16,200 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

13.04.2021 (16:45):💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

21.03.2021 (10:53):Urgjent okazion - mercedes benz e250, model w212 212.003, 2009, avangarde, nafte, e 250 cdi blueefficiency, ~210 mije km origjinale, nafte / diesel full option: sensor parkimi para e prapa, kamera p...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

20.03.2021 (13:13):Shitet motorr dajan kosh dhurate100 kubik2000 km ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

20.03.2021 (12:54):Shitet smart 600 benzine, automat, ne gjendje te shkelqyer , me kondicioner , 107,000 km , viti 2000 , per ma shum info :0684109987 shitet 1700€ i diskutueshem nga afer. shitet per arsye mosperdo...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2021 (10:22):Shes ford focus motor 1.6 nafte 2 celsa xhama elektrik disqe alumini me goma shum te mira komanda ne timon km 190000 me liber sherbimi me dogane te paguar ne gjendje perfekte cmimi 3800 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

17.03.2021 (22:10):Shitet peugeot 206 motori(cc):1.6l hdi tipi karburantit nafte viti prodhimit 2004 transmisioni manuale 189,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shume te...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

17.03.2021 (12:55):Dhenbsp;bmw 320idhenbsp;benzin + gaz 2006dhenbsp;impjant landi renzo i montuar ne italidistancier para mbrapadhenbsp;marmit sportive makina ka 300 mij km te vetat origjinaledhenbsp;cmimi 4600 euro i d...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

14.03.2021 (07:42):Hyundai elantra 1.6 benzin motori me zinxhire persht per impiant gazi 6 marshe manual perfekt e pa vrare si makin 86000 km e blere me zero ne koncesionar ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

11.03.2021 (21:50):Shitet ford focus motorr 1.6viti 2003nafte220.000 kmkambio manualene gjendje shume te mirecmimi 1700 euro ...Lexoni detajet..

120,000 Leke img
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

20.03.2021 (13:13):Shitet motorr dajan kosh dhurate100 kubik2000 km ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

10.03.2021 (21:18):Shes toyota camry benzin+ gaz me 4 pitona motori me zinxhir automat kamjo me vaj impianti i sapo montuar me 2 vje garanci lovato dok deri ne gusht ne gjendje perfekt ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

10.03.2021 (10:26):Dhenbsp;shitet makine ford focus okazion per 3 ditemakina eshte ne gjendje shume te mireeshte e gateshme per cdo lloj provemakine eshte e vitit 2000motorr 1.8 nafte shume ekonomikepompa dhe injatoret ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

09.03.2021 (16:12):(golf 4) benzin gaz 1.4 viti 2000 e ndrroj me nje caddy + diferenca nga ana ime... golfi eshte ne gjendje prefekte ne pjes xhenerike mund ta kontrolloni ne cdo vend ku ju njihni dhe e keni te besuar ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.03.2021 (13:28):Shitet benz a class a160, nafte motorr 1.9.me dogane te paguar,te gjitha sherbimet e bera,goma te reja,e gatshme per prove,makina eshte e sapo ardhur nga italia ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

08.03.2021 (12:39): 👉blej makina me cmim okazion,makina pa letra,makina te perplasura,makina me krah anglez.📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

07.03.2021 (20:37):Vit prodhimi 2007. motor 2000 nafte - shume ekonomike - kambio manuale - ekran te madh navigimi - sedilje elektrike - pasqyra elektrike. kondicioner, dvd, dokumenta te paguara deri ne mes te 2021. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

06.03.2021 (22:27):-shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi. -viti 2015 -kambio manuale -kilometra: 105.000 km -karburanti: diesel -vende: 8+1 vende baxha + klima te fuqishme mjeti eshte ne gjendje shume te ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

03.03.2021 (17:49):💥5800€🇮🇹golf 6 1.6 tdi nafte manuale viti 2010 150mij km ardhur nga italia me dogane dhe letra deri ne tetor 2021.makina eshte ne gjendje shume te mire .disponon kondicioner klima ,xhama e...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

02.03.2021 (17:18):Toyota avensis fundi i viti 2005, motor 2.0 nafte (d-4d) me kambio manuale. makine me cilesi te shkelqyer, shumë e gjerë, komode dhe bukur te ngasesh. motori toyota shumë i besueshëm dhe eko...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.02.2021 (12:52):Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon:☑️abs☑️esp☑️sedilje me memorie/ngrohje☑️baxha xhami☑️psqyra elektrike☑️komanda ne ti...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2021 (12:56):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

25.02.2021 (20:49):Furgon me dopio gome. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (19:00):✅ shitet benz c-class 200 cdi ✅ motorr 2.0 naftë ✅ kambio manuale ✅ avantgarde, sensor parkimi mbrapa, drita xenon, letrat deri ne qershor 2021 ✅ viti dhjetor 2008 ✅ 240'000 km ✅ ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (09:52):Shes benz kompressor te vitit 2003. eshte e pajisur me impiant gazi. letrat i ka te sapopaguara. gjendja mekanike dhe xhenerike eshte perfekte. makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2021 (14:23):Ford s max 6+1, viti 2006, motor 2000 nafte , sensor para sensor mbrapa, xhama te errta, perde te cilat futen brenda ne dere. kamera parkimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2021 (12:07):Ford fiesta viti 2007 motorr 1.4 nafte km 22000 (origjinale te kontrrollohen kudo) kambio manuale bluetooth/aux /cd /usb klima/ kondicioner disqe alumiri r15 goma te reja 100% xhama elektrik ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

20.02.2021 (23:14):Mercedes-benz c200 cdi dpf automat sport edition amg felgen • 140,168 km • 03/2007 • 90 kw 122 hp • fuel type diesel/biodiesel per me shum info kontakto ne telefon ose whatsapp ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas