidhje per thuajse cdolloj difekti qe ka...
22/03/2021 17:21

Zona: Qender
Kryejm punime te ndryshme si:veshje kapote ,patenime ,lyerje te ndryshme dekorative ,operojm ne te gjithe qytetet ju mirpresim .cilesia e para ...
16/03/2021 22:32

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim