16,200 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

13.04.2021 (16:45):💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

16.12.2020 (11:28):Shitet renault megane full option kambio automatike,benzin gaz shum ekonomike ,me letra te prera,vit prodhimi 2003 ,2500€ i diskutueshem...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2020 (12:36):Vw tiguan ✔ viti: 2009 ✔ km: 240.000 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogane e paguar ✔ ngjyra: blu ✔ opsionet shtese: 2.0 benzin, keyless, kamera parkimi, et...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

01.11.2020 (11:41):Shitet makine mitsubishi colt.🔷1.5 nafte.🔻kambio : automatike-  viti : 2008👉kilometrazhi : mbi 190,000 km.makina e sapoardhur nga zvicra.cmimi i diskutueshem.per me shume informacione mund t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (12:28):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft👉🏻 viti i prodhimit 2005📑 ne korrik rinovimi dokumentit.👉🏻me 191.000 km, kambio manuale💶 cmimi: 3500 euro📍 adresa: rruga e elbasan...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

15.10.2020 (18:17):🔹 shitet volvo xc90.🚘karakteristikat e makines :- 2.4 nafte- viti 2006 - kambio automatike- sensor parkimi  dhe sensor shiu- 228.000 kilometra- pasqyrat me palosje- navigator💵cmimi i diskut...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.09.2020 (14:55):Shitet golf 5 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike makina eshte e vitit 2006vaj filtra te sapo nderruara motorr 2000 letrat e makines jane te paguara deri ne vitin 2021sendilje me ngrohje...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

05.09.2020 (14:10):📣okazion!! mercedes-benz gldhenbsp; 2011/330000 mije km origjinale/nafte /automat/tronic +kompjuter bordi gps/navi/dvd te madh/cd/ audio /aux/komanda ne timon / sensor dritash /shiu /limitator shpe...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2020 (11:42):Shitet audi a6 i vitit 2013motorr 3000 naftekilometrat e makines nuk jane te prekura 215 mijmakina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike eshte e gateshme per cdo lloj prove kambio a...Lexoni detajet..

120,000 Leke img
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

20.03.2021 (13:13):Shitet motorr dajan kosh dhurate100 kubik2000 km ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

17.07.2020 (11:11):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 2000. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera.makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panora...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2020 (11:30):📣shitet audi q5 s line📣🤩makina eshte ne gjendje shume te mire 👉3000 tdi     full options👉viti i prodhimit 2013👉ngjyra e makines kafe e hiret👉full panorame    drita xenon👉...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

09.06.2020 (15:04):Marka : audi• model : a7• prodhimi : 2012• kilometra : 185000• karburant : benzine• kambio : automat• kubik : 2986- informacion shtesë : (me dogane te paguar full opsione baxha kamera nig...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

27.02.2020 (16:47):Shitet c300 benzine,149 mij km origjinale,kamio automat,baxha,sedilje elektrike me ngrohie dhe memories,komando ne timon,navigator,bluetooth,etj sapo ardhur nga kanadaja me letra shqipetare te paguar...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.02.2020 (11:54):Shitet c-class 200cdikambio automat.viti prodhimit 2008, 170000 kilometra, makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo targuar me 1 vit siguracion te paguar, disqe 17, pasqyra me mbyllje, sensor para...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas