340x230    340x230

🏡 Sherbime Profesionale tek Zone Periferike Tirane

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Teknik frigoriferi dhe kondicioner me eksperience pune prej 17 vitesh , instalimidhe riparim kondicioneri riparime frigoriferike dhe ato industriale dhoma frigoriferike ...
05/07/2022 13:06

Tirane - Hidraulik

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj sherbime hidraulike ...
02/07/2022 16:58

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Ofrojme sherbime si me poshte: teknik kondicioneri teknik lavatrice instalim kondicioneri teknik elektro-shtepiake teknik lavastovilje teknik furre teknik sobe teknik tharese rrobash ripari...
29/06/2022 11:13

Zona: Don Bosko
Bejme punime ,hidraulike dhe zhbllokime lavapiata jemi 24 ore ne gjith tiranen ...
28/06/2022 13:24

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Pershendetje ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne trreg me komen...
21/06/2022 15:55

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Aktivitetet kryesore të dyqanit përfshijnë punimet e duraluminit si: prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve, alumini, porta, grila, qepena dhe fasada të ndryshme.dhenbsp;ju ofrojme cilesi, shp...
11/06/2022 13:12

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Teknik.al - instalime dhe riparime elektroshtepiake ofrojme keto sherbime: teknik kondicioneri teknik lavatricje instalim kondicioneri teknik elektro-shtepiake teknik lavastovilje teknik furr...
08/06/2022 11:49

Zona: Kodra e Diellit
Bejme sherbime hidraulike, vendosje pajisjesh, instalime , etj......
07/06/2022 21:31

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Sherbime elektrike profesionale - instalime elektrike-riparime dhe konsultime-reklama.dhe design-security camera ...
07/06/2022 11:15

Zona: Komuna e parisit
Tani me fiskalizimin dhe ndryshimet e vazhdueshme ne legjislacionin tatimor shqipetar jemi ketu per ju per te ndjekur ecurin e biznesit tuaj ne menyre te sigurt . ofrojme sherbime financiare per bizn...
31/05/2022 13:10

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
✅dëshironi nji shtëpi komode dhe të reatshme ,teknologjia smarthome i lejon përdoruesit të kontrollojnë dhe monitorojnë pajisjet e tyre të shtëpisë nga ku do që ndodhet nëpërmjet nji a...
29/05/2022 14:03

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofrojme sherbim veterinar ne shtepi mjekime mjekime per parazit te brendshem dhe te jashtem vaksinime prerje thonjesh konsulta veterinare per cdo gje rreth 🐾🐾🐾 na kontaktoni. ...
26/05/2022 14:44

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Bashkohuni në kurset tona të anglishtes me mësues personal. përmirësoni anglishten tuaj në të gjitha drejtimet: të folur, të shkruar, të dëgjuar dhe në të lexuar. ne ofrojmë mësimin...
19/05/2022 22:35

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
19/05/2022 18:50

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🌝super oferte🌝                 👇panel diellor me tuba vakumi.⏬☀️kursim 80% energjis elektrike⏬☀️ panel diellor 200litrosh.⏬☀️ paisur me 20tuba vakumi (izolim termik...
11/05/2022 18:03

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Pastrime profesionale. 1. larje xhamash. 2. larje fasada xhami. 3. larje tapeti. 4. larje moketi. 5. larje dyshemeje te cdo lloji. 6. larje mobilje te cdo lloji kolltuqe divane dhe karrige. 7. ...
01/05/2022 10:55

Zona: Don Bosko
✅dëshironi nji shtëpi komode dhe të reatshme ,teknologjia smarthome lejon përdoruesit të kontrollojnë dhe monitorojnë pajisjet e tyre të shtëpisë nga ku do që ndodhet nëpërmjet nji apl...
22/03/2022 17:30

Tirane - Shërbime

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Bëjmë montim çmontim mobiljesh, montim të dyerve, ndërrim bravashdhemontim të hidrosanitareve si dhe pastrim riparim të bojler i elektrik nr 0684557323 ...
03/03/2022 12:07

Tirane - Zajmi Dekor

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
⏩zajmi dekor ofron punime:-pllakash-parket-lyerje gipse-izolimedhenbsp;📍adresa: ali demi, tirane📲per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit ose adresen e emailit: [email protected]
29/01/2022 12:48

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2022 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #tendameqira #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperev...
14/11/2021 11:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim