16,200 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

13.04.2021 (16:45):💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.12.2020 (19:20):Shitet e class 2005 1.8 benzin-gaz kompresor makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike gomat te sapo vendosura te reja per me shum me kontaktoni ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

24.12.2020 (08:33):Shitet ford mustang shelby 4.6 benzine ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

24.12.2020 (08:22):Shitet peugeot 206 1.4 benzine ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

23.12.2020 (15:45):Shitet mazda 5 2.0 diesel ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

23.12.2020 (15:19):Shitet golf v portobagazh 1.9 diesel ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

23.12.2020 (14:54):Shitet volvo xc60 3.0 benzine ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.12.2020 (14:35):Shitet volkswagen golf plus 1.6 fsi ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

23.12.2020 (14:08):Shitet toyota yaris 1.2 benzine ...Lexoni detajet..

120,000 Leke img
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

20.03.2021 (13:13):Shitet motorr dajan kosh dhurate100 kubik2000 km ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

23.12.2020 (13:52):Shitet dodge challanger 3.6 benzine ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

23.12.2020 (12:20):Shitet ford mustang 3.7 benzine ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

22.12.2020 (19:52):Benzine-gazviti i prodhimit 2004motorri 200 kompressor benzine gaz km. 214.000 (per km mbajme pergjegjesi)kambio automatikeclima bi zonale (me dy zona)sallon cope super i pastersensore drite,shiu dhe ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

22.12.2020 (12:22):Shitet : vw passat karburanti : nafte viti 2007 transmetuesi : automatik opsione te tjera: klime, radio 7cd, sedilje me ngrohje , xhama te zi, sensor parkimi para dhe mbarap cmimi : 5600 euro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.12.2020 (19:15): 200 nafte, elegance, manuale.viti 04/2007.km 205.000 origjinale, me liber sherbimesh tek mercedesi.sherbimi i fundit eshte bere ne 197.500 klm.eshte shume i paster jashte, brenda, ne motorr.gomat ne ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

19.12.2020 (22:10):- modeli mercedes c 300-viti prodhimit 2015- kambio automatike- targa shqiptare- ngjyra: kafe e erret (shume e vecante)-makina eshte ne gjendje perfekte teknike si motorr, kambio, dhe xhenerike. sherb...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

18.12.2020 (16:44):Marka,modeli : mercedes e-220 cdi motorr : 2.2 cdi viti : 10.2007 kambjo : automat lenda djegese : nafte km : 261.000 ngjyra : gri miuopsionet shtese : makina esht e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.12.2020 (16:29):- full options- nafte 2700 kubike- kambio automatike- vit prodhimi 2009 - 170.000 km me liber servisi - eshte 7 vendeshe ne leje qarkullimi - e ardhur nga italia, e paperdorur shume ne shqiperi  ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.12.2020 (16:07):- gaz+benzine v8 (impianti i shenuar ne leje te qarkullimit,impianti me garanci)- sendiljet me ngrohje, ftohje,me masazh ,fryrje,shfryrje - navigator,tv, fener me porosi- xhama me nuanca, perde origj...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

18.12.2020 (15:46):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

18.12.2020 (14:56):- ml 300 cdi sport- viti i prodhimit 2010- nuk e kap taksa e luksit- transmetuesi: automatik - f1+ - 6 marshe- sensor parkimi - disqe r18 inc- goma te reja 100%- amortizator dhe susta - e sapo targ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

18.12.2020 (11:57):-viti prodhimit 2004-motorr 3.tdi-4 xhama elektrik te zinj origjinal-sensor parkimi para-mbrapa-dokumentat gusht 2021-kondicioner-disqe alumini me goma 100% te reja-k.m 266.125-kambio automatike-sallo...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.12.2020 (19:58):Shes mercedes benz c-class w203 c180 kompressor te vitit 2005 makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike, motorrike dhe mjaft e paster si brenda dhe jashte. ka 208000 kilometra origjinale. te gjitha...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.12.2020 (18:15):Kia sorento vit prodhimi i 2005,motorri 2.5nafe me kambio automatike,km 202500,me sedilje lekure dhe xhama te zi si dhe eshte 4*4 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.12.2020 (08:19):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin ne super gjendje , e pershtatshme per impiant gazi 100% , goma te reja , sportive  ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

16.12.2020 (19:15):Shitet passat i sapo ardhur. automat. full me dogan. me 4 goma reserv. ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

16.12.2020 (11:28):Shitet renault megane full option kambio automatike,benzin gaz shum ekonomike ,me letra te prera,vit prodhimi 2003 ,2500€ i diskutueshem...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas